نقل قول نوشته اصلی توسط حمیدرضا حسین زاده نمایش پست ها
با عرض سلام و احترام خدمت بابک خان عزیز،جناب آژیده ودیگر اساتید محترم
در ابتدا تشکر میکنم بابت راهنمایی هایی که فرمودین،بسیار ممنونم
دوم اینکه شرایط ماهی مریض بسیار مطلوب و به تانک اصلی منتقل شد و بدون استرس و هیچ گونه علائم بیماری با اشتها دو روزه که توی تانک
اصلی مشغول غذا خوردنه وبا وجودی که کمی در لحظه ورود توسط بلوترکوییز مورد بی مهری قرار گرفت ولی مقاومت کرد تا الان که توسط بقیه
پذیرفته شده وحسابی وبا اشتها غذا میخوره وشرایط ترمیم دمش روز به روز داره بهتر میشه،فقط خیلی لاغرو کوچولوئه که اونم امیدوارم زود
برطرف شه.شرایط ماهیهای دیگه هم همگی ردیفه و از نظر رشد ورنگ خیلی خوبن فقط چند روزه یکی از دیسکس ها غذای میکس دل رو با اشتها
نمیخوره ولی کرم قرمز منجمد باولع میخوره.آیا ممکنه به خاطر افزودن مولتی ویتامین به غذای روزانه باشه؟البته 2روزه مولتی ویتامین رو قطع
کردم.راستی فراموش کردم بگم تعداد 7تا تترا رامینوز و5تا رنگین کمان کوچیک به تانک اضافه کردم که تو غذا خوردن ماهیها ورفع استرس تو
آکواریوم خیلی موثر بودن وتانک با وجودشون قشنگتر شده که انشاالله بعد از چیدمان نهائی عکس میگیرم و در تاپیک مربوطه قرار میدم.
از لطف شما سپاسگزارم
سلام

ماهیان شما روز بروز بهتر خواهند شد و باید صبر کنید تا در تانکتان جا بیوفتند و به تغذیه عادت کنند ویتامین هفته ای دوبار بیشتر به غذا اضافه نکنید و بعدها ماهیانی که تازه وارد کردید رو حذف کنید