صفحه 11 از 22 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 101 به 110 از 212
    همکار قدیمی (انجمن دیسکس )

نوع حیوان خانگی
    Discus-Plant Aqua
    شماره عضویت
    4168
    راستش معلوم نیست آقا بابک عصاره سیر از کجا میاره ما هم دنبالشیم حالا خودش میاد میگه
    ولی عصاره سیر رو از همون اول باید به مخلوط دل اضافه کرد نه این که واسه هر وعده غذایی اضافه بشه(اگه عصاره سیر رو هم پیدا نکردی ترجیحا میتونی از سیر رنده شده استفاده کنی)
    پاینده و شاد باشی
    مهدی[/QUOTE]

سلام:
    با اجازه بابک عزیز:
    یکی از محصولات شرکت سی چم(استاد جناب وزیر پور با بابیلون تلفظشو چک کردم)seachem بنام Garlic Gard می باشد که همان عصاره سیر می باشد.این محصول موجب اشتیاق و علاقه ماهیان ضعیف به خوراک شده و شامل عصاره روغن سیر می باشد و حاوی ویتامین C نیز می باشد.این محصول هم برای ماهیان آب شیرین و هم آبشور قابل استفاده می باشد.ضمناً مصرف بیش از اندازه این محصول هیچگونه خطر و ضرری برای آبزیان نخواهد داشت.
    روش استفاده:
    می بایست مواد غذایی را قبل از تغذیه در این محلول سیر خیس نمود.
    بنا بر ادعای شرکت سازنده این محصول در اثر بخشی بیماری ایک و استفاده آن بهمراه مترو نیندازول
    جا داره در انتها از استاد و دوست خیلی عزیزم بابک وزیرپور بابت راهنمائی شون تشکر کنم.

لینک محصول Seachem. GarlicGuard
    عکس محصول

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    Discus
    شماره عضویت
    11054

این محصول شرکت Brightwell هم باید مفید باشه . از دوستان کسی استفاده کرده ؟

نوع حیوان خانگی
    Discus-Plant Aqua
    شماره عضویت
    4168
    با سلام:
    دز خصوص این محصول روی کاتالوگش اینطوری که بنده خواندم در خصوص افزایش مواد پروتئینی و 20 نوع آمینو اسید مفید برای رشد ماهیان می باشد و موجب رشد ماهی و بافتهای آسیب دیده می گردد.موجب افزایش پروتئین در وعده های غذایی ماهی می گردد.
    اما بنظرم با توجه به اینکه بسیاری از غذاهای خشک گرانولی دیسکس مانند هیکاری،اسپکتروم،تترا بیتز کامپلیت،نو بیتز و .....دارای مقادیر بسیار پروتئینی و فیبرهای مفید و آمینو اسیدها هستند لذا نیاز مبرمی به محصول مذکور نمی باشد.
    لینک کاتالوگ محصول http://www.parsipet.ir/thread10485.html

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ديسکس
    شماره عضویت
    10967
    با سلام خدمت همه دوستان
    به نظر شما غذا هاي تترا (پريما . کامپيت ...) برا ديسکس بهتره يا غذاهاي سرا ديسکس گرانول
    با تشکر

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    11153
    سلام
    بنظر اساتید غذای گرنول جی بی ال بیتس ترجیحا واسه دیسکس چطوره؟برای سایر ماهیهای آب شیرین چطور؟سرا پولکی بهتره یا گرنول جی بی ال؟

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    .دیسکس.طوطی
    شماره عضویت
    9074
    درود
    من جایی خوندم که میگو کامل با پوستو سرو ...به مخلوطه دل اضافه بشه این درسته یا نه ویک سوال از دوستان داشتم میدونم جاش اینجا نیست ایا سولفات منیزیم که برای اشتها تو اب میزنن به سیکل اسیب میزنه یا نه؟ممنونم

نوع حیوان خانگی
    Discus-Plant Aqua
    شماره عضویت
    4168
    نقل قول نوشته اصلی توسط خشايار نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستان
    به نظر شما غذا هاي تترا (پريما . کامپيت ...) برا ديسکس بهتره يا غذاهاي سرا ديسکس گرانول
    با تشکر
    با سلام:
    تنها تو این یه مورد غذاهای تترا بهترن به نسبت غذاهای سرا گرچه دیسکس غذاهای سرا رو هم خیلی خوب میخوره

نقل قول نوشته اصلی توسط htc420 نمایش پست ها
    سلام
    بنظر اساتید غذای گرنول جی بی ال بیتس ترجیحا واسه دیسکس چطوره؟برای سایر ماهیهای آب شیرین چطور؟سرا پولکی بهتره یا گرنول جی بی ال؟

سلام:
    غذایی که جی بی ال برای دیسکس داره نوبیتس اسمشه .تجربه خودمو میگم اوائل که به دیسکس میدی با اشتها می خوره اما یه مدت بعد نه زیاد رغبتی بهش نشون نمیده!!!!بنظرم غذاهای تترا،سرا دیسکس،هیکاری،اسپکتروم رو دیسکسها بیشتر بهش علاقه نشون میدن گرچه من خودم یه غذای پولکی بنام رگولار که ماله شرکت تروپیکاله و دیسکسهای من اونم خوب می خورن.در کل اینکه به تنوع غذایی عادت کرده باشن خیلی تاثیر داره

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi96 نمایش پست ها
    درود
    من جایی خوندم که میگو کامل با پوستو سرو ...به مخلوطه دل اضافه بشه این درسته یا نه ویک سوال از دوستان داشتم میدونم جاش اینجا نیست ایا سولفات منیزیم که برای اشتها تو اب میزنن به سیکل اسیب میزنه یا نه؟ممنونم

سلام:
    ببینید سلائق مختلفه ضمن اینکه پوست خود میگو هم سرشار از امگا 3 هستش اما یه ایراد بزرگ اونم اینکه با پوست خیلی بو میده و امکان نگهداریش تو یخچال نیست لذا میشه از پوستش چشم پوشی کرد و من بشخصه ترجیح میدم که میگو رو بصورت پوست کنده و بدون سر و دم با دل مخلوط کنم-سولفات منیزیم هم تا زمانیکه ماهیات خوب غذا میخورن بنظرم لزومی نداره بهشون بدید

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    .دیسکس.طوطی
    شماره عضویت
    9074
    با درود
    ممنون اقا ارش مشکل همینجاست که چند وقته خوب غذا نمیخورن البته میخورن نه مثل چند وقته پیش واسه همین میخوام سولفات استفاده کنم واسه همین پرسیدم به سیکل اسیب میزنه یا نه.تو چند پسته قبل خوندم جناب اژیده گفتن سولفات منیزیم میشه با دل مخلوط کرد کدومش بهتره تو اب بریزم یا خوراکی بدم بهشون؟خیلی ممنونم

نوع حیوان خانگی
    Discus-Plant Aqua
    شماره عضویت
    4168
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi96 نمایش پست ها
    با درود
    ممنون اقا ارش مشکل همینجاست که چند وقته خوب غذا نمیخورن البته میخورن نه مثل چند وقته پیش واسه همین میخوام سولفات استفاده کنم واسه همین پرسیدم به سیکل اسیب میزنه یا نه.تو چند پسته قبل خوندم جناب اژیده گفتن سولفات منیزیم میشه با دل مخلوط کرد کدومش بهتره تو اب بریزم یا خوراکی بدم بهشون؟خیلی ممنونم
    با سلام:
    من پیشنهادم :
    1-چند روز سیفونهای مناسب داشته باشید یعنی هر ر وز یا یک روز در میان 30 تا 40% با آب همدما شده و کلر زدایی شده
    2-دمای آب رو ببرید روی 32+هر 40 لیتر 1 قاشق غذاخوری نمک هم بزنید
    3-اگه مخلوط دل میدهید و مدت زیادی ازش گذشته بریزید دور و یک مخلوط دل تازه درست کنید مواد خودم اینه:300 تا 500 گرم دل 6گوساله(کل رگ و پی رو بگیرید)+نیم کیلو اسفناج تازه(یه قل خورد رو گاز بر دارید)+4 تا 5 عدد سیر تازه+هویج کوچک(رنده ریز)+نصف فلفل دلمه قرمز+میگو پوست کنده تازه 200 گرم+فلفل سبز 1 عدد-----همه رو بریزید تو آسیاب مثل خمیر بشه.....
    4-ویتامین اتویتول به آب و غذا بزنید
    5-موارد استرس را تا می تونید کم کنید
    6-براشون توی هفته 2 تا سه وعده غذایی آرتمیا زنده ببینید و براشون بریزید
    اگه همه موارد بالا رو انجام دادید و نتیجه ای حاصل نشد سولفات منیزیم رو با آب حل کنید و 4 تا 5 قطره توی مخلوط دل بریزید
    موفق باشید.
    آرش

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    .دیسکس.طوطی
    شماره عضویت
    9074
    سلام
    ممنون از راهنمایی شما خودمم شک کرده بودم شاید ایراد از غذا باشه غذا رو معمولا برای چند وقت باید درست کرد که زیاد نمونه

صفحه 11 از 22 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)