نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق
    شماره عضویت
    27823

جفت گیری مرغ عشق تغذیه ولانه

سلام من یک جفت مرغ عشق دارم ماده رو که خریدم صاحبش گفت امادجفت گیری هست الان نزدیک یک ماه که جفت گیری نکرد نر همونطوری که در این سایت نوشته شده نراماده جفتگیری هست ولی ماده هنوزه لانه داخل قفس هست یعنی تاثیر داره در بیارم لانه رو؟ بعد تغذیه فقط ارزن میدم بعضی وقت ها هم گوجه بهشون میدم وقتی میخوابن هم بعضی وقت ها گردنشون رو پشت میزارن مشکل خاصی که نیست؟
    اخرین سوال تغذیه در زمان استراحت وجفتگیری یعنی چی؟

باتشکر

تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad16 نمایش پست ها
    سلام من یک جفت مرغ عشق دارم ماده رو که خریدم صاحبش گفت امادجفت گیری هست الان نزدیک یک ماه که جفت گیری نکرد نر همونطوری که در این سایت نوشته شده نراماده جفتگیری هست ولی ماده هنوزه لانه داخل قفس هست یعنی تاثیر داره در بیارم لانه رو؟ بعد تغذیه فقط ارزن میدم بعضی وقت ها هم گوجه بهشون میدم وقتی میخوابن هم بعضی وقت ها گردنشون رو پشت میزارن مشکل خاصی که نیست؟
    اخرین سوال تغذیه در زمان استراحت وجفتگیری یعنی چی؟

باتشکر
    سلام
    احتمالا ماده هنوز آماده نیست اگر به لونه توجه ای نمی کنند میتونید چند روز از قفس خارجش کنید .
    تغذیه از مکمل های پرندگان از سبزیجات و میوه جات تخم مرغ آب پز شده در زمان جفت بودن میتونید استفاده کنید
    اینکه زمان خواب سرشون رو زیر پرهاشون می برند هم خیر مشکل خاصی نیست
    پرسیدن سوال در پیام خصوصی ممنوع است.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق
    شماره عضویت
    27823
    سلام ماده به لونه اهمیت میده ولی در برابر نر مقاومت میکنه صاحبش بهم گفت اماده جفتگیری وتخم گذاری هست یعنی صاحبش بهم کلک زده؟ بعد دوست عزیز الان ماده ناخن هاش خیلی بلند هستن اشکال نداره یا بایدکوتاه بشن؟ بعد مکمل غذایی واجبه؟چون من سرمایه زیاد ندارم بعد الان که جفت نیستن تغذیه زمان استراحت رو بدم

باتشکر

تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    سلام ماده به لونه اهمیت میده ولی در برابر نر مقاومت میکنه صاحبش بهم گفت اماده جفتگیری وتخم گذاری هست یعنی صاحبش بهم کلک زده؟ بعد دوست عزیز الان ماده ناخن هاش خیلی بلند هستن اشکال نداره یا بایدکوتاه بشن؟ بعد مکمل غذایی واجبه؟چون من سرمایه زیاد ندارم بعد الان که جفت نیستن تغذیه زمان استراحت رو بدم

باتشکر
    سلام
    نمیشه گفت فروشنده دروغ گفته شاید اون زمان آماده بوده و بخاطر جابجایی کمی از مستی افتاده .
    اگر میتونید ناخنش رو ک.تاه کنید ولی بلند بودن ناخن ماده در جفت گیری تاثیری نداره و مشکل ساز نیست .
    پرنده ها معمولا به یک سری املاح و ویتامین های نیاز دارند که باید از طریق مکمل های شرکتی و در صورت نبود از سبزیجات و میوه جات و دانه های جوانه زده توسط شما تامین شود و این موارد در تمام سال چه در زمان جفت بودن و چه در زمان استراحت لازم است .
    پرسیدن سوال در پیام خصوصی ممنوع است.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق
    شماره عضویت
    27823
    سلام دوست عزیز تو یه سایتی خوندم گفته اگه کف دریا نبود میتونیدد پوست تخم مرغ بدید مجاز هست بدم؟

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    سلام دوست عزیز تو یه سایتی خوندم گفته اگه کف دریا نبود میتونیدد پوست تخم مرغ بدید مجاز هست بدم؟
    سلام . پوست تخم مرغ سرشار از کلسیم هست . میتونید استفاده کنید . به صورت پودر شده هم روی غذاش میتونید بپاشید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق
    شماره عضویت
    27823
    شیر هم میتونم بدم چجوری بدم ؟ برنج اگه میخوام کته کنم میتونم روش روغن بریزم یا بدون روغن ؟ فلفل تند میشه بدم؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)