نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: رای گیری اولین دوره مسابقه ی زیباترین دیسکس پارسی پت

رأی دهندگان
75. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 101

10 13.33%
  • 102

7 9.33%
  • 103

4 5.33%
  • 104

4 5.33%
  • 105

5 6.67%
  • 106

0 0%
  • 107

2 2.67%
  • 108

7 9.33%
  • 109

5 6.67%
  • 110

3 4.00%
  • 111

2 2.67%
  • 112

7 9.33%
  • 113

4 5.33%
  • 114

2 2.67%
  • 115

6 8.00%
  • 116

2 2.67%
  • 117

1 1.33%
  • 118

1 1.33%
  • 119

2 2.67%
  • 120

5 6.67%
  • 121

5 6.67%
  • 122

5 6.67%
  • 123

1 1.33%
  • 124

5 6.67%
  • 125

13 17.33%
  • 126

4 5.33%
  • 127

4 5.33%
  • 128

3 4.00%
  • 129

2 2.67%
  • 130

4 5.33%
  • 131

13 17.33%
  • 132

4 5.33%
  • 133

5 6.67%
  • 134

4 5.33%
  • 135

4 5.33%
  • 136

3 4.00%
  • 137

6 8.00%
  • 138

16 21.33%
  • 139

3 4.00%
  • 140

8 10.67%
  • 141

9 12.00%
  • 142

5 6.67%
  • 143

3 4.00%
  • 144

2 2.67%
  • 145

2 2.67%
  • 146

1 1.33%
  • 147

3 4.00%
  • 148

2 2.67%
  • 149

3 4.00%
  • 150

2 2.67%
  • 151

2 2.67%
  • 152

6 8.00%
  • 153

5 6.67%
  • 154

3 4.00%
  • 155

8 10.67%
  • 156

11 14.67%
  • 157

5 6.67%
  • 158

5 6.67%
  • 159

5 6.67%
  • 160

2 2.67%
  • 161

20 26.67%
  • 162

6 8.00%
  • 163

4 5.33%
  • 164

7 9.33%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 20
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ديسكس
    شماره عضویت
    9063
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک آژیده نمایش پست ها
    سلام

سطح رای گیری اصلا بالا و حرفه ای نیست
    یعنی دیسکس ها بر اساس اون معیار هایی که باید ، انتخاب نشدند
    بازم اون پست من رو بخونید و سعی کنید بر همون اساس به دیسکس ها رای بدید

استایل و شکل بدن ماهی ها مهم ترین فاکتوره

موفق باشید
    سلام
    جناب آژیده اگر امکان داره خودتان چند تا عکس قرار دهید و از روی عکس برای دوستان توضیح دهید تا همه بدونند باید به چه جاهایی از دیسکس توجه داشته باشند ممنون

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    سگ - ماهی
    شماره عضویت
    8000
    نقل قول نوشته اصلی توسط rgps2012 نمایش پست ها
    آخه تقلب چه کاربردی داره؟ما که نمیخوایم به کسی جایزه بدیم!؟!خواهشا به صحبت های آقای آژیده اهمیت بدید دوستان
    فقط یه سوال مگه نگفتید کسایی که تازه عضو شدن نمیتونند که رای بدن؟
    سلام . رای هایی که می بینید نتایج نهایی نیستند . رای اشخاص تازه وارد - بیش از 5 رای و ... بررسی خواهند شد و نتایج کلی استخراج و اعلام خواهد شد .

موفق باشید ...

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    9619
    سلام
    بنده با نظر آقای آژیده کاملا موافقم متاسفانه سطح رای گیری پایین است لذا از دوستان عزیز درخواست میکنم که در رای دادن دقت بیشتری به عمل بیارند لینک مسابقات جهانی دیسکس 2010 ایتالیا را هم میگذارم برای کمک کردن به رای دادن به بهترین دیسکس
    Aquapress Bleher - ITALIAN INTERNATIONAL DISCUS CHAMPIONSHIP 2010
    دوستان عزیز عکس 3 دیسکس را که در کلاس بلو مقام اول تا سوم مسابقات را بدست اوردند را ببیند

مسلما با توجه به رای که دوستان اینجا دادند!؟ هریک از 3 دیسکس اگه اینجا تو مسابقه شرکت میکردند قول میدم به شما مقامه دهومی را هم نمیوردند از این مسابقه که گذشت از هیت مدیره بنده یک درخواست دارم برای هدفمند کردن بهتره مسابقات با توجه به اینکه مسابقات دیسکس با رویاروی دیسکس ها برگزار میشه و کلیه داوران دیسکسها را از نزدیک میبینند و این امکان متاسفانه در ایران ما میسر نمی باشد ناچارن باید به عکس بسنده کرد همین کار را دو چندان مشکل میکنه بنابراین بنده پیشنهاد میدم یک هیئت داوری تشکیل بشه از بهترین و منصف ترین دیسکس بازهای فروم پارسی پت برای چنین مسابقاتی که یا خود برترین دیسکس را معرفی کنند یا مسابقات را به صورت پلکانی تا 5 دیسکس آخر خود اداره کنند و مرحله رای گیری آخر را به دست بچه های پارسی پت بسپارند اینطوری فکر کنم در حق دیسکس و دیسکباز هم ظلمی نشه
    ارادتمند شما مهدی

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5025
    بنده هم با پیشنهاد آقای مهدی موافق
    به نظر من برخی از رای ها از دقت لازم برخودار نیست و متاسفانه چند تا دیسکس زیبا رای پایینی دارند لذا پیشنهاد می شود که یک تیم داوری هم به طور مجزا روی دیسکس ها نظر بده تا یک رای گیری توسط کاربران شود ویک امتیاز دهی هم توسط تیم داوری
    انصافا برخی از دیسکس های که رای بالا آوردند در اون حد نیستند
    ارادتمند - امیر

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    سگ - ماهی
    شماره عضویت
    8000
    سلام . . .

لازم هست من هم در این خصوص اعلام نظر بکنم .

مثل اینکه هدف اصلی این مسابقه رو فراموش کردیم .

دوستان عزیز زیاد سخت نگیرید . هدف ما ایجاد تنوع هست . بسیار هم خوب خواهد شد اگر این ایجاد تنوع همراه با آموزش هم باشه . حق می دم به بابک عزیز که از رای گیری راضی نباشه . ولی خوب یه طرف قضیه رو در نظر داشته باشیم که رای دهنده های ما همه حرفه ای نیستند . بنا براین انتظار اینکه همه حرفه ای رای بدند ممکن نیست . شاید دیدی که من نسبت به یه دیسکس دارم با دیدی که بابک عزیز به یک دیسکس نگاه می کنه متفاوت باشه . چند ساعت پیش نگاه می کردم به رای گیری و آرا افراد که بابک برام فرستاده بود می دیدم حتی من و بابک اختلاف نظر در مورد انتخابهامون داریم . بنا براین انتظار بیش از حد نیز از کاربران نداشته باشیم . ولی خوب موافقم که دیسکس خوب رو بشناسونیم .

پیشنهادات دوستان بسیار متین هست ولی خوب هدف من این بود که بهترین دیسکس رو از دید عام ببینیم . فرض کنید 10 نفر اومده خونمون از این 10 نفر که اصلا نمی دونند دیسکس چیه اعلام نظر کنید کدوم دیسکس زیباست نظر اونها رو جویا شدیم نه اینکه یک ژوری بسیار قوی رو .

بسیار موافقم برای مسابقات آتی 10 دیسکس رو هیئت ژوری اعلام بکنه از بین همه دیسکس های شرکت کننده بعد دوستان به منتخب ها رای بدند . یا به کل بعد از اتمام رای گیری و انتحاب نفرات اول بیایم از متخصصان امر بهترینها رو هم مطلع بشیم .

ضمنا وقتی انتخاب زیاد هست معمولا به برخی از خوبها ظلم میشه این طبیعت انتخاب زیاد هست . ضمنا در نظر داشته باشیم این رای گیری با این حجم تعداد برای اولین بار در بین فرومها هست بنا براین باید اشکالات شناسایی بشه و رفع بشه .

ضمنا حق اونهایی که رای های خوبی هم دارند خورده نشه . اتفاقا در بین رای های من این دیسکس ها هم بودند . بنا براین فکر نکنیم دیسکس هایی که در حال صعود هستند دیسکس های بدی هستند بسیار زیبا هستند شکی در اون نیست .

بابک عزیز از حرفه ای های دیسکس در کشور و حرفه ای ترین ماست . من ازشون قبل از شروع رای گیری خواهش کردم برای آموزش خودم هم شده طریقه ی شناسایی یک دیسکس زیبا رو در پستی اعلام بکنند باز هم از ایشون خواهش می کنم اگر فرصتی داشتند به کل تاپیکی ایجاد بکنند و با تصاویر و طرز بیان زیباشون به صورت حرفه ای استیل و زیبایی دیسکس رو توضیح بدند تا انشا ا... در رای گیری های آتی بهتر از این رای گیری نیز بتونیم اقدام کنیم .

از همه دوستان ممنونم . موفق و پیروز باشید - رضایی
    ویرایش توسط فرشاد رضایی : 24th August 2012 در ساعت 10:25 PM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهيان آب شيرين
    شماره عضویت
    2897
    با سلام به همه دوستان عزیز

فرمایش همه دوستان درست هست وقتی از زاویه خاص خودش نگاه بشه
    اما این نکته بسیار مهم رو دقت داشته باشید ما به دیسکسها از دریچه لنزها ، نورها ف سلایق و تانکهای متفاوتی رای میدیم
    ممکنه دیسکسی بسیاز زیبا باشه و استایل خیلی خوبی هم داشته باشه اما در نوع عکاسیی و زاویه انتخاب شده زیبایی خودش رو نشون نده درسته که در این حالت یک حرفه ای زیبایی رو تشخیص میده اما هیچ کدوم از ما اونقدر هنوز حرفه ای نیستیم که سلیقه خودمون رو دخیل در رای نکنیم مثلا خود من از نژاد ردترک زیاد خوشم نمیاد اگر یک ردترک کنار یک چکربرد یا پیجن هم رده قرار بگیره و از نظر استایل بشه ردترک رو برتر دونست ، ترجیح من چکربرد یا پیجن هست ، اصولا خلوص نژادی رو به استایل ترجیح میدم (البته هر کدوم از اینها در مسابقات امتیاز خودش رو داره ، از دید سلیقگی عرض کردم )

این هست که نمیشه با مسابقات کلاسیک و حرفه ای مقایسه کرد و توقع اون سطح امتیاز دهی رو داشت
    مگر به یک طریق که تعدادی دیسکس برتر انتخاب بشند و برای کاربرها اشل امتیازی در نظر گرفته بشه ، نژاد 1-10 ، استایل 1-10، رنگ و شفافیت چشم و ....... و با جمع امتیاز های داده شده رتبه اول انتخاب بشه

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    سگ - ماهی
    شماره عضویت
    8000
    نقل قول نوشته اصلی توسط sezar نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان عزیز

فرمایش همه دوستان درست هست وقتی از زاویه خاص خودش نگاه بشه
    اما این نکته بسیار مهم رو دقت داشته باشید ما به دیسکسها از دریچه لنزها ، نورها ف سلایق و تانکهای متفاوتی رای میدیم
    ممکنه دیسکسی بسیاز زیبا باشه و استایل خیلی خوبی هم داشته باشه اما در نوع عکاسیی و زاویه انتخاب شده زیبایی خودش رو نشون نده درسته که در این حالت یک حرفه ای زیبایی رو تشخیص میده اما هیچ کدوم از ما اونقدر هنوز حرفه ای نیستیم که سلیقه خودمون رو دخیل در رای نکنیم مثلا خود من از نژاد ردترک زیاد خوشم نمیاد اگر یک ردترک کنار یک چکربرد یا پیجن هم رده قرار بگیره و از نظر استایل بشه ردترک رو برتر دونست ، ترجیح من چکربرد یا پیجن هست ، اصولا خلوص نژادی رو به استایل ترجیح میدم (البته هر کدوم از اینها در مسابقات امتیاز خودش رو داره ، از دید سلیقگی عرض کردم )

این هست که نمیشه با مسابقات کلاسیک و حرفه ای مقایسه کرد و توقع اون سطح امتیاز دهی رو داشت
    مگر به یک طریق که تعدادی دیسکس برتر انتخاب بشند و برای کاربرها اشل امتیازی در نظر گرفته بشه ، نژاد 1-10 ، استایل 1-10، رنگ و شفافیت چشم و ....... و با جمع امتیاز های داده شده رتبه اول انتخاب بشه

سلام . کاملا حق باشماست . البته در مسابقات بین المللی هم هر نژادی با هم نوعان خودش مقایسه میشه . مثلا برترین رد ملون رو انتخاب می کنند . این باعث میشه مطلبی که شما فرمودید حل بشه . اصولا هم در بازار نژادهای قرمز بیشترین خواهان رو دارند . می بینید که در ماشین هم رنگ سفید بیشترین خواهان رو در بازار داخلی داره . ضمنا اگر شرکت کننده ها زیاد باشند انشاا... از سری آینده نژادهای برابر رو با هم به مسابقه می ذاریم . ضمنا یه مطلب هم بگم این مسابقه دنیای مجازی هست که می خواد دنیای حقیقی رو به تصویر بکشه در مسابقات حتی به حرکت های دیسکس و شنای اون هم امتیاز می دم که این برای ما امکان پذیر نیست .

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم گیاهی .. میگو آب شیرین
    شماره عضویت
    61
    سلام جناب رضایی .. از این مسابقه که گذشت .. ای کاش یه تایپیک جدید برای مسابقه ایجاد میکردید که برای خوندن مطالبی که شما و دوستان میزدید انقدر پیج بالا و پایین نره ..

سرعت لود هم کم نمیشه..

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hamedbm نمایش پست ها
    سلام جناب رضایی .. از این مسابقه که گذشت .. ای کاش یه تایپیک جدید برای مسابقه ایجاد میکردید که برای خوندن مطالبی که شما و دوستان میزدید انقدر پیج بالا و پایین نره ..

سرعت لود هم کم نمیشه..
    منم با ایشون موافقم مثلا وقتی نظارتت صفحه ی اولو که میخونی همش عکس دیسکسو لود میشه وهمش مطلب جابجا میشه،واقعا اعصاب آدم اینجوری خورد میشه

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    سگ - ماهی
    شماره عضویت
    8000
    سلام .

یه مقدار دیگه حوصله بکنید انشا ا... رای گیریمون تموم میشه و نفرات برتر در یک تاپیک جداگانه مشخص میشن . البته این بار هم ماهیها و هم نام کاربر شرکت کننده مشخص خواهد شد .

ضمنا در مورد اشکالات به وجود آمده مطمئنا با توجه به اولین بار بودن چنین مسابقه ای در این حجم شرکت کننده نقاط قوت و ضعف مشخص شده که به امیدخدا در مسابقات آتی رفع خواهد شد .

از همکاری و صبر همه دوستان ممنونم - رضایی

دوستان آخرین فرصت رای گیری تا امشب اعلام می شود ....
    ویرایش توسط فرشاد رضایی : 26th August 2012 در ساعت 04:26 PM

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)