نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کارکرد اسکیمر(بدون در نظر گرفتن بحث هوا دهی)

رأی دهندگان
15. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • در ابتدای راه اندازی 24 ساعته و بعد از ثبات روزی 8 ساعت

3 20.00%
  • در ابتدای راه اندازی 24 ساعته و بعد از ثبات در مواقع لزوم

3 20.00%
  • کلا جز لاینفک سیستم هستش و دائم کار

9 60.00%
  • بعد از ثبات تانک هفته یک روز

0 0%
  • من به اسکیمر اعتقادی ندارم

0 0%
صفحه 4 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 73
    کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهیهای اب شور
    شماره عضویت
    5828
    دوستان به نظر من راه اندازی اصولی اسکیمر روی کارکرد خیلی تاثیر گذار هستش مخصوصا ارتفاع پمپ از سطح اب که خیلی ها اینو از قلم می ندازن درست که
    مارک خوب در کارکرد درست هست ولی از نظر صدا و مدت زمان کارکرد و مصرف برق هست که بیشتر خودشو نشان می ده من الان که حدود 1.5 سال هست که
    از دایمکس مدل ls60 استفاده می کنم خیلی راضی هستم و از زمانی که ازون هم به اون وصل شده دیگه نگو که گولاک می کنه صدا هم چون زیزش یه ابر گذاشتم
    صدا خیلی کم شده من بعضی ها رو دیدم که با مارکهای معتبر هم جواب مورد نظر خودشون رو نگرفتن؟

همکار قدیمی انجمن آبزیان آب شور

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    نقل قول نوشته اصلی توسط beh999 نمایش پست ها
    دوستان به نظر من راه اندازی اصولی اسکیمر روی کارکرد خیلی تاثیر گذار هستش مخصوصا ارتفاع پمپ از سطح اب که خیلی ها اینو از قلم می ندازن درست که
    مارک خوب در کارکرد درست هست ولی از نظر صدا و مدت زمان کارکرد و مصرف برق هست که بیشتر خودشو نشان می ده من الان که حدود 1.5 سال هست که
    از دایمکس مدل ls60 استفاده می کنم خیلی راضی هستم و از زمانی که ازون هم به اون وصل شده دیگه نگو که گولاک می کنه صدا هم چون زیزش یه ابر گذاشتم
    صدا خیلی کم شده من بعضی ها رو دیدم که با مارکهای معتبر هم جواب مورد نظر خودشون رو نگرفتن؟
    بهنام خان مارکایه معتبر اسکیمرو جوری میسازن که اصلن نیازی نیست شما چیزه خاصی رو بخوای رعایت بکنی
    من تانزی دارم که اینطوریه برایه ردسی و کنت اسکیمز و اکومدیک هم همینطوریه و شما اسکیمر رو جمع بکنی و
    تو اب قرارش بدی و تاجایی که گفته داخل اب بره بقیش حله

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    38
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi1367 نمایش پست ها
    اگه ازون بیش از هوایی باشه که به داخل اسکیمر میره باشه همونن جا میمونه و داخل اسکیمر نمیره
    بابا مصطفی تو که اسکیمرت آخرشه من هرچی گشتم دنبال تانزی پیدا نکردم .
    مصطفی جان من این تیکه آخر رو نفهمیدم چی شد میشه یه توضیح بدی ؟

همکار قدیمی (مدیر آکواریوم های آب شور)

نوع حیوان خانگی
    فقط آبزی
    شماره عضویت
    1225
    نظر سنجی خوبی از آب در اومد من که کلی استفاده کردم و اطلاعاتم رو کامل کردم نظر سنجی بعدی رو میخوام رو برند محلول ها وaddetive ها بزارم اگه شر نشه

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeid svc نمایش پست ها
    بابا مصطفی تو که اسکیمرت آخرشه من هرچی گشتم دنبال تانزی پیدا نکردم .
    مصطفی جان من این تیکه آخر رو نفهمیدم چی شد میشه یه توضیح بدی ؟
    خروجی ازون میاد جلویه ورودی مکش هوایه اسکیمر و اسکیمر ازون رو میکشه تو که اگه مقدار ازون بیشتر از اون مقداری باشه وارد اسکیمر نمیشه
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadeng نمایش پست ها
    نظر سنجی خوبی از آب در اومد من که کلی استفاده کردم و اطلاعاتم رو کامل کردم نظر سنجی بعدی رو میخوام رو برند محلول ها وaddetive ها بزارم اگه شر نشه
    فکر نمیکنم احمد جان مشکلی پیش بیاد اگه کسی بخواد از رویه قصد و غرض حرفی بزنه و یا اینکه بخواد یه محصول رو بالا ببر و یا تخریب کنه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    none
    شماره عضویت
    9739
    به نظر من اگه تونستیم موج رو از دریا جدا کنیم میتونیم اسکیمر رو هم حذف کنیم .
    درسته سایز دریا با تانک یکی نیست و باید عناصر رو جایگزین کنیم .
    اقا جان ما نمی تونیم برای عمر طبیعی ماهی ها نمی توانیم چیزی را حذف کنیم ما فقط توانایی جاگزین کردن داریم خداوند موج را برای جابه جایی اب و ته نشین نشدن مواد افرید و ما در اسارت با موج ساز ان را جاگزین می کنیم من بلدم چه جوری می شه اسکیمر راجاگزین کرد این کار فرقش با اسکیمر ان است که اسکیمر مواد خوب هم از اب به بیرون می کشه ولی این وسیله همان کار را می کند بدون ان که مواد خوب نیز از دست برود جوابم درسته و واقعا نتیجه میده هر کی در مورد جایگزین کردن اسکیمر سوال داشت می تونه بپرسه ولی جوابش بسی طولانیس

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    38
    نقل قول نوشته اصلی توسط ghiaci نمایش پست ها
    اقا جان ما نمی تونیم برای عمر طبیعی ماهی ها نمی توانیم چیزی را حذف کنیم ما فقط توانایی جاگزین کردن داریم خداوند موج را برای جابه جایی اب و ته نشین نشدن مواد افرید و ما در اسارت با موج ساز ان را جاگزین می کنیم من بلدم چه جوری می شه اسکیمر راجاگزین کرد این کار فرقش با اسکیمر ان است که اسکیمر مواد خوب هم از اب به بیرون می کشه ولی این وسیله همان کار را می کند بدون ان که مواد خوب نیز از دست برود جوابم درسته و واقعا نتیجه میده هر کی در مورد جایگزین کردن اسکیمر سوال داشت می تونه بپرسه ولی جوابش بسی طولانیس
    دوست عزیز میشه یکم بیشتر در مورد طرحتون توضیح بدین ؟ و اینکه چه طور خوب و بد مواد رو تشخیص میده ؟
    مرسی .

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    none
    شماره عضویت
    9739

3 جوابت

دوست عزیز میشه یکم بیشتر در مورد طرحتون توضیح بدین ؟ و اینکه چه طور خوب و بد مواد رو تشخیص میده ؟
    مرسی .
    اقا جان شما استادی من کجا شما کجا من با نگاه کردن به کار کردن اسکیمر و خاندن اطلاعات درباره ی ان فهمیدم که اسکیمر فقط مواد معلق را در اب می گیرد مواد محلول را نمی گیرد این طرح به درد اکواریوم های بزرگ می خورد که جبران کردن مواد معدنی با نمک هزینه زیادی دارد اگه خواستی برایت توضیح کامل می دهم

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    نقل قول نوشته اصلی توسط ghiaci نمایش پست ها
    اقا جان شما استادی من کجا شما کجا من با نگاه کردن به کار کردن اسکیمر و خاندن اطلاعات درباره ی ان فهمیدم که اسکیمر فقط مواد معلق را در اب می گیرد مواد محلول را نمی گیرد این طرح به درد اکواریوم های بزرگ می خورد که جبران کردن مواد معدنی با نمک هزینه زیادی دارد اگه خواستی برایت توضیح کامل می دهم
    اینکه اسکیمر میتونه بعضی از عناصر کمیاب رو جذب و از سیستم خارج کنه یه موضوعیه که اثبات شده و این گفته شما یکمی غیر منطقیه
    (در مورد پاسخگویی هم همون نقل قول کردن کافیه و از به کاربردن جملاتی مثل جوابت خودداری کنید )

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    none
    شماره عضویت
    9739
    ببخشید ولی کار های شما غیر منطقیه شما یک سر صفحه ی اخر قسمت سر ریز اب را نگاه کن متوجه کار من می شی چی می گم

صفحه 4 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)