صفحه 29 از 269 نخستنخست ... 10111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940414243444546474879129 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 281 به 290 از 2687
    همکار قدیمی انجمن قناری

نوع حیوان خانگی
    ديسکس-عروس هلندی- قناري
    شماره عضویت
    5776
    نقل قول نوشته اصلی توسط arash_ta23 نمایش پست ها
    باسلام
    دوست عزیز ، کرمهایی را که فرمودید بنام پلاناریا می باشد که دلیل پیدار آمدنش ، شرایط بد آب ، تراکم ماهی ها و غذای ته تانک می باشد (مخصوصاً مخلوط دل)
    در مرحله اول از دوز نمک یک قاشق غذاخوری در 30 لیتر آب آکواریوم و مرحله بعد استفاده از مترونیندازول و اگر هم رفع نشد در نهایت می بایست از فرمالین استفاده کنید.
    بهتر است به علت جلوگیری از دارو در ماهی ، ماهی ها به قرنطینه منتقل شده و داروها در تانک اصلی ریخته شود ، فقط این را به یاد داشته باشید در زمان استفاده از فرمالین سیکل از بین می رود.
    سلام
    ممنونم
    از نمک استفاده میکنم ولی بازم هستند
    برای ماهی ضرر داره ?

همکار قدیمی (انجمن دیسکس )

نوع حیوان خانگی
    Discus-Plant Aqua
    شماره عضویت
    4168
    نقل قول نوشته اصلی توسط Gloster نمایش پست ها
    سلام
    ممنونم
    از نمک استفاده میکنم ولی بازم هستند
    برای ماهی ضرر داره ?
    سلام:
    دوست عزیز قبل از ریختن مترو یا فرمالین ابتدا موارد ذیل را انجام دهید:
    1-میزان سیفون رو بالا ببر 80% درصد
    2-میزان غذا طوری باشه که در مدت 5 تا نهایت 15 دقیقه توسط ماهیها خورده بشه
    اگه موارد بالا را رعایت می کنید و کرمها هنوز هستند
    مترو را سوال کردم یکی از دوستان فرمودن تاثیری نداره پس آخرین گزینه فرمالین هست
    استفاده از دارو همیشه در خصوص کلیه جانداران : چه حیوانات چه انسان و .....در زمان سلامت بودن موجودات، عوارض جانبی دیگری خواهد داشت. فرمالین نیز از این قاعده مستثنی نیستند.
    یه حرکت دیگه که البته با کمی تردید بشما می تونم اعلام کنم استفاده از پرمنگنات هستش که هر جانداری رو تو تانک منفجر می کنه.قبلش ماهی ها رو جابجا کنید و سپس تانک رو کاملاً با این محلول بشوئید(جابجایی ماهی،استرس و ....کمی مخاطره انگیزه)
    حتماً شرایط غذادهی و سیفون کامل از کف را بعد از از بین بردن پلاناریا رعایت کنید چون مجدداً پیدا میشن.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    10993
    سلام به همه قرص میترونیتازول برای چی استفاده میشه کارایی اصلیش چیه

نوع حیوان خانگی
    Discus-Plant Aqua
    شماره عضویت
    4168
    سلام:
    دوست عزیز ابتداً وردتون رو به سایت تبریک گفته و استفاده از مترونیندازول:
    1-برای از بین بردن انگل روده ای هگزامیتا و اسپیرونوکلئوس
    برای اطلاعات بیشتر به بخش http://www.parsipet.ir/thread597.html و http://www.parsipet.ir/thread11574.html مراجعه کنید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    10993
    سلام به همه دوستان.من حدود یک هفته قبل دیسکسام مریض شدن و شروع به مردن کردن حدودا روزی یکی از اونا میمورد تا اینکه به گفته ی یکی از عزیزان سایت سیبرو فلوکسین و نمک و جنرال تونیک استفاده کردم و خدارو شکر دیگه تلفات ندادم عد از دو روز مصرف سیبرو فلوکسین رو قطع کردم و فقط از جنرال تونیک استفاده کردم.الان که ۳روز جنرال استفاده میکنم ماهیم بیحال شدن و بالهاشون بوسیده و رنگشون سیاه شده و همش یا سطح ابن یا یک گوشه گز کردن.
    سیفون روزی 2بار انجام میدم دما روی30 و الان هیچ داروی استفاده نمیکنم اینم بگم که ماهیام حدود 3هفتی غذا نمیخورن و ضعیف شدن.
    چاره چیه؟

نوع حیوان خانگی
    Discus-Plant Aqua
    شماره عضویت
    4168
    با سلام:
    دوست عزیز اگه من پستم زدم براتون نوشتم دوره رو تا 7 روز برید شما چرا تا 2 روز رفتید؟؟؟؟؟؟خواهشاً اگه می خواهید به میل خودتون رفتار کنید که نتیجه اش هر کاری دوست دارید انجام بدید در غیر اینصورت به حرف دوستان گوش کنید.شما با این کارتون نه تنها مریضی رو درمان نمی کنید بلکه با قطع آنتی بیوتیک باعث می شید بدن ماهی نسبت به آنتی بیوتیکها مقاومت دارویی پیدا کنه و پدرش هم در بیاد.مجدداً مراحل زیر را مو به مو انجام دهید:
    1-قرص سیپرو فلوکساسین 250 میلیگرمی به ازای هر 35 لیتر+نمک+دما حتماً32 الی 33+اولویت سرا امنیپور در غیر انصورت جنرال تونیک هر 20 لیتر 1 میل
    2-نور کامل خاموش
    3-سیفون آب هر 12 ساعت یا نهایتاً هر 24 ساعت 100% و تجدید دوز داروها.آب کلرزدایی شده و همدما
    4-گزارش روزانه رو اعلام کنید.عکس ماهیاتون رو هم بذارید حتماً حتماً تا میزان پوسیدگی توسط دوستان دیده بشه و نظر بدهند

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی دیسکس
    شماره عضویت
    10533
    سلام. کیفیت داروهای Sera بهتر هست یا Microblift ؟ به خصوص برای بیماریهای انگلی؟ پرازیکوانتل Microblift بهتر عمل می*کنه یا تریمازل Sera ؟ آیا واقعا Microblift محصول آمریکا هست ؟ و ارزش خرید داره؟ در مورد مترونیدازول این برند چطور، کسی اطلاع داره؟ من روی داروی Microblift یک تاریخه سال ۲۰۰۷ دیدم، که به گفته فروشنده این سال تولید هست( و نه انقضا) و دارو سه سال بعد از باز شدن پلمپ قابل استفاده هست .خواستم بدونم اینطوره؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    10993
    عرض ادب داداش.میخواستم بگم من تو دیسکسام دو دسته هستن یک دسته که مریضن وعلایم مریضی رو بدنشون هست و یک دسته دیکه به نظر سالمن و رفتارشان طبیعیه باید این دو در کنار هم باشن یا جدا باشن بهتره.مطلب دوم من دیسکسام خیلی وقته غذا نخوردن برای ظعیفیشان چکار کنم

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir843 نمایش پست ها
    سلام. کیفیت داروهای Sera بهتر هست یا Microblift ؟ به خصوص برای بیماریهای انگلی؟ پرازیکوانتل Microblift بهتر عمل می*کنه یا تریمازل Sera ؟ آیا واقعا Microblift محصول آمریکا هست ؟ و ارزش خرید داره؟ در مورد مترونیدازول این برند چطور، کسی اطلاع داره؟ من روی داروی Microblift یک تاریخه سال ۲۰۰۷ دیدم، که به گفته فروشنده این سال تولید هست( و نه انقضا) و دارو سه سال بعد از باز شدن پلمپ قابل استفاده هست .خواستم بدونم اینطوره؟
    دارو های سرا بسیار حرفه ای هستند . مایکروب لیفت تو دارو نمیتونه با سرا رقابت کنه . بله مایکروب لیفت محصول خود آمریکاست . مترونیدازولش بد نیست ولی در مقابل مترونیدازوله مایکروب لیفت آمریکا ، داروی سرا فلاجلول سرا آلمان قرار داره که اصلا قابل مقایسه نیستند...سرا بسیار کارامد تر و موثر تره . در ضمن اون تاریخ انقضاست نه تولید

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط m8paa نمایش پست ها
    عرض ادب داداش.میخواستم بگم من تو دیسکسام دو دسته هستن یک دسته که مریضن وعلایم مریضی رو بدنشون هست و یک دسته دیکه به نظر سالمن و رفتارشان طبیعیه باید این دو در کنار هم باشن یا جدا باشن بهتره.مطلب دوم من دیسکسام خیلی وقته غذا نخوردن برای ظعیفیشان چکار کنم
    درمان رو برای همشون در یک دوره 7 روزه و بدون وقفه و سر ساعت انجام بدید

موفق باشید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    10993
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک آژیده نمایش پست ها
    دارو های سرا بسیار حرفه ای هستند . مایکروب لیفت تو دارو نمیتونه با سرا رقابت کنه . بله مایکروب لیفت محصول خود آمریکاست . مترونیدازولش بد نیست ولی در مقابل مترونیدازوله مایکروب لیفت آمریکا ، داروی سرا فلاجلول سرا آلمان قرار داره که اصلا قابل مقایسه نیستند...سرا بسیار کارامد تر و موثر تره . در ضمن اون تاریخ انقضاست نه تولید

موفق باشید

درمان رو برای همشون در یک دوره 7 روزه و بدون وقفه و سر ساعت انجام بدید

موفق باشید
    سلام داداش من دوره درمان سیپرو فولاکسین+جنرال تونیک+نمک+دمای32+سیفون 100% 2بار در 24ساعت رو انجام میدم و 3روز از این دوره گذشته
    امروز متوجه شدم که توی تانکم ی چیزای شبیهه پرز قالی سفیدرنگ وجودداره که هم به بدن ماهیام چسبیده هم ته تانکم زیادن و روی بدن یکی از دیسکسام به اندازه پشت ناخن حالت پوسیدگی پوست وجود داره و ماهی همش کف تانکه.راهنماییم کنید چکار باید انجام بدم
    ویرایش توسط بابک آژیده : 28th January 2013 در ساعت 06:39 PM

صفحه 29 از 269 نخستنخست ... 10111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940414243444546474879129 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)