صفحه 40 از 475 نخستنخست ... 21222324252627282930313233343536373839404142434445464748495051525354555657585990140 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 391 به 400 از 4744
    کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    الان امتحانی نر وماده رو جدا کردم.جوجه رو انداختم پیش نر ،نر همش میخواست اونو بزنه ودیگه بهش غذا نمیداد.وماده هم که از اول همش میخواد جوجه رو بزنه .اما جوجه رفتار کاملا متفاوت داره واز توی قفس برای رفتن پیش اونها بی تابی میکنه.وقتی هم که میاد بیرون ومیره پیششون روی قفس از توقفس میزننش.منم جداش میکنم میره کل اتاقها رو میگرده وتا صدای اینارو میشنوه شروع میکنه به خوندن ومیاد پیش اینها

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    سلام.مرغ عشق ها رو بردم پرنده فروشی واونا رو انداخت توی گله.هرپرنده ای که میومد طرفشون دعوا میکردن ومیزدنش تا وقتی که همدیگه رو پیدا کردن سریع شروع کردن به غذا دادن به هم.پرنده فروشی گفت جفت خوبیه وفقط باید یه یک هفته ای از هم جداشون نگهداری ،منم آوردمشون خونه.حالا نظر شما چیه جدا نگهشون دارم یانه بذارمشون پیش هم.
    میخوام بزارمشون بالای بوفه که خانوادم میگن اونجا گرمه.نظرتون چیه بذارمشون اونجا تا راحت تر باشن؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط رضا قلیخانی نمایش پست ها
    سلام.مرغ عشق ها رو بردم پرنده فروشی واونا رو انداخت توی گله.هرپرنده ای که میومد طرفشون دعوا میکردن ومیزدنش تا وقتی که همدیگه رو پیدا کردن سریع شروع کردن به غذا دادن به هم.پرنده فروشی گفت جفت خوبیه وفقط باید یه یک هفته ای از هم جداشون نگهداری ،منم آوردمشون خونه.حالا نظر شما چیه جدا نگهشون دارم یانه بذارمشون پیش هم.
    میخوام بزارمشون بالای بوفه که خانوادم میگن اونجا گرمه.نظرتون چیه بذارمشون اونجا تا راحت تر باشن؟
    وقتی اینطور دنبال همدیگه میگردن یعنی جفت شدن و بهتره بذاری همین جفت باقی بمونن منتها باید منتظر بمونی تا ماده آماده ی جفت گیری بشه و تخم گذاری کنه و تا اون موقع هرکاری هم بکنی هیچ تاثیری نداره.فقط از الان خوب تقویتشون کن تا روزی که شروع به تخم گذاری کرد دیگه مشکلی نداشته باشن.در مورد این جفت هم دیگه دست از آزمون و خطا بردار و بی دلیل با هر نشونه ای هوای لونه گذاشتن و این حرفها که این کار رو کردن یعنی آماده شدن یا غیره خودت رو از تخم گذاریشون دلسرد نکن.فقط باید منتظر بمونی.

همکار قدیمی (معاون انجمن باجریگار)

نوع حیوان خانگی
    بلبل خرما،ملنگو،یاکریم،خرگوش،لاک پشت
    شماره عضویت
    10862
    سلام
    من ميتونم به مرغ عشقم كه سرماخورده جوونه ي گندم يا ماش بدم؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهرانه نمایش پست ها
    سلام
    من ميتونم به مرغ عشقم كه سرماخورده جوونه ي گندم يا ماش بدم؟
    سلام.بله مشکلی نداره و باعث تقویتشم میشه.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    نقل قول نوشته اصلی توسط arooseholandy نمایش پست ها
    وقتی اینطور دنبال همدیگه میگردن یعنی جفت شدن و بهتره بذاری همین جفت باقی بمونن منتها باید منتظر بمونی تا ماده آماده ی جفت گیری بشه و تخم گذاری کنه و تا اون موقع هرکاری هم بکنی هیچ تاثیری نداره.فقط از الان خوب تقویتشون کن تا روزی که شروع به تخم گذاری کرد دیگه مشکلی نداشته باشن.در مورد این جفت هم دیگه دست از آزمون و خطا بردار و بی دلیل با هر نشونه ای هوای لونه گذاشتن و این حرفها که این کار رو کردن یعنی آماده شدن یا غیره خودت رو از تخم گذاریشون دلسرد نکن.فقط باید منتظر بمونی.
    با این حساب منظورتون اینه که الان نباید لونه داشته باشن دیگه؟فقط تقویت+آرامش

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    باجریگار
    شماره عضویت
    10439
    سلام.یکم پیامم طولانی شه مشکل نداره؟
    دوستان اینا بچه هام منو دیوووووونه کردن......والا نفهمیدیم این نره با ماده مشکل داره یه ماده با نره مشکل داره...
    یه جوریایی حس میکنم مرغ عشق خودم که دستی بود با نره اختلاف شخصیتی داره ینی خیلی شیطونه همش می خواد بیاد بیرون و نکته ی مهم که نره ازش میترسه یعنی ماده ی خودم نمیزاره نره غذا بخوره و اکثرن با هم روی میله نمی شینن یکیشون رو میلس یکیشون رو ظرف غذا......وقتی نره می خواد غذا بخوره دوتا دونه که می خوره ماده میپره رو ظرف غذا و نره هم فرار می کنه.
    یه چند بار دیدم ماده با پاش پای نر رو گرفت انگار می خواست ب زور ازش غذا بگیره.....کلن حس می کنم با اینکه نر از ماده از لحاظ سن بزرگتره ولی ماده احساس ریاست می کنه.
    نره اروم و ساکت و ترسوه ولی ماده شیطونه یه وقتا میره رو دیوار قفس بعد کلشو از وسط پاهاش رد می کنه و پشتش رو می چسبونه به دیوار نمی دونم چرا پاش پیچ نمی خوره یا یه وقتا با یک پا از سقف اویزون میشه.
    چون دستی میارمش بیرون که یکم نره راحت باشه وقتی میاد بیرون نره شروع می کنه با خیال راحت خودشو تمیز می کنه و غذا می خوره چون ماده دیگه نیس که بزنش.
    اینکه میارمش بیرون بده؟؟؟اخه هرچی جووانه گندم میزارم همشو ماده میخوره و نره که می خواد بخوره ماده دعواش میکنه و نره هم در میره.
    حس کلی من:

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    یک مسئله ای هم هست که ذهنم رو مشغول کرده گفتم اینجا مطرح کنم تا بقیه هم بدردشون بخوره.
    از اونجایی که آقای اسکندری میگن جفت هایی که از یک پدر ومادر هستند جوجه هاشون دچار مشکل میشه ویه مسئله ای هم که هست اینه که جوجه ها از نظر رنگ معمولا شبیه پدر ومادر ویک رنگ میشن.حالا چیکارکنیم که خواهر وبرادر نگیریم؟این نظر شخصیه من بود که وقتی فکر کردم به این نتیجه رسیدم حالا اگر اشتباه میگم مدیران بفرمایند اشتباهم کجاست؟
    ،وقتی میری پرنده فروشی تا پرنده بخری معمولا توی گله یه سری از پرنده ها خواهر وبرادر هستند ووقتی میخوای خرید کنی اگر بخوای که خواهر وبرادر نباشن بهترین کار اینه که یا جفتی که میگیری از نظر رنگ کاملا باهم متفاوت باشن.یا اینکه صبر کنی وتوی دوسری یا از دوتا پرنده فروشی جفت هات رو بگیری.

همکار قدیمی (معاون انجمن باجریگار)

نوع حیوان خانگی
    بلبل خرما،ملنگو،یاکریم،خرگوش،لاک پشت
    شماره عضویت
    10862
    آقا رضا اگه ميخواي با اطمينان خريد كني تنها راهش اينه كه از دوتا پرنده فروشي خريد كني.از روي رنگ اصلا نميشه تشخيص داد كه آيا خواهربرادر هستن يا نه چون از يه والدين ممكنه جوجه هايي با رنگ هاي مختلف به دنيا بيان. مثلا من يه جفت دارم كه جوجه هاشون زرد، سبز، آبي،* سفيد،* سفيد آبي و سفيد خاكستري ميشن.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهرانه نمایش پست ها
    آقا رضا اگه ميخواي با اطمينان خريد كني تنها راهش اينه كه از دوتا پرنده فروشي خريد كني.از روي رنگ اصلا نميشه تشخيص داد كه آيا خواهربرادر هستن يا نه چون از يه والدين ممكنه جوجه هايي با رنگ هاي مختلف به دنيا بيان. مثلا من يه جفت دارم كه جوجه هاشون زرد، سبز، آبي،* سفيد،* سفيد آبي و سفيد خاكستري ميشن.
    مرسی مهرانه خانم.من که قصد خرید ندارم فقط خواستم مطرح کنم تا دیگران به مشکلی که شما برخوردی برخورد نکنن وجوجه هاشون سالم باشن

صفحه 40 از 475 نخستنخست ... 21222324252627282930313233343536373839404142434445464748495051525354555657585990140 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)