صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13
    کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1

در مورد محصولات دلتامارین (مهم)

درود به همه کاربران پارسی پتی و غیر پارسی پتی آب شور

دوستان این تاپیک هایی که زدید لطفا فقط همون نظر سنجی بمونه و دیگه بحثی راجع بهش نکنیم تو تاپیک تا دوباره اختلافی پیش نیاد

من شخصا مخالف اینگونه سانسور های اطلاعاتی هستم و فکر میکنم این طرز فکر دوستان خوبم در انجمن دلتا هم اشتباه باشه و وقتی محصولی رو به صورت عمومی و در بازار عرضه میکنند این حق مسلمه کاربران و خریدارانه که راجع بهش اطلاع کسب کنن ولی به هر حال این خواسته دوستانمون در اون یکی تالاره یعنی حد اقل پویا از من خواست که این کارو کنیم منم فقط و فقط و فقط و فقط به دلیل اینکه اثبات کنم برای فکر و نظرشون ارزش قائلیم و هیچ خصومتی هم با کسی نداریم حتی با اینکه شخضا مخالف این گونه سانسور هستم ( اکثر دوستان هم مخالف هستند که من شرمندوشونم ) تاپیک ها رو قفل کنیم و فقط نظر سنجی باشه.از احمد عزیز هم که زحماتشون بر هیچ کس پوشیده نیست واقعا عذر خواهی میکنم چون به لحاظ بار علمی و فنی این تاپیک ها واقعا تاثیر گذار میتونه باشه. امیدوارم دوستان عزیز دلتایی هم حسن نیت ما رو کاملا درک کنن و یادشون باشه که همکاری یک چیز کاملا 2 طرفه هست

راستی دوستان یک لطفی هم بکنید تو نظر سنجی اون موردی که دوست عزیزمون گفته بود اضافه کنید .... فکر کنم ای دیشون hadi بود

ارادت
    بابک
    ویرایش توسط بابک آژیده : 2nd September 2012 در ساعت 04:02 PM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    6537
    سلام
    بابک عزیز ممنون از حسن نیت شما در مورد من
    عرض به حضور دوستان عزیز که خیلی خوشحال هستم که از محصولات دلتا مارین در این تالار تعدادی تاپیک رو مشغول خودش کرده است اما از طرفی ناراحت هستم که فقط معایب آن را می گویند که جای امیدواری دارد برای تولید کننده آن که نواقص آن را پوشش و ترمیم نماید اما دوست دارم بی تجربه گی و مشکلات دیگر رو حداقل سر این نمک نیاندازند . چون سیفن کردن با این نمک نمی تواند همه مرجانها رو بکشد و چ ه و چه ......
    قیمت این نمک هم همچنان 4800 است و فقط اکسترای آن 6000 می باشد که منیزیم بالا و کلسیم پایین دارد و به درد تانکهایی می خورد که تعادل یونی آنها از بین رفته است و کلسیم بالا و منیزیم پایین و افت شدید kh است می خورد که نمونه مشابهی در هیچ برندی ندارد
    البته این نمک که امروز در بازار استفاده می شود در سال گذشته نواساناتی داشت که کاملا اصلاح شد اما هیچ گاه فسفات بالا و نیترات بالا نداشته که بخواهد به کسی ضرر بزند البته دوستانی ناراضی بودند رو هم من در نظر گرفته ام و این حرف رو می زنم چون خودم در تانکهای شخصی خود سیفن مرتب با این نمک رو از دو سال پیش داشته ام اما تا حالا بعد از سیفن تلفات تکی نداشته ام چه برسه به به تلفات عمده
    نکته دیگر که بر می گردد به محصولات جدید دلتا مارین که به تازگی در بازار پخش شده است و هنوز به غیر از خود من و چند نفر دیگر که از عید در حال استفاده و تست آنها هستیم کس دیگری استفاده نکرده است پس درست نیست که استفاده نکرده در موردش قضاوت کنیم و هیچ اصراری هم به استفاده کردن از آنها نمی کنم پس خواهش می کنم یک طرفه و با تعصب در موردش قضاوت نکنید .
    بابک عزیز سابقه تجربیات من رو در ضمینه آکواربم شور و شیرین می دانند و حداقل می توانند گواهی بدهند که من یک یا دو ساله ماهی باز نشده ام و طی این 15 سالی که تانک شور دارم خیلی از مشکلات و تلفات های چند میلیونی رو تجربه کرده ام و با اطمینان می گویم محصولات دلتا مارین اگر به قول دوستان به برندهای برتر نرسه اما برعکسش هم نیست و ماهی و مرجان کش نیست .
    با اجازه بابک جان اگر دوستان تمایل به نقد و بررسی بیشتر در مورد این محصولات جدید باشند من اطلاعات کامل محصولات با قیمت آنها را برای دوستان قرار می دهم محصولاتی که همگی بر روی تانک خودم و چند نفر دیگر 5 ماه است که تست گردیده است
    با تشکر

همکار قدیمی (مدیر آکواریوم های آب شور)

نوع حیوان خانگی
    فقط آبزی
    شماره عضویت
    1225
    بنظر من بستن تاپیک ها کار مناسبی نیستش(البته این نظر شخصی من هستش) و بهتره تو اون تاپیک ها موافقین و مخالفین با حفظ قوانین سایت و شئونات اخلاقی به بحث و تبادل نظر بپردازن.مثلا اگه انجمن حمایت از حیوانات بیاد و بگه نگه داشتن پرندگان درقفس و منزل خلاف قوانین انجمن اونهاست شما بخش پرندگان رو می بندید؟!!!!
    آقا پویا هم میتونه با تمام مستدلات خودش و تجربه کاریش بیادو در اون بحث شرکت کنه(البته با رعایت مسائل اشاره شده).شاید با قانع کردن دوستانی که هنوز شک دارن بتونه بازار خوبی برای محصولات جدید ایرانی انجام بده

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط pouyatell نمایش پست ها
    سلام
    بابک عزیز ممنون از حسن نیت شما در مورد من
    عرض به حضور دوستان عزیز که خیلی خوشحال هستم که از محصولات دلتا مارین در این تالار تعدادی تاپیک رو مشغول خودش کرده است اما از طرفی ناراحت هستم که فقط معایب آن را می گویند که جای امیدواری دارد برای تولید کننده آن که نواقص آن را پوشش و ترمیم نماید اما دوست دارم بی تجربه گی و مشکلات دیگر رو حداقل سر این نمک نیاندازند . چون سیفن کردن با این نمک نمی تواند همه مرجانها رو بکشد و چ ه و چه ......
    قیمت این نمک هم همچنان 4800 است و فقط اکسترای آن 6000 می باشد که منیزیم بالا و کلسیم پایین دارد و به درد تانکهایی می خورد که تعادل یونی آنها از بین رفته است و کلسیم بالا و منیزیم پایین و افت شدید kh است می خورد که نمونه مشابهی در هیچ برندی ندارد
    البته این نمک که امروز در بازار استفاده می شود در سال گذشته نواساناتی داشت که کاملا اصلاح شد اما هیچ گاه فسفات بالا و نیترات بالا نداشته که بخواهد به کسی ضرر بزند البته دوستانی ناراضی بودند رو هم من در نظر گرفته ام و این حرف رو می زنم چون خودم در تانکهای شخصی خود سیفن مرتب با این نمک رو از دو سال پیش داشته ام اما تا حالا بعد از سیفن تلفات تکی نداشته ام چه برسه به به تلفات عمده
    نکته دیگر که بر می گردد به محصولات جدید دلتا مارین که به تازگی در بازار پخش شده است و هنوز به غیر از خود من و چند نفر دیگر که از عید در حال استفاده و تست آنها هستیم کس دیگری استفاده نکرده است پس درست نیست که استفاده نکرده در موردش قضاوت کنیم و هیچ اصراری هم به استفاده کردن از آنها نمی کنم پس خواهش می کنم یک طرفه و با تعصب در موردش قضاوت نکنید .
    بابک عزیز سابقه تجربیات من رو در ضمینه آکواربم شور و شیرین می دانند و حداقل می توانند گواهی بدهند که من یک یا دو ساله ماهی باز نشده ام و طی این 15 سالی که تانک شور دارم خیلی از مشکلات و تلفات های چند میلیونی رو تجربه کرده ام و با اطمینان می گویم محصولات دلتا مارین اگر به قول دوستان به برندهای برتر نرسه اما برعکسش هم نیست و ماهی و مرجان کش نیست .
    با اجازه بابک جان اگر دوستان تمایل به نقد و بررسی بیشتر در مورد این محصولات جدید باشند من اطلاعات کامل محصولات با قیمت آنها را برای دوستان قرار می دهم محصولاتی که همگی بر روی تانک خودم و چند نفر دیگر 5 ماه است که تست گردیده است
    با تشکر

من با اطمینان اینو میگم

هیچ کس تو این سایت غرض ورزی نداره به محصول شما ما اینجا اصلا فعالیت فروش آب شور نداریم!هر کی نظری میده مسلما نظر واقعیشه نمیدونم چرا فکر میکنی همه با منظور و به قصد تخریب ایراد میگیرن

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    6537
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک آژیده نمایش پست ها
    من با اطمینان اینو میگم

هیچ کس تو این سایت غرض ورزی نداره به محصول شما ما اینجا اصلا فعالیت فروش آب شور نداریم!هر کی نظری میده مسلما نظر واقعیشه نمیدونم چرا فکر میکنی همه با منظور و به قصد تخریب ایراد میگیرن
    باشه من حرف شما رو قبول می کنم
    پس اگه اجازه بدید من محصولات رو بصورت کاملا معرفی کنم بعد برسیم سر بحث های دیگه و نظرات دوستان رو هم در این ضمینه جویا بشیم تا بحث و تبادل نظر کاملا دو طرفه داشته باشیم
    نکته دیگر اسم محصولات رو هم خواهش می کنم اصلاح کنیم مارین تنها نباشد و دلتا مارین نوشته شود همانطور که ما در تالار خودمان اسم پارسی پت را کامل می نویسم و پت خالی نداریم

این عروسک آخرت رو هم خیلی دوست دارم، دارم واسط بابک عزیزم

همکار قدیمی (مدیر آکواریوم های آب شور)

نوع حیوان خانگی
    فقط آبزی
    شماره عضویت
    1225
    ممنون آقا پویا فقط زحمت بکش در هر بخش که ایجاد شده این اطلاعات رو قرار بده اون نواقص هم اصلاح شده ممنون

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    سلام پویا

با کمال میل می پذیرم... میتونید معرفی کنید محصولات رو مگه ما گفتیم معرفی نکنید دلتا مارین هم مثل بقیه برند ها...فرقی نداره
    اون مشکل مارین هم واسه این بود که من کلمه دلتا رو فیلتر کرده بودم.دوستان مینوشتن دلتا مارین ولی دلتاش اتوماتیک پاک میشد

الان منو تهدید کردی ؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    6537
    ما ایرانی ها در نسل جدید نسبت به نسل های قبلیمان کمی تغییر گرایش مهین پرستی پیدا کرده ایم
    یک مثال ساده یکی از دوستان من کارخانه تولیدی تریکو دارد مدتی است که شروع به تولید تی شرت های مردانه کرده است با کیفیت عالی اما مارک و برچسب و اتیکتهای آن کاملا انگلیسی و حتی کشور سازنده آن رو هم تایلند معرفی کرده است وقتی دلیلش رو پرسدم گفتن در ابتدا که ساخت ایران و تولیدی پرنیان خودمان را زده بودیم هیچ استقبالی نشد و وقتی که جنس های پخش شده خودمان را جمع کردیم و مجدد تغییر اتیکت و ساخت دادیم خیلی زود در بازار فروش رفت و حتی استقبال بسیار خوبی شد ، حتی این مثال رو هم زد که گفت مارک به زبان فارسی می خواستم روی تی شرت ها در آینده بزنم و با اینکه طراحی و زینکش هم حاضر بود این کار را انجام ندادن
    حالا بریم سر بحث خودمان تمام کشور های دنیا در مرجله اول همیشه محصولات تولیدی کشور خودشان را مصرف می کنند حتی اگر کیفیت خوبی نداشته باشد اما ما در ایران نه تنها از تولید ملی خود حمایت نمی کنیم بلکه همیشه سعی در تخریب آن داریم بعنوان مصرفه کننده و وارد کننده های بزرگ هم چون منافع جنس وارداتی برایشان بیشتر است علاوه بر تخریب چند برابر غرض ورزی های حرفه ای هم می کنند .
    بیشتر اظهار نظر های دوستان رو من خوندم و خیلی برایم جالب بود که اکثرا ناراضی هستند چه کسانی که تست کرده اند و چه کسانی که تست هم نزدن . من الان به مدت دو سال است که فقط از نمک دلتا مارین استفاده می کنم و در تانک خودم اکثر مرجانهای lps و چند نمونه sps را دارم و بابک و چند تا دیگه از بچه های تالار تانک من را از نزدیک دیده اند و می توانند شهادت بدهند حتی در تانک تکثیر لاروهای دلقک هم از این نمک استفاده می کنم لاروهایی که به مقدار نیترات و فسفات آب خیلی حساستر هستند تا مرجانها اما تا به حال تلفاتی که بعد از سیفن دچارش بشوم را ندارم و معمولا تلفات تانک به خاطر افتادن مرجان ها یا گزیدگی و نا مناسب بودن جا بوده و به موقع تونستم ترمیمشان بکنم
    هر محصولی که برای ابتدا تولید می شود دچار نوساناتی هست تا کاملا به روتین خاص خودش برسد اما اینکه بگوییم نمک های سری قبل فسفات و نیترات بالا داشته تا اینکه کمی نیترات و فسفات داشته قابل قیول تر است و تولید کننده دلگرمتر شده و اصلاح نواقص آن می پردازد البته دلتا مارین امروزه توانسته 50 درصد بازار نمک را در تهران و شهرستانها بدست بگیره و همواره از انتقادات درست استفاده کرده است و اکثرا شور باز ها این محصول را می شناسند و نیازی به تبلیغ ندارد اما دوستانی که استرس استفاده کردن از آنرا دارند کاملا صاحب اختیار هستند .

کمی در مورد خودم هم برای دوستان بگم
    من پویا علیزاده متولد 1357 متاهل و دارای یک فرزند هستم تحصیلات خودم در ضمینه کامپیوتر نرم افزار بوده اما از همان دوران دانشجویی کارم تعمیرات موبایل بوده است و در ضمینه کاری خودم موفق بوده ام در حال حاضر نمایندگی تعمیرات محصولات اپل آیفون را دارم اما هیچگاه این ادعا را نکرده ام که در مورد آیفون همه چیز را می دانم و فول هستم و همچنین برندهای دیگر که در بازار موجود می باشد را هیچ گاه رد نمی کنم و تا آنجا که بشود کار گوشیهای دیگر رو هم انجام می دهم اما دو تا گوشی ما در ایران خودمان تولید می کنیم یکی glx و دیگری آمکو که اولی کاملا مونتاژ می باشد اما دومی تولید ایران بوده و کارخانه آن در شیراز بوده و تمامی قطعات آن در ایران تولید می شود اما چون سازنده تبلیغات خوبی نکرده اکثرا این گوشی رو نمی شناسند اما نسبت به جی ال ایکس خیلی بهتر و کاراتر است اما در بازار هیچ کس حتی من این دو گوشی را تعمیر نمی کنند بخاطر پایین بودن قیمت این گوشی ها برای من تعمیر کار صرف نمی کند که بخواهم کلی وقت برای درست کردن یک گوشی 50 تا 60 هزار تومانی بگذارم به جاش یک گوشی خارجی و گرون قیمت را درست می کنم و چند برابر دستمزد را می گیرم حالا همین گوشی های گرون قیمت اگر در کشور سازنده خود خراب شوند آیآ فکر می کنید کسی آنها را به تعمیرگاه می برد نه خیر گوشی را میندازند دور و مجدد نو آن دستگاه را می خرنند برای حمایت از تولید کننده آن و ما ایرانی ها می رویم گوشی های خراب آنها را با قیمت خیلی خیلی پایین می خریم و در کشور خودمان باز سازی کرده و چند برابر قیمت خرید می فروشیم پس ایرانی ها یاد بگیرید گوشی ایرانی که با قیمت خیلی پایین می خرید اگر خراب شد به سراغ تعمیر آن نروید نو آنرا بخرید تا ما هم کمی مثل خارجها بشویم (شوخی)

دوستان ببخشید که طولانی شد
    موفق باشید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    6537
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک آژیده نمایش پست ها
    سلام پویا

با کمال میل می پذیرم... میتونید معرفی کنید محصولات رو مگه ما گفتیم معرفی نکنید دلتا مارین هم مثل بقیه برند ها...فرقی نداره
    اون مشکل مارین هم واسه این بود که من کلمه دلتا رو فیلتر کرده بودم.دوستان مینوشتن دلتا مارین ولی دلتاش اتوماتیک پاک میشد

الان منو تهدید کردی ؟
    ممنون بابک جان
    چشم من محصولات رو معرفی می کنم و چون تعدادش نسبتا زیاد است زحمت مرتب کردن بعضی هاش می افته گردن خودت

تهدید ؟ کی ؟ من ؟ دروغ می گی؟ کی بریم موتور سواری راستی یک تور هم بذارید که بچه ها با موتور بریم بیرون

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    6537
    تعدادی از محصولات معرفی شد و بقیه آنها که شامل ویتامین ها، آمینو اسید ها ، فیتوپلانگتن ها و چند تای دیگه به محض آماده شدن توضیحات فارسی در سایت قرار داده خواهد شد
    تسترها هم در مرحله بسته بندی هستند که بعد از آماده شدن حتما اطلاعات آنها قرار داده خواهد شد البته اگر دوستان تمایل داشته باشند
    ممنون از توجه دوستان

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)