صفحه 3 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 103
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهیهای زینتی
    شماره عضویت
    10817
    سلام آقا مهدی
    ممنون از راهنماییتون .
    کود مایع رو هم گرفتم . بعد رفتم نمایندگی jbl قیمت گرفتم لوازمی رو که احتیاج داشتم 1.500.000 تومن به بالا تموم میشد . و اگر در سطح حرفه ای بخوام راه بندازم بالای 3 میلیون میشد . راست میگی الان بد موقعی شده . ما رو گذاشت تو خماری . ولی یکی یکی لوازم و تهیه میکنم . الان کود و شیشه و یه سری لوازم خورده و اینا رو گرفتم . ماه بعد هم میخوام بخاری زیر شنی بگیرم . فقط تنها چیزی که فکرم و مشغول میکنه سیستم نوریه که باید 100% تهیه اش بکنم . و میخوام از نوع ال ای دی باشه . توی نواب میگن دستی یه نفر هست که میسازه . اسمش یادم نیست , ولی میگن دکتره . اولای نواب هم هست .
    ببخشید این حرفا جاش اینجا نیست . آقا مهدی آکواریوم شما هم بسیار بسیار دیدنیه . من که سعی میکنم بیام حداقل از تو این سایت به اکواریوم شما نگاه کنم تا وقتی که مال خودم و راه بندازم .

اینم شاید بد نباشه اینجا بذارم . آدرس آکواریوم آبی تو اکباتان که محصولات jbl رو عرضه میکنه .
    شهرک اکباتان - فاز 1 - بازارچه شماره 9 - طبقه همکف - پلاک 20 تلفن : 44663083 آقای صائمی

باز هم از آقا مهدی و آقا حامد تشکر میکنم . خیلی ممنون .

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم گیاهی .. میگو آب شیرین
    شماره عضویت
    61
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen1360 نمایش پست ها
    سلام آقا مهدی
    ممنون از راهنماییتون .
    کود مایع رو هم گرفتم . بعد رفتم نمایندگی jbl قیمت گرفتم لوازمی رو که احتیاج داشتم 1.500.000 تومن به بالا تموم میشد . و اگر در سطح حرفه ای بخوام راه بندازم بالای 3 میلیون میشد . راست میگی الان بد موقعی شده . ما رو گذاشت تو خماری . ولی یکی یکی لوازم و تهیه میکنم . الان کود و شیشه و یه سری لوازم خورده و اینا رو گرفتم . ماه بعد هم میخوام بخاری زیر شنی بگیرم . فقط تنها چیزی که فکرم و مشغول میکنه سیستم نوریه که باید 100% تهیه اش بکنم . و میخوام از نوع ال ای دی باشه . توی نواب میگن دستی یه نفر هست که میسازه . اسمش یادم نیست , ولی میگن دکتره . اولای نواب هم هست .
    ببخشید این حرفا جاش اینجا نیست . آقا مهدی آکواریوم شما هم بسیار بسیار دیدنیه . من که سعی میکنم بیام حداقل از تو این سایت به اکواریوم شما نگاه کنم تا وقتی که مال خودم و راه بندازم .

اینم شاید بد نباشه اینجا بذارم . آدرس آکواریوم آبی تو اکباتان که محصولات jbl رو عرضه میکنه .
    شهرک اکباتان - فاز 1 - بازارچه شماره 9 - طبقه همکف - پلاک 20 تلفن : 44663083 آقای صائمی

باز هم از آقا مهدی و آقا حامد تشکر میکنم . خیلی ممنون .
    درود محسن جان. متاسفانه الان لوازم خیلی گرون شده. بخاری زیر شنی احتیاج نداری الکی هزینه نکن

اون بنده خدا هم اسمش دکتر تقریری هست که یه مقدار پایین تر از متروی نواب مغازه داره ..

به نظر من هنوز ال ای دی کار درست برای تانک گیاهی نیومده. اکواریومهای دکتر نسبت به زمانی که مهتابی داشت افت سنگینی داره.

همچینم هزینه اش پایین نیست. عمر ال ای دی تنها مزیت اونه نسبت به سایر سیستم های روشنایی هست..

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    10775
    سلام دوستان

مخام بپرسم موج ساز چقدر واسه تانک گیاهی ضروریه و چه کاربردی داره؟مثلا واسه یه تانک 45*45*100 با یه فیلتر ایهایم 2213

همکار قدیمی آکواریوم های گیاهی

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    8794
    نقل قول نوشته اصلی توسط mamadyy نمایش پست ها
    سلام دوستان
    مخام بپرسم موج ساز چقدر واسه تانک گیاهی ضروریه و چه کاربردی داره؟مثلا واسه یه تانک 45*45*100 با یه فیلتر ایهایم 2213
    سلام دوست عزیز

موج ساز واسه داشتن گردش آب در تانک گیاهی خوبه چون بعضی از جلبکها در محیطی که گردش آب خوبی ندارن بوجود میان . از طرف دیگه میتونی خروجی دفیوژرهای گردشی مثل جی بی ال و دیمکس رو با شیلنگ بهش وصل کنی تا باقیمانده حبابها رو توی آب پودر کنه . دیگه اینکه باعث میشه co2 در تمام تانک پخش بشه و همینطور هم واسه گردش کود مایع در آب لازمه . اما با گردوندن لوله سوراخ دار خروجی دستگاه تصفیه هم میتونی جریان آب خوبی داشته باشی . بعضی دوستان هم از یک واتر پمپ کم وات برای ایجاد گردش آب استفاده میکنن .
    در مورد موج ساز یادت باشه که موقع نصب - درب جلویی اون رو بردار و با یه توی نازک بپوشونش که خورده های گیاها و بچه ماهیها داخلش کشیده نشن .

موفق باشی

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    10775
    سلام

ببخشینا

اولا من یه فیلتر اکسترنال خریدم که نوشته 800 لیتر در ساعت میزان گردش آبشه , ننوشته واسه چند لیتر چون تجربه ندارم میخام بدونم که واسه یه تانک 200 لیتری کافیه

و اگه بخام مدیاهاشو کامل عوض کنم ، چه مدیاهایی واسه یه تانک گیاهی حرفه ای نیازه (چون دست دوم گرفتمش)

ممنون

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم گیاهی
    شماره عضویت
    8401
    سلام

ببخشینا

اولا من یه فیلتر اکسترنال خریدم که نوشته 800 لیتر در ساعت میزان گردش آبشه , ننوشته واسه چند لیتر چون تجربه ندارم میخام بدونم که واسه یه تانک 200 لیتری کافیه

و اگه بخام مدیاهاشو کامل عوض کنم ، چه مدیاهایی واسه یه تانک گیاهی حرفه ای نیازه (چون دست دوم گرفتمش)

ممنون
    درود به شما

دوست من برای تانک 200 لیتر بد نیست ولی بسته به میزان کار کرد فیلتر از قدرت چرخشش کمتر میشه ولی در کل گردش 1200 لیتز برای یک تانک 200 لیتر مناسب هستش

مدیا هم متفاوت هستش از مدیا ماتریکس شرکت سیچم میتونی استفاده کنی همینطور سابترات شرکت ایهایم این دو مدیاها واقعا کیفیت بالایی دارند

موفق باشی

داود

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    10775
    نقل قول نوشته اصلی توسط xmen3000 نمایش پست ها
    درود به شما

دوست من برای تانک 200 لیتر بد نیست ولی بسته به میزان کار کرد فیلتر از قدرت چرخشش کمتر میشه ولی در کل گردش 1200 لیتز برای یک تانک 200 لیتر مناسب هستش

مدیا هم متفاوت هستش از مدیا ماتریکس شرکت سیچم میتونی استفاده کنی همینطور سابترات شرکت ایهایم این دو مدیاها واقعا کیفیت بالایی دارند

موفق باشی

داود

خیلی متشکرم ، ینی یه دونه اگه از این بسته ها بخرم کافیه ، همه چی توش داره، اینا یه مجموعه از مدیا ها هستن یا فقط یه نوع مدیا هستن ، دیگه نیاز به چیز دیگه ای نداره؟؟؟!!!

اگه میشه یه قیمت تقریبی بهم بدین

می تونم

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    61
    خیلی متشکرم ، ینی یه دونه اگه از این بسته ها بخرم کافیه ، همه چی توش داره، اینا یه مجموعه از مدیا ها هستن یا فقط یه نوع مدیا هستن ، دیگه نیاز به چیز دیگه ای نداره؟؟؟!!!

اگه میشه یه قیمت تقریبی بهم بدین

می تونم

سلام دوست عزیز .. این یه نوع مدیا هست .. شما میتونی یه بسته هم سیپوراکس ( سرامیک ) سرا هم بگیری ..

قیمت ندارم .. من آخرین بار سیپوراکس رو بسته ای 27 تومان گرفتم .. نمیدونم الان چنده ..

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    10775
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hamedbm نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز .. این یه نوع مدیا هست .. شما میتونی یه بسته هم سیپوراکس ( سرامیک ) سرا هم بگیری ..

قیمت ندارم .. من آخرین بار سیپوراکس رو بسته ای 27 تومان گرفتم .. نمیدونم الان چنده ..

متشکرم از راهنماییتون

ینی همین دو مدل بنظرتون کفایت میکنه؟؟؟!!!

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    61
    متشکرم از راهنماییتون

ینی همین دو مدل بنظرتون کفایت میکنه؟؟؟!!!

بله دوست عزیز همین 2 مدل رو هم بزور میتونی تو فیلتر سطلیت جا بدی ..

اگه دو موردی رو که داوود عزیز تو پست بالا اشاره کردند گیر نیاوردید میتونید میکرو مک جی بی ال هم بگیرید .. اونم خوبه ..

صفحه 3 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)