صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 29
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    سگ . ماهی
    شماره عضویت
    3404
    ممنون منکه لذت بردم 180هزار تومان قیمت مگاهد .در حال حاضرهم فلاور دارین؟چی شد که قید فلاور و زدین؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    فلاور هورن و دیسکس
    شماره عضویت
    9298
    نقل قول نوشته اصلی توسط aa27 نمایش پست ها
    ممنون منکه لذت بردم 180هزار تومان قیمت مگاهد .در حال حاضرهم فلاور دارین؟چی شد که قید فلاور و زدین؟
    تون موقع مگا هد توی ایران نبود و وترد کننده ها به صورت عمده وارد نکرده بودند و مسافریو به صورت تکی وارد میشد الان همین ظرفو (اصل بودنشو چک نکردم چون بالای قفسه بود) ۳۵۰۰۰ تومان توی یکی از اکوریوم فروشی ها دیدم

منم که همش دنبال یه جنس تک و یه معجزه گر بودم و مگا هد توی سایتای خارجی واقعا جواب داده بود نتونستم جلو خودمو بگیرم وخریدمش واقعا هم جواب میداد هر چند من معجون هد و رنگ دست ساز خودمو داشتم و دارم (مثل بابک که معجون انتی پلگ دیسکساشو داشت )

اینا که خوبه ما انقدر خوره فلاور شده بودیم که از تایلند کرم مخصوص زنده برای فلاور توی بسته اوردن و رفتیم گرفتیم زنده زنده میدادیم به فلاورا اوایلش چندشم میشد بهشون دست بزنم ولی بعد از یه مدتی ...... (بماااااند )
    خدا به مادرم صبر بده که چه کشید از دست من و دوستام البته اتاق من منطقه نظامی بود و هنوزم هست چون سوژه برای گیر دادن توش زیاده مادرم سمتش نمیاد .
    ولی بچه من از این کارا بکنه میزارمش ساعت ۹:۳۰ شب دم در ........
    اولش کرمارو نمیخورد فلاور من اما از اونجایی که یاد گرفته بودم چطور کاری کنم که به سازم برقصه و نزارم منو به سازش برقصونه بعد از ۴ روز افتاده به کرم خوردن واقعا روی هد و رنگشون تاثیر داشت نمیدونم از اون نوع کرم دیگه توی ایران وارد شد یا نه ولی فلاورای ما که خوب کرم خورشده بودند (حالا یه موقع تشرف نبرید کرمای باغچتونو بدید به ماهی بدبختاااا اون کرما پرورش داده شده بودن برای غذای فلاور اروانا و ماهی های گوشتخوار با ارزش و با این کرما فرق داشتن)

در مورد اینکه چی شد قید ماهیو فلاورو زدم من یه مدتی با یه چیزی حال میکنم بعدش هابیم عوض میشه مثلا توی این ۳ تا۴ سالی که نبودم رفته بودم توی شاخه های ارسی ماشین مدلو هواپیما مدل داشتم و جدیدا هم بد فرم رفتم توی کار موتور سنگین و پیست ازادی دارم از راه به در میشم کمکم موتورو بگیرم برم پیست

به هر حال به یاد گذشته ها قصد دارم یه حرکتی بکنم اما چه حرکتی تا زمانی که سوژه فوق توی اکواریوم اتاقم جا نگیره در موردش حرفی نمیزنم اما قول میدم کاریکنم که ۴ تا ۵ سال دیگه یکی از بچه های همین سایت سر این ماهی همین حرفیو بزنه که اقا محسن توی پست ۶ گفتن فعلا در حال سرچ و گرفتن مزنه قیمت هستم .... گوریل فلاور کوروکودیل فراور نمیدونم فیل فلاورو و...... (در موردش فعلا صحبت نکنیم تا بعد....)

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    mahi hayeh abe shirin
    شماره عضویت
    9026
    سینا اینقدر رنگی مینویسی منم هوس فلاور کردم.
    البت خانوم بنده عاشق فلاوره فکر کنم مچبورم یه تانک دیگه اضافه کنم.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    فلاور هورن و دیسکس
    شماره عضویت
    9298
    نقل قول نوشته اصلی توسط baphomet نمایش پست ها
    سینا اینقدر رنگی مینویسی منم هوس فلاور کردم.
    البت خانوم بنده عاشق فلاوره فکر کنم مچبورم یه تانک دیگه اضافه کنم.
    محمد من اول بستر سازیشو میکنم باید اول با اقا زاده در موردش حرف بزنم
    حالا که خانومت فلاور دوست داره چند تا عکس از فلاورامو یادم باشه برات بفرستم حتما نشون خانومت بدی ببینم اونوقت میتونی ......

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    سگ . ماهی
    شماره عضویت
    3404
    اگه امکانش هست معجون دست ساز هد و رنگ و که داشتید بگین مخصوصن رنگ فلاورتون تو رنگ معرکن

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    آروانا
    شماره عضویت
    7137
    نقل قول نوشته اصلی توسط sina2292 نمایش پست ها
    تون موقع مگا هد توی ایران نبود و وترد کننده ها به صورت عمده وارد نکرده بودند و مسافریو به صورت تکی وارد میشد الان همین ظرفو (اصل بودنشو چک نکردم چون بالای قفسه بود) ۳۵۰۰۰ تومان توی یکی از اکوریوم فروشی ها دیدم

منم که همش دنبال یه جنس تک و یه معجزه گر بودم و مگا هد توی سایتای خارجی واقعا جواب داده بود نتونستم جلو خودمو بگیرم وخریدمش واقعا هم جواب میداد هر چند من معجون هد و رنگ دست ساز خودمو داشتم و دارم (مثل بابک که معجون انتی پلگ دیسکساشو داشت )

اینا که خوبه ما انقدر خوره فلاور شده بودیم که از تایلند کرم مخصوص زنده برای فلاور توی بسته اوردن و رفتیم گرفتیم زنده زنده میدادیم به فلاورا اوایلش چندشم میشد بهشون دست بزنم ولی بعد از یه مدتی ...... (بماااااند )
    خدا به مادرم صبر بده که چه کشید از دست من و دوستام البته اتاق من منطقه نظامی بود و هنوزم هست چون سوژه برای گیر دادن توش زیاده مادرم سمتش نمیاد .
    ولی بچه من از این کارا بکنه میزارمش ساعت ۹:۳۰ شب دم در ........
    اولش کرمارو نمیخورد فلاور من اما از اونجایی که یاد گرفته بودم چطور کاری کنم که به سازم برقصه و نزارم منو به سازش برقصونه بعد از ۴ روز افتاده به کرم خوردن واقعا روی هد و رنگشون تاثیر داشت نمیدونم از اون نوع کرم دیگه توی ایران وارد شد یا نه ولی فلاورای ما که خوب کرم خورشده بودند (حالا یه موقع تشرف نبرید کرمای باغچتونو بدید به ماهی بدبختاااا اون کرما پرورش داده شده بودن برای غذای فلاور اروانا و ماهی های گوشتخوار با ارزش و با این کرما فرق داشتن)

در مورد اینکه چی شد قید ماهیو فلاورو زدم من یه مدتی با یه چیزی حال میکنم بعدش هابیم عوض میشه مثلا توی این ۳ تا۴ سالی که نبودم رفته بودم توی شاخه های ارسی ماشین مدلو هواپیما مدل داشتم و جدیدا هم بد فرم رفتم توی کار موتور سنگین و پیست ازادی دارم از راه به در میشم کمکم موتورو بگیرم برم پیست

به هر حال به یاد گذشته ها قصد دارم یه حرکتی بکنم اما چه حرکتی تا زمانی که سوژه فوق توی اکواریوم اتاقم جا نگیره در موردش حرفی نمیزنم اما قول میدم کاریکنم که ۴ تا ۵ سال دیگه یکی از بچه های همین سایت سر این ماهی همین حرفیو بزنه که اقا محسن توی پست ۶ گفتن فعلا در حال سرچ و گرفتن مزنه قیمت هستم .... گوریل فلاور کوروکودیل فراور نمیدونم فیل فلاورو و...... (در موردش فعلا صحبت نکنیم تا بعد....)
    واقعا اگه دوستان نمی گفتن باورم نمی شد این فلاورا مال چند سال
    مغازه دارا تازه به این فلاورا رسیدن

منم همین طوری ماهی باززیو یه مدت گذاشتم کنار یعنی اول تو کار اسکار بودم بعد همینطور گذشت با مدل کلکسیونی آشنا شدم دیگه اسکارا گذاشتم کنار و فقط یه سلطنتی 20 سانتی داشتم(اون موقه با پارسی پت اینا آشنا نبودم) تا اینکه چند ماه پیش اتفاقی از سرچ گوگل به پارسی پت رسیدم و هوسی شدم یه اکواریوم نیمه گیاهی 360 لیتری بزنم که زدم و الان داره آبش می چرخه
    اگه میشه بیشتر عکس بزارین
    (و اگه میشه مدل کلکسیونی جم میکنین عکساشو اگه میشه بهم پیام خصوصی کنین.... ممنون)

ali_teh1368
    مهمان
    سلام دوست عزيز ماهي هاي زيبايي داشتين توي زمان خودتون ...اگه ميشه روش تغذيه و چه غذاهايي بهشون مي دادين هم بگيد ممنون ميشم؟ راستي شما تو كار تكثير هم بوديد براي نوزاد فلاور چه پارامترهايي نياز هست....

و اميد وارم با اين آكواريومي كه مي خواين فيل فلاور بندازين توش همه بچه ها غافلگير كنيد.......موفق باشيد

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    فلاور هورن و دیسکس
    شماره عضویت
    9298
    واقعیتش من بیشتر دنبال عکس ماهیام هستم هنوز نتونستم عکس ماهی ابریشمیمو پیدا کنم و خیلی ماهیای دیگمو اما فلاور تک توی اینترنت زیاده یه سرچ بزنی قشنگترین فلاورای دنیارو میتونی ببینی مثلا من جذب این چند تا شدم دارم روشون کار میکنم ولی رقمشون خیلی خیلی بالاست
    از نظر من به این فلاورا میگن تک..... تا نظر شما چی باشه....

بابک نظرتو دوست دارم بدونم البده فلاور دومیو قبلا داشتم و اون فلاور ابریشم قلبیرو هم بعد از بقیه تو اولویت میزارم بیشتر نظرم با اون ببریس .....!!!

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    فلاور هورن و دیسکس
    شماره عضویت
    9298
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali_teh1368 نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز ماهي هاي زيبايي داشتين توي زمان خودتون ...اگه ميشه روش تغذيه و چه غذاهايي بهشون مي دادين هم بگيد ممنون ميشم؟ راستي شما تو كار تكثير هم بوديد براي نوزاد فلاور چه پارامترهايي نياز هست....

و اميد وارم با اين آكواريومي كه مي خواين فيل فلاور بندازين توش همه بچه ها غافلگير كنيد.......موفق باشيد
    سلام علی جان
    اول اینکه شما لطف دارید در مورد غذا ببین من همیشه توی اینترنت میگشتم و با کیفیت ترین و بهترین غذا های روز دنیارو پیدا میکردم به بابک یا چند تا از وارد کننده ها یا سفارش میدادم یا پیگیر میشدم ببینم بهترین غذای موجودی که دارن چیه مثلا اون موقع غذای جی بی ال فلاور مثل طلا میموند کمیاب و قیمت بالا یا هیکاری یا مگا هد و.... این از غذا های خشک

غذاهای خاص مثل همین کرم زنده مخصوصی که بهتون در پستای بالا گفتم

غذای دست سازم هم مخصوص خودم بود هر کسی غذا دست ساز خودشو داره و سعی میکنه یه سری رموزیو که برحسب تجربه به دست اورده برای خودش نگه داره اما کلیاتو همه میگن این قضیه هم مختص اینجا نیست توی تایلند هم تکثیر کننده ها رموز خاصی دارند توی کارشون توی ایران مثلا بابک اژیده یه دارو معجزه گری داره که یادمه اون زمان وارد کننده ها التماسش میکردن دیسکساشونو نجات بده از ماهیران تا جمشیدیان و.............. داروی بابک دست ساز بود و به قول خودش یه زانتیا دیسکس به فنا داد تا تونست این دارورو کشف کنه و .... این دارو به جرات میتونم بگم ۹۰ درصد دیسکسای پلگ گرفترو نجات میده و حتی بیشتر .....

در مورد غذای دست ساز من بهتون یه پیشنهاد کلی میکنم شما باید با توجه به ماهیتون رنگش نژادش علاقش به غذا ها و.... بگردید و بهترینارو براش انتخاب کنید
    من با دل کلا مخالفم به چند دلیل هر چقدر هم سیرو دارو بهش بزنید باز هم خطر انگل روده ای ماهیو تحدید میکنه و حتی انگل پوستی چون این غذا ها ابو به شدت کثیف میکنه و فیلتر خوب هم داشته باشید کیفیت اب به سرعت پایین میاد و باید سیفون بشه

پیشنهاد من دست ساز میگو اسفناج سیر مقداری تن ماهی بدون روغن (من تن ماهیو توی ابکش میشستم تا کامل روغنش بره) و حتی غذای خشک رنگ دانه دار فلفل دلمه قرمز رنگ و.... هستش این بیس اصلی غذایی بود که من درست میکردم منجمد میکردم و میدادم به ماهیام یه سری چیزای اضافی هم بهشون اضافه میکردم که روی ماهیام تاثیر خوبی داشت باید اول ماهیتونو بشناسید و بفهمید به چه غذایی چطور واکنشنشون میده بعدش موادو اضافه کنید و بهترین تاثیرو روش بگذارید همه این موادو توی مولینکس له له میکردم و بسته بندی و فریز میکردم زیاد درست نمیکردم و غذا تقریبا مال یک هفته فلاور هام بود هفته بعد با توجه به تغییرات ایجاد شده موادو کم و زیاد میکردم و موادیو که حس میکردم لازمه اضافه میکردم ......

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    فلاور هورن و دیسکس
    شماره عضویت
    9298
    اینم چند تا عکس از اکواریوم ۲ متریم که سامپ زیر براش جداگانه نصب کردم و از اکواریوم اب شیرین تبدیل شد به اب شور ولی رنگ نمک اب شورو ندید .......
    چند تا عکس هم از جفت خوردن گلدتریماکو و...... لوله در اومده زیر گلدتریماکورو ببینید .... این نر به نظر من زورش به ماده نمیرسید با یه نر دیگه که بعدا انداختمش این ماهی رنگ خون شد طوری که من اولین بار که دیدمش فکر کردم انقدر کتک خورده خونریزی کرده بدنش دقت کردم دیدم کل بدنش این رنگیه و این جز خصلتشه

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)