صفحه 55 از 475 نخستنخست ... 5363738394041424344454647484950515253545556575859606162636465666768697071727374105155 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 541 به 550 از 4744
    همکار قدیمی (معاون انجمن باجریگار)

نوع حیوان خانگی
    بلبل خرما،ملنگو،یاکریم،خرگوش،لاک پشت
    شماره عضویت
    10862
    ممنون از جوابتون.فقط يه سوال ديگه
    ب كمپلكس رو الان براي بقيه ي مرغ عشق هام استفاده ميكنم.4قطره تو ظرف آبشون ميريزم.يك روز درميون.گلي هم چون داره پرريزي ميكنه يك روز درميون 5قطره مودا ميريزم. اين طرز مصرف كه مشكلي نداره؟ بعد مودا را تا كي ادامه بدم و همينطور ب كمپلكس رو هرچند وقت يكبار استفاده كنم بهتره؟
    ممنون
    (با عرض پوزش ميدونم گلي مرغ عشق نيست ولي گفتم همينجا همه سوالاتمو بپرسم ديگه )

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    همه نوع پرنده .از طوطی سانان و قناری .+سگ
    شماره عضویت
    11160
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهرانه نمایش پست ها
    سلام
    يه جفت از عشقي هام رو تخم خوابيدن.امروز ديدم يه چندتا از شاهپرهاي ماده ام افتاده.از نرم هم يكي دوتاش افتاده بود (البته امروز همشون نيافتادن ها، من امروز ديدم)
    من يك روز درميون بهشون ب كمپلكس ميدم.ميخواستم بدونم ميتونم قطره مودا هم بدم؟ مثلا يه روز ب كمپلكس بدم، يه روز مودا و يه روز هم فقط آب ساده براشون بزارم
    ممنون ميشم راهنمايي كنين
    داروهای تقویتی به مدت زیاد پشت سر هم جزب بدن پرنده نمیشود .

از مدفوع پرنده دفع میشود بهتر است . از ویتامینها در هفته 1 بار استفاده کنید . هم مفید باشد .

هم پرنده زده نشود از تکرار مزه دار بودن آب آشامیندنی .

بجای این ویتامینها از مکمل های غذایی مرغ عشق استفاده کنید انواع املاح معدنی داخلش موجود است .

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    ممنون از جوابتون.فقط يه سوال ديگه
    ب كمپلكس رو الان براي بقيه ي مرغ عشق هام استفاده ميكنم.4قطره تو ظرف آبشون ميريزم.يك روز درميون.گلي هم چون داره پرريزي ميكنه يك روز درميون 5قطره مودا ميريزم. اين طرز مصرف كه مشكلي نداره؟ بعد مودا را تا كي ادامه بدم و همينطور ب كمپلكس رو هرچند وقت يكبار استفاده كنم بهتره؟
    ممنون
    (با عرض پوزش ميدونم گلي مرغ عشق نيست ولي گفتم همينجا همه سوالاتمو بپرسم ديگه )

مهرانه جان اگر بصورت مصرف دارویی استفاده میکنی که باید طبق دستور مصرف پیش بری

این دستور مصرف مودا هست:

http://www.parsipet.ir/thread11278.html

مولتی ویتامین رو هم هفته ای 2 بار بهش بده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    10862
    سلام
    اين فيلم يكي از مرغ عشق هاي ماده ام هستش كه حدود 4-5 ماهشه و 3 ماهه دارمش.از همون روز اول كه خريدمش موقع نفس كشيدن سينه اش بالا پايين ميرفت و دمش تكون تكون ميخورد.حتي وقتي بهش نزديك ميشم ميتونم صداي نفس كشيدنش رو بشنوم.اوايل فكر ميكردم سرماخورده براي همين از بقيه جداش كردم و حدود 3هفته بهش چرك خشك كن و مولتي ويتامين دادم و جاشم حسابي گرم كردم ولي هيچ فرقي نكرد.چندروز پيش كه از قفسش فرار كرده بود وقتي خواستم بگيرمش يكي دوبار فرار كرد ولي خيلي زود خسته شدو افتاد.حتي ديگه نميتونست تكون بخوره.خيلي نگرانش شدم چون هيچكدوم از موقع عشقاي ديگه ام اينجوري نيستن
    درضمن بايد اضافه كنم خيلي خيلي شيطونه و خوب غذا ميخوره و هركجا كه لازم باشه حسابي از حقش دفاع ميكنه
    اگه لطف كنين و راهنماييم كنين كه آيا مشكلي داره يا نه ممنونتون ميشم

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق
    شماره عضویت
    11152
    سلام
    آفتاب گردون رو پوست بکنم یا با پوست بذارم تو قفس؟؟
    از همینا که بیرون دارن بدم؟نمکی ها
    یا برم بی نمک پیدا کنم؟
    من اینجا گشتم پیدا نکردم یارو گفت لوک سیمانی بذار

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق آفریقایی.ماهی آب شیرین
    شماره عضویت
    10747
    سلام
    اين فيلم يكي از مرغ عشق هاي ماده ام هستش كه حدود 4-5 ماهشه و 3 ماهه دارمش.از همون روز اول كه خريدمش موقع نفس كشيدن سينه اش بالا پايين ميرفت و دمش تكون تكون ميخورد.حتي وقتي بهش نزديك ميشم ميتونم صداي نفس كشيدنش رو بشنوم.اوايل فكر ميكردم سرماخورده براي همين از بقيه جداش كردم و حدود 3هفته بهش چرك خشك كن و مولتي ويتامين دادم و جاشم حسابي گرم كردم ولي هيچ فرقي نكرد.چندروز پيش كه از قفسش فرار كرده بود وقتي خواستم بگيرمش يكي دوبار فرار كرد ولي خيلي زود خسته شدو افتاد.حتي ديگه نميتونست تكون بخوره.خيلي نگرانش شدم چون هيچكدوم از موقع عشقاي ديگه ام اينجوري نيستن
    درضمن بايد اضافه كنم خيلي خيلي شيطونه و خوب غذا ميخوره و هركجا كه لازم باشه حسابي از حقش دفاع ميكنه

سلام ریحانه عزیز(مهرانه) مرغ عشقتون تا حالا شده وقتی تخم تویه شکمش داشته باشه (اوایل جفت گیری) بترسه یا ضرب بخوره؟

من یه دفعه 1 تخم گذاشته بود میخ قفس در رفت افتاد رو زمین خونشون طفلکیا رو سرشون خراب شد چند وقت بد مخرجش ورم کرد وقتی نفس میکشید مثل مال شما میشد.

البته ماله من تا وقتی خوب نشد دیگه نمیخوند.ماله شما میخونه؟

خیلی خوشکله انشالله مشکل خواصی نداره زود خوب میشه

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط yasaminallahyari نمایش پست ها
    سلام
    آفتاب گردون رو پوست بکنم یا با پوست بذارم تو قفس؟؟
    از همینا که بیرون دارن بدم؟نمکی ها
    یا برم بی نمک پیدا کنم؟
    من اینجا گشتم پیدا نکردم یارو گفت لوک سیمانی بذار
    سلام.مرغ عشق(باجیرگار)چندان نیازی به تخمه نداره و همون ارزن و تخم کتون به عنوان غذای اصلیش کافیه.اگر هم زمانی تخمه براشون خریدین به هیچ وجه نمک نداشته باشه و فقط خام باشه.نمک ضرر داره.بلوک سیمانی توی قفس واسه پرنده؟حتما شوخی کرده.سنگ کف دریا از عطاری یا پرنده فروشی.شبیه گچ دیوار هست.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    سلام

سلام.به نظر من هم پرنده کاملا سالمه و هیچ مشکلی نداره و احتمال میدم به قفسه ی سینه ضربه خورده باشه هرچند ندیدم جناغی هم شده باشه سینش ولی کلا پرنده ی سالمی هست و هر مشکلی بوده از جوجگی بوده.

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    10862
    نقل قول نوشته اصلی توسط هخامنش نمایش پست ها
    سلام ریحانه عزیز(مهرانه) مرغ عشقتون تا حالا شده وقتی تخم تویه شکمش داشته باشه (اوایل جفت گیری) بترسه یا ضرب بخوره؟

من یه دفعه 1 تخم گذاشته بود میخ قفس در رفت افتاد رو زمین خونشون طفلکیا رو سرشون خراب شد چند وقت بد مخرجش ورم کرد وقتی نفس میکشید مثل مال شما میشد.

البته ماله من تا وقتی خوب نشد دیگه نمیخوند.ماله شما میخونه؟

خیلی خوشکله انشالله مشکل خواصی نداره زود خوب میشه
    سلام
    مرغ عشقم تازه شده 5ماهش.تا حالا هم تخم نگذاشته.جفت داره ولي براشون لونه گذاري نكردم.چون الان خيلي زوده
    از نظر خوندن و شيطوني كردن از بقيه چيزي كم نداره تازه شيطون تر هم هست
    ممنون ايشالا كه مشكلي نباشه

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق
    شماره عضویت
    11152
    نقل قول نوشته اصلی توسط arooseholandy نمایش پست ها
    سلام.مرغ عشق(باجیرگار)چندان نیازی به تخمه نداره و همون ارزن و تخم کتون به عنوان غذای اصلیش کافیه.اگر هم زمانی تخمه براشون خریدین به هیچ وجه نمک نداشته باشه و فقط خام باشه.نمک ضرر داره.بلوک سیمانی توی قفس واسه پرنده؟حتما شوخی کرده.سنگ کف دریا از عطاری یا پرنده فروشی.شبیه گچ دیوار هست.
    میدونم کاربرد سنگ کف دریا روها...ولی میگفت چون نوکشون و ناخن هاشون بلند میشه اگه بذاری خودشون میسابونن به اونجا دیگه بلند نمیشه

صفحه 55 از 475 نخستنخست ... 5363738394041424344454647484950515253545556575859606162636465666768697071727374105155 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)