صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 16 از 16
    کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ملنگو - عروس هلندی - ماهی
    شماره عضویت
    16015
    سلام
    یه حوض هست طولش فکر کنم 2 متر و ارتفاعش فکر کنم 50 سانت باشه میشه کوی توش ریخت تا بزرگ بشن یا کوی تکثیر کرد؟
    من تجربه ای تو تکثیر و پروش ماهی ندارم چند باری مولی هام و گوپی هام یعنی قبلنا بچه دادن ولی انگار همه ی بچه ها میمردن حالا یعنی راحت تکثیر کردن کوی یا سخته و کوی باید برای تکثیر از این کوی بزرگ ها که بالای 100 هزار تومانه باشه یا با همین کوی کوچیکا هم میشه شروع کرد یا کلاً چه ماهی را برای تکثیر پیشنهاد میکنید؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16514
    سلام
    من با گلدفیش های مقاوم موافقم

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16514
    تکثیر ماهی کوی سخت تر از مولی و گوپیه ولی اگه راهشو بری آسونه .
    واینکه کوی های بالغ هرچی بزرگتر باشن تعداد تخم هاشون بیشتره . شما میتونی کوی در سایز متوسط بگیری و 1تا2 سال صبر کنی تا حسابی بزرگ شن (تغزیه وشرایط نگهداری مهمه) ولی صبر ایوب میخواد.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی عروس هلندی
    شماره عضویت
    25272
    سلام ببخشید اگه نباید اینجا سوال میکردم. من یک اکواریوم حدودا ۴۰ لیتری دارم میخواستم بدونم چه ماهی توش پرورش بدم که هم پرورشش اسون باشه و هم تعداد بچه هاش زیاد

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    26159
    بهترین ماهی برای تکثیر مولی،گوپی و یاماهیانی از همین خانواده میتونین تکثیر کنید که تا یک سال تعدادشون خیلی زیاد میشه ماهیای دیگری هم هست مانند جوئل فیش و چنتا دیگه که یکم سختره بهترین ماهی همون مولی یا گوپی هست که تو اک شما بهترین گزینه هست حالا تصمیم باشماست که کدوم رو انتخاب کنید میتونین تو نت سرچ کنید درباره جوعل فیش یا مولی و گوپی بعد ماهی روبخرید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    انواع ماهی و شریمپ و لابستر و گیاه
    شماره عضویت
    24622
    سلام دوست عزیز کمی دقت کن شما مولی رو 2000 تا 3000 تومان اون بی نژاد ها رو می خری و فقط می توانی 500 تا 700 تومان بفروشی اما میگو رو 4000 تومان تهیه می کنی و 3000 تومان می فروشی شرایط نگه داری اون هم مثل مولی گوپی است یکی از شایع ترین ان ها شریمپ رد چری است هم از نظر اقتصادی بهتر است هم از نظر شرایط نگهداری و تغذیه پس کمی فکر کن به نتیجه می رسی

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)