صفحه 26 از 60 نخستنخست ... 789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 251 به 260 از 593
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    مرغ مینا
    شماره عضویت
    17859
    سلام. ببخشید من چند روزی مرغ مینا بچه گرفتم، چند روز اول در خانه خالی نگهداری میشد، خیلیییی دستی بو، یه سره رو شونه و دستام بود. فقط هم از دست من غذا میخورد. بعد چندروز براش قفس گرفتیم، و با ملایمت تو قفس گذاشتم. خیلی بی قراری میکنه ، فرداش اوردم بیرون از بس گشنه بود حمله کرد به غذا، کسی که تا دیروز فقط از دست من غذا میخورد یه روزه عوض شد !! غذاش که تموم شد دوباره گذاشتمش قفس بازم بی قراری میکنه، دلم براش میسوزه اما خانوادم نمیذارن از قفس بیارمش بیرون. علت این بی قراری چیه ؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    لاک پشت _ مرغ مینا _ ماهی
    شماره عضویت
    16895
    نقل قول نوشته اصلی توسط badbadak نمایش پست ها
    سلام. ببخشید من چند روزی مرغ مینا بچه گرفتم، چند روز اول در خانه خالی نگهداری میشد، خیلیییی دستی بو، یه سره رو شونه و دستام بود. فقط هم از دست من غذا میخورد. بعد چندروز براش قفس گرفتیم، و با ملایمت تو قفس گذاشتم. خیلی بی قراری میکنه ، فرداش اوردم بیرون از بس گشنه بود حمله کرد به غذا، کسی که تا دیروز فقط از دست من غذا میخورد یه روزه عوض شد !! غذاش که تموم شد دوباره گذاشتمش قفس بازم بی قراری میکنه، دلم براش میسوزه اما خانوادم نمیذارن از قفس بیارمش بیرون. علت این بی قراری چیه ؟
    سن مرغ میناتون چقدر ??
    اونطوری که می گید هنوز از دست غذا می خوره و بچست پس زود برای تو قفس گذاشتن بذارینش تو یه کارتون و کفشو با کاغذ خرده بپوشونید وقتی تو غذا خوردن مستقل شد بذارینش تو قفس و زمانی که به سنی رسید که بشه تو قفس گذاشتش برای اینکه تو قفس بی قراری نکنه فقط تو قفس بهش غذا بدین و بیرون از قفس سعی کنید غذا ندین
    ویرایش توسط tinasps : 16th June 2015 در ساعت 01:26 AM

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - شاه طوطی- مرغ مینا- مرغ عشق-شاهین
    شماره عضویت
    16533
    سلام دوستان خسته نباشید میخواستم بدونم ایا مرغ مینا سن بالا یا مثلا 6.7 ماه هم دهنشون وقتی دست بره طرفشون باز میکنن برا غذا ؟

همکار قدیمی انجمن پرندگان زینتی و آواز خوان

نوع حیوان خانگی
    ماهی و پرنده
    شماره عضویت
    16844
    نقل قول نوشته اصلی توسط badbadak نمایش پست ها
    سلام
    این امر بقراری طبیعی هست . همانطور که دوست عزیز مون تو قفس بهش غذا تا عادت کنه
    به محل مناسب که رفت و آمد . شلوغ باشه قفس شو قرار بدید تا احساس مالکیت قفس بهش دست بده .
    مرغ خچالتی نیست که بخواد یه ساکت باشه . یسری از پرنده محلهای شلوغ زودتر عادت میکنن .

همکار قدیمی انجمن پرندگان زینتی و آواز خوان

نوع حیوان خانگی
    ماهی و پرنده
    شماره عضویت
    16844
    نقل قول نوشته اصلی توسط attacker9627 نمایش پست ها
    سلام دوستان خسته نباشید میخواستم بدونم ایا مرغ مینا سن بالا یا مثلا 6.7 ماه هم دهنشون وقتی دست بره طرفشون باز میکنن برا غذا ؟
    سلام
    بستگی داره چطوری عادت کرده باشه . ولی خیلی کم پیش میاد از زمانی که خودش شروع به غذا خوردن کرده باشه منتظر کسی نمیمونه که بهش غذا بده .

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16533
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی خلیلی نمایش پست ها
    سلام
    بستگی داره چطوری عادت کرده باشه . ولی خیلی کم پیش میاد از زمانی که خودش شروع به غذا خوردن کرده باشه منتظر کسی نمیمونه که بهش غذا بده .
    ن داداش الانم منتظر نمیمونه خودش میخوره ولی ب محض اینکه دست رفت طرفش دهنش باز میشه برا غذا .
    میگم تا سن چند ماهگی معمولا دهنشونو باز میکنن برا غذا ؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16895
    میناها رو کلا پرنده های دهن باز می گن چون تا زمانی که حتی پیر بشن هم وقتی یه دست با غذا بره طرفشون دهنشون رو باز می کنن و می گیرن غذا رو
    ولی اون حالت دهن باز کردن دوران جوجگیشونو تا حدود ۲ -۳ ماهگی دارن و بعداز اینکه مستقل شدن تو غذا خوردن اگه شما بهش غذا هم ندید مشکلی پیش نمیاد فقط خیلی کمتر دستی می شه
    ویرایش توسط tinasps : 16th June 2015 در ساعت 03:24 PM

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16533
    نقل قول نوشته اصلی توسط tinasps نمایش پست ها
    میناها رو کلا پرنده های دهن باز می گن چون تا زمانی که حتی پیر بشن هم وقتی یه دست با غذا بره طرفشون دهنشون رو باز می کنن و می گیرن غذا رو
    ولی اون حالت دهن باز کردن دوران جوجگیشونو تا حدود ۲ -۳ ماهگی دارن و بعداز اینکه مستقل شدن تو غذا خوردن اگه شما بهش غذا هم ندید مشکلی پیش نمیاد فقط خیلی کمتر دستی می شه
    ممنون از پاسختون فقط خواستم ببینم صاحب قبلیش کلاه سرم نذاشته باشه آخه من برا این خریدم مینا رو ک هنوز دهنشو باز میکنه مثه جوجه ها و خودشو تکون میده همینطور ک تو فیلمی ک فرستادم دیدید و غذا میخواد برا همین خریدمش و مدرک و سند حرفش ک میگفت سنش 2.3 ماهه هست هم همین دهن باز کردنش بود

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16895
    نقل قول نوشته اصلی توسط attacker9627 نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون فقط خواستم ببینم صاحب قبلیش کلاه سرم نذاشته باشه آخه من برا این خریدم مینا رو ک هنوز دهنشو باز میکنه مثه جوجه ها و خودشو تکون میده همینطور ک تو فیلمی ک فرستادم دیدید و غذا میخواد برا همین خریدمش و مدرک و سند حرفش ک میگفت سنش 2.3 ماهه هست هم همین دهن باز کردنش بود
    خواهش می کنم
    ولی باز کردن دهن نشانه خوبی برای تعیین سن نیست جوجه شما هنوز پرهای سرش خاکستری هست و سیاه نشده یعنی به سن پرریزیش ( که حدود 4-5 ماهگی به بعد) نرسیده + هنوز کنار نوکش حالت عضروفی داره
    ملاک های خوب تشخیص جنسیت نوک و ریشی که کنار نوکش در میاره + حالت اطراف چشمش + حالت پرهاش

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16533
    سلام خسته نباشید ناخن جوجه مینام بلنده دلمم نمیاد کوتاش کنم با ناخن گیر یا قیچی راه حل دیگه ای سراغ ندارید ؟ مثل مثلا گذاشتم نشیمن سوهان دار و ....

صفحه 26 از 60 نخستنخست ... 789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)