نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: عجیب و...

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715

1 عجیب و...

سلام دوستان میخواستم ببینم آیا قناری قادر هست با گنجشک جفت بخوره یا باهاشون زندگی کنه
    آخه دیروز صبح که رفنه بودم پارک یه گنجشک از دور نظرم رو جلب کرد که وقتی جلوتر رفتم دیدم یه قناری سفید داخل دسته ی گنجشک ها بود وبا اون ها پرواز میکرد

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    هیچکس هیچ نظری نداره!!!

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    8973
    سلام دوست عزیز به هیچ وجه قناری با گنجشک جفت نمی خورد و احتمال آن بسیار ضعیف است و قناری به صورت طبیعی نمی تواند آزادانه زندگی کند چون پرنده قفسی با شرایط مصنوعی زندگی می کند و احتمال این چیزی که شما دیدید نوعی سهره است که بسیار به قناری شباهت دارد البته خود قناری هم از سهره سانان است ولی با گنجشک در شرایط طبیعی جفت نمی خورد

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715

4

من مثل این قناری رو در منزل بستگان در پرنده فروشی ها دیدم
    شاید هم این (احتمالا)قناری از قفس فرار کرده بود وبه این پرندگان پیوسته بود
    راستی امروز اونجا دوتا روباه بسیار زیبا هم دیدم ولی وقتی خواستم ازشون عکس بگیرم فرار کردند
    یه مسئله ی دیگه هم هست توی این پارک قبلا جوجه تیغیٰ-بلبلٰ-مرغ مینا هم بود والان تعدادشون خیلی کم شده یه نوع پرنده هم هست که خیلی تند تند دمش رو تکون میده

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    قناری-آکواریوم گیاهی-لاک پشت
    شماره عضویت
    14036
    نقل قول نوشته اصلی توسط رضا قلیخانی نمایش پست ها
    من مثل این قناری رو در منزل بستگان در پرنده فروشی ها دیدم
    شاید هم این (احتمالا)قناری از قفس فرار کرده بود وبه این پرندگان پیوسته بود
    راستی امروز اونجا دوتا روباه بسیار زیبا هم دیدم ولی وقتی خواستم ازشون عکس بگیرم فرار کردند
    یه مسئله ی دیگه هم هست توی این پارک قبلا جوجه تیغیٰ-بلبلٰ-مرغ مینا هم بود والان تعدادشون خیلی کم شده یه نوع پرنده هم هست که خیلی تند تند دمش رو تکون میده
    سلام یکی از دوستای من یه قناری نر مست داشت که یه روز که رفته بودیم مغازرو باز کنیم یه گنجشک ماده تو مغازه بود و حتی توی همون چند دقیقه قبل از رفتن گنجشک نر باهاش جفت می خورد البته این قناری واقعا زرنگ بود هر روز از قفس در میومد

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    9282
    نقل قول نوشته اصلی توسط رضا قلیخانی نمایش پست ها
    سلام دوستان میخواستم ببینم آیا قناری قادر هست با گنجشک جفت بخوره یا باهاشون زندگی کنه آخه دیروز صبح که رفنه بودم پارک یه گنجشک از دور نظرم رو جلب کرد که وقتی جلوتر رفتم دیدم یه قناری سفید داخل دسته ی گنجشک ها بود وبا اون ها پرواز میکرد
    با سلامدوست عزیز اون چیزی که شما دیده اید قناری نبوده و گنجشک سفید بوده که از میان چند هزار یکی بر اثر مشکلات ژنتیکی به رنگ سفید میباشد و شباهت بسیار زیادی با قناری دارد و گنجشک و قناری با هم قابلیت همزیستی و تولید مثل ندارند

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15100
    با سلام خدمت اساتید عزیز ضمن خسته نباشید خدمت همه زحمت کشان پارسی پت میخواستم بدونم قناری من بال هاش یه مقداری افتادس بعدش میخواستم بدونم مشکلی براش پیش اومده یا مال گرمای هواس شایدم بخاطر مست بدونش باشه اگه راهنمایی کنید خیلی ممنون میشم.

با تشکر

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    دیسکس و فرانتوزا
    شماره عضویت
    11643
    نقل قول نوشته اصلی توسط qomcanary نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز به هیچ وجه قناری با گنجشک جفت نمی خورد و احتمال آن بسیار ضعیف است و قناری به صورت طبیعی نمی تواند آزادانه زندگی کند چون پرنده قفسی با شرایط مصنوعی زندگی می کند و احتمال این چیزی که شما دیدید نوعی سهره است که بسیار به قناری شباهت دارد البته خود قناری هم از سهره سانان است ولی با گنجشک در شرایط طبیعی جفت نمی خورد
    سلام همشهری شما دیگه چرا شما که تو کار قناری هستی خوشختانه یا بد بختانه همشهریای عزیزمون قناری رو با گنجشک و سره جفت زدن و حتی جوجه هم ازشون کشیدن

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)