صفحه 25 از 25 نخستنخست ... 678910111213141516171819202122232425
نمایش نتایج: از 241 به 250 از 250
    کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ملنگو - عروس هلندی - ماهی
    شماره عضویت
    16015
    نقل قول نوشته اصلی توسط fashin نمایش پست ها
    سلام بنظرتون وجود سرامیک برای فیلتراسیون نیازه ؟ چون میخوام سیپوراکس استفاده کنم
    سلام
    سیپوراکس برای تصفیه بیولوژیکی بهتر از سرامیک عمل میکند و نیازی به تهیه جداگانه سرامیک نیست.
    فقط اگر در تاپ فیلتر استفاده میکنید اصولا از تمام مواد استفاده درستی نمیشه چون آب روی قسمت وسط ابر و مواد ریخته و رد میشه و تجربه من این بود که زیاد کارائی ندارد.
    موفق باشید.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    هیچی
    شماره عضویت
    26703
    ممنونم ، برای سامپ میخواستم

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    هیچی
    شماره عضویت
    26703
    سلام
    سامپ 56 لیتری میخوام بسازم ضخامت شیشه رو 6 میل میخوام بگیرم ، برای شیشه های داخلی که برای تقسیم بندیه شیشه 4 میل مشکل نداره ؟

همکار قدیمی بخش آکواریوم های آب شیرین

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    8397
    نقل قول نوشته اصلی توسط fashin نمایش پست ها
    سلام
    سامپ 56 لیتری میخوام بسازم ضخامت شیشه رو 6 میل میخوام بگیرم ، برای شیشه های داخلی که برای تقسیم بندیه شیشه 4 میل مشکل نداره ؟
    سلام
    شیشه 4 میل استحکام کمی داره و ممکنه در هنگام سرویس و تمیز کردن سامپ اسیب ببینه. بهتره از 6 میل استفاده کنید.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    28945
    سلام وقت بخیر
    من تازه شروع به راه اندازی آکواریوم کردم یه سوال داشتم راجع به فیلتر
    من فیلتر داخلی دارم که یک سر شلنگش خارج آکواریومه و فشار آبش خیلی زیاده و احساس میکنم ماهی هارو اذیت میکنه...با توجه به اینکه پمپ هوا دارم میتونم شیلنگ رو جدا کنم؟ یا اینکه سرشو یخوره مسدود کنم؟کدوم بهتره؟ ممنوم

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی و میگو
    شماره عضویت
    30214
    سلام وقتتون بخیر،من به تازگی،کمتر از ۱ ماه هست که یه فیلتر سطلی آتمن گرفتم که خیلی جدید اومده و مدلش میشه rf501 که البته تو ایران هنوز خیلی کمه،۲ دفعه اولی که اینو روشن کردم نمیدونستم که باید بزارم سطل پر بشه بعد روشنش کنم و اولش خیلی صدا های عجیبی میداد که خب بعد چند ثانیه درست مشد و خیلی بی صدا بودو پر قدرت،الان یه چند روزیه که افت فشار شدید پیدا کرده و یه کوچولو صدا بهش اضافه شده،فاصله فیلترم تا لب تانکم ۱۵۰ هست،به صورت ناکهانی افت پیدا کرده،خیلی فشارش قبلا بالا بود،به صورتی که من خروجی رو کج کرده بودم به سمت شیشه که دکور رو به هم نریزه،ولی الان به شدت افت پیدا کرده،ممنون میشم اگه کسی اطلاعی داره باهام در میون بزاره

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    29925
    بهتره سرش رو کمی مسدود کنید کنید

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    مرغ ماهی
    شماره عضویت
    30291
    سلام ممکنه که همونطور که گفتید تو اول نذاشتین اب پر بشه و فیلتر رو روشن کردین به موتور صدمه وارد شده

حالا شما منتظر نظر دوستان با تجربه باشید.

تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط hoseinsab نمایش پست ها
    سلام وقتتون بخیر،من به تازگی،کمتر از ۱ ماه هست که یه فیلتر سطلی آتمن گرفتم که خیلی جدید اومده و مدلش میشه rf501 که البته تو ایران هنوز خیلی کمه،۲ دفعه اولی که اینو روشن کردم نمیدونستم که باید بزارم سطل پر بشه بعد روشنش کنم و اولش خیلی صدا های عجیبی میداد که خب بعد چند ثانیه درست مشد و خیلی بی صدا بودو پر قدرت،الان یه چند روزیه که افت فشار شدید پیدا کرده و یه کوچولو صدا بهش اضافه شده،فاصله فیلترم تا لب تانکم ۱۵۰ هست،به صورت ناکهانی افت پیدا کرده،خیلی فشارش قبلا بالا بود،به صورتی که من خروجی رو کج کرده بودم به سمت شیشه که دکور رو به هم نریزه،ولی الان به شدت افت پیدا کرده،ممنون میشم اگه کسی اطلاعی داره باهام در میون بزاره
    سلام
    100 در صد به موتور فیلتر در دفعات اول که بدون آب و خشک روشن شده فشار اومده و (روتور و شفت) آسیب دیده که گاهی متاسفانه قابل تعمیر نیست
    نکته بعد اینکه فاصله فیلتر و تانک اگر 150 سانتیمتر منظورتون هست زیاده و حتما به بروشور فیلتر رجوع کنید تا فاصله ای مناسبی رو در نظر بگیرید.
    پرسیدن سوال در پیام خصوصی ممنوع است.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    31581
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک آژیده نمایش پست ها
    منظورتون از هدر رفتنco2 متوجه نشدم

ولی یه توضیح کلی میدم . حرکت و جریان در آب بالاخره باعث میشه تا اون میزان مورد نظر شما از نظر o2 و co2 کمی به هم بریزه ولی مسئله اینجاست که شما یه سورس تولید co2 دارید که دقیقا برای جلوگیری از این اتفاق و به هم ریختن تعادل co2 و o2 نصب کردید . اگر ph کنترلر هم نصب کنید + شیر برقی اتومات کلا از این بابت جای نگرانی نیست و ph آب به محض کرش کردن توسط ph کنترلر شما تشخیص داده میشه و تزریق co2 خود به خود بیشتر و سریع تر میشه تا میزان co2 به حد مطلوب برسه...

موضوع در مورد سامپ کاملا متفاوته و آب سامپ به دلیل تلاطم خیلی زیاد و از طرفی در تماس بودن با فضای آزاد خیلی تاثیر منفی روی میزان co2 محلول در آب میزاره . در واقع ممکنه سرعت تخریب سامپ از ترمیم ست CO2 شما سریع تر باشه....همین!

موفق باشید
    سلام وقت بخیر من جز تازه واردها هستم میخواستم بدونم کسی هست بلد باشه اورفلو باکس بسازه اگه هست ممنون میشم راهنمایی کنید که کجا برم یا یه راه ارتباطی بهم بده چون توی تمام سایتها گشتم فقط عکس اورفلو باکس و دیدم از طرفی چون آکواریوم شیشه سکوریت هست نمیشه سوراخ کنم اگه کسی می‌تونه کمک کنه ممنون میشم

صفحه 25 از 25 نخستنخست ... 678910111213141516171819202122232425

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)