صفحه 58 از 475 نخستنخست ... 8394041424344454647484950515253545556575859606162636465666768697071727374757677108158 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 571 به 580 از 4744
    همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط mirhosseini نمایش پست ها
    مرغ عشق ماده من هم همینطوریه ، دمش مثل نبض میزنه (البته شنیدم اگه مثل نبض بزنه واسه اینه که تخم تو شکمشه ) ولی فکر کنم سرما خورده! علاوه پر نبض زدن دمش ، پراشم همیشه پف میکنه و غذا عادی وشاید بیشتر از نره می خوره اما کم تحرک تر از یکی دیگس،

الان باید چیکار کنم.
    شما برای جفتت لونه گذاری کن.در هفته دوبار سفیده تخم مرغ و سبزی جعفری و جوانه گندم و هویج رنده شده فراموش نشه.همه رو توی یک روز نده.تنوع غذایی ایجاد کن.یک روز سبزی جعفری و سفیده تخم مرغ بده ویک روز هویج و جوانه گندم تا جفتت زودتر آماده بشن و حسابی تقویت شده باشن.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق
    شماره عضویت
    11152
    من هرکاری میکنم سیب ریز میکنم براشون هویج ریز میکنم نمیخورن چجوری باید بدم بهشون؟قاطی دونه هاشون کنم این خوراکی هایی که گفتینو؟؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط yasaminallahyari نمایش پست ها
    من هرکاری میکنم سیب ریز میکنم براشون هویج ریز میکنم نمیخورن چجوری باید بدم بهشون؟قاطی دونه هاشون کنم این خوراکی هایی که گفتینو؟؟
    به مرور خودشون کم کم میان تست میکنن.به این سرعت نمیان سمتشون.بهتره همیشه کنار ظرف غذاشون باشه.برای اینکه سریعتر به خوردن یا تستشون ترغیب بشن بهتره ظرف غذارو بردارید و و هویج رنده شده یا تخم مرغ آب پز رنده شده رو بذارید براشون و روشون کمی ارزن بریزید تا به هوای خوردن ارزن اینارم تست کنن.هرچند به مرور خودشون تست میکنن همه چیز رو.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق
    شماره عضویت
    11152
    پرنده نر من خیلی مست شده با ماده هم خیلی به قول دوستم رو بوسی میکنه یعنی فصل جفت گیریشونه تخم قراره بذارن؟؟؟
    میشه در باره تغذیه و نگهداریو بقیه چیزایی که باید بدونم تو این مدت تا تخمام نطفه داشته باشن بدین؟؟
    یه جورایی همشم قُلنج میشکونن :دی
    همش هم روی لونشون هستن
    امروز هویج رنده شده براشون گذاشتم یه کوچولو خوردن الته بیشتر نر خورد.

همکار قدیمی (معاون انجمن باجریگار)

نوع حیوان خانگی
    بلبل خرما،ملنگو،یاکریم،خرگوش،لاک پشت
    شماره عضویت
    10862
    پرنده نر من خیلی مست شده با ماده هم خیلی به قول دوستم رو بوسی میکنه یعنی فصل جفت گیریشونه تخم قراره بذارن؟؟؟
    میشه در باره تغذیه و نگهداریو بقیه چیزایی که باید بدونم تو این مدت تا تخمام نطفه داشته باشن بدین؟؟
    یه جورایی همشم قُلنج میشکونن :دی
    همش هم روی لونشون هستن
    امروز هویج رنده شده براشون گذاشتم یه کوچولو خوردن الته بیشتر نر خورد.

آره ديگه الان فصل جفت گيريشونه.براشون كه لونه گذاشتي.خودشون به موقع اش جفت گيري ميكنن و تخم ميگذارن

براي تقويتشون دوبار در هفته سفيده تخم مرغ(بصورت رنده شده) سبزي جعفري و جوونه گندم و هويج رنده شده بزار.سنگ كف دريا هم كه هميشه بايد تو لونه اشون باشه.ميتوني از قطره ad3ec مارك تابرنيل هم براي تقويت نطفه ي نر استفاده كني و همينطور مولتي ويتامين توتال تابرنيل.طبق دستور بهشون بده.

اولش ممكنه بد غذايي كنن و نخورن ولي به مرور همه چي ميخورن.فقط بايد صبور باشي
    چطوري قلنج ميشكنن؟!!

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق
    شماره عضویت
    11152
    پکف دریا هست ولی خیلی خیلی کم استفاده میکنن
    قلنج هم هی بالشونو کش میدن پاهاو بالشونو رو به عقب میکشن و از اینکارا :دی
    این ویتامین هارو باید از دارو خونه دامپزشکی بگیرم؟؟؟؟؟؟قاطی آبشون کنم دیگه؟؟دستورش چجوریه؟

همکار قدیمی (معاون انجمن باجریگار)

نوع حیوان خانگی
    بلبل خرما،ملنگو،یاکریم،خرگوش،لاک پشت
    شماره عضویت
    10862
    پکف دریا هست ولی خیلی خیلی کم استفاده میکنن
    قلنج هم هی بالشونو کش میدن پاهاو بالشونو رو به عقب میکشن و از اینکارا :دی
    این ویتامین هارو باید از دارو خونه دامپزشکی بگیرم؟؟؟؟؟؟قاطی آبشون کنم دیگه؟؟دستورش چجوریه؟

كف دريا رو هرموقع لازم بدونن استفاده ميكنن به خصوص مرغ عشق ماده تو زمان تخم گذاري خيلي استفاده ميكنه

آهان ...دارن خستگي در ميكنن.چيزي نيست.دارن خودشونو آماده ميكنن واسه روزهاي نفس گير جوجه داري

ويتامين ها رو ميتوني يا از داروخانه دامپزشكي يا از پرنده فروشي هاي معتبر بگيري.بصورت قطره است كه بايد بريزي تو آبشون.ويتامين ها رو هفته اي دوبار استفاده ميكني ولي ad3ec رو نميدونم.وقتي خوستي بخري بپرس البته نفيسه جان زحمت كشيدن يه تاپيك براش باز كردن بگرد ببين كجاس.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق
    شماره عضویت
    11152
    آها پس باید یه تیکه از کف دریا رو توی لونه هم بذارم؟؟؟یه دونه رو که با سیم فلزی بستم به قفس
    ویتامین هارم فردا که جمعس پس فردا میرم پیدا میکنم
    ولی یه جا خوندم باید دماغ ماده قهوه ای بشه اما نشده که

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    آها پس باید یه تیکه از کف دریا رو توی لونه هم بذارم؟؟؟یه دونه رو که با سیم فلزی بستم به قفس
    ویتامین هارم فردا که جمعس پس فردا میرم پیدا میکنم
    ولی یه جا خوندم باید دماغ ماده قهوه ای بشه اما نشده که
    خیر نیازی نیست توی لونه بذاریدسنگ کف دریا.همون که به میله بستید کافیه.اگر محصول خارجی نتونستید ویتامین بخرید محصولی به نام ویتاسید که ایرانی هست هم بد نیست.موفق باشید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    باجریگار
    شماره عضویت
    10744
    سلام . مرغ عشق من دم خیلی بلندی داشت که یک بار تو محیط کوچک گیر کرده بود و دمش شکسته بود و سپس از وسط جدا شد .
    الان چیکار کنم که دوباره دم در بیاره ؟

ممنون از دوستان

صفحه 58 از 475 نخستنخست ... 8394041424344454647484950515253545556575859606162636465666768697071727374757677108158 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)