نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر سنجی در مورد نمک مارین

رأی دهندگان
46. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • تا بحال از این نمک استفاده نکرده ام و قصد ندارم استفاده کنم

11 23.91%
  • تا بحال از این نمک استفاده نکرده ام اما قصد دارم امتحانش کنم

8 17.39%
  • از این نمک استفاده کردم و راضیم

14 30.43%
  • از این نمک استفاده کردم و ناراضیم

13 28.26%
صفحه 2 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 65
    همکار قدیمی انجمن آبزیان آب شور

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadeng نمایش پست ها
    من خودم دو بار گرفتم بار اول در آذر ماه سال 90 که علیرغم بعضی صحبتها فسفاتش صفر بود ومنیزیمش هم مناسب بود ولی بافر kh پایین بود(روی 8) و بار دوم اردیبهشت 91 که فسفات بسیار بالایی داشت و منیزیم پایین ولی بافر kh در حدود 12 با این نمک دومی که سیفون زدم کل lps هام خراب شدن ولی بار اول مشکلی پیش نیومده بود کل تلفات lps هام بالای 300 تومن !!! بود برای همین بعد از گرو تک که فعلا دارم و منتظرم تموم بشه فقط برایت ول و ردسی میگیرم
    سلام
    مهمترین عاملی که برایه یه نمک در درجه اول مهمه ثبات داشتن اونه
    اگه قرار باشه تولیدات هر سری به سری قبل متفاوت باشن این نمک به نظر من
    اصلن قابل اعتماد نیست و نکته ایه که کمتر بهش توجه میشه!!!!!!

کاربر اخراج شده

شماره عضویت
    7402
    تایید میشه نک دلتا فسفات و نیترات و مخصوصا سیلیکات بالایی داره و استفاده از اون یعنی جلبک. به ریسکش و دردسرش نمی ارزه

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو _ اکواریم اب شور
    شماره عضویت
    5913
    نقل قول نوشته اصلی توسط farhadk نمایش پست ها
    تایید میشه نک دلتا فسفات و نیترات و مخصوصا سیلیکات بالایی داره و استفاده از اون یعنی جلبک. به ریسکش و دردسرش نمی ارزه
    با حرف شما کاملا مخالف هستم این نمک اصلا از لحاظ فسفات و نیترات و سیلیکات مشکلی نداره و مطمعن باشید اگر هم مشکلی وجود داشته باشه با تسترهای که به صورت عامیانه همه ی ما استفاده میکنیم قابل شناسایی نیست من از این نمک استفاده کردم و فسفات و نیترات رو تست کردم و مشکلی نداشت ...من تو ابشور اماتور هستم و نمیتونم نظر تخصصی بدم ولی نمیدونم مشکل این نمک کجاست که احساس میکنم بعد هر بار سیفون حال ریفها (هرچند کم هستن) تا یکی دو روز روبه راه نیست!؟
    البته نمکی که من استفاده کردم برای قبل هست و نمک جدید رو امتحان نکرد که به گفته دوستان اصلاح شده ...

کاربر اخراج شده

شماره عضویت
    7402
    خوش به حالتون. یکی از اون پارتیهای بدون مشکل گیرتون اومده. ولی کم هستند افرادی با این همه شانس. این نمک رو از چند تا مغازه بخرین و تست کنین. اگر شرایط یکسانی دیدید بدوتید تستراتون مرغوب نیستند.!

همکار قدیمی (معاون باغ های شیشه ای)

نوع حیوان خانگی
    آبشور
    شماره عضویت
    7436
    خیلی برام جالبه که دوستانی که در تالار هیچگونه فعالیتی نداشته اند در یکسری موارد خیلی خیلی خاص به مقداری اکتیو میشوند که کاربران ویزه و مدیران هم انقدر اکتیو نیستن و جالبتر اینکه اولین پستها هم هست و ...!!!!!!!!

همکار قدیمی (انجمن آکواریوم های آب شور)

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    4596
    با سلام:هرچند دوست ندارم نظری بدم اما چون این بحث قبلا عواقب داشت و چند نفر از دوستان از به خصوص اقای مرادی رو ناراحت کرد و از این سایت رفتند به نظرم بهتر بود این مطالب مجدد تکرار نمیشد.تکلیف این نمک کاملا معلومه و نیازی نیست که بررسی بشه از نظرات همه ی دوستان هم مشخصه با یه تحقیق از هر کسی که تجربه ای تو اب شور داره هم مشخص میشه چه نمکی بهتر هست.عنوان کردنش باعث میشه شرکت مذبور طبیعتا به دنبال منافع اقتصادی خودش دست به مقابله به مثل بزنه و مشکلات بعدی.البته لازم به ذکر هست در پستها نباید تبلیغ بشه (چه مثبت و چه منفی ) واین مثلا از قوانین سایت هست1!!!!!باز هم ببخشید از اینکه نظر دادم

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو _ اکواریم اب شور
    شماره عضویت
    5913
    خوش به حالتون. یکی از اون پارتیهای بدون مشکل گیرتون اومده. ولی کم هستند افرادی با این همه شانس. این نمک رو از چند تا مغازه بخرین و تست کنین. اگر شرایط یکسانی دیدید بدوتید تستراتون مرغوب نیستند.!
    دوست عزیز اگه دقت میکردین من گفتم فسفات و نیترات نداره نگفتم راضی هستم...در ضمن من این تسترهای که دارم با نمک های دیگه هم امتحان کردم و همه درست هستن (شانسی) ....من حتی اگه محصولات دلتا مارین کیفیت بالایی نداشته باشن باز هم سعی میکنم برای حمایت از این شرکت و تولید کننده این محصول که احترام زیادی براشون قائل هستم استفاده کنم تا بتونم از این محصول داخلی حمایت کنم هرچند ناچیز...

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Moghadam نمایش پست ها
    خیلی برام جالبه که دوستانی که در تالار هیچگونه فعالیتی نداشته اند در یکسری موارد خیلی خیلی خاص به مقداری اکتیو میشوند که کاربران ویزه و مدیران هم انقدر اکتیو نیستن و جالبتر اینکه اولین پستها هم هست و ...!!!!!!!!
    محمد جان با حرفت کاملا موافقم... واقعا چرا اینجوریه؟؟؟به نظرت غیر از این میتونه باشه که یا با شرکت دلتا مشکل دارن یا میخوان میونه این دوتا فروم رو خراب کنن!؟!؟

همکار قدیمی انجمن آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی و...
    شماره عضویت
    4229
    نقل قول نوشته اصلی توسط M.Moghadam نمایش پست ها
    بله درسته اقا پویا هم رفتن سر جریان قبلی که حیف شد

همکار قدیمی (معاون باغ های شیشه ای)

نوع حیوان خانگی
    آبشور
    شماره عضویت
    7436
    متاسفانه سری قبلی خیلی اتفاقهای خوبی نیوفتاد امیدوارم اینسری اونا تکرار نشه
    وقتی میام یک محصولی رو نقد میکنیم حالا فرقی نداره چه محصولی اون محصول میتونه نمک باشه میتونه اف ار پی باشه یا حتی موزیک چه بخوایم چه نخوایم داریم تبلیغ هم میکنیم البته این تبلیغ میتونه مخرب باشه میتونه خوب باشه بسته به نقد استدلال و کیفیت محصول داره

من خودم زمانی که میخواستم تانکو راه اندازی کنم همه چیو پرسیدم ولی کلیم مطالعه کردم توی همین فروم هرجا اسمی از نمک اومده بدون شک میگم که برایت ول هم به همراهش اومده که همه ازش تعریف کردن خوب مسلما این تبلیغ بسیار موثر تر از 200 تا بیلبورد و...... هست برای من پس بیایم اینو قبول کنیم

من خودم همیشه سعی کردم حتی اگر شده پول بیشتری بدم ولی محصول مطمئنی بخرم حالا میخواد نمک باشه میخواد دوربین باشه یا.... اما وقتی بحث فقط سر اسم هست هیچ وقت پول بیشتری نمیدم من اگر اطمینان پیدا کنم که مثلا یک نمک مثل دلتا مارین کیفیت مطلوبی داره و مشکل ساز نیست و با توجه به اینکه فعلا در بازار موجوده و قیمت ثابتی هم داره خیلی خریدش برام بهتره از برایت ولی هست که سری اخر کل نوابو گشتم و برام کیلویی10 تومن هزینه برداشت ولی این اعتماد سازی رو کی باید برام بکنه؟!

من نظرم اینه که فرومهایی مثل پارسی پت دلتا مارین و... نباید باهم رقیب باشند که بخواد با نقد یک محصول جو هر دو فروم به هم بریزه بلکه باید دست به دست هم داده و علم بی تجربه هایی مثل منو بالا ببرند و از کسی که عشق نگهداری از این موجوداتو داره حمایت کنند نه از محصول.
    به هر امیدوارم بحث به جاهای فنی برسه نه مثل هواداران قدیم استقلال و پرسپولیس که توی هر بازی که دو تیم با هم داشتن کلی جنگ به پا میشد

همکار قدیمی (مدیر آکواریوم های آب شور)

نوع حیوان خانگی
    فقط آبزی
    شماره عضویت
    1225
    دوست عزیزشما اگه تجربه ای در این خصوص دارید بصورت مستدل(مثلا با فلان تستر تست کردید و سیلیکات اینقدر شده کامل اعداد رو بیان کنید)اعلام کنید وگرنه صحبتهای شما هیچگونه سندیتی نداره.البته جا داره همینجا بگم تانک علی آقا که سیفون با نمک دلتا میزنه دارای بیشترین حجم پلیپ تو تانکهای اعضا هستش و یکی از بزرگ ترین مرجانهای بابل رو هم داره پس این نمک تجربه مثبت هم داره. دوستانی که استفاده میکنند و از این نمک راضی هم هستند هم بیان و تجاربشون رو به اشتراک بزارن.راستی رفریجوم و ATS علی آقا فکر کنم دستی هم فسفات تو تانک بریزه نابودش کنه

صفحه 2 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)