صفحه 6 از 16 نخستنخست 12345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 155
    همکار قدیمی (مدیر آکواریوم آب شور)

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور
    شماره عضویت
    8542
    Jingo

بالاخره رف من هم آماده شد
    مشخصات:
    سایز:25*55*40
    نور:rex-4 dymax
    واتر پمپ 800 آکواریوم سیستم
    6 کیلو شن معمولی که احتمالا یه 3 لیتری شن مخصوصم اضافه کنم بش

البته گیاه هنوز نخریدم

دوستان در حال حاضر جریان آب تو رف حدوده 260 لیتره به نظرتون کمش کنم؟ یه مقدارم سرو صدا میکنه زانوییش

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو _ اکواریم اب شور
    شماره عضویت
    5913
    داود جان دمت گرم خیلی عالی شده...مطمعنم که از رف من هم بهتر میشه...
    گیاه هم بیا از خودم بگیر.
    حالا یه خرده از تجربات خودم بگم چون رف من هم همینجوریه ، جریان اب ورودیت کمه ، زانویی رو کامل به طرف بالا صاف کن ، اگه یه مقداری جریان ورودی بیشتر بشه دیگه هیچ صدایی در اثر مکش اب ایجاد نمیشه...
    و اما بهتر بود ارتفاع رو کمتر میگرفتی و به عرض اضافه میکردی به دلیل اینکه وقتی جنگل بشه به گیاه های که زیر مونده نور نمیرسه و از بین میره و اگه عرض بیشتر بود سطح ماسه ای بیشتری داشتی و گیاه ها بیشتر پخش میشدن...ولی حالا که دیگه ساختی مبارک باشه با این ارتفاع باید زود به زود گیاه هارو حرص کنی..
    به جمع نیترات صفریها خوش امدی
    موفق باشی...

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور
    شماره عضویت
    8542
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali1364 نمایش پست ها
    داود جان دمت گرم خیلی عالی شده...مطمعنم که از رف من هم بهتر میشه...
    گیاه هم بیا از خودم بگیر.
    حالا یه خرده از تجربات خودم بگم چون رف من هم همینجوریه ، جریان اب ورودیت کمه ، زانویی رو کامل به طرف بالا صاف کن ، اگه یه مقداری جریان ورودی بیشتر بشه دیگه هیچ صدایی در اثر مکش اب ایجاد نمیشه...
    و اما بهتر بود ارتفاع رو کمتر میگرفتی و به عرض اضافه میکردی به دلیل اینکه وقتی جنگل بشه به گیاه های که زیر مونده نور نمیرسه و از بین میره و اگه عرض بیشتر بود سطح ماسه ای بیشتری داشتی و گیاه ها بیشتر پخش میشدن...ولی حالا که دیگه ساختی مبارک باشه با این ارتفاع باید زود به زود گیاه هارو حرص کنی..
    به جمع نیترات صفریها خوش امدی
    موفق باشی...
    خیلی ممنون اول از شما و اقا مصطفی خیلی تشکر میکنم و البته بقیه مدیرای آب شور خیلی تخربیاتشون کمکم کرد دمه شما هم گرم
    بله متاسفانه عرضش کمه یه مقدار
    در مورد ورودیه آب دیگه جریان بیشتر نمیشه واتر پمپ رو max
    زانویی رو گذاشتم وقتی گیاهو صخره اضافه کردم بدم بالا که از آب سامپ کم نشه مرسی از توجهتون اما قطعا رف شما خیلی زیبا تره اصلا با دیدن اون باعث شد ساخت رفو شروع کنم
    شما لطف دارین خیلی ممنون هر وقت جنگلتونو هرس کردین مزاحمتون میشم میگیرم ازتون!
    من قصد خریده هالمیدا هم دارم رشدش مثه انگوریه ؟چون حوصله هرس ندارم

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو _ اکواریم اب شور
    شماره عضویت
    5913
    راستیتش من هالمدیا نداشتم ولی فکر نکنم سرعت رشدش به گرد پای انگور هم برسه...من که از این گیاه های که دارم خیلی راضی هستم ،خوب اگه قدرت واتر پمپ بیشتر نمیشه میتونی از یه شیر بین راهی برای خروجی اب استفاده کنی و دپی خروجی رو با دپی ورودی تنظیم کنی...من گیاهام الان در حدی هست که بتونم بهت بدم هروقت خواستی امار بده ، درضمن محلول اهن هم تهیه کن...
    راستی من شیر شماره 2 دارم اونم نخر بیا من بهت میدم.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو _ اکواریم اب شور
    شماره عضویت
    5913
    اینو یادم رفت بگم اگه من جای شما بودم خروجی رف رو میفرستادم توی ats بعد ابرو هدایت میکردم تو سامپ...کار از محکم کاری عیب نمیکنه

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور
    شماره عضویت
    8542
    راستیتش من هالمدیا نداشتم ولی فکر نکنم سرعت رشدش به گرد پای انگور هم برسه...من که از این گیاه های که دارم خیلی راضی هستم ،خوب اگه قدرت واتر پمپ بیشتر نمیشه میتونی از یه شیر بین راهی برای خروجی اب استفاده کنی و دپی خروجی رو با دپی ورودی تنظیم کنی...من گیاهام الان در حدی هست که بتونم بهت بدم هروقت خواستی امار بده ، درضمن محلول اهن هم تهیه کن...
    راستی من شیر شماره 2 دارم اونم نخر بیا من بهت میدم.
    خیلی ممنون اینجوری که خیلی شرمندتون میشم! پس اگه میشه شمارتونو پیام خصوصی کنین ایشالا تو هفته بعد میگیرم ازتون!
    مکمل آهن برایت ولو گرفتم تستر هم سیجم گرفتم که دقیق باشه!
    ایشالا رف جا بیافته یه اسبک با یه خرگوشم توش میزارم! خیلی موجودات با مزه ای هستن

اینو یادم رفت بگم اگه من جای شما بودم خروجی رف رو میفرستادم توی ats بعد ابرو هدایت میکردم تو سامپ...کار از محکم کاری عیب نمیکنه
    والا جا دیگه برا ats ندارم کمد سامپم کوچیکه!

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو _ اکواریم اب شور
    شماره عضویت
    5913
    خواهش میکنم داود جان این چه حرفیه...
    منظورم این بود که ats رو بذار بین رف و کابینت تانک اصلی البته اصلا نیازی به این کار نیست ولی خوب به نظرم ats بهتر از رف فسفاتو میگیره ، حالا اگه بعدا مشکل فسفات داشتی خدای نکرده میتونی ats هم راه بندازی...

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور
    شماره عضویت
    8542
    خواهش میکنم داود جان این چه حرفیه...
    منظورم این بود که ats رو بذار بین رف و کابینت تانک اصلی البته اصلا نیازی به این کار نیست ولی خوب به نظرم ats بهتر از رف فسفاتو میگیره ، حالا اگه بعدا مشکل فسفات داشتی خدای نکرده میتونی ats هم راه بندازی...
    بله درسته الان متوجه شدم منظورتونو اما فعلا خدارو شکر فسفات پایینه!
    فقط ats سرو صداش زیاده یکمی البته تو خونه ما کسی به صدای شر شر آب گیر نمیده همه رفتیم تو جو طبیعتو این حرفا

همکار قدیمی انجمن آبزیان آب شور

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    رفیجیوم خوبی شده فقط اون لوله خیلی نمایه خوبی نداره به نظر من. و بهتر بود یجوری درش میاوردین که کمترین دید رو داشته باشه
    راستی شما هم سطح اب اکواریومتون کمتر از ارتفاع تاجتون هست و سطح اب دیده میشه که اینم خیلی تاثیر میزاره تو نمایه اکواریوم

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور
    شماره عضویت
    8542
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi1367 نمایش پست ها
    رفیجیوم خوبی شده فقط اون لوله خیلی نمایه خوبی نداره به نظر من. و بهتر بود یجوری درش میاوردین که کمترین دید رو داشته باشه
    راستی شما هم سطح اب اکواریومتون کمتر از ارتفاع تاجتون هست و سطح اب دیده میشه که اینم خیلی تاثیر میزاره تو نمایه اکواریوم
    در کل تانک محقرانه و مبتدیانه ای هس ایشالا تو آکواریوم های بعدی این نکاتم رعایت میکنم حق با شماس خیلی ممنون!
    اما من خودم ازین لوله ها بدم نیومد چون ظاهرشون بد نیست ازین لوله های حرارتی هستن که خیلی از خونه ها لوله کشی رو کارو با این لوله ها انجام میدن که ظاهرش خوبه!

صفحه 6 از 16 نخستنخست 12345678910111213141516 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)