صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 23
    کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط پلنگ صورتی نمایش پست ها
    پسر من دیگه اینجانیست 18 خرداد رفت تو آسمون ودیگه برنگشت.

ای وای ببخشید من نمیدونستم خیلی خیلی متاسف شدم

راستی...اینجا رو یه نگاه بندازید

http://www.parsipet.ir/thread12889.html

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک آژیده نمایش پست ها
    ای وای ببخشید من نمیدونستم خیلی خیلی متاسف شدم

راستی...اینجا رو یه نگاه بندازید

http://www.parsipet.ir/thread12889.html
    این جاست که میگن :آقا بابک از آب گل آلود ماهی میگیرد
    رنگشم شبیه گربه ی خودتونه

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    فعلا ندارم
    شماره عضویت
    9790
    راستش دوروز بعد از فوت ناگوار پسرم وقتی بی هدف تو خیابونا میچرخیدم تصمیم گرفتم برم تجریش با خرید کردن سرم گرم بشه وقتی ازمغازه

اومدم بیرون صدای مئو شنیدمدوتا پیشی بودن یکی راهراه تیره به نظر دو ماهه میومد سالم بود ویکی سفید یکدست کوچولوتر رویزمین بود

بلندش کردم چشماش بسته بود و عفونت داشت باانجمن تماس گرفتم گفتاالان دکترنداریم بردمش دانشکده اونجا دیگه پول نداشتم رزیدنت معاینه

کرد گفت دختره یکماهس دارو داد خوب شد بردمش دکتر سر کوچمون برای معاینه و واگذاری .دست آخر واکسن های سه گانه زده شد انگل زدایی

شد و قارچ پوستی هم که داشت معالجه شد ولی چون طبیعت اهلی نداشت مدام جیغ میزد وگاز های بد میگرفت

به یه خانومی که پیشیه خودش مسن بود ودر حال فوت بود با کمک دکتر واگذار شد.اسمشو گذاشته بودم پوپه

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    فعلا ندارم
    شماره عضویت
    9790
    من دنبال گربه نژاد دار و اینا نیستم خیابونیها بیشتر به کمک احتیاج دارن کمک به اونا واجبه اتفاقا یه گربه دو ماه پیش تو انجمن بود اسمش مخمله

پسر خوبیه حدودا 3 ساله حیوونکی تو کرج تصادف کرده دستشو کامل قطع کردن توپول و خوشگله چشم بد ازش دور باشه دوسش دارم چندبار بردنش

به دلایل مختلف برگردوندنش هرکی میره انجمن میاد جلوش ولو میشه دلبری می کنه دو بار خواسته فرار کنه اونجا دلش می گیره دلم می خواست

نگهش میداشتم ولی هنوز خومو پیدا نکردم با بی حوصلگی و افسردگی بچه داری نمیشه کرد ولی هروقت یادش میوفتم یه نیشی به قلبم می خوره.
    تا خودمو پیدا نکنم کس دیگه ای رو بد بخت نمیکنم

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    فعلا ندارم
    شماره عضویت
    9790

7

این صندلی نو بود به این روزدرآوردش!
    ادامه دارد....

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    سلام دوست عزیز حیوانات خانگیه خیلی ها تو ی همین جا مرده وهمه ی ما هم متاسف شدیم اما بعد از این همه وقت بهتره به روحیتون برسیدبهتون پیشنهاد میکنم قسمت طوطی های خانگی nafiseh65رو یکبار از اول تا آخر بخونید یا حتی دوستای دیگه
    ببینید همه براشون این چیزا پیش میاد
    بابت اینم که میگید گربه های خیابونی بیشتر نیاز دارند باهاتون موافقم واز این بابات تحسینتون میکنم دوست عزیز

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    فعلا ندارم
    شماره عضویت
    9790
    همیشه آدم مهربونی بودم وسعی داشتم تا جاییکه حوصلم اجازه میده به حیوونا کمک کنم ولی از موقعیکه لوسیو پیدا کردم وباهاش یه زندگی جدیدو شروع کردم دیدم اون آدم مهربون قدیمی در مقایسه با الان هیچه!
    عاشق شده بودم و عشق بهترین استاده آدمه.برای سلامتی و طول عمرش دعا وسجده میکردم براش نذرمیکردم و دلم نمی خواست زودتر ازمن بمیره چشم راستمو ندرش کرده بودم.از کوری بدتر مگه داریم؟ولیعشق با آدم چه ها که نمی کنه.غذاش درجه یک دکترش درجه یک بهداشت یک و...
    فقط میبردمش پیش دکتر جمشیدی برای عمل عقیمی با اینکه جاهای دیگه قیمتای مناسبتر داشتن طلاهامو گرو گذاشتم چون اونموقع پول کافی نداشتم .وقتی وارد دومین ماه از شروع بلوغش شد بردمش پیش دکتر دهقان بعد 3 روز هر 12 ساعت برای آمپول میبردمش کامرانیه اونموقع من گیشا بودم ولی راه دور و هزینه کجا عشق کجا

منو صدا میکرد مم.لیس میزد زل میزد حتی کتک میزد فقط یه بار سرش دادزدم وبس.حتی وقتی چنگم می زد با اینکه خیلی ناراحت می شدم هیچ کاری نمی کردم.موقع عذا قیچیکه باهاش غذاشو خوردمیکردم رو آتیش ضد عفونی می کردم!
    اصلا فکرشم نمیکردم.بعد از این اتفاق امتیازات معنوی رو که فکر میکردم بدست آوردم کلا از دست دادم وسقوط کردم اصلا فکرنمی کردم دعاهای من مستجاب نشه.
    جسدش گوشه حیاطمون دفن شد براش مزار درست کردم روش گل میذارم عکساش بدیوار اتاق موهاش یکدسته تویکارت پستال و وجودش در قلبمه.ببخشید سر همه رو درد آوردم.داستان آشنایی مونو بزودی میذارم

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    نقل قول نوشته اصلی توسط پلنگ صورتی نمایش پست ها
    همیشه آدم مهربونی بودم وسعی داشتم تا جاییکه حوصلم اجازه میده به حیوونا کمک کنم ولی از موقعیکه لوسیو پیدا کردم وباهاش یه زندگی جدیدو شروع کردم دیدم اون آدم مهربون قدیمی در مقایسه با الان هیچه!
    عاشق شده بودم و عشق بهترین استاده آدمه.برای سلامتی و طول عمرش دعا وسجده میکردم براش نذرمیکردم و دلم نمی خواست زودتر ازمن بمیره چشم راستمو ندرش کرده بودم.از کوری بدتر مگه داریم؟ولیعشق با آدم چه ها که نمی کنه.غذاش درجه یک دکترش درجه یک بهداشت یک و...
    فقط میبردمش پیش دکتر جمشیدی برای عمل عقیمی با اینکه جاهای دیگه قیمتای مناسبتر داشتن طلاهامو گرو گذاشتم چون اونموقع پول کافی نداشتم .وقتی وارد دومین ماه از شروع بلوغش شد بردمش پیش دکتر دهقان بعد 3 روز هر 12 ساعت برای آمپول میبردمش کامرانیه اونموقع من گیشا بودم ولی راه دور و هزینه کجا عشق کجا

منو صدا میکرد مم.لیس میزد زل میزد حتی کتک میزد فقط یه بار سرش دادزدم وبس.حتی وقتی چنگم می زد با اینکه خیلی ناراحت می شدم هیچ کاری نمی کردم.موقع عذا قیچیکه باهاش غذاشو خوردمیکردم رو آتیش ضد عفونی می کردم!
    اصلا فکرشم نمیکردم.بعد از این اتفاق امتیازات معنوی رو که فکر میکردم بدست آوردم کلا از دست دادم وسقوط کردم اصلا فکرنمی کردم دعاهای من مستجاب نشه.
    جسدش گوشه حیاطمون دفن شد براش مزار درست کردم روش گل میذارم عکساش بدیوار اتاق موهاش یکدسته تویکارت پستال و وجودش در قلبمه.ببخشید سر همه رو درد آوردم.داستان آشنایی مونو بزودی میذارم
    سلام ببخشید من اصلا قصد مشاوره ندارم ونمیخوام که بگم چیزی حالیمه اما به عنوان یه دوست:مردن دعای شما معنیش این نیست که شما سقوط معنوی پیدا کردی وچون دعاهات مستجاب نشده پس خدا شما رو دوست نداشته وخطایی از شما سر زده
    خیلی وقت ها همه چیز اون طوری که ما میخوایم نیست،نگران نباشید شاید خدا خواسته امتحانتون کنه دوسته من
    من کیدونم چقدر بهش واسته بودید اما منتظر عکس های گربه ای که میخواید بخرید هستم .منظورمو که میفهمید؟

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    کاکاتیل
    شماره عضویت
    7061
    وایییییی خیلی خیلی متاسفم.
    فکر نمی کردم تا این حد وابسته بوده باشین وگرنه اصلا نمی پرسیدم که باعث ناراحتیتون بشم.
    شرمنده.معذرت میخوام.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    فعلا ندارم
    شماره عضویت
    9790
    نقل قول نوشته اصلی توسط rgps2012 نمایش پست ها
    سلام ببخشید من اصلا قصد مشاوره ندارم ونمیخوام که بگم چیزی حالیمه اما به عنوان یه دوست:مردن دعای شما معنیش این نیست که شما سقوط معنوی پیدا کردی وچون دعاهات مستجاب نشده پس خدا شما رو دوست نداشته وخطایی از شما سر زده
    خیلی وقت ها همه چیز اون طوری که ما میخوایم نیست،نگران نباشید شاید خدا خواسته امتحانتون کنه دوسته من
    من کیدونم چقدر بهش واسته بودید اما منتظر عکس های گربه ای که میخواید بخرید هستم .منظورمو که میفهمید؟
    منظور من ازسقوط معنوی اینه با اینکه فکرمیکردم آدمی بودم که تو دل خدا جایی دارم , با این اتفاق که شاید امتحان بود به شدت عوض شدم وایمانمو از دست دادم.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)