صفحه 44 از 60 نخستنخست ... 252627282930313233343536373839404142434445464748495051525354555657585960 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 431 به 440 از 593
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    20751
    نقل قول نوشته اصلی توسط marzieh نمایش پست ها
    سلام من یک مینا دارم که کنار پاهاش یک چیزی در آورده میشه راهنمایی کنید چی هستش و چکار باید کنم حالم مینام هم خوبه انگار با پاش مشکلی نداره

سلام به احتمال زیاد قارچ داره پرندتون ازبین میره به مروربدترمیشه خودش نوک میزنه پاهاش زخمی میشه خودم مینام به خاطر مشکل شما ازدست دادم خیلی خیلی جدی بگیرید ودرمان کنید قارچ پاهاشو تامیناتون ازدست نرفت قارچ پاش بیشتربشه ممکنه اصلا حرف هم نزنه نظافت قفس برسید نشیمنگاه چوبی هرروزتمیزبشه ظرف غذاخوری آب خوری تمیزبشه باشامپوبچه یکم بزنید مسواک یعنی مسواک کنید پاهاش البته پماد قارچ هم بمالید به پاهاش که نرم بشه فلس های خشکش بریزه اگر درمان نشه آسیب جدی میزنه روزی یکی دوبار با کرم بهتره پاهاش ماساژبدید به آرامی

Sent from my KIW-L21 using Parsipet mobile app

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط marzieh نمایش پست ها
    سلام سفت است رنگش مانند کبودی است خیلی که فشارش میدم دردش میگیره جاهای دیگه پا هم نداره در دهان یا کنار نوک ، منتشر نشده قفسش مرتب تمیز میشه تغذیه اش هم خوبه چند روز یک بار سیب و پرتغال و نارنگی میدم خوب میخوره چند روزی است اینجوری شده تو اشتها و روحیه اش تاثیری نگذاشته و جوجه خردادی هستش پارسال خریدم سنش را دقیق نمیدونم و هر شب با آب پاش پایش را میشورم یک کوچولو بهتر شده اول سیاه بود رنگش و پاش هم هی بالا میگرفت ولی الان اصلا پاش را بالا نمیگیره سرحال سرحال است انگار که نه انگار پاش مشکلی داره ممنونم
    یکی دوبار پاشو با اب وصابون شستشو بدید و خوب خشک کنید . گوش پاک کن یا پنبه رو کمی مرطوب کنیدو در مقدار کمی جوش شیرین بزنید و روی موضع بزارید. روزی یکمرتبه تا 3 روز. موقع خواب هم با کمی روغن زیتون چربش کنید. شاید قارچ یا میکروب سطحی و زودگذر باشه. دیگه لمسش نکنید و فشارش ندید. اگر هم مورد جدی باشه ممکنه از داخل باز بشه و سرایت کنه

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ندارم
    شماره عضویت
    20767
    سلام
    من این پست رو تازه دیدم اگه هنوز دارینش بهتون بگم چکار کنید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی /عروس هلندی /مینا
    شماره عضویت
    20702
    نقل قول نوشته اصلی توسط dvmhamidreza نمایش پست ها
    سلام
    من این پست رو تازه دیدم اگه هنوز دارینش بهتون بگم چکار کنید

سلام بله هنوز دارمش میشه شما هم راهنمایی کنید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی /عروس هلندی /مینا
    شماره عضویت
    20702
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    یکی دوبار پاشو با اب وصابون شستشو بدید و خوب خشک کنید . گوش پاک کن یا پنبه رو کمی مرطوب کنیدو در مقدار کمی جوش شیرین بزنید و روی موضع بزارید. روزی یکمرتبه تا 3 روز. موقع خواب هم با کمی روغن زیتون چربش کنید. شاید قارچ یا میکروب سطحی و زودگذر باشه. دیگه لمسش نکنید و فشارش ندید. اگر هم مورد جدی باشه ممکنه از داخل باز بشه و سرایت کنه
    ممنون دوست عزیز

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    مرغ مینا
    شماره عضویت
    21103
    سلام خسته نباشد مرغ مینام دیشب کش پول خورده الان باید چیکار کنم؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    مرغ مینا
    شماره عضویت
    21103
    با عرض سلام و خسته نباشیدمیخواستم راهنماییم کنید راجب پرندم دیشب کش پول خورد الان چکار میتونم انجام بدم

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط حسین۵۹ نمایش پست ها
    با عرض سلام و خسته نباشیدمیخواستم راهنماییم کنید راجب پرندم دیشب کش پول خورد الان چکار میتونم انجام بدم
    سلام هنوز دفعش نکرده؟ بهش هر 4 ساعت یک سی سی روغن زیتون بدیدبا قطره چکان یا شربت لاکتولوز از داروخانه انسانی تهیه کنید تا وقتی دفع کنه روزی دو قطره در نصف ظرف ابخوریش بریزید بزارید 10 ساعت مصرف کنه بعد از این ساعت ، اب ساده بزارید. یا خودتون از همین ترکیب چندساعت یکبار بریزید دهانش.

اگر اوضاع خوبی نداره ببرید دامپزشکی. خدایی ناکرده ممکنه مسیر گوارشو مسدود کنه

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مینا
    شماره عضویت
    22008
    سلام ببخشید میخوام جوجه مینا بگیرم حدود ۳۰ ۴۰ روزه میخواستم بدونم این سن میشه باهاش کار کرد برا سخنگو کردن یا نه باید کوچیک تر باشه بعد برا سالم انتخاب کردن باید چ کار کنم

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط mamali00 نمایش پست ها
    سلام ببخشید میخوام جوجه مینا بگیرم حدود ۳۰ ۴۰ روزه میخواستم بدونم این سن میشه باهاش کار کرد برا سخنگو کردن یا نه باید کوچیک تر باشه بعد برا سالم انتخاب کردن باید چ کار کنم
    سلام ، ٢-٢/٥ماهگي سن خوبي براي اموزشه .

بايد جنب و جوش و سرحالي خاص خودشو داشته باشه. پف كرده و بي اشتها نباشه . چشم ، بيني فاقد ترشحات تورم و قرمزي باشه . جوشهاي ريز پوستي و ، لكه هاي ريز سفيد رنگ يا برجسته ( قارچ پوستي) و هرگونه زخمي اطراف چشم ، رو و كف پاها و داخل دهان نباشه . سينه كاردي نشده باشه . يعني جناغ سينه با گوشت پوشيده باشه .

پنجه ها قوي ، فاقد برامدگي يا كبودي ، ناخنها محكم ، نشستن روي چوب ، أستوار باشه ، مدام پاهاشو بالا نگه نداره يا كف قفس به حالت پف كرده ننشينه و يا به پاها نوك نزنه. مدفوعش طبيعي و سفت باشه ( اسهال نباشه)، الوده نبودن مقعد و پرهاي اطرافش.

پرها يكدست ، سالم بدون كچلي ، ريزش ، خارش .

تنفس ، عادي و بدون خس خس يا تنگي نفس . عطسه ، سرفه ، لرزش. اشتياق به غذا گرفتن رو نشون بده .

صفحه 44 از 60 نخستنخست ... 252627282930313233343536373839404142434445464748495051525354555657585960 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)