صفحه 28 از 475 نخستنخست ... 9101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445464778128 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 271 به 280 از 4744
    کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    9395
    با سلام
    بنده هم با نظر نفیسه خانوم موافقم و فکر نمیکنم نیازی به جدا کردنشون باشه.
    با تقویت شدن پرنده ها و آمادگی کامل برای جفتگیری این مشکلات برطرف میشه.
    موفق باشی

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    نقل قول نوشته اصلی توسط nafiseh65 نمایش پست ها
    سلام آقا رضا ممکنه دلیل همین باشه

نرتون آماده نیست و ماده اصرار به جفت گیری داره و ممکنه باعث دعوا شده باشه

بالش هم چیز مهمی نیست احتمالا باز به جایی گیر کرده و ریشه پر تکون خورده
    خیلی ممنون نفیسه خانم. اون موقع که پرش خونی شد.زمانی بود که ماده داشت میرفت روی نر وانگار میخواست نر رو بزنه ونر هم افتاد کف قفس بعد از 20،30ثانیه وقتی اومدش روی میله بشینه دیدم پرش خونی شده.حالا باید جداشون کنم یانیازی نیست؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    نقل قول نوشته اصلی توسط submarine نمایش پست ها
    با سلام
    بنده هم با نظر نفیسه خانوم موافقم و فکر نمیکنم نیازی به جدا کردنشون باشه.
    با تقویت شدن پرنده ها و آمادگی کامل برای جفتگیری این مشکلات برطرف میشه.
    موفق باشی
    خیلی مممنون از راهنمایی هاتون .الان دارم بهشون تخم کتان وهویج و ارزن میدم وازچیز دیگه ای استفاده نکردم.همین ها کافیه یانه باید مولتی ویتامین هم بدم بهشون؟

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    9395
    نقل قول نوشته اصلی توسط رضا قلیخانی نمایش پست ها
    خیلی مممنون از راهنمایی هاتون .الان دارم بهشون تخم کتان وهویج و ارزن میدم وازچیز دیگه ای استفاده نکردم.همین ها کافیه یانه باید مولتی ویتامین هم بدم بهشون؟

مواردی که برای تغذیشون استفاده میکنی خوب هست ، میتونی از قطره ad3e در کنار مواردی که گفتی استفاده کنی تا جفتت سریعتر آماده بشه.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    نقل قول نوشته اصلی توسط submarine نمایش پست ها
    مواردی که برای تغذیشون استفاده میکنی خوب هست ، میتونی از قطره ad3e در کنار مواردی که گفتی استفاده کنی تا جفتت سریعتر آماده بشه.
    مولتی ویتامین رو تهیه کردم ولی هنوز ازش استفاده نکردم .باشه خیلی ممنون از اون هم استفاده خواهم کرد

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط رضا قلیخانی نمایش پست ها
    مولتی ویتامین رو تهیه کردم ولی هنوز ازش استفاده نکردم .باشه خیلی ممنون از اون هم استفاده خواهم کرد
    سلام.سریعا نر و ماده رو از هم جدا کنید.نر بشدت نا آماده هست و ماده بشدت آماده هست و این باعث میشه که جفت از هم زده بشن و هم پرنده ی آماده بشدت به پرنده ی ناآماده آسیب بزنه و حتی منجر به مرگش بشه.این وضعیت داره برای پرنده ی ماده ی شما هم بوجود میاد.بهتره مدتی از هم جداشون کنید یا یکی از طرفین رو تعویض کنید.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    باجریگار
    شماره عضویت
    10647
    من یه جوجه دون خور شده دارم از جوجه های جفت خودمه حدود68 روزشه . اکثرا" تو اطاق وله تقریبا" رامه.رو دست میاد سر و صورت من رو میخارونه بوس میده .منتها بیشتر دوست داره رو بلندی بشینه زیاد رو دست نمیمونه فقط هم ارزن میخوره چه غذاهایی براش بزارم تا بخوره؟ و اینکه چند وقت دیگه باید صبر کنم تا متوجه جنسیتش بشم.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    نقل قول نوشته اصلی توسط arooseholandy نمایش پست ها
    سلام.سریعا نر و ماده رو از هم جدا کنید.نر بشدت نا آماده هست و ماده بشدت آماده هست و این باعث میشه که جفت از هم زده بشن و هم پرنده ی آماده بشدت به پرنده ی ناآماده آسیب بزنه و حتی منجر به مرگش بشه.این وضعیت داره برای پرنده ی ماده ی شما هم بوجود میاد.بهتره مدتی از هم جداشون کنید یا یکی از طرفین رو تعویض کنید.
    چیز جالب اینجاست که نر الان هم رفتار جفتگیری رو نشون میده ولی انگار بلد نیست!اگر نر رو عوض کنم ماده با نر جدید جفت میخوره یا نه احتمال داره قبول نکنه؟چون وقتی شما نبودی وکسی هم جواب نداد جداشون کردم اما چنان سر وصدایی راه انداختند و به نوبت برای هم دیگه آواز میخوندند وجیغ میزند که مجبور شدم همونموقع بازم بندازمشون پیش هم الانم توی قفس همش پیش همدیگه هستند ونر یه ضرب کلش رو بالا وپایین میکنه و به ماده غذا میده.اما جفتگیری نکردن تقریبا مطمئن هستم ولونه هم ورداشتم وونه نیست.با این اوصاف چیکارکنم.نر جدید بگیرم؟؟؟یانه جداشون کنم؟اینا انگار خیلی بهم وابسته هستند
    میترسم تخم کتان باعث این مسئله شده باشه

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط AMIRHESAM نمایش پست ها
    من یه جوجه دون خور شده دارم از جوجه های جفت خودمه حدود68 روزشه . اکثرا" تو اطاق وله تقریبا" رامه.رو دست میاد سر و صورت من رو میخارونه بوس میده .منتها بیشتر دوست داره رو بلندی بشینه زیاد رو دست نمیمونه فقط هم ارزن میخوره چه غذاهایی براش بزارم تا بخوره؟ و اینکه چند وقت دیگه باید صبر کنم تا متوجه جنسیتش بشم.
    سه ماهگی میشه جنسیتش رو تشخیص داد به قطعیت.ارزنش رو با یک سوم اندازه ارزنش تخم کتون قاطی کنید.هویج رنده شده ،سبزی جعفری و فلفل دلمه و جوانه گندم در هفته سه روز در میون و سفیده تخم مرغ هفته ای یکبار براش خیلی مفید هست.سنگ کف دریا هم دیگه باید براش حتما بذاری.برای جلوگیری از پر زدنش هم میتونی پراش رو خیلی صحیح که آسیب نبینه قیچی بزنی تا ارتفاع بلند نتونه پر بزنه.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    اگر تخم کتان رو حذف کنم وفقط ارزن بدم مشکل حل نمیشه؟
    پستتون راجع به تخم کتان رو خوندم ممنون.

صفحه 28 از 475 نخستنخست ... 9101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445464778128 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)