صفحه 58 از 60 نخستنخست ... 839404142434445464748495051525354555657585960 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 571 به 580 از 593
    کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    سلام پاهاش فلس دار شده و به نظر مياد قارچ هم داشته باشه . ميناتون خيلي هم جوان نيست .

اگر دستيه و نميترسه ، بين پرهاشو خوب نگاه كنيد . ذرات ريز سفيد يا سياه رنگ اگر ديديد ، يعني مبتلا به مايت هست . در اينصورت بايد ضدانگل بنويسم تهيه كنيد.

براي درد پاهاش ، اول با اب و صابون شستشو بديد و روزي يكبار با محلول جوش شيرين بشوييد. ( يك قاشق چايخوري جوش شيرين در يك قاشق غذا خوري اب گرم )

بعد از اون ، يكبار در روز ، ( زيرو روي پنجه ها و ساق ) با پماد تتراسايكلين چشمي يا جنتامايسين چشمي ، كمي چرب كنيد . و شبها خيلي خيلي كم ، پماد تريامسينولون بزنيد . اين روند تا 5 روز ادامه داشته باشه و بعد از اون عكس بزاريد و وضعيتشو اطلاع بديد.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مرغ مینا
    شماره عضویت
    23159
    مرغ مینام که گفتم توی خواب سروصدا میکنه سرشو میکنه توی پرش بعد سرشو از پرش میاره بیرون چشماش بسته بعد تکون میده دوباره همین کار ها رو تکرار میکنه

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مرغ مینا
    شماره عضویت
    23159
    مرغ مینا رو که توی قفس گذاشتم کناره یک مرغ عشق حالا مرغ مینام مثل اون صدا درمیاره از هم که دورشون میکنم قهر میکنن و خیلی سرو صدا میکنن چیکار کنم و نمیدونم سنش چقدره و بلد نیستم عکس بذارم لینک اپلود رو هم بدین نام کاربری رو که وارد میکنم و رمز میگه معتبر نیست

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط attrisa نمایش پست ها
    مرغ مینام که گفتم توی خواب سروصدا میکنه سرشو میکنه توی پرش بعد سرشو از پرش میاره بیرون چشماش بسته بعد تکون میده دوباره همین کار ها رو تکرار میکنه
    سلام. دوست مهربان ، این بچه شاید بیماره . چرا وقت رو تلف میکنید. لطفا ببرید متخصص طیور ببینه. این که نشد شما هر روز با این اضطراب که ایا مشکلی داره یا نه زندگی کنید. فرصتی هم اگر باشه برای درمان ، از دست میدید.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    مرغ مینا
    شماره عضویت
    23330
    سلام وقتتون بخیر ببخشید من یه مرغ مینا شش ماهه دارم واسش تاب اسباب بازی خریدم نصب کردم تو قفس اصلا تو قفس نمیرفت وقتی هم به زور کردیمش تو قفس همش جیغ میزد و خودشو میزد به قفس حالا برا اینکه ازش نترسه و بازی کنه چیکار باید کنم تا عادت کنه؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    مینا
    شماره عضویت
    23552
    سلام خسته نباشید
    مرغ مینای من دو روزه شروع کرده پراشو میکنه
    نگرانم دلیل این کارش چیه؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mahsa0bad0girl نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    مرغ مینای من دو روزه شروع کرده پراشو میکنه
    نگرانم دلیل این کارش چیه؟
    سلام ، ممنون . سنش؟ اخيرا. موضوعي باعث استرسش يا تغيير و جابجايي در وسايل اطرافش يا قفس ، شده ؟ غير از كندن پرها ، خارش هم داره ؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    مرغ مینا
    شماره عضویت
    23678
    سلام من در مورد ناخن های مرغ مینا میخواستم بدونم آیا نباید ناخن مینا رو کوتاه کرد؟؟ به چه صورت باید باشه؟؟
    ممنون...

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط داریوش چشک نمایش پست ها
    سلام من در مورد ناخن های مرغ مینا میخواستم بدونم آیا نباید ناخن مینا رو کوتاه کرد؟؟ به چه صورت باید باشه؟؟
    ممنون...
    سلام. اگر بلند شده و تجربه لازم رو دارید بله باید کوتاه بشه. ناخن رو توی نور نگه دارید یک رگ داخلش هست . نباید این رگ چیده بشه خونریزی میکنه. تا 2_3 میلی متر نزدیک به رگ ، ناخن رو کوتاه کنید.

صفحه 58 از 60 نخستنخست ... 839404142434445464748495051525354555657585960 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)