صفحه 38 از 60 نخستنخست ... 192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748495051525354555657 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 371 به 380 از 593
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    سگ
    شماره عضویت
    18632
    منم با نظر دوستان موافقم

همکار قدیمی انجمن پرندگان زینتی و آواز خوان

نوع حیوان خانگی
    ماهی و پرنده
    شماره عضویت
    16844
    نقل قول نوشته اصلی توسط attacker9627 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید مینای من الان تقریبا کلمه سلام . خوبی . مینا رو میگه و من ی فکری ب ب سرم زد ک بیام این 3 کلمه رو ب صورت جمله بگم بهش بعد از اینکه اینارو یاد گرفت اومدم مینا سلام خوبی رو ی دو شب باهاش کار کردم راستش خودم نشنیدم تا حالا ازش چون اکثرا صبحا ک خوابم حرف میزنه و عصرا رو ب غروب ک خونه نیستم .ولی خواهرم گفت ک داره میگه قشنگ ب صور جمله .
    میخواستم بدونم تا چ سنی دقیقا میتونه کلمه رو واضح بگه ؟ چون الان واضح هست گفتنش ب اندازه ای ک همه میدونن چی میگه ولی خب نسبت ب کلیپ ها و مینا های دیگه ک دیدم فک میکنم ک اونقد واضح نیست . آیا ممکنه ک ب وضوح صحبت کردن اونا نرسه اصلا ؟ و تا چ سنی هنجرش کامله کامله ک بتونه واضح واضح حرف بزنه ؟ با هر بار کار کردن باهاش باید تمام کلماتی ک یاد گرفته رو از اول کار کنم ؟
    سلام
    بسیار عالی هست .
    در مورد واضح بودن کلمات تعداد کلمات ... به چند مورد بستگی داره . استعداد . مربی . تغذیه . مکان ...
    نمیشه زمان مشخصی برای تکمیل حنجره گفت . البته زمان بلوغ حنجره کامل میشود و تغیرات بسیار جزی هم بوجود میاد .
    بمرور کلماتی که یاد گرفته باهاش کار کنید تا کاملا توی حافظش بماند . سعی کنید یکی یا دونفر باهاش کار بشه و بیان کلمات را بالاتر ازقبل باهاش کار کنید ت صدای پرنده بلنتر واضحتر بشه .

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - شاه طوطی- مرغ مینا- مرغ عشق-شاهین
    شماره عضویت
    16533
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی خلیلی نمایش پست ها
    سلام
    بسیار عالی هست .
    در مورد واضح بودن کلمات تعداد کلمات ... به چند مورد بستگی داره . استعداد . مربی . تغذیه . مکان ...
    نمیشه زمان مشخصی برای تکمیل حنجره گفت . البته زمان بلوغ حنجره کامل میشود و تغیرات بسیار جزی هم بوجود میاد .
    بمرور کلماتی که یاد گرفته باهاش کار کنید تا کاملا توی حافظش بماند . سعی کنید یکی یا دونفر باهاش کار بشه و بیان کلمات را بالاتر ازقبل باهاش کار کنید ت صدای پرنده بلنتر واضحتر بشه .
    والله کلمه سلام و خوبی و مینا رو با چند بار تکرار و جلسه ب راحتی یاد گرفت منم دلم خوش اومدم یا علی رو یادش بدم 2 هفتس ک میگم بهش یاد نمیگیره نمیدونم چیکار کنم بیخیال این کلمه شدم و الان میخوام کلمه خوشگله رو باهاش تمرین کنم نظرتون چیه ؟

نوع حیوان خانگی
    ماهی و پرنده
    شماره عضویت
    16844
    والله کلمه سلام و خوبی و مینا رو با چند بار تکرار و جلسه ب راحتی یاد گرفت منم دلم خوش اومدم یا علی رو یادش بدم 2 هفتس ک میگم بهش یاد نمیگیره نمیدونم چیکار کنم بیخیال این کلمه شدم و الان میخوام کلمه خوشگله رو باهاش تمرین کنم نظرتون چیه ؟
    سلام
    بنظر من کلمات هم ردبف و هم قافیه زودتر یاد میگیره . بازهم به خود شما و پرنده بستگی داره
    موفق باشید .

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - شاه طوطی- مرغ مینا- مرغ عشق-شاهین
    شماره عضویت
    16533
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی خلیلی نمایش پست ها
    سلام
    بنظر من کلمات هم ردبف و هم قافیه زودتر یاد میگیره . بازهم به خود شما و پرنده بستگی داره
    موفق باشید .
    سلام آقا مهدی دمت گرم ک جواب دادی .
    آفا مثلا چ کلماتی رو باهاش کار کنم ؟ آیا ممکنه اصن مثلا یا علی رو ک یک دو کلمه ای هستش رو یاد نگیره ؟ پیشنهاد شما چیه چ کلماتی رو باهاش کار کنم ؟
    الان خودم باهاش کارر میکنم مشکلی نداره ک در کنار کار کردن خودم وقتایی هم براش صدای خودم ک ظبط کردم بذارم همون کلماتی رو ک باهاش خودم حظوری کار میکنم ؟
    شما میگی چ کلماتی رو باهاش کار کنم ک زودتر یاد بگیره من همه ی ترسم اینه ک داره ب 1 سالگی نزدیک میشه و هنوز 3 کلمه بیشتر یاد نگرفته کلمات قبل رو خیلی زود یعنی این 3 کلمه رو شاید هر کدوم تو 1 هفته یاد میگرفت بعد از اون الان خیلی وقته هیچی یاد نگرفته فقط ی چیزایی میگه ک هیچکس نمیفهمه

نوع حیوان خانگی
    ماهی و پرنده
    شماره عضویت
    16844
    سلام آقا مهدی دمت گرم ک جواب دادی .
    آفا مثلا چ کلماتی رو باهاش کار کنم ؟ آیا ممکنه اصن مثلا یا علی رو ک یک دو کلمه ای هستش رو یاد نگیره ؟ پیشنهاد شما چیه چ کلماتی رو باهاش کار کنم ؟
    الان خودم باهاش کارر میکنم مشکلی نداره ک در کنار کار کردن خودم وقتایی هم براش صدای خودم ک ظبط کردم بذارم همون کلماتی رو ک باهاش خودم حظوری کار میکنم ؟
    شما میگی چ کلماتی رو باهاش کار کنم ک زودتر یاد بگیره من همه ی ترسم اینه ک داره ب 1 سالگی نزدیک میشه و هنوز 3 کلمه بیشتر یاد نگرفته کلمات قبل رو خیلی زود یعنی این 3 کلمه رو شاید هر کدوم تو 1 هفته یاد میگرفت بعد از اون الان خیلی وقته هیچی یاد نگرفته فقط ی چیزایی میگه ک هیچکس نمیفهمه
    سلام
    خواهش میکنم
    میتونیت کلمات 2 -3 -4 حروفی و بعدا کلمات بزرگتر باهاش کار کنید . کلماتی که حرف دوم یا سوم به بعد کشیده بشه .
    مثلا همین سلام { سلااا م } حروف { آ } بصورت 3 حروف کشیده میشه . ولی { س ل } بصورت تک حروف تلفظ میشه .
    اینجور کلمات رو سریعتر یاد میگیرن .

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    مینا
    شماره عضویت
    18715
    سلام
    من دیروز یه غذای خارجی برای مینا گرفتم درست هست
    kiki alimento completo para---universal food
    درسته/

نوع حیوان خانگی
    ماهی و پرنده
    شماره عضویت
    16844
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdialishiri نمایش پست ها
    سلام
    من دیروز یه غذای خارجی برای مینا گرفتم درست هست
    kiki alimento completo para---universal food
    درسته/
    سلام تصویر شما قابل مشاهد نیست .

http://www.parsipet.ir/thread13094.html . بصورت واضح قرار بدید .

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    مینا
    شماره عضویت
    18715

نوع حیوان خانگی
    ماهی و پرنده
    شماره عضویت
    16844
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdialishiri نمایش پست ها
    سلام
    میتئنه غذای خوبی باشه .خودم شخصا از این غذا استفاده نکردم
    توجه داشته باشید که فقط به یک غذا بسنته نکنید . از سبزی جات و میوه جات تاز که از فاقد ویتامین آهن یا خیلی کم داشته باشه در دسرس پرنده قرار بدید . همچنین از غذاهای تخم مرغ . ماکارانی . برنج .. که بدون هیچ مواد افزودنی باشه در ماه یکی دو وعده قرار بدید .

صفحه 38 از 60 نخستنخست ... 192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748495051525354555657 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)