نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر سنجی در مورد محلول های کیفیت آب شرکت مارین

رأی دهندگان
21. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • امتحان کردم کیفیتش خوبه و قیمتش مناسبه

8 38.10%
  • امتحان کردم کیفیتش مناسبه ولی بقیمت نیست

1 4.76%
  • امتحان نکردم ولی با این قیمت ترجیح میدم جنس خارجی امتحان پس داده بخرم

9 42.86%
  • امتحان نکردم ولی قصد دارم امتحانش کنم

3 14.29%
صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 33
    همکار قدیمی (مدیر آکواریوم های آب شور)

نوع حیوان خانگی
    فقط آبزی
    شماره عضویت
    1225
    نقل قول نوشته اصلی توسط pouyatell نمایش پست ها
    احمد اگه سیستم جا افتاده باشد و با استفاده اور دوز ph افت کرده و بعد از حداکثر دو روز مجدد به حالت قبل بر می گردد و بافر اکو سیستم این کار را به راحتی انجام می دهد حتی می توان برای تسریع اینکار از یک سنگ هوای قوی در سامپ استفاده کرد اما بهتر است به صورت هفتگی استفاده شود
    تانک خود من تا قبل از تولید این محصول از گارد اکسترا فوس برایت استفاده می کرد اما به گفته سازنده که این محصول از زمان تغییر رنگ از سفید تا قهوه ای کارآیی دارد نبود و مقویی که رنگ آن نارنجی می شد باید تعویض می گردید چون فسفات تانک شروع به بالا رفتن می کرد اما الان فسفات گارد در تانک است با رنگ لومیویی که هنوز زرد نشده و استفاده هفتگی فسفات ریمور تا الان شش ماه است که تغییر رنگ نداده است اما قبلا هر دو ماه باید تعویض می شد
    فسفات گارد رو هم برای محکم کاری حذف نمی کنم و از این محصول هم استفاده می کنم اما چندتا از بچه ها فقط محلول می زنند و تا الان مشکلی نداشتن
    این محلول در تانک هایی که اسکیمر های حرفه ای مثل آکوامدیک ، اسکیمز و گروتک .... دارد عالی جواب می دهد
    پس شما این مشکلی که این دوستمون میگه رو نداشتی و فکر میکنی مشکل از جای دیگه بوده و بخاطر بافرینگ سیستم هستش درسته؟ این محلول با تغذیه باکتری های بی هوازی باعث کاهش فسفات میشه؟ اگه اینطور باشه که برای نیترات هم میشه استفاده کرد

نوع حیوان خانگی
    فقط آبزی
    شماره عضویت
    1225
    راستی تو خود سایت دلتا گفته که روزانه به ازاء هر 1 ppm فسفات 5 سی سی در 200 لیتر آب اکواریوم . شما توصیه میکنی هر روز استفاده نشه درسته؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    6537
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadeng نمایش پست ها
    پس شما این مشکلی که این دوستمون میگه رو نداشتی و فکر میکنی مشکل از جای دیگه بوده و بخاطر بافرینگ سیستم هستش درسته؟ این محلول با تغذیه باکتری های بی هوازی باعث کاهش فسفات میشه؟ اگه اینطور باشه که برای نیترات هم میشه استفاده کرد
    اگه بافرینگ سیستم ضعیف باشه خیلی طول می کشه تا ph به حالت قبلی برگرده و ph + نیاز دارد و گرنه هوا دهی کفایت می کند
    ترکیبات فسفات ریمور کاملا پلیمری است مگه باکتری وجود دارد که بتونه فسفات رو مصرف کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اما برای نیترات این باکتری است که مصرفش می کنه و در حال حاضر این محصول نیز تولید شده اما در مرحله تست است و به محض اطمینان از سیف بودن آن روانه بازار می شود و یکی از ترکیبات آن متانول هست است معرف حضور همه است

راستی تو خود سایت دلتا گفته که روزانه به ازاء هر 1 ppm فسفات 5 سی سی در 200 لیتر آب اکواریوم . شما توصیه میکنی هر روز استفاده نشه درسته؟
    دوستان توجه کنند تانکی وجود ندارد که مثلا 10 یا 20 ppm فسفات داشته باشد اگر باشد که فاتحه آن از همین الان خونده شده است و نامش تانک نیست یه چیزی تو مایه های لجنزار می شود یا باطلاق
    معمولا فسفات تانک های مشکل دار بیشتر از 2 یا 3 ppm نمی شود که شما باید به ازای هر 1 ppm آن 5 سی سی از این محلول را روزانه به تانک اضافه کنید تا به مقدار سیف کمتر از 0.05 ppm برسد و این به این معنا نیست که شما هر روز بدون تست زدن بریزید که به مشکل بر بخورید پس بهتر است روازنه تست تست مجدد بزنید تا اور دوز نشود
    برای تانک من که فسفات آن 0.2 ppm بود با یک بار استفاده مشکل حل شد پس تست و استفاده روزانه تا رسیدن به حد نرمال و سیف بعد برای کنترل هفته ای یکبار
    فسفات کاملا صفر هم برای تانکهایی رف ats دارند توقف رشد بوجود می آورد که البته بعدا ماهیان جبران می کنند

کاربر اخراج شده

شماره عضویت
    7402
    اگه میشه تجربیاتتون رو مستدل بیان کنید(مثل اینکه به چه صورت استفاده کردید، فسفات قبل و بعد و ph ,KH قبل و بعد از تست چند بوده) و آیا توصیه آقا پویا رو رعایت کردید یا نه.در ضمن به کسی هم توصیه نکنید بزارید دوستان خودشون نتیجه گیری بکنند این مورد خیلی تولید جالبی هستش چون پایه پلیمری داره پس از آقا پویا هم میخوام اگه خودشون هم تجربه مصرفش رو دارند بیان کنند(مثل سرعت کاهش و تاثیرات روی کیفیت آب و...)
    مستدل بود. شما تعریفتون از استدلال رو باید بگید.طبق بروشور استفاده کردم.(گفتن نداره) و عرض کردم سیستم از تعادل رفت(تعادل یعنی اعداد بهینه توصیه شده برای تانک شور) به اعدادی که عرض کردم.

به شما ارتباطی ندارد که من توصیه بکنم یا نه دوستان خودشان عقل دارند و میفهمند چکار کنند و نیاز به راهنمایی من و شما ندارند. اینجا تا جایی که فهمیدم همه نظرات و تجربیاتشون رو برای همفکری بیان میکنند. منهم تجربه شخصی و نتیجه ای که گرفتم رو بیان کردم.

کمی مواظب گفتارتون باشید بد نیست مدیران اینجا اینطوری نمینویسند شما را چه میشود؟

دو بار با فاصله یک هفته ای و به اندازه دوز توصیه شده استفاده شده و تانک 1.5 ساله است و هرگز مشکل پایداری سختی و ph نداشته. به محض استفاده از محلول فسفات گیر اینطوری شد و بر نمیگرده.

سپاس از آقا پویا بخاطر پاسخ فقط فکر میکردم اون اشتباه دکتر رو مجدد تکرار نمیکردند که نمیدونم به چه دلیلی دوباره انجام دادند بعد عذرخواهی که کردند.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    6537
    نقل قول نوشته اصلی توسط farhadk نمایش پست ها
    مستدل بود. شما تعریفتون از استدلال رو باید بگید.طبق بروشور استفاده کردم.(گفتن نداره) و عرض کردم سیستم از تعادل رفت(تعادل یعنی اعداد بهینه توصیه شده برای تانک شور) به اعدادی که عرض کردم.

به شما ارتباطی ندارد که من توصیه بکنم یا نه دوستان خودشان عقل دارند و میفهمند چکار کنند و نیاز به راهنمایی من و شما ندارند. اینجا تا جایی که فهمیدم همه نظرات و تجربیاتشون رو برای همفکری بیان میکنند. منهم تجربه شخصی و نتیجه ای که گرفتم رو بیان کردم.

کمی مواظب گفتارتون باشید بد نیست مدیران اینجا اینطوری نمینویسند شما را چه میشود؟

دو بار با فاصله یک هفته ای و به اندازه دوز توصیه شده استفاده شده و تانک 1.5 ساله است و هرگز مشکل پایداری سختی و ph نداشته. به محض استفاده از محلول فسفات گیر اینطوری شد و بر نمیگرده.

سپاس از آقا پویا بخاطر پاسخ فقط فکر میکردم اون اشتباه دکتر رو مجدد تکرار نمیکردند که نمیدونم به چه دلیلی دوباره انجام دادند بعد عذرخواهی که کردند.
    اون مربوط به قبل بود که ویرایش شد دوست عزیز ولی شما الان دیدید که تکرار هم دیگه نشد

کاربر اخراج شده

شماره عضویت
    7402
    سپاسگذارم آقا پویا.

الان به نظرتون برای بازگشت kh چه راهی دارم؟ از هیدروکسید کلسیم استفاده میکنم با وجود co2 بالا سختی نمیره بالا. ممنون

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    6537
    سپاسگذارم آقا پویا.

الان به نظرتون برای بازگشت kh چه راهی دارم؟ از هیدروکسید کلسیم استفاده میکنم با وجود co2 بالا سختی نمیره بالا. ممنون
    الان kh تانک شما چند است؟ سایر پارمتر ها چند است؟
    قبلا kh چند بود ؟

نوع حیوان خانگی
    فقط آبزی
    شماره عضویت
    1225

میدونید چرا آقا پویا فکر کرد شما آقای کیمیایی هستید بخاطر طرز صحبت کردنتون البته من بیشتر مد نظرم بود که اون بنده خدا دکتر نیست تا اینکه شما دکتر باشید!!!! خوشحالم که در ادامه مباحث شما از محصول کالک هم استفاده میکنید و مشکلتون حل میشه واین مباحث یک ثمری داره!!!

نوع حیوان خانگی
    فقط آبزی
    شماره عضویت
    1225
    اگه میشه یک سری اطلاعات هم در خصوص کلاریفایر بدید آقا پویا

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    6537
    اگه میشه یک سری اطلاعات هم در خصوص کلاریفایر بدید آقا پویا
    اطلاعات تکمیلش رو حتما برای دوستان می گذارم
    تقریبا همان فروملاسیون ریف کلینر سرا را دارد و کارش بهم چسباندن ذرات معلق است که به راحتی در فیلتر های مکانیکی حذف می شود

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)