نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1

آموزش مدفوع کردن در یک محل خاص به طوطی

احتمالا همه دوستان با مشکلی به نام مدفوع و فضله طوطی و کاسکوشون مواجه هستند.معمولا طوطی ها عادت دارن راه برن و هر جایی که دلشون خواست مدفوع کنن.آموزش انتخاب محلی خاص برای مدفوع کردن و فضله طوطی سانان به آن ها کار خیلی سختی نیست و با چند ساعت آموزش با تکنیک های تشویق و جایزه ، طوطی شما خواهد آموخت در صورت مدفوع کردن و انداختن فضله در محلی خاص با تشویق و جایزه شما مواجه خواهد شد

آموزش های مدفوع کردن طوطی در محل مخصوص در این 3 لینک وجود داره :

Potty-training Your Bird
    Potty Training Birds - How to Potty Train Your Bird - Housebreaking Pet Birds
    Parrot Poop Training

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    سهره
    شماره عضویت
    9693
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک آژیده نمایش پست ها
    احتمالا همه دوستان با مشکلی به نام مدفوع و فضله طوطی و کاسکوشون مواجه هستند.معمولا طوطی ها عادت دارن راه برن و هر جایی که دلشون خواست مدفوع کنن.آموزش انتخاب محلی خاص برای مدفوع کردن و فضله طوطی سانان به آن ها کار خیلی سختی نیست و با چند ساعت آموزش با تکنیک های تشویق و جایزه ، طوطی شما خواهد آموخت در صورت مدفوع کردن و انداختن فضله در محلی خاص با تشویق و جایزه شما مواجه خواهد شد

آموزش های مدفوع کردن طوطی در محل مخصوص در این 3 لینک وجود داره :

Potty-training Your Bird
    Potty Training Birds - How to Potty Train Your Bird - Housebreaking Pet Birds
    Parrot Poop Training

با درود به دوستان عزیز و با ابراز خرسندی از اینکه اینجانب رو به جمع خودتون پذیرفتید

جناب آژیده و یا هر یک از دوستان دیگر که تسلط به زبان انگلیسی دارند لطف کنند و ترجمه ایی از مطالب سایتهای معرفی شده را قرار دهند تا افرادی چون من هم که مشکل زبان دارند استفاده کنند .

پیشاپیش از لطفتان سپاسگزارم .

همکار قدیمی (سرپرست تیم مترجمین)

نوع حیوان خانگی
    ماهی های آب شیرین
    شماره عضویت
    4029
    نقل قول نوشته اصلی توسط آریوبرزن نمایش پست ها
    با درود به دوستان عزیز و با ابراز خرسندی از اینکه اینجانب رو به جمع خودتون پذیرفتید

جناب آژیده و یا هر یک از دوستان دیگر که تسلط به زبان انگلیسی دارند لطف کنند و ترجمه ایی از مطالب سایتهای معرفی شده را قرار دهند تا افرادی چون من هم که مشکل زبان دارند استفاده کنند .

پیشاپیش از لطفتان سپاسگزارم .

درود خدمت شما دوست عزیز. با اینکه 2 تا مقاله دیگر در حال ترجمه بودند، حتماً این مقالات رو در اختیارتون قرار خواهیم داد. البته با کمک دوستان مترجم.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    Kasco
    شماره عضویت
    27451

چلغوز کردن نابجا وحرف نزدن جلوی افراد

سلام، من یک کاسکوی هفده ساله دارم و هم بخاطر ازاد بودن مشکل چلغوز کردنش را دارم وهم اینکه دوست دارد شبانه روز پهلوی من باشد، البته فوق العاده باهوش ولجبازه ولی با کلماتی که بلده خودش جمله میسازه ومشکل سوم اینکه وقتی جلوی چند نفرهست یا پهلوی منه حرف نمیزنه وفقط ممکنه یکی دو کلمه بگه وساکت میمونه. راه حلی اگه برای این رفتارها دارید ممنون میشم راهنمایی بفرمایید. ممنون

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط غلامحسین نمایش پست ها
    سلام، من یک کاسکوی هفده ساله دارم و هم بخاطر ازاد بودن مشکل چلغوز کردنش را دارم وهم اینکه دوست دارد شبانه روز پهلوی من باشد، البته فوق العاده باهوش ولجبازه ولی با کلماتی که بلده خودش جمله میسازه ومشکل سوم اینکه وقتی جلوی چند نفرهست یا پهلوی منه حرف نمیزنه وفقط ممکنه یکی دو کلمه بگه وساکت میمونه. راه حلی اگه برای این رفتارها دارید ممنون میشم راهنمایی بفرمایید. ممنون
    نقل قول نوشته اصلی توسط غلامحسین نمایش پست ها
    سلام . من متوجه نشدم چلغوز کردن یعنی چی ؟
    این که ازاد باشه مشکلی نیست ولی بخاطر ارامش و اسایش خود طوطی باید بهش یا بدین که تنها بازی کردن و سرگرم شدن رو یاد بگیره. نه اینکه طوطی رو تنها بذارید ، نه اینکه کلا ول بشه. فقط باید با پربار کردن محیط زندگیش با لوازم سرگرمی ، اسباب بازی های فکری و تشویقی بهش یاد بدین که وقتی شما نیستید بتونه خودش رو سرگرم کنه و دوری شما و خونواده ، اذیتش نکنه. اگه همیشه به شما و بودن شما وابسته بمونه، در نبود شما اسیب روحی بهش وارد می‌کنه.
    خواهر من هم مشکل مشابه شما رو داشت. تقریبا تونسته با این روش تا حدی به طوطی مون یاد بده که وقتی تنهاست ، بازی کنه و حتی تو اتاق بدون حضور خواهرم خودش رو سرگرم کنه و وابستگیش کمتر بشه. البته اوردن یه طوطیه دیگه هم تاثیر خیلی خوبی داشته .

من اگه جای شما بودم کلا از این حرف نزدنش جلوی مردم خوشحال میشدم . در این مورد روش خاصی نمیتونم پیشنهاد بدم. چون طوطی ها ممکنه رفتارهای منحصر به فرد خودشون رو داشته باشن، یکی از دلایل ایجاد صداهای مختلف در طبیعت ، ایجاد ارتباط با اعضای گروه، صدا کردن سایر اعضا یا باخبر کردن همدیگه از خطرات و ... هست. وقتی نزدیک هم باشن نیازی به این ارتباط کلامی نمیبینن در اسارت هم ممکنه یکی از دلایل حرف نزدنشون تو جمع همین باشه چون به هر حال خیلی از رفتارهاشون غریزی هست، یا ممکنه چون تمام توجهات رو به سمت خودش میبینه ، نیازی نمیبینه که از روش های جلب توجه که حرف زدن هست ، استفاده کنه. ممکنه اگه تو یه اتاق دیگه بذارید صحبت کنه برای اینکه توجه شمارو جلب کنه .

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    Kasco
    شماره عضویت
    27451
    سلام، ممنونم از راهنماییهاتون من یک کاسکوی هیجده ساله دارم که کلا در خانه ازاده. مدتیه که گاهی از شبها روی کل بدنش میخوابه نه روی پاهاش و من را نگران کرده ، لطفا راهنمایی بفرمایید. متشکرم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)