نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر سنجی در مورد نمک مارین

رأی دهندگان
46. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • تا بحال از این نمک استفاده نکرده ام و قصد ندارم استفاده کنم

11 23.91%
  • تا بحال از این نمک استفاده نکرده ام اما قصد دارم امتحانش کنم

8 17.39%
  • از این نمک استفاده کردم و راضیم

14 30.43%
  • از این نمک استفاده کردم و ناراضیم

13 28.26%
صفحه 4 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 65
    همکار قدیمی (مدیر آکواریوم های آب شور)

نوع حیوان خانگی
    فقط آبزی
    شماره عضویت
    1225
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza570 نمایش پست ها
    با سلام خدمت همگی
    بیشترین دلیلی که باعث شد پست قبلی بزنم این بود که اکثر جنسای خارجی داخل ایران تقلبی می باشد منجمله نمک رد سی که تو بسته بندی دو کیلویی بودبعدها متوجه شدم نه تنها وارد نشده بلکه همبن جا بسته بندی میشده و هنوزم ادامه داره.به همین جهت حالا که یه نفر پیدا شده با این شرایط موجود ریسک میکنه و یه محصولی با نام نشان داخلی تولید میکنه به جای حمایت از این گروه چوب لای چرخش کنیم. همین
    دوست عزیز جنس تقلبی خودش رو تو استفاده نشون میده هیچ بسته بندی هم تو ایران نیتونه بسته بندی نمک دو کیلویی رد سی رو بزنه چه برسه به قاچاق و پر کردن تو کارگاه و یا زیر زمین یک خونه باغی!!هیچ کس هم قصد نداره چوب لا چرخ آقای مقدم که داره زحمت میکشه بزاره عنوان این تاپیک هم بررسی نه انتقاد ایشون و تیمشون هم باید خوشحال باشن که داره براشون یک نظر سنجی انجام میشه و نقاط قوت و ضعف احتمالیشون معلوم میشه و خود ایشون هم به شخصه فکر کنم از این کار راضی باشن

کاربر اخراج شده

شماره عضویت
    7402
    یک نکته که برام جالبه اینه که دوستان ادعا میکنن محصولات خارجی تقلبی هست و قوطی و لیبل و پلمپ اینها رو عین اصلی و خیلی با کیفیت تو ایران میزنند. از طرفی آقا پویا تو فروم خودشون سازنده ایرانی رو متهم کرده که حتی عرضه زدن یک قوطی ساده رو برای محصولات این شرکت نداره و برای همین همشون چکه میکنن یا فیت نمیشن !

بالاخره این سازنده عرضه داره قوطی بزنه یا نه؟ اگر اینقدر عرضه داره چرا یک ظرف درست حسابی برای محصول این شرکت نمزنه. یدونه فسفات ریمور خریدم کل دنیا سبز شد از نشتی این قوطی! اونوقت اینقدر عالی محصولات رد سی و کنت و برایت ول رو میزنن حتی بهتر از اصلی... یا لعل ال عجب!

بحث بعدی اینه که اگر محصولات خارجی تقلبی هستند و توشون رو با نمک چینی پر میکنن و اینقدر خوب هم جواب میده! از کجا معلوم نمک این شرکت مادر زادی تقلبی نیست؟ مثلا یک نمک درجه سه چینی؟ خب تا حالا گواهینامه استانداردی گزارش آزمایشگاهی چیزی که ارائه نشده ببینیم این پدر مادرش کیه! البته آخرین بار که این موضوع اینجا بحث شد قول دادند گزارش آزمایشگاه رو اینجا ارائه کنند که مدت زیادی از روش گذشته.

به هر حال اگر محصولات خارجی رو میشه تقلبی فرض کرد این نمک ایرانی به نسبت خیلی بیشتر تقلبی تر میتونه باشه چون محصول تقلبی خارجی هر چی هست کیفیتش ثابت هست ولی این نمک رو هر روز و از هر مغازه ای که بخری باید کیفیت متفاوتی انتظار داشته باشی. که البته تولید کننده هم اقرار دارد . یک روز میفرمایند سایز مش کوچیک شده یک روز میفرمایند آره بافرش زیاد بود کم کردیم یک روز میفرمایند ph روبالابردیم و از این داستانها... هرچند که اصلا سایز مش ربطی به فسقات و سیلیکات و سنگ شدن نمک ندارد و این توجیهات ذهن آدم رو در مورد پشتوانه فنی این نمک بیشتر خراب میکنه.

نکته آخر این که تا میگی گزارش آزمایشگاه میفرمایند آزمایشگاه عناصر میکرو در ایران نداریم. آقا از میکرو گذشتیم یک گزارش آزمایشگاه ارائه کنید که فسفات و سیلیکات و نیترات ندارد ما قبول میکنیم! شما هم قبول کنید!

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    6537
    نقل قول نوشته اصلی توسط farhadk نمایش پست ها
    یک نکته که برام جالبه اینه که دوستان ادعا میکنن محصولات خارجی تقلبی هست و قوطی و لیبل و پلمپ اینها رو عین اصلی و خیلی با کیفیت تو ایران میزنند. از طرفی آقا پویا تو فروم خودشون سازنده ایرانی رو متهم کرده که حتی عرضه زدن یک قوطی ساده رو برای محصولات این شرکت نداره و برای همین همشون چکه میکنن یا فیت نمیشن !

بالاخره این سازنده عرضه داره قوطی بزنه یا نه؟ اگر اینقدر عرضه داره چرا یک ظرف درست حسابی برای محصول این شرکت نمزنه. یدونه فسفات ریمور خریدم کل دنیا سبز شد از نشتی این قوطی! اونوقت اینقدر عالی محصولات رد سی و کنت و برایت ول رو میزنن حتی بهتر از اصلی... یا لعل ال عجب!

بحث بعدی اینه که اگر محصولات خارجی تقلبی هستند و توشون رو با نمک چینی پر میکنن و اینقدر خوب هم جواب میده! از کجا معلوم نمک این شرکت مادر زادی تقلبی نیست؟ مثلا یک نمک درجه سه چینی؟ خب تا حالا گواهینامه استانداردی گزارش آزمایشگاهی چیزی که ارائه نشده ببینیم این پدر مادرش کیه! البته آخرین بار که این موضوع اینجا بحث شد قول دادند گزارش آزمایشگاه رو اینجا ارائه کنند که مدت زیادی از روش گذشته.

به هر حال اگر محصولات خارجی رو میشه تقلبی فرض کرد این نمک ایرانی به نسبت خیلی بیشتر تقلبی تر میتونه باشه چون محصول تقلبی خارجی هر چی هست کیفیتش ثابت هست ولی این نمک رو هر روز و از هر مغازه ای که بخری باید کیفیت متفاوتی انتظار داشته باشی. که البته تولید کننده هم اقرار دارد . یک روز میفرمایند سایز مش کوچیک شده یک روز میفرمایند آره بافرش زیاد بود کم کردیم یک روز میفرمایند ph روبالابردیم و از این داستانها... هرچند که اصلا سایز مش ربطی به فسقات و سیلیکات و سنگ شدن نمک ندارد و این توجیهات ذهن آدم رو در مورد پشتوانه فنی این نمک بیشتر خراب میکنه.
    در پست 27 توضیح داده شد پس صبر کنید
    من به شخصه هیچ محصول برند که پلمپ باشد و از جای معتبر خریداری بشود را متهم به تقلبی بودن نمی کنم برایت ول ، گروتک ، رد سی همه گی خوب هستند
    شما دلت از جای دیگه پر است و این از تاریخ عضویت و تعداد پست های شما کاملا معلوم است دوست عزیز

کاربر اخراج شده

شماره عضویت
    7402
    ما با شما کاملا محترمانه صحبت کردیم این دکتر چیه؟ ما هم میتونیم شما رو دکتر مهندس صداکنیم؟ شما هنوز به اون تئوری سوء نیت و دشمنی اعضاء اینجا معتقدی و فکر میکنید مردم با شما دشمنی دارند برا همین بحث فایده ای ندارد کلا جوابی ندارید بدهید هی تبدیلش میکنید به دعواهای شخصیتی و فردی و غیره. که من یکی نیستم. امیدوار بودم جواب قانع کننده ای بشنوم که البته از اون دهوی قبلی باید تجربه میکردم جوابی نخواهید داشت.
    دکتر هم خودتون هستید . من دیپلم هستم و بهش افتخار هم میکنم .شعور با مهندس و دکتر بودن نیست تو ذات آدم هست. موفق باشید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    6537
    ما با شما کاملا محترمانه صحبت کردیم این دکتر چیه؟ ما هم میتونیم شما رو دکتر مهندس صداکنیم؟ شما هنوز به اون تئوری سوء نیت و دشمنی اعضاء اینجا معتقدی و فکر میکنید مردم با شما دشمنی دارند برا همین بحث فایده ای ندارد کلا جوابی ندارید بدهید هی تبدیلش میکنید به دعواهای شخصیتی و فردی و غیره. که من یکی نیستم. امیدوار بودم جواب قانع کننده ای بشنوم که البته از اون دهوی قبلی باید تجربه میکردم جوابی نخواهید داشت.
    دکتر هم خودتون هستید . من دیپلم هستم و بهش افتخار هم میکنم .شعور با مهندس و دکتر بودن نیست تو ذات آدم هست. موفق باشید
    من قصد بی احترامی ندارم دوست عزیز اما فکر می کردم و الان هم فکر می کنم شما آقای کیمیایی باشید و این آی دی جدید شما باشد و آقای کیمیایی هم طبق که دانشجوی دکترای برق است
    اگر شما نیستید من همین جا معزت می خواهم

کاربر اخراج شده

شماره عضویت
    7402
    ممنون. نه من این آقا که میفرمایید نیستم بهتره اینطوری فکر نکنید. فرهاد کیومرسی هستم و دیپلم هستم و جنت آباد توی یک شرکت کار حسابداری انجام میدم. آدرس بدم تشریف بیارید یک چایی وسعمون میرسه مهمونتون کنیم. کارت شناساییم همیشه همرامه. همکارام هم هستن.

من گشتم کیمیایی پیدا نکردم تو اعضا لطفا آی دی ایشون رو بدید ببینم موضوع چیه و حرفش چی بوده. ممنون

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    6537
    ممنون. نه من این آقا که میفرمایید نیستم بهتره اینطوری فکر نکنید. فرهاد کیومرسی هستم و دیپلم هستم و جنت آباد توی یک شرکت کار حسابداری انجام میدم. آدرس بدم تشریف بیارید یک چایی وسعمون میرسه مهمونتون کنیم. کارت شناساییم همیشه همرامه. همکارام هم هستن.

من گشتم کیمیایی پیدا نکردم تو اعضا لطفا آی دی ایشون رو بدید ببینم موضوع چیه و حرفش چی بوده. ممنون
    خواهش می کنم دوست عزیز شما هم اگه دوست داشتنی من در خدمت شما هستم و بدون کارت شناسایی هم بیاید من قبولتان دارم
    محصولات خاص دلتا مارین هم که هنوز بسته بندی نشده را هم در مغازه موجود دارم با هم می زنیم به بدن
    آقای کیمیایی هم مشکل فسفات بالای تانک و مشکلات تانک شما رو دارند که نمی دونم حل شده یا هنوز حل نشده امیدوارم که حل بشه
    احمد که نمی یاد پیشم اگه می یومد خوب می شد

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    38
    دوستان من سری اول یعنی حدود یک سال ژیش نمک دلتا گرفتم مشکلاتی رو که داشت همه میدونیم .
    1 فسفات
    2 سختی
    3 شفافیت آب .
    من به پویای عزیز زحمت دادم و ایشون یک سطل نمک واسه من فرستاد و من هم به محض اینکه امروز صبح به دستم رسید شروع به تست کردم .
    تست هایی رو که زدم با تستر جی بی ال - api و خود دلتا بود .
    تست ها کاملا بی طرف بوده و نه به نفع دلتا حرف زدم و نه به نفع غیر دلتایی ها .
    من خودم از این نمک هم شاکی بودم اما :

نمک کاملا پلمب :

بعد از مخلوط کردن آب و نمک آب کدر میشه و بعد از گذشت تقریبا یک دقیقه و نیم آب کاملا شفاف میشه :

و حالا تست فسفات :

فسفات طوری بود که تستر نتونست اونو اندازه گیری کنه .
    تست سختی kh هم دقیقاً 8 بود با تست api
    کلسیم چون نمک اکسترا بود 300 بود و منیزیوم 1200 بود با تستر منیزیوم دلتا بعد .
    تست کلسیم jbl بود .

ph تقریباً تو سختی 8 عدد 8 تا 8.2 بود .

در حال حاضر این پارامترها مناسب بود و من به پویا گفتم که زحمت بکشن و 2 تا سطل دیگه از همین نمک واسه من بفرستن .
    واسه بقیه تست ها هم با پروفسور شمسی ژور صحبت کردم قرار شد که تو هفته آینده من نمک رو ببرم دانشگاه رازی اینجا( کرمانشاه) و یک سری تست هایی رو که من خودم بهشون شک داشتم انجام بدن .
    دوستان هر کس هم خواست و واسش مقدور بود میتونه با من هماهنگ کنه که با هم بریم .

همکار قدیمی (مدیر آکواریوم های آب شور)

نوع حیوان خانگی
    فقط آبزی
    شماره عضویت
    1225
    آقا سعید (مسعود تقی زاده) ممنون از انجام تست و مرسی راستی سلام ما رو به امام رضا هم برسون (شوخی کردم)بازم از اینکه این زحمت رو پذیرفتی و انجام دادی ازتون تشکر میکنم

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    38
    احمد مسعود تقی زاده کیه ؟ من ظفری هستم .

صفحه 4 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)