صفحه 1 از 8 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 73
    کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    سگ - ماهی
    شماره عضویت
    8000

7 اولین مسابقه زیباترین دیسکس پارسی پت

سلام

اولین مسابقه ی زیباترین دیسکس پارسی پت رو به امید خدا شروع می کنیم . امیدوارم دوستان به نحو احسن در مسابقه شرکت کنند و عاملی باشه برای مسابقات آتی .....

شیوه اجرای مسابقه به این ترتیب هست که دوستان تصویر دیسکسی که می خوان در مسابقه شرکت بدند رو به بنده پیام خصوصی می کنند . دلیل این امر یکسان بودن شانس برنده شدن برای همه دوستان هست . یه سری قوانین رو خدمتتون عرض می کنم . امیدوارم با همکاری همدیگه مسابقه ای داغ رو داشته باشیم .

1- اندازه تصویر 600 در 800 پیکسل بوده از ارسال عکسهای با سایزهای بزرگتر و کوچکتر خودداری کنید .

2- لطفا عکس با کیفیت مطلوب ارسال کنید و به هیچ عنوان جز سایز بندی از افکتهای نرم اقزاری استفاده نکنید .

3- برای ماندگاری بیشتر عکسهاتون که در تاپیک جداگانه ای نگه داشته خواهد شد حتما در آپلود سنتر پارسی پت به آدرس parsishare.ir تصاویر رو آپلود کنید .

4- تصاویر رو به بنده پیام خصوصی کنید و از استفاده از عکس در آلبومها و یا امضا تا پایان مسابقه بپرهیزید .

5- مطمئنا امانتداری و صداقت اولین موضوع در پارسی پت هست . پس لطفا از ارسال تصاویر اینترنتی و یا هرگونه تصاویر اشخاص دیگر بپرهیزید . مطمئنا در صورت اثبات با کاربر طبق مقررات فروم برخورد قانونی خواهد شد .

6- مهلت ارسال تصاویر به بنده از تاریخ پست به مدت یک هفته یعنی تا روز آخر مرداد ماه خواهد بود رای گیری نیز از آخر مرداد ماه به مدت چند روز که متعاقبا اعلام خواهد شد صورت می پذیرد .

جوایز نفرات برگزیده :

نشان ویژه کاربری به عنوان پرورش دهنده نمونه دیسکس در زیر اسم کاربری - جوایزی نیز خودم انشاا... هر چند ناقابل تقدیم خواهم نمود . قول جایزه ای رو از طرف بابک آژیده عزیز هم به دوستان می دم . (صاحب فروم باید خرج کنه دیگه !!)

امیدوارم دوستان فعالانه شرکت کنند . هدف اصلی ایجاد رقابتی جهت تنوع و سپاس از دوستانی هست که مشتاقانه در فروم فعالیت می کنند . بعد از دریافت عکسها انشا ا... در تاپیک جداگانه برای نظر سنجی و رای گیری تصاویر رو بدون نام کاربری خواهم گذاشت .

دوستان همه موفق باشید .....

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    سلام

یک غذای اسپکتروم اصل هم به عنوان جایزه به نفر اول داده میشه

فقط جناب رضایی من پیشنهاد میکنم مدت زمان ثبت نام رو یه کم بیشتر کنیم 1 هفته خیلی کمه ها

با تشکر از زحمات همه دوستان

ارادت
    آژیده

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    9637
    سلام مسابقه برای کدوم ماهی هستش
    ویرایش توسط shellman2008 : 13th August 2012 در ساعت 09:01 AM

کاربر ویژه انجمن

نوع حیوان خانگی
    خروس لاری_قدیما فلاورهورن
    شماره عضویت
    12
    از عنوان بخش معلوم دوست عزیز
    ماهی دیسکس

مطلب دیگه
    فارسی تایپ کنید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    9599
    جناب آقای رضایی
    ضمن عرض سلام و ادب
    کسانی که هنوز نمی تونن پ خ ارسال کنند باید چه کاری انجام دهند؟
    با سپاس

همکار قدیمی (کاربر ویژه انجمن دیسکس)

نوع حیوان خانگی
    ماهي-كاسكو-قناري و ...
    شماره عضویت
    3558
    سلام خدمت دوستان عزیز
    امکان ارسال چند عکس مختلف توسط یک کاربر وجود داره؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    جناب رضایی بعضی از دوستان امکان ارسال پیام خصوصی ندارن همینجا عکس ها رو آپلود بکنن؟یا یه تاپیک دیگه ایجاد کنیم؟

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    سگ - ماهی
    شماره عضویت
    8000
    سلام . امان از دست قوانین سخت پارسی پت

قبل از هر چیز از اینکه فعلا استقبال خوبی شده بسیار ممنونم .

دوستان به فکر تهیه عکس باشند تا قوانین رو مجددا با هماهنگی بابک عزیز امشب مجددا تغییراتی بهش می دم . فقط در عکسهایی که برخی از دوستان بهم فرستاده بودند چند مسئله دیدم که خدمت دوستان عرض بکنم .

1- تصویری زیبایی یکی از دوستان برام فرستاده بود که فقط سر دیسکس بود که هنر بسیار زیبایی نیز در تصویر برداری اون وجود داشت ولی خودتون می دونید کل بدن دیسکس زیبایی اون رو نشون می ده . بر همین اساس در عکسی که کی گیرید کل دیسکس نمایان باشه نه بخشی از اون .

2- محسن عزیز که فرموده بودند چند عکس میشه گذاشت . بله می تونید ولی هر دیسکس با یک نام وارد مسابقه میشه . ممکنه شما چندین دیسکس رو وارد مسابقه کنید هر دیسکس با یک نام رندوم به نام مخفی شما وارد مسابقه خواهد شد . ضمنا از یک دیسکس می تونید حداکثر 2 عکس برای مسابقه ارسال کنید .

3- هدف من از مخفی شدن صاحب دیسکس عدالت در مسابقه هست . ممکنه من دیسکس های زشتم رو برای مسابقه شرکت بدم دوستان به خاطر من بهشون رای بدن و حق زیباترین دیسکس پایمال بشه . به نظرم نوعی عدالت در این روش وجود خواهد داشت .

4- از قرار معلوم هدایا در حال افزایش هستند . دوستان فعالانه تر شرکت بفرمایید . البته یک روز نگذشته من چند عکس دریافت کردم که نشان از ادامه خوب مسابقه خواهد بود .

امکان ارسال پیام خصوصی برای تازه واردها تا اتمام مسابقه باز شد . تازه واردین عزیز نیز می تونند در مسابقه شرکت کنند .

موفق باشید .....

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    9395
    با سلام
    ضمن تشکر از مدیران محترم سایت تقاضا میگردد مسابقات رو به کلیه ماهیها و آبزیان گسترش بدهند . تا اعضای محترمی که یک گونه خاص رو ندارند حسرت بدل نمانند.

با احترام

کاربر ویژه انجمن

نوع حیوان خانگی
    خروس لاری_قدیما فلاورهورن
    شماره عضویت
    12
    نقل قول نوشته اصلی توسط submarine نمایش پست ها
    با سلام
    ضمن تشکر از مدیران محترم سایت تقاضا میگردد مسابقات رو به کلیه ماهیها و آبزیان گسترش بدهند . تا اعضای محترمی که یک گونه خاص رو ندارند حسرت بدل نمانند.

با احترام
    این مسابقه اختصاصی ماهی دیسکس هستش دوست عزیز
    مسابقه سایر ابزیان و حیوانات خانگی هم برگزار میشه که حتما خبر رسانی خواهیم کرد

صفحه 1 از 8 12345678 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)