نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کارکرد اسکیمر(بدون در نظر گرفتن بحث هوا دهی)

رأی دهندگان
15. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • در ابتدای راه اندازی 24 ساعته و بعد از ثبات روزی 8 ساعت

3 20.00%
  • در ابتدای راه اندازی 24 ساعته و بعد از ثبات در مواقع لزوم

3 20.00%
  • کلا جز لاینفک سیستم هستش و دائم کار

9 60.00%
  • بعد از ثبات تانک هفته یک روز

0 0%
  • من به اسکیمر اعتقادی ندارم

0 0%
صفحه 6 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 73
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    none
    شماره عضویت
    9739
    تقریبا نه ولی مقداری اره تازه خوبی موجودات زنده اینکه مثلا دیگه لازم نیست فیلتر را یا شارژ یا بشویید بعد من این عمل کرد را در یک نمایشگاه بزرگ اب شور دیدم ولی با این حال باز هم در قسمت فیلتر از چندین وسیله ی دیگر استفاده می کرد ولی من مقداری پیشرفته ترش کردم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    none
    شماره عضویت
    9739
    من می خوام به شما بگم اسکیمر به درد نخور را جاگزین کنید هر چی که کاریایی عجیب تری داشته باشه خوب نیست و تازه نگاه نکنید که فقط این موجود زنده معمولی این موجود از هر چیز ساخته شده دست بشر بهتره خداوند اقیانوسش را با موجودات کوچک می چرخاند خدا که یه اسکیمر که نداره

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    38
    نقل قول نوشته اصلی توسط ghiaci نمایش پست ها
    من می خوام به شما بگم اسکیمر به درد نخور را جاگزین کنید هر چی که کاریایی عجیب تری داشته باشه خوب نیست و تازه نگاه نکنید که فقط این موجود زنده معمولی این موجود از هر چیز ساخته شده دست بشر بهتره خداوند اقیانوسش را با موجودات کوچک می چرخاند خدا که یه اسکیمر که نداره تازه اگه اسکیمر هم داشت بازهم همین موجدات کوچک از همه لحاض بهتر بودند مثلا میگو بوکسر که فکر نکنم بشناسید در ازمیشات توانسته بود شیشه ی زد گلوله را در هم پودر کند
    دوست عزیز :
    1) ما موج ساز میزاریم تا بتونیم یه جریان آب روی ریفها داشته باشیم این کار رو نمیشه با صدف انجام داد صدف موجود زندس واتر پمپ که نیست ؟؟؟ درسته ؟؟؟ اگه واتر پمپ بود به جای واتر پمپ اصلی خونه سامپ ازش استفاده میشد .

2) دریا اسکیمر داره ولی نه به اون شکلی که ما تو تانکامون داریم . شما اگه یه بار به یه موج که به ساحل میاد نگاه کنی میبینی در مراحل آخر موج یه آب زرد رنگ و کثیف به ساحل میاد که در نهایت روی شنهای کنار ساحل میریزه .

3) اون اخری هم که فرمایش کردی میگوی مانتیس اسمشه و از قفل کردن ماهیچه زیر بازوش اون نیروی زیادو به دست میاره بعد ضامنشو که مثل قفل جلوش قرار داده رو بر میداره و یه نیروی بسیار زیادی رو به جلو وارد میکنه .
    مانتیس ها قدرت بینایی و شناسایی رنگهای بالایی دارن به طوری که چشمشون میتونه بیش از یک میلیون رنگ رو تشخیص بده .
    از همه اینها بگذریم میشه ارتباط اسکیمر رو با میگو بوکسر رو بگید .؟؟؟
    دوست عزیز بهتره اول یه نگاه به عملکرد و وظیفه اسکیمر اون بندازین و بعد از اون بقیه نظرها و افراد رو محکوم کنین .

همکار قدیمی انجمن آبزیان آب شور

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    من می خوام به شما بگم اسکیمر به درد نخور را جاگزین کنید هر چی که کاریایی عجیب تری داشته باشه خوب نیست و تازه نگاه نکنید که فقط این موجود زنده معمولی این موجود از هر چیز ساخته شده دست بشر بهتره خداوند اقیانوسش را با موجودات کوچک می چرخاند خدا که یه اسکیمر که نداره تازه اگه اسکیمر هم داشت بازهم همین موجدات کوچک از همه لحاض بهتر بودند مثلا میگو بوکسر که فکر نکنم بشناسید در ازمیشات توانسته بود شیشه ی زد گلوله را در هم پودر کند
    من موندم شما چرا هی اصرار دارین محیط دریا رو با اکواریوم مقایسه کنید که این دوتا از هر لحاظ با هم کاملن متفاوت هستن و قیاس کردن این دو محیط با هم کار کاملن اشتباهیه
    و خواهشن از ادامه دادن به این صحبت هایه بی ربط دست بردارید که باعث پایین اومدن سطح علمی این فروم میشه(ذر صورت ادامه مطمئن باشید پاک میشود پستاتون)

همکار قدیمی انجمن آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی و...
    شماره عضویت
    4229
    اقای غیاثی این میگوی که میگید رو تا حالا از نزدیک دیدید .

کاربر عالی

شماره عضویت
    5880
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi1367 نمایش پست ها
    من موندم شما چرا هی اصرار دارین محیط دریا رو با اکواریوم مقایسه کنید که این دوتا از هر لحاظ با هم کاملن متفاوت هستن و قیاس کردن این دو محیط با هم کار کاملن اشتباهیه
    و خواهشن از ادامه دادن به این صحبت هایه بی ربط دست بردارید که باعث پایین اومدن سطح علمی این فروم میشه(ذر صورت ادامه مطمئن باشید پاک میشود پستاتون)

خدا از دهنت بشنوه منم همینو میگم اکواریم های ما کاملا متفاوتن با اقیانوس ها و دریا ها

همکار قدیمی (مدیر آکواریوم های آب شور)

نوع حیوان خانگی
    فقط آبزی
    شماره عضویت
    1225
    توضیحات اولی دوستان رو اگه بخونید مثل من قانع میشید که اسکیمر فقط پروتئین (که در مرحله بعد به امونیاک و نیتریت و نیترات و مقداری فسفات تبدیل میشه) از سیکل خارج میکنه و مقداری فیتو پلانگتون و امکان حذف املاح محلول در آب رو نداره و بنظر من کارکردش لازمه و برای جبرا فیتو پلانگتون میشه از روش های دستی استفاده کرد. شما سه روز به ماهی ها غذا ندید خواهید دید که بعد از 3 روز اصلا کاپ اسکیمر هیچی جمع نمیکنه (من این رو امتحان کردم کف اصلا بالا نمیاد)در صورتیکه این مدت املاح و سایر مواد در آب بودن

همکار قدیمی (مدیر آکواریوم آب شور)

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور
    شماره عضویت
    8542
    البته حل شدن پلانگتون ها یا مولتی ویتامین با حل شدن نمک در آب فرق میکنه
    من نمیدونم ترکیب مثلا فیتو پلانگتون با آب چی هست اما هر چی هست یه پیوند ضعیف در حد واندروالسه حالا اگه اسکیمر بتونه یه نیروی نسبتا قوی ایجاد کنه شاید بتونه اونارو جدا کنه از هم !!
    چون من به چشم دیدم از وقتی غذای ریف تو آک ریختم آبی که تو کاپ اسکیمر جم میشه از قهوهای به لجنی(سبز پر رنگ) تغییر کرده!

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    اگر خدا بخواد زدم تو ماهی شور
    شماره عضویت
    7635
    اسکیمر چخ زمانهایی باید خاموش کنیم؟؟ اسکیمر من اونقدر کف میده که آب پر میشه.هر روز پر میشه.البته آب تمیز پر میشه.اینو باید چیکار کنم.میخوام کف خالی بیاد ولی نمیشه

همکار قدیمی (مدیر کل انجمن)
    متخصص آکواریوم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    اگه گفتی؟!!!!!!!!!!
    شماره عضویت
    27
    نقل قول نوشته اصلی توسط pooriamrr نمایش پست ها
    اسکیمر چخ زمانهایی باید خاموش کنیم؟؟ اسکیمر من اونقدر کف میده که آب پر میشه.هر روز پر میشه.البته آب تمیز پر میشه.اینو باید چیکار کنم.میخوام کف خالی بیاد ولی نمیشه
    سلام دوست عزیز اسکیمر تقریبا همیشه باید روشن باشه (بجز مواقعی که از برخی افزودنی های عمدتا محلول استفاده می کنید)
    اسکیمر رو باید جوری تنظیم کنید که اصطلاحا کف خشک جمع کنه اسکیمر شما تنظیم نیست دوست عزیز

صفحه 6 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)