صفحه 6 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 73
    کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5025
    نقل قول نوشته اصلی توسط Discjockey نمایش پست ها
    جناب سایش عزیز درود. ممنون بابت نظراتتون. ولی موضوعی که می خواستم عرض کنم اینه که شما یک موضوعی رو در تاپیک عمومی دارید عنوان و ادعا می کنید و بعدش میگید دلایلش بماند! لزومی ندارد که بماند!!! اگر حرف و ادعایی رو در یک تاپیک عمومی و پرطرفدار عنوان می کنید لطف بفرمایید کامل بگید تا جای هیچ شک و شبهه ای باقی نماند.
    بسیاری از دوستان از اولین ایده ی برگزاری مسابقه تا لحظه ی آخر تمام تلاششون رو کردند که به بهترین نحو مسابقه برگزار شود. و شاید شما این مسائل پشت پرده رو نبینید ولی من کامل در جریان تمام تلاش ها و زحماتی که دوستان کشیدند هستم.
    پس اصلاً درست نیست در چنین تاپیکی این بحث ها مطرح بشه یا اگر قراره مطرح بشه کامل مطرح بشه تا برداشت نادرست نشه.
    سلام
    بنده ادعای خاصی نکردم که مشکل زا یا پنهانی باشه و یا خدای ناکرده زحمات دوستان و دست اندرکاران مسابقه را زیر سوال ببرم و یا مسئله ای پشت پرده نبود که من بخوام فاش کنم عرض بنده این هست که مثلاً بنده می توانم یک دیسکس فوق العاده زیبا را قبل از اینکه حتی بار خالی بشه با قیمت گزاف بخرم و بعد از چند روز که دیسکس اصطلاحاً رنگ باز کرد چد تا عکس ازش بگیرم و اون ها را کنار بگذارم تا هر وقت مسابقه ای بود درآن شرکت کنم و کسی هم از سابقه این دیسکس خبری نداره که خودم سایز کردم یا ازش مثلا دارم یکسال نگهداری می کنم و توی این یکسال هم همان کیفیت را حفظ کرده و هیچ افت رنگی یا .... نداشته حال خود شما بفرمائید که زحمات شخصی که یک دیسکس کوچیک را خریده و اون را بعد از یکی د وسال به سایز مناسب رسوند و در مسابقه شرکت کرده کجای کار قرار میگیره ایا انگیزه ای برای شرکت در مسابقه داره یا نه
    من خودم از این قاعده جدا نیستم من بیشتر دوست دارم که زحمات دیسکس بازها دیده بشه و انگیزه ای بشه برای اونها وگرنه شما مطمئن باشید که اگه بازم هم مسابقه ای به این روال برگزار بشه حقیر باز هم با یک دیسکس دیگه حتما مقام می یارم چون کاملا مشخص هست که چه جور و چه رنگ و مدل دیسکسی پرطرفدار هست حال من خودم دارم به این روش مسابقه انتقاد می کنم تا دیگران هم شانس و انگیزه داشته باشند
    این مطلب من هم با یک نگاه به دیسکسها شرکت کننده توی مسابقه کاملا مشخص است و چیز پنهانی نیست
    حقیر مطالب را هم طی پیام خصوصی بهمراه راهکار و پیشنهادی که به ذهنم می رسید خدمت مدیران گرامی عرض کردم و هدفم از مطرح کردن اون به طور عمومی هم کسب نظرات دیگران عزیزان برای برگزاری مسابقه ای با کیفیت به مراتب بالاتر می باشد
    ارادتمند - امیر

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    سگ - ماهی
    شماره عضویت
    8000
    سلام . همونطوری که بارها مطرج کردم و دوستان نیز اعلام فرمودند کاری هست جدید که توسط یک فروم ایرانی انجام شد . معمولا در مسابقات چه نیک باشه و چه سایتهای دیگه وقتی مسابقه ای انجام میشه یا تعداد بسیار کم هست و یا اینکه کیفیت ماهیها بسیار پایین . استقبالی هم نمیشه . بنا براین تجربه ای جدید برای ما بود . همونطوری که در پست اول مسابقه نوشته بودم تنها هدف ایجاد تنوعی در فضای فروم بود که الحمد ا... این نوشته ها و پیگیری دوستان نشان از اون هست که این درخواست تنوع ما برای فروم تبدیل به یه نیاز شده برای یک فضای حرفه ای . حالا این نیاز برای من که کوچکترین عضو این مجموعه هستم مسئولیتی بر گردنم بیفته که در بار دیگر حرفه ای تر و روی حساب کتاب تر برنامه ریزی کنم .

در مورد اینکه فلان ماهی لیاقت اولی و دومی و ... داشته یا نه باید مطلبی رو خدمت دوستان عرض کنم . با توجه به اینکه مدل برگزاری مسابقه بصورت حرفه ای نبود و هیچ ژوری در اون وجود نداشت و کاربران عزیز فروم که صاحبان اصلی فروم هم هستند اقدام به رای گیری کرده بودند بر همین اساس از دید مخاطبین خرید یک دیسکس به مسئله نگاه شده و هرچه رای اونها بوده مورد احترام و تایید من به شخصه هست . مثل مسابقات تلویزیونی که با sms یا رای های اینترنتی برگزار میشه . معمولا این رای ها احساسی هستند و هیچ دلیل و منطق حرفه ای توش نیست . بنابراین اینکه بیایم روی این مطلب ماهی ها رو بحث و بررسی کنیم کار درستی نیست .

انشا ا... در مسابقه ی آتی با هماهنگی گروه مدیریتی فروم مقررات لازم انجام خواهد شد . ضمنا دیسکس های انتخابی و همینطوری اونهایی که انتخاب نشدند نیز بسیار بسیار زیبا هستند . مثلا ببنید عکس شما 135 رو نگاه کنید زیبایی این دیسکس وصف نا پذیر هست حالا شما حرکت این دیسکس رو در یک تانک در نظر بگیرید که چه منظره ی بسیار زیبایی رو ایجاد خواهد کرد . حالا جالبه با اینکه من این دیسکس رو فوق العاده زیبا می بینم بهش رای ندادم . چرا ؟ چون واقعا تعداد انتخاب زیاد بود . اگر دقت بکنید در مسابقات جهانی دیسکس داور مسابقه یک دقترچه دستشه با کلی موارد تک تک میاد جلوی تانک دیسکس می ایسته به رنگش - گردیش - حرکتش - تنفسش - فین ها - مدت لبها مدل سر و کلی مسائل مختلف بهش امتیاز میده بعد می ره سراغ دیگری . ما اینجا این کار رو نکردیم گفتیم 5 تا رو انتخاب کنید و رای بدید . این رو خواستم مثالی زده باشه تا مسئله کمی روشن بشه .

دوستدار همه شما عزیزان - رضایی

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهيان آب شيرين
    شماره عضویت
    2897
    نقل قول نوشته اصلی توسط sayesh نمایش پست ها
    اما یک سوال هم از جناب آقای sazar دلم می خواد بپرسم و از ایشون می خوام که نقاط ضعف دیسکس من را بیان بفرمایند تا بدونم چرا این دیسکس در حد این مقام نیست چه اشکالی در فرم بدن لب و دهن رنگ و .... این ماهی وجود داره که از نظر ایشون شایسته مقام دوم نیست من از این ماهی عکس زیاد گرفتم ولی سعی کردم عکسی را توی مسابقه شرکت بدم که همه بدن ماهی به طور کامل نشون داده بشه تا جای هیچ شک و شبه ای نماند
    ارادتمند - امیر
    سلام

خلاصه و مفید عرض کنم : رشد سوزه

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5025
    اقا حامد سلام
    بابا چی کار کردی همین جوری رای دادی که ماهی من دوم شد دیگه این که ماهی من نیست این ماهی شماره 163 هست اون ماهی من که دوم شد شمارش138 بود اون یکی هم که ششم شد 137
    این دوم شد[IMG][/IMG]

ارادتمند - امیر

همکار قدیمی (کاربر ویژه انجمن دیسکس)

نوع حیوان خانگی
    ماهي-كاسكو-قناري و ...
    شماره عضویت
    3558

3

من هم با نظر دوست عزیزم که مقام اول را کسب کردند موافقم اون ماهی که بیشتر خواهان داره خوب مسلماً می تونه جزء زیباترین ها هم باشه وقتی که توی تانک اصلی من هم، همه میهمانان می گویند دیسکس زرده یا دیسکس قرمزه خیلی قشنگه چه معنی و مفهمومی می تونه داشته باشه جزء اینکه این ماهی زیبا هست
    اما اگر نظرم خودم را جسارتاً بخوام عرض کنم باید بگم که این مسابقه ، به مسابقه خرید زیباترین دیسکس بیشتر نزدیک بود تا به مسابقه زیباترین دیسکس ( نگهداری و سایز و ...) دلایل این ادعا هم بماند
    باشد که با هم فکری یکدیگر به سوی یک مسابقه بسیار با کیفیت پیش بریم
    اما یک سوال هم از جناب آقای sazar دلم می خواد بپرسم و از ایشون می خوام که نقاط ضعف دیسکس من را بیان بفرمایند تا بدونم چرا این دیسکس در حد این مقام نیست چه اشکالی در فرم بدن لب و دهن رنگ و .... این ماهی وجود داره که از نظر ایشون شایسته مقام دوم نیست من از این ماهی عکس زیاد گرفتم ولی سعی کردم عکسی را توی مسابقه شرکت بدم که همه بدن ماهی به طور کامل نشون داده بشه تا جای هیچ شک و شبه ای نماند
    ارادتمند - امیر
    سلام
    بنده ادعای خاصی نکردم که مشکل زا یا پنهانی باشه و یا خدای ناکرده زحمات دوستان و دست اندرکاران مسابقه را زیر سوال ببرم و یا مسئله ای پشت پرده نبود که من بخوام فاش کنم عرض بنده این هست که مثلاً بنده می توانم یک دیسکس فوق العاده زیبا را قبل از اینکه حتی بار خالی بشه با قیمت گزاف بخرم و بعد از چند روز که دیسکس اصطلاحاً رنگ باز کرد چد تا عکس ازش بگیرم و اون ها را کنار بگذارم تا هر وقت مسابقه ای بود درآن شرکت کنم و کسی هم از سابقه این دیسکس خبری نداره که خودم سایز کردم یا ازش مثلا دارم یکسال نگهداری می کنم و توی این یکسال هم همان کیفیت را حفظ کرده و هیچ افت رنگی یا .... نداشته حال خود شما بفرمائید که زحمات شخصی که یک دیسکس کوچیک را خریده و اون را بعد از یکی د وسال به سایز مناسب رسوند و در مسابقه شرکت کرده کجای کار قرار میگیره ایا انگیزه ای برای شرکت در مسابقه داره یا نه
    من خودم از این قاعده جدا نیستم من بیشتر دوست دارم که زحمات دیسکس بازها دیده بشه و انگیزه ای بشه برای اونها وگرنه شما مطمئن باشید که اگه بازم هم مسابقه ای به این روال برگزار بشه حقیر باز هم با یک دیسکس دیگه حتما مقام می یارم چون کاملا مشخص هست که چه جور و چه رنگ و مدل دیسکسی پرطرفدار هست حال من خودم دارم به این روش مسابقه انتقاد می کنم تا دیگران هم شانس و انگیزه داشته باشند
    این مطلب من هم با یک نگاه به دیسکسها شرکت کننده توی مسابقه کاملا مشخص است و چیز پنهانی نیست
    حقیر مطالب را هم طی پیام خصوصی بهمراه راهکار و پیشنهادی که به ذهنم می رسید خدمت مدیران گرامی عرض کردم و هدفم از مطرح کردن اون به طور عمومی هم کسب نظرات دیگران عزیزان برای برگزاری مسابقه ای با کیفیت به مراتب بالاتر می باشد
    ارادتمند - امیر
    سلام خدمت دوستان گرامی
    اگر قرار هست بررسی روی دیسکس های شرکت کننده انجام بشه لازمه مدیران عزیز گروهی رو تشکیل بدند و به دور از تعصبات شخصی این کار انجام بشه.الان که تمام عکس ها در مسابقه شرکت کردند کلی حرف و حدیث بوجود امده،اگر در مسابقات بعدی مدیران بخوان که دیسکس های گلچین شده رو در مسابقه شرکت بدند که دیگه مکافات داریم.
    جناب سایش عزیز احساس کردم که مطلبی رو که فرمودید نوعی کنایه به عکسی بوده که من در مسابقه شرکت دادم،متاسفانه الان تمام دیسکس های من فروش رفته وگرنه حتما دعوتتون میکردم که تشریف بیارید و از دیسکس های من دیدن کنید.نمیدونم شاید اشکال از ماست که باید همیشه دوربین به دست جلوی تانک بایستیم و از ماهی ها عکس بگیریم تا بعضی اقایون رضایت بدند.راستش ادعای شما راجع به اینکه حتما در مسابقه ی بعدی هم مقام میارید رو به نوعی خنده دار میدونم،امیدوارم به جایی برسید که دوستان وقتی تانک دیسکس هاتون رو میبینند همه رو بپسندند نه یکی دو تا رو !!!!!
    عنوانی که آقای رضایی به نفرات برتر عکس ها دادند برای تشویق بیشتر کاربران بود ولی انگار بدجوری شما رو دچار غرور کرده، راستش دوستان عزیزی هستند که سالهاست به نگهداری و تکثیر این ماهی مشغول هستند حتی زمانی که امثال من و شماها نمیدونستیم این ماهی چی هست صرف حضور در مسابقه هیچ ادعایی رو مطرح نکردند.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهي(ديسكوس و آب شور)
    شماره عضویت
    3174
    سلام
    دوست خوبم دکتر مومنی که از بچه های خوب شیراز هستن توی مسابقات مالزی شرکت کردن و مقام دوم رو آوردن خواستم اعلام کنم و از تمام کسانی که توی این عرصه فعالیت دارن تشکر کنم برای من باعث افتخاره که هموطنم مقام بیاره.

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5025
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.icehot نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان گرامی
    اگر قرار هست بررسی روی دیسکس های شرکت کننده انجام بشه لازمه مدیران عزیز گروهی رو تشکیل بدند و به دور از تعصبات شخصی این کار انجام بشه.الان که تمام عکس ها در مسابقه شرکت کردند کلی حرف و حدیث بوجود امده،اگر در مسابقات بعدی مدیران بخوان که دیسکس های گلچین شده رو در مسابقه شرکت بدند که دیگه مکافات داریم.
    جناب سایش عزیز احساس کردم که مطلبی رو که فرمودید نوعی کنایه به عکسی بوده که من در مسابقه شرکت دادم،متاسفانه الان تمام دیسکس های من فروش رفته وگرنه حتما دعوتتون میکردم که تشریف بیارید و از دیسکس های من دیدن کنید.نمیدونم شاید اشکال از ماست که باید همیشه دوربین به دست جلوی تانک بایستیم و از ماهی ها عکس بگیریم تا بعضی اقایون رضایت بدند.راستش ادعای شما راجع به اینکه حتما در مسابقه ی بعدی هم مقام میارید رو به نوعی خنده دار میدونم،امیدوارم به جایی برسید که دوستان وقتی تانک دیسکس هاتون رو میبینند همه رو بپسندند نه یکی دو تا رو !!!!!
    عنوانی که آقای رضایی به نفرات برتر عکس ها دادند برای تشویق بیشتر کاربران بود ولی انگار بدجوری شما رو دچار غرور کرده، راستش دوستان عزیزی هستند که سالهاست به نگهداری و تکثیر این ماهی مشغول هستند حتی زمانی که امثال من و شماها نمیدونستیم این ماهی چی هست صرف حضور در مسابقه هیچ ادعایی رو مطرح نکردند.
    سلام اقا محسن

با توجه به اینکه تجربه من می گه این چنین بحثهای جز کدورت چیز دیگری در پی نخواهد داشت و خودم هم شخصا علاقه ای به چنین جدلهای ندارم ولی به خاطر شفاف سازی و رفع اتهامی که به بنده وارد شده باید به عرض برسونم که
    بنده هیچ ادعای در خصوص دیسکس نداشته و ندارم و نخواهم داشت و هر وقت هم سراغ این سایت و یا سایتهای مشابه می یام تنها و تنها قصدم یادگیری و کسب تجربه از محضر دیگران عزیزان و استانید از جمله جنابعالی هست شما کافی هست نگاهی به تمامی پستهای من بندازید در اکثر اونها سوال مطرح میشه مگر مواردی که خیلی خیلی پیش پا افتاده است و ربطی به نگهداری دیسکس هم نداره بلکه هر اکواریوم داری بعد از مدت زمان کوتاهی به اونها پی می بره والاغیر
    در انتهای اون مطلبی هم که خصوص خرید دیسکس و شرکت توی مسابقه عرض کردم و نوشتم که من خودم از این قاعده جدا نیستم وبیان کردم که به شخصه دوست داشتم اون یکی دیسکسم که هیچ مقامی نیاورد جز نفرات اول بشه که نشدچرا که برای اون خیلی زحمت کشیدم
    حال کجای مطلب من کنایه به شما بود را من نفهمیدم
    و یک چیز را خوب می دونم که این مطالبی که شما خصوص بنده بیان فرموید و اون طرز بیان شایسته و برازنده شخص شما نیست و به ناحق بنده را به غرور متهم کردید
    این عنوانی که آقای رضایی به من دادند به چه درد من می خوره؟ که حالا غرور من را بگیره مگر برای من اب و نون داره ؟ تا حالا کنار اسم کاربری من حک میشه کاربر ساده حالا حک شده یک چیز دیگه برای من چه توفیری داره ؟ که شما چنین برداشتی دارید؟ مگر دیگر عناوینی که به مدیران و برخی کاربران اعطا میشه چه منفعتی داره؟ (جز زحمت و مسئولیت بیشتر) که حالا این عنوان برای من داره ؟
    من خودم دارم به عنوان یکی از برندگان به این شیوه برگزاری انتقاد می کنم و حال شما می فرمائید که من دچار غرور شدم
    تمام عرض بنده این هست که برگزاری مسابقه به نحوی باشه که هر کسی که دیسکس کوچیک میخره و سایز می کنه ویا می تونه از یک دیسکس خوب به مدت طولانی به نحوه مطلوب نگهداری کنه هم شانس کسب مقام داشته باشه (البته مقامی که بعد به غرور متهم نشه )
    همین جا از مدیریت سایت خوا هش می کنم که عنوان بنده را به همون کاربر ساده تغییر بدند تا باعث ناراحتی کسی نشه و به کسی هم برنخوره

اما خصوص ادعا من در کسب مقام در مسابقه بعدی اگر شرایط مسابقه تغییری نکنه و به همین روال باشد هیچ چیز نمی گم و فقط و فقط میگم اثبات این ادعا بامن هست نه با شما ، پس نه بخندید و نه نگران باشید فقط صبر کنید و تماشا کنید

یک بار دیگر برای جلوگیری از هر گونه ذهنیت منفی باید به عرض همه بزرگواران برسونم که مطالب عرض شده در این پست و پستهای قبلی خصوص مسابقه در راستای ارتقای کیفیت و انگیزه دیسکس بازان علی الخصوص اونهای که نه تو کار خرید و فروش دیسکس هستند ونه بودجه هنگفتی صرف خرید دیسکسهای گرید بالا می کنند هست بلکه بیشتر اونهای که تو کنج خونشون یک اکواریوم خوشگل دارند که توش مدتی هست که از نگهداری و سایز کردن چند تا دیسکس لذت می برند والاغیر

ارادتمند -امیر (کاربر ساده )

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    9732
    نقل قول نوشته اصلی توسط sezar نمایش پست ها
    سلام
    فرمایش شما در مورد زیبایی از دید عموم کاملا درسته
    اما هدف این مسابقه کمی تخصصی تر از دید عمومی هست ، بند هم آخرین رایم ماهی شما بود اما با حرف دوستان بسیار موافقم که نتایج میتونست بهتر از این باشه
    به عنوان مثال رتبه دوم مسابقه اصلا در حد مقامش نیست ( با احترام به نظر همه دوستان که رای دادند و همینطور صاحب ماهی) و یا سوم به نظر من در این 3 تا اول هست

به هر حال ، 100% با شناختی که به وسیله این مسابقه به دست اندرکاران (همیشه از این کلمه بدم میومد ولی چاره ای نیست باید استفاده کنم) برگزاری مسابقه و به کاربران داده شده مسابقات بعد بسیار بهتر و در سطح بالاتری برگزار میشه انشالله

یک پیشنهاد هم دارم ، این دوره که دیسکس برگزار شده و استقبال خدا رو شکر خوب بود برای آروانا ، و فلاور هم یک استارتی زده بشه خیلی خوبه
    سلام . سزار عزیز من فکر میکنم کمی کم لطفی می فرمایید . شاید هم برازنده شما اعلام چنین حرفهایی نیست . شاید منه کاربر چنین حرفی بگم زیاد نشه بشه خورده گرفت ولی شما به نظرم درست نیست چنین حرفی بگید . اینکه فلان دیسکاس چرا رتبه آورده و چرا نیاورده نه به من ربطی داره نه به شما . کاربران خوششون اومده رای دادند شما چرا اظهار نظر می کنید ؟ این یک موجود ارزشمند خداست که با کلی مکافات و مصیبت بزرگش می کنیم خودتون مسابقه برگزار می کنید اعلام مقام می کنید و خودتون می گید لیاقت نداره . البته این به دیسکس من گفته نشده ولی خوب شاید یه نگرشی برای اون هم باشه . جهت اطلاع دوستان عرض می کنم من 40 دیسکاس دارم همه به زیبایی دیسکاسی که شرکت دادم و اگر خدا بخواهد در مسابقات آتی هم با تمام قوا شرکت می کنم و از همون دیسکاس هایی که استاد آژیده می خوان خوش استایل و زیبا ولی من با توجه به جو محیط و اینکه می دونستم نتیجه رای گیری چه خواهد بود آخر از همه شرکت کردم و دیسکاس همه پسند رو وارد مسابقه کردم . به امیدخدا برای هر نوع مسابقه با هر نوع داوری آماده شرکت هستم . ادعای خاصی هم ندارم ولی از دیسکاسهای خود با آخرین لحظه دفاع می کنم .
    مجددا از همه دوستان خواهش می کنم به دیسکاس ها و به افراد توهینی نکنید . همه موجودات زیبای خدا و نتیجه ی ماهها زحمت هستند .

و اما جواب آخر برای برخی ها که مدعی شدند من دیسکاس ها رو خریداری کردم و خریدار خوبی بودم . دیسکاس قرمز من از تکثیر کرده های آقای دکتر رضایی هستند که در سایز 2 اینچی از طرف ایشون به بنده اهدا شدند . پس لطفا اجازه بدید صاحبان علم در مورد این مسائل بیان نظر کنند نه هر کسی . موفق باشید .

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi.khaleghi نمایش پست ها
    سلام
    دوست خوبم دکتر مومنی که از بچه های خوب شیراز هستن توی مسابقات مالزی شرکت کردن و مقام دوم رو آوردن خواستم اعلام کنم و از تمام کسانی که توی این عرصه فعالیت دارن تشکر کنم برای من باعث افتخاره که هموطنم مقام بیاره.

خیلی بهشون تبریک می گم . ممکنه تصویری از ماهی که رتبه اورده برامون بذارید ؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    2330
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi.khaleghi نمایش پست ها
    سلام

سلام
    جناب خالقی این دکتر مومنی که فرمودی خودش تکثیر کننده اس اگه اطلاعات بیشتری داری بهمون بده

اما در موردمسابقه
    دوستان به قول بابک هدف از این مسابقه بیشتر شدن دوستی ها و صمیمیت ها بود
    اینقدر برای همدیگه خط و نشون نکشین و توضیحات اضافی ندین این که چه دیسکسی در چه جایگاهی هست اونی که باید بدونه خودش خوب میدونه
    من فقط یه پیشنهاد داشتم که هم با جناب رضایی مطرح کردم(که البته از ایشون خبری نشد) و هم با بابک که میگفت خیلی سرش شلوغه و وقت چنین کاری رو نداره و بچه ها باید خودشون کمک کنن!!!!!!!
    من پیشنهاد دادم به 10 دیسکس برتر مسابقه یه لوح تقدیر ساده به خاطر یادبود داده بشه که حتی میشه به صورت پیام خصوصی برای کاربر ها ارسال بشه و خودشون پرینت بگیرن
    که البته اینم اضافه کنم که لوح تقدیر در تمام مسابقات به نفرات اول تا سوم داده میشه و حرفی هم درش نیست اما اینجا یه محیط مجازیه و هدف دوستی های بیشتره
    بازم بچه ها و مدیرای عزیز در این خصوص نظر بدن به نظر من حرکت قشنگی میتونه باشه بازم صلاح مملکت خویش خوسروان دانند.........

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    سگ - ماهی
    شماره عضویت
    8000
    سلام . از قرار معلوم بحث می خواد به درازا بکشه . لطفا در این رابطه بحث رو ادامه ندید . هر نوع بحث و مشکلی هست به صورت خصوصی با من ی بابک در میان بگذارید . من از تیجه اولین مسابقه با توجه به شرایط مسابقه راضی هستم . انشا ا... همونطوری که بارها گفتم برای مسابقه آتی آماده بشید که کاملا حرفه ای مسابقه رو برگزار خواهیم کرد . انشا ا... زمان مسابقه ی آینده رو آواخر پاییز اعلام می کنم .

هدف از مسابقه اضافه کردن ارتباطات و دوستی هاست نه بحث و جدل بین عزیزانی که می دونند چقدر براشون ارزش قائلم . در رقابت ها همیشه همچین مسائلی پیش میاد و از لازمه های رقابت سالم هست تا حدی که موجب رنجش کسی نشه . محسن عزیز از دوستان چندین ساله بنده هستند و یکی از بهترینها که هیچ شکی در مورد توانایی ها و حرفه ای بودن ایشون نیست . امیر عزیز رو هم اینجا بیشتر شناختم که انشا ا... شروعی باشه برای فعالیتها و ادامه پیشرفت فرهنگ دیسکس داری . discuslove هم که همشهری من هستند نیز از بهترینهاست که البته تا کنون هیچ فعالیتی در فرومها نداشت که بنا به خواهش بنده وارد مسابقه شدند که امیدوارم این شروع جنجالی باعث این بشه که از تجربیات ایشون نیز بیشتر استفاده کنیم . روزبه هم که وارد بحث هیچ وقت نمیشه که هم که معرف حضور همه هست . حالا که این همه بهترین رو پیش هم داریم چه افتخاری از این بزرگتر . به جای بحث و جدل بهتر هست از اندوخته های دانش و تجربه هم استفاده کنیم .

صفحه 6 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)