صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 12 از 12
    همکار قدیمی آکواریوم های گیاهی

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    8794
    آقا مرتضی قبلنا پکو پوز منازل با کامپیوتر تکمیل میشد و الان هم با اکواریوم هستش .
    بعضی صنف ها هستن که محصولاتشون تلفات زیادی داره . مثل سبزی و میوه . ماهی هم که خودتون الان رفتین تو کارش . وقتی بار میاد شما میبینی که 20 درصدش تلف شده . توی مغازه که میاد بخاطر آب به آب شدن و استرس و و و بازم 20 درصد تلفات میده . تا بیای بفروشی باید مقداری غذا بدی و لامپ روشن بزاری و آب مصرف کنی و اینا میشه میشه هزینه .

خوب حالا حق دارن 50 درصد بکشن روش یا نه من اشتباه میگم .

تا عید مغازه رو راه بنداز شاید مشتری عیدت شدیم .

موفق باشی

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    9342
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi3000 نمایش پست ها
    آقا مرتضی قبلنا پکو پوز منازل با کامپیوتر تکمیل میشد و الان هم با اکواریوم هستش .
    بعضی صنف ها هستن که محصولاتشون تلفات زیادی داره . مثل سبزی و میوه . ماهی هم که خودتون الان رفتین تو کارش . وقتی بار میاد شما میبینی که 20 درصدش تلف شده . توی مغازه که میاد بخاطر آب به آب شدن و استرس و و و بازم 20 درصد تلفات میده . تا بیای بفروشی باید مقداری غذا بدی و لامپ روشن بزاری و آب مصرف کنی و اینا میشه میشه هزینه .

خوب حالا حق دارن 50 درصد بکشن روش یا نه من اشتباه میگم .

تا عید مغازه رو راه بنداز شاید مشتری عیدت شدیم .

موفق باشی
    آقا مهدی حرف شما کاملا صحیح ... ولی تلفاتی که در این 6 سری بار آوردن که بنده در مغازه مشغول بودم ، دادیم فقط سر پلاتی و گوپی و مولی و از این زبرا کوچولو ها بوده! یعنی ماهیهایی که 300 الی 400 تا تک تومن قیمت خریدشه ...

پول برق 50 الی 60 هزار تومن میاد ... پول آب هم 30 الی 40 هزار تومن ... میانگین تلفات ماهانه خیلی زیاد بشه 75هزار تومن

من باید حرفمو پس بگیرم ...

چون وقتی ماهی با خرید 3000 تومان رو 7000 الی 10000 میدن ... وقتی خرید 6 هزار تومن رو 15 هزار تومن میدن یعنی بالای 100% سود!!!!!!!! یه چیزی حول و هوش 150% شایدم بیشتر

منظورم این نبود که فقط به حق خریدار رعایت بشه ... به طبع باید برای فروشنده هم تسهیلات خوبی در نظر گرفته بشه ...

در هر صورت ممنونم ...

ارادتمندم

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)