نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر سنجی در مورد محلول های کیفیت آب شرکت مارین

رأی دهندگان
21. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • امتحان کردم کیفیتش خوبه و قیمتش مناسبه

8 38.10%
  • امتحان کردم کیفیتش مناسبه ولی بقیمت نیست

1 4.76%
  • امتحان نکردم ولی با این قیمت ترجیح میدم جنس خارجی امتحان پس داده بخرم

9 42.86%
  • امتحان نکردم ولی قصد دارم امتحانش کنم

3 14.29%
صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 33
    همکار قدیمی انجمن آبزیان آب شور

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    نقل قول نوشته اصلی توسط farhadk نمایش پست ها
    من که متوجه نشدم چی فرمودید اگر خودتان میدانید و نیازتان مرتفع میشود کافیست آقای پروفسور.
    قراره اینجا بحث و گفتگو بشه نه اینکهه به همدیگه تیکه بندازیم و بی احترامی کنیم و اینو هم در نظر بگیرید که احمد جان یکی از کاربرانه ویژه این انجمن هستنو صحبت هاشون مورد تائید تمام مدیران این انجمن هست و اگه صحبتهایه ایشون رو برنمیتابید بهتون پیشنهاد میدم نخونید این تاپیکهارو

همکار قدیمی (معاون باغ های شیشه ای)

نوع حیوان خانگی
    آبشور
    شماره عضویت
    7436
    نقل قول نوشته اصلی توسط farhadk نمایش پست ها
    جواب بی احترامی همان است که داده شد و اشکالی در آن نمیبینم بلکه بسیار هم صحیح است. کاربر ویژه که سهل است مدیرش هم بی احترامی کند کلوخ انداز را پاداش سنگ است و اگر این بی احترامی مورد تایید مدیری است پس در جواب نیز شریک است. امیدوارم متوجه شده باشید که ادب و احترام و نزاکت اولین لازمه گفتگوست. و این ادب و احترام است که احترام میاورد نه باید ها و نبایدهایی که شما تعیین میکنید.
    دوست به اصطلاح محترم برخورد شما به هیچ عنوان صحیح نیست اگر کسی بی احترامی به شما کرده شما میتونید اونرو با مدیران به صورت پیام خصوصی مطرح کنید و مطمئن باشید که اگر کسی به شما یا هر شخص دیگه ای بی احترامی کرده باشد مدیران محترم بی پاسخ نمیزارند
    در ضمن اون ضرب المثلتون هم که کلوخ انداز را پاداش سنگ است کاربرد مربوط به جنگل میشود نه جامعه مدنی (خواه مجازی خواه حقیقی) در ضمن هیچ کس سهیم جواب های بی احترامی کسه دیگه ای نیست بلکه هر کسی با جواب هاش و برخوردش شان و منزلت خودشو نشون میده!!!

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    نقل قول نوشته اصلی توسط M.Moghadam نمایش پست ها
    دوست به اصطلاح محطرم برخورد شما به هیچ عنوان صحیح نیست اگر کسی بی احترامی به شما کرده شما میتونید اونرو با مدیران به صورت پیام خصوصی مطرح کنید و مطمئن باشید که اگر کسی به شما یا هر شخص دیگه ای بی احترامی کرده باشد مدیران محترم بی پاسخ نمیزارند
    در ضمن اون ضرب المثلتون هم که کلوخ انداز را پاداش سنگ است کاربرد مربوط به جنگل میشود نه جامعه مدنی (خواه مجازی خواه حقیقی) در ضمن هیچ کس سهیم جواب های که بی احترام هستند نیست بلکه هر کسی با جواب هاش و برخوردش شان و منزلت خودشو نشون میده!!!
    محمدجان این ادمایه معلوم الحال کاررشون از نصیحت گذشته کاری به کارشون نداشته باش

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    3403
    دوستان عزیز با احترام به همه عزیزان چه این طرفیها و چه اون طرفیها... موافقها ومخالفها ...
    ما ایرانیها همیشه تو ورزشهای انفرادی تو جهان شاید حرفی برای گفتن داشته باشیم ولی تو ورزشهای جمعی هیچ وقت نتیجه نمیگیریم ...
    مدیران محترم بهتره این موضوعهای بررسی کیفیت دلتا مارین رو ببندین هر کس دوست داشت استفاده کنه هر کس هم نخواست استفاده نکنه ..اینجا همه یا دانشجو هستند یا مهندس وتحصیل کرده ... نا خواسته نمیتونیم همدیگر رو تحمل کنیم ... حرفهایی رد و بدل میشه که خوب نیست ..
    این موضوع هیچ وقت به نتیجه دلخواه که مد نظر دوست خوبمون احمد اقای عزیزه نمیرسه .. یکی مثل من که دوست داشتم نظر دوستانی که تجربه بیشتر داشتن رو بدونم چیزی به غیر از صحبتهایی که به این موضوع نداره نشنیدم وندیدم ...
    با تشکر ...

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezazadeh8311 نمایش پست ها
    دوستان عزیز با احترام به همه عزیزان چه این طرفیها و چه اون طرفیها... موافقها ومخالفها ... ما ایرانیها همیشه تو ورزشهای انفرادی تو جهان شاید حرفی برای گفتن داشته باشیم ولی تو ورزشهای جمعی هیچ وقت نتیجه نمیگیریم ...مدیران محترم بهتره این موضوعهای بررسی کیفیت دلتا مارین رو ببندین هر کس دوست داشت استفاده کنه هر کس هم نخواست استفاده نکنه ..اینجا همه یا دانشجو هستند یا مهندس وتحصیل کرده ... نا خواسته نمیتونیم همدیگر رو تحمل کنیم ... حرفهایی رد و بدل میشه که خوب نیست .. این موضوع هیچ وقت به نتیجه دلخواه که مد نظر دوست خوبمون احمد اقای عزیزه نمیرسه .. یکی مثل من که دوست داشتم نظر دوستانی که تجربه بیشتر داشتن رو بدونم چیزی به غیر از صحبتهایی که به این موضوع نداره نشنیدم وندیدم ... با تشکر ...
    سلام اقایه رضازاده عزیزاتفاقن من برعکس شما فکر میکنم به چند دلیلیکی که همین بحثو گفتگوهاس که باعث بالا بردن اطلاعاتمون میشه و میتونیم پارامترهارو خیلی راحتر اداره کنیممیتونیم بهترین محصولات رو خریداری کنیم و موجوداتی شادابتر و سرحالتری داشته باشیمویکی هم جلویه افرادی مثل این فرد باید باستیم که باعث گمراهی دیگران نشه و بدونه که حرفاش کمتری ارزشی برایه دیگر کاربران نداره

همکار قدیمی (مدیر آکواریوم های آب شور)

نوع حیوان خانگی
    فقط آبزی
    شماره عضویت
    1225
    در خصوص محلول هایی که حذف کننده فسفات هستند من فکر میکنم بدلیل بالا رفتن یون محلول کلسیم و کاهش سختی کربنات جهت کنترل این موضوع باعث این مورد (کاهش KH) بشه این محصول دلتا مارین تقریبا با phosphat-E برایت ول برابر هستش فقط فرقش در پایه اونا هستش که برایت ول ارگانیک و دلتا مارین اینارگانیک هستش که موضوع جالبی هست و نکته ای که دوستانی که استفاده کردند باید بگن اینه که آیا ذرات ته نشین شده ای در کف سامپ مشاهده میشه؟
    یک موضوع دیگه که بهش در سایت دلتا اشاره نشده آیا در استفاده از این محلول باید مراقب پوست بود یا نه (یعنی causion خاصی نداره) کاملا ایمن هستش؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    6537
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadeng نمایش پست ها
    در خصوص محلول هایی که حذف کننده فسفات هستند من فکر میکنم بدلیل بالا رفتن یون محلول کلسیم و کاهش سختی کربنات جهت کنترل این موضوع باعث این مورد (کاهش KH) بشه این محصول دلتا مارین تقریبا با phosphat-E برایت ول برابر هستش فقط فرقش در پایه اونا هستش که برایت ول ارگانیک و دلتا مارین اینارگانیک هستش که موضوع جالبی هست و نکته ای که دوستانی که استفاده کردند باید بگن اینه که آیا ذرات ته نشین شده ای در کف سامپ مشاهده میشه؟
    یک موضوع دیگه که بهش در سایت دلتا اشاره نشده آیا در استفاده از این محلول باید مراقب پوست بود یا نه (یعنی causion خاصی نداره) کاملا ایمن هستش؟
    احمد عزیز این محصول همانطور که گفتم پایه پلیمری دارد و به محض ورود در تانک ترکیبش شکسته شده و شروع به جذب کردن عنصر سه ظرفیتی می کند و عمده تاثیر آن بر روی فسفات و سیلیکات است و نمی توان گفت که عالی یا معدنی است و تا امروز نمونه مشابهی در کل برند ها مد نظر شما نداشته است و نوع ترکیب آن را نمی توان با برایت ول مقایسه کرد و فرمول خاص خودش را دارد .
    ذرات در کف سامپ ته نشین نمی شوند بلکه توسط فیلتر مکانیکی و اسکیمر حذف می گردند چون بصورت معلق هستند اما این اطمینان رو هم بدهم که در مدت زمان نسبتا طولانی قابل برگشت نیستند ولی خیلی بهتر است که بعد از استفاده از این محصول پدها و اسکیمر شستشو شود
    این محصول کامل سیف از لجاظ پوستی می باشد مگر اینکه شما بخواهید این محصول رو چند ساعت در کف دست خود نگهداری کنید

احمد جان شما که ماشاءالله هم روحت خوبه و هم تسلط کامل به زیان انگلیسی داری تا حالا شده که همچین سئوالتی را از شرکت برایت ول بپرسی و آنها کامل جواب بدهند ؟ اگر اینچنین است ممنون می شم که سئوالات و پاسخ برایت ول را در اختیار من و سایر دوستان بگذارید چون خیلی به درد من و آقای مقدم می خورد

همکار قدیمی (مدیر آکواریوم های آب شور)

نوع حیوان خانگی
    فقط آبزی
    شماره عضویت
    1225
    نقل قول نوشته اصلی توسط pouyatell نمایش پست ها
    احمد عزیز این محصول همانطور که گفتم پایه پلیمری دارد و به محض ورود در تانک ترکیبش شکسته شده و شروع به جذب کردن عنصر سه ظرفیتی می کند و عمده تاثیر آن بر روی فسفات و سیلیکات است و نمی توان گفت که عالی یا معدنی است و تا امروز نمونه مشابهی در کل برند ها مد نظر شما نداشته است و نوع ترکیب آن را نمی توان با برایت ول مقایسه کرد و فرمول خاص خودش را دارد .
    ذرات در کف سامپ ته نشین نمی شوند بلکه توسط فیلتر مکانیکی و اسکیمر حذف می گردند چون بصورت معلق هستند اما این اطمینان رو هم بدهم که در مدت زمان نسبتا طولانی قابل برگشت نیستند ولی خیلی بهتر است که بعد از استفاده از این محصول پدها و اسکیمر شستشو شود
    این محصول کامل سیف از لجاظ پوستی می باشد مگر اینکه شما بخواهید این محصول رو چند ساعت در کف دست خود نگهداری کنید

احمد جان شما که ماشاءالله هم روحت خوبه و هم تسلط کامل به زیان انگلیسی داری تا حالا شده که همچین سئوالتی را از شرکت برایت ول بپرسی و آنها کامل جواب بدهند ؟ اگر اینچنین است ممنون می شم که سئوالات و پاسخ برایت ول را در اختیار من و سایر دوستان بگذارید چون خیلی به درد من و آقای مقدم می خورد
    پویا جان من خیلی سوال میپرسم از سازنده ها (همین بحث میکرو مک و ماتریکس وبحث رستور برایت ول و ...)واقعا سریع جواب میدن (البته آقای مقدم هم به موارد مطرح شده جواب میدن) در خصوص موارد ایمنی هم که گفتم این بسته به مواد پلیمری داره که استفاده میشه که به راحتی میشه از msds اون ماده در آورد و بیان کرد چون ماله برایت ول خیلی باید رعایت کرد که با پوست و عال الخصوص چشم تماس نداشته باشه و سریعا باید شسته شه ولی یکی از مواردی که در محصولات دلتا مارین کم هستش همین بحث موارد ایمنی هستش که می بایست ذکر بشه

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    fish
    شماره عضویت
    3783
    احمد جان
    اقا پویا بهتره این بحث همینجا تموم بشه
    چون داره از صورت بحث کردن خارج میشه شکل
    توهین کردن میگیره
    از الا هر پستی که زرده بشه با توهین باشه ویرایش
    و پاک ناراحت نشید

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    لطفا این بحث دعوا سر نمک دلتا مارین رو تموم کنید

هر کی دوست داره میتونه ازش تعریف کنه هر کی هم دوست داره میتونه آزادانه بگه بده و دلایلش رو هم ذکر کنه هر بحثی خارج از این 2 تا حالت باشه در جا پاک میکنم این داستان دیگه خیلی خیلی داره طولانی میشه دوستان

با تشکر از همگی
    آژیده

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)