نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1

واگذاری گربه | این بچه گربه ها به کمک نیاز دارن

سلام دوستان

این 2 تا گربه جلوی منزل یکی از دوستانم در غرب تهران زندگی میکنند.

دیگه تصویر کاملا واضح و گویاست...قبل اینجوری نبودن و چشم هاشون کم کم داره مشکل دار میشه که حتی در صورت درمان نشدن همین مشکل ساده ممکنه منجر به نا بینا شدن این بچه گربه ها بشه
    لطفا اگر میتونید ازشون نگهداری کنید خبر بدید.هزینه درمانیشون رو هم هر چی بشه خودم میدم فقط الان 2 تا گربه دارم تو خونه هیچ راهی نیست که بتونم اینا رو هم بیارم فعلا

یا تو پیغام خصوصی اعلام کنید
    یا به آی دیه یاهو مسنجر من پی ام بدید : parsi_pet

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم گیاهی .. میگو آب شیرین
    شماره عضویت
    61
    یه نکته درد آور بگم اونم این هستش که اینا که گربه هستن من آدمیزادش رو دیدم تو وضعیت بدتر از این ..

وقتی محلی برای نگهداری این آدمها نیست چه توقع بیجا و مزخرفیه که این زبون بسته ها رو تو یه محل نگهداری کنند ..

بابک جان اینا فقط با نگهداری شخصی حالشون بهتر میشه ؟ ما توی شهرک صنعتی گربه زیاد داریم .. غذا هم همیشه در دسترسشون هست ..

امکان داره اینجا دووم بیارن؟ چه عکس درد آوری هم انداختی .. اگه تو هر جا بجز اینجا بود جایزه میگرفتی ..

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    8908
    اگه بتونید روزی 2 بار چشماشونو با چایی بشورین یه پنبرو تو چایی بزنین بکشین به چشماشون و قطره ی جنتامایسین چشمی همین که واسه خودمون هست روزی 2 بار صبح و عصر بریزین تو چشماشون خوب میشه قطررو فقط 3 روز تو چشماشون بریزین خوب میشن لطفا این کارو بکنین وگرنه کور میشن

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    8908
    اینا به خاطر اینکه مادرشون نیست که چشماشونو لیس بزنه اینطوری شدن تورو خدا کمکشون کنید

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hamedbm نمایش پست ها
    یه نکته درد آور بگم اونم این هستش که اینا که گربه هستن من آدمیزادش رو دیدم تو وضعیت بدتر از این ..

وقتی محلی برای نگهداری این آدمها نیست چه توقع بیجا و مزخرفیه که این زبون بسته ها رو تو یه محل نگهداری کنند ..

بابک جان اینا فقط با نگهداری شخصی حالشون بهتر میشه ؟ ما توی شهرک صنعتی گربه زیاد داریم .. غذا هم همیشه در دسترسشون هست ..

امکان داره اینجا دووم بیارن؟ چه عکس درد آوری هم انداختی .. اگه تو هر جا بجز اینجا بود جایزه میگرفتی ..
    فقط باید تو منزل باشن و روزی چند بار با سرم رقیق شده چشمشون شستشو داده باشه شاید نیاز به قطره چشمی هم باشه
    ویرایش توسط بابک آژیده : 24th October 2012 در ساعت 11:06 PM

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم گیاهی .. میگو آب شیرین
    شماره عضویت
    61
    ایکاش شرایط نگهداری تو منزل رو داشتم ..

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    سگ
    شماره عضویت
    10506
    سلام.می شه بپرسم الان در چه وضعیتی هستند.آیا کسی آنها را قبول کرده ؟ چشمانشان در چه وضعیتی می باشد؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)