صفحه 6 از 60 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223242556 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 593
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مینا -ملنگو-مرغ عشق
    شماره عضویت
    4343
    یه سوال دیگه زاد وولد مینا اسونه یعنی جفتشو بگیرم تخم میکنه؟؟؟راستی مینا من خیلی اهلی از دست غذا میگیره واز دستم نمی ترسه فقط رو دست نمیاد چون پیش پرنده های متفاوتی بوده ص دای همه نوع پرنده رو در میاره برده بودمش تو اتوبان ازادگان به جاش جوجه بگیرم مرده گفت 10 تومن جدا قیمتش همینه یا داشته باز خرید میکرده؟؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مینا - طوطی - ماکیان
    شماره عضویت
    4419
    سلام

من یه جوجه مینا خریدم خیلی شیطونه پدر من و مامانم در آورده.فعلا خودش غذا نمیخوره کاملا اهلی هست.میاد میشینه رو سرمون گوشمون میکشه موهامون میکشه تو قفس نمیخوابه میاد تو کف دستم یا شونم میخوابه خلاصه پوستم کنده.

راستی از کی میتونه حرف بزنه دارم باهاش تمرین میکنم؟؟؟؟؟؟؟

اگه راجع به آموزش سخنگویی مینا نکته ای هست بفرمایید؟؟؟؟؟

اینم عکسهاش

ممنون

کاربر موثر

شماره عضویت
    229
    دوست عزیز بهت تبریک می گم ، شما از همین الان باهاش تمرین حرف زدن را شروع کنید مطمئناً نتیجه می گیرد بیشتر روی یک کلمه تاکید کنید ، وقتی به حرف افتاد کلمات تازه را بهش یاد بدید، الان مینای مادرم حدود 28 کلمه صحبت می کنه امیدوارم موفق باشی . درمورد نوک زدنهاش هم شما باید به نرمی و آرامی با مینا رفتار کنی ، وقتی نزدیکش می شی باانگشت سینه اش را لمس کن و نازش کن و بهش بگو نازت کنم ( در واقع به این کار به آرامش دعوتش می کنی) چند وقت دیگه خیلی آرام تر می شود ، اما اگر بخواهی موقع نوک زدن با جیغ و داد تحریکش کنی بدتر می شه . اینطوری چند وقت بعد یاد می گیره و خودش ازت می خواهد تا نازش کنی .

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط tabriz10 نمایش پست ها
    سلام

من یه جوجه مینا خریدم خیلی شیطونه پدر من و مامانم در آورده.فعلا خودش غذا نمیخوره کاملا اهلی هست.میاد میشینه رو سرمون گوشمون میکشه موهامون میکشه تو قفس نمیخوابه میاد تو کف دستم یا شونم میخوابه خلاصه پوستم کنده.

راستی از کی میتونه حرف بزنه دارم باهاش تمرین میکنم؟؟؟؟؟؟؟

اگه راجع به آموزش سخنگویی مینا نکته ای هست بفرمایید؟؟؟؟؟

اینم عکسهاش

ممنون

سلام
    مبارکت باشه
    شما می تونی از همین الان تمرین حرف زدن را باهاش شروع کنی ... همانطور که با طوطی تمرین می کنند با مینا هم کار می کنند ... می تونی تاپییک آموزش سخنگویی به طوطی را مطالعه کنی

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط nik_ruh2000 نمایش پست ها
    یه سوال دیگه زاد وولد مینا اسونه یعنی جفتشو بگیرم تخم میکنه؟؟؟راستی مینا من خیلی اهلی از دست غذا میگیره واز دستم نمی ترسه فقط رو دست نمیاد چون پیش پرنده های متفاوتی بوده ص دای همه نوع پرنده رو در میاره برده بودمش تو اتوبان ازادگان به جاش جوجه بگیرم مرده گفت 10 تومن جدا قیمتش همینه یا داشته باز خرید میکرده؟؟
    سلام
    من ندیدم که کسی مینا جفت بندازه ولی مینای دوستم که ماده هست تا به حال سه بار تخم گذاشته منتها جفت نداره که تخمها نطفه دار باشه .... به نظرم نشدنی نیست ولی چون مینا وحشی زیاده و توی فصل زاد آوری پرنده فروشها خیلی راحت جوجه های مینا را از داخل لانه می دزدند و می فروشند دیگه براشون صرف نمی کنه که بخواهند اون را پرورش بدهند .... فقط اگر کسی واقعا عشق این کار را داشته باشه می تونه این کار را انجام بده ....
    مینا اگر سخنگو باشه گرون ازتون می خرن اگر فقط صدای حیوانات دیگه را در میاره زیاد مشتری نخواهد داشت البته این قیمتی که بهتون گفتند به قول خودتون بز خری بوده مینای وحشی که اصلا حرف نمیزنه و به اسم مینای سخنگو به آدم قالب می کنند را 40 تا 50 تومن می فروشند...........

کاربر ساده

شماره عضویت
    4792
    سلام
    من می خوام یه جوجه مینا بخرم.ولی متاسفانه در مورد پرنده ها هیچ اطلاعی ندارم.ممنون می شم اگه راهنمایی کنید از کجا بخرم؟ به چه نکاتی توجه کنم؟ قیمتش حدودا چقدر هست؟ از کجا بفهمم بیمار نیست؟ نر بگیرم یا ماده؟(چطوری بفهمم نره یا ماده؟) اینطور که متوجه شدم باید 1 ماهه بگیرم.چطور بفهمم یک ماهشه؟
    و از همه مهمتر ما تو آپارتمان زندگی می کنیم. ممکنه نصفه شب شروع کنه به جیغ زدن؟ کلا سر و صداش در حدی هست که باعث ناراحتی همسایه ها بشه؟ و آیا راهی داره که بره تو قفس دستشویی کنه یا هرجا رو بخواد کثیف می کنه؟
    یه مقدار تو نت سرچ کردم به این نتایج رسیدم، البته نمی دونم درسته یا اشتباه:
    1- پاهاش باید زرد روشن باشه.
    2-وقتی دستم رو نزدیکش می کنم دهنش رو باز کنه
    3-بینیش تمیز باشه.
    4-بی حال نباشه و پر جنب و جوش باشه (موقع خرید چجوری بفهمم این مورد رو؟)
    بین سایت ها یه نفر پرنده فروشی تو انقلا*ب نرسیده به جمالزاده رو معرفی کرده بود. شما هم تایید می کنید؟
    ممنون می شم اگه راهنمایی کنید.
    ویرایش:
    جواب این سوال هام رو جای دیگه گرفتم.
    ممنون می شم اگه سوال های پست بعدیم رو جواب بدید.

کاربر موثر

شماره عضویت
    229
    شیکرا جان سلام طبق دستوراتت عمل کردیم و حال مینا خوبه ، جالبه که توی هفته گذشته 2 تا تخم هم گذاشت ، دستور غذائیش را هم تغییر دادیم خیلی از توجه شما ممنونم

کاربر ساده

شماره عضویت
    4792
    بورس پرندگان تو آزادگان می شه آزادگان نرسیده به فتح؟ تا چه ساعتی پرنده فروشی ها باز هستن؟

اگه غذاخور شده باشه، اینطور نیست که چون کس دیگه ای غذاخورش کرده، با من دیرتر انس بگیره؟ وقتی غذاخور باشه فقط از اینکه رو دستم میاد می تونم بفهمم وحشی نیست؟
    نظر شما اینه که غذاخور بگیرم یا گوشتی؟ پرهاش کامل باشه بهتره یا هنوز کامل در نیومده باشه؟ (این نشونه سنشونه؟)

چه فقسی براش بگیرم(قیمتش حدودا چقدره)؟ چقدری باشه؟ مدل خاصی داره؟ و همراه پرنده چه چیزهایی لازمه بگیرم (غذا و اسباب بازی و غیره)؟
    موقع خرید، فروشنده اجازه می ده از قفس خارجش کنم تا ببینم رو دستم میاد؟

شاید جمعه خانوادگی بریم بیرون. مشکلی پیش نمیاد؟ آخه یه نفر گفته بود رفتن مسافرت از وقتی برگشتن میناشون شروع به پرکنی کرده بوده و خوب نشده بود. امروز، فردا بگیرم یا صبر کنم بعد از جمعه بگیرم؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    mina
    شماره عضویت
    4505
    سلام. مینای من ناخون های پاش داره به سیاهی میزنه یعنی رنگش عوض شده چون قبلا روشن بود الان تیره این یعنی مشکل؟
    بعد مینا دیگه الان 3ماهش میشه و پرهای دمش حسابی ریخته و تک و توک هم از جاهی دیگش اما انگار از بالا داره در میاد خیلی هم بلا شده ، شده پادشاه خونمون انقدرم خوشش میاد من بوسش میکنم جیر جیر صدا میکنه . اما هنوز حرف نمیزنه گاهی صداشو میندازه گلوش اما از حرف خبری نیست :85:

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    mina
    شماره عضویت
    4505
    نقل قول نوشته اصلی توسط mr-seven نمایش پست ها
    بورس پرندگان تو آزادگان می شه آزادگان نرسیده به فتح؟ تا چه ساعتی پرنده فروشی ها باز هستن؟

اگه غذاخور شده باشه، اینطور نیست که چون کس دیگه ای غذاخورش کرده، با من دیرتر انس بگیره؟ وقتی غذاخور باشه فقط از اینکه رو دستم میاد می تونم بفهمم وحشی نیست؟
    نظر شما اینه که غذاخور بگیرم یا گوشتی؟ پرهاش کامل باشه بهتره یا هنوز کامل در نیومده باشه؟ (این نشونه سنشونه؟)

چه فقسی براش بگیرم(قیمتش حدودا چقدره)؟ چقدری باشه؟ مدل خاصی داره؟ و همراه پرنده چه چیزهایی لازمه بگیرم (غذا و اسباب بازی و غیره)؟
    موقع خرید، فروشنده اجازه می ده از قفس خارجش کنم تا ببینم رو دستم میاد؟

شاید جمعه خانوادگی بریم بیرون. مشکلی پیش نمیاد؟ آخه یه نفر گفته بود رفتن مسافرت از وقتی برگشتن میناشون شروع به پرکنی کرده بوده و خوب نشده بود. امروز، فردا بگیرم یا صبر کنم بعد از جمعه بگیرم؟

سلام تا بزرگترا بیان منم بگم دیگه یه کوچولو
    اول از همه آخرین سوال من شخصن ترجیح میدم مینام تنها نمونه یک روز کامل مخصوصن که جوجه باشه که همش غذا باید داد بهش
    قفس هم من خودم یک هفتس قفس جدید خریدم لازم باشه عکسشو میزارم با دوتا ظرف غذا و آب خوری و تخفیف 12 گرفتم پرنده فروشا میگن قفس مینا کدومه خودشون . غذا هم که دونه پارس .
    من واسه مینام اسباب بازی نخریدم فکر میکنم مینارو خیلی راحت تر از طوطی می شه سرگرم کرد حتی با در بطری نوشابه (اخه یک بار انداختم تو قفس مینا کلی باهاش سرگرم بود)
    و فکر کنم جوجه 26-7 روزه خوب باشه چون از آّب و گل در اومده فقط غذا باید داد بهش زودم بزرگ میشه.
    اینارو میدونستم فقط

صفحه 6 از 60 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223242556 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)