صفحه 54 از 475 نخستنخست ... 4353637383940414243444546474849505152535455565758596061626364656667686970717273104154 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 531 به 540 از 4744
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    باجریگار
    شماره عضویت
    10647
    من یک روز در میان براشون کافیشه در حد 10 تا 15 تا میریزم همه رو خیلی راحت می خورند.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    نقل قول نوشته اصلی توسط AMIRHESAM نمایش پست ها
    من یک روز در میان براشون کافیشه در حد 10 تا 15 تا میریزم همه رو خیلی راحت می خورند.
    خوردنش رو بله میخورند ولی خب عوارض داره دیگه که عوارضش هم کاربر پدر بزرگ لطف کردن وتو تاپیک عروس هلندی گفتن.مثل چاق شدن ،کبدچرب،جوش زدن پای جوجه و...
    راستی حال مرغ عشق مادتون چطوره؟خوب شد؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    باجریگار
    شماره عضویت
    10647
    نقل قول نوشته اصلی توسط رضا قلیخانی نمایش پست ها
    خوردنش رو بله میخورند ولی خب عوارض داره دیگه که عوارضش هم کاربر پدر بزرگ لطف کردن وتو تاپیک عروس هلندی گفتن.مثل چاق شدن ،کبدچرب،جوش زدن پای جوجه و...
    راستی حال مرغ عشق مادتون چطوره؟خوب شد؟
    بله خودم به دارو و درمانش رسیدم و خیلی بهتر شده منتها یه مقدار آب بدنش رفته که باعث لاغریش شده که دو روز میشه دارم تقویتش میکنم چند روز یک چهارم قرص جوشان توی ظرف آبش می ریختم/ دو روز آموکسی سیلین روزی نصف تو ظرف آبش ریختم /سبزیجات و هویج هم زیاد بهش دادم که خدا رو شکر سرحال و شاداب شده و همچنین باد زیر شکمش خیلی کم شده غذا خوب می خوره دو سه بار هم دیدم عمل که جفت گیری رو انجام دادند یه جا برای فروش گذاشتم ولی وجدانم راضی نشد و منصرف شدم پرنده نرش رو خیلی دوست دارم کشیده و درشته مثل مرغ عشق های انگلیسی شده ولی به احتمال 50% به دلیل خرید جفت آبی شاید مجبور بشم تا دو روز بعد بفروشمشون.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    بله خودم به دارو و درمانش رسیدم و خیلی بهتر شده منتها یه مقدار آب بدنش رفته که باعث لاغریش شده که دو روز میشه دارم تقویتش میکنم چند روز یک چهارم قرص جوشان توی ظرف آبش می ریختم/ دو روز آموکسی سیلین روزی نصف تو ظرف آبش ریختم /سبزیجات و هویج هم زیاد بهش دادم که خدا رو شکر سرحال و شاداب شده و همچنین باد زیر شکمش خیلی کم شده غذا خوب می خوره دو سه بار هم دیدم عمل که جفت گیری رو انجام دادند یه جا برای فروش گذاشتم ولی وجدانم راضی نشد و منصرف شدم پرنده نرش رو خیلی دوست دارم کشیده و درشته مثل مرغ عشق های انگلیسی شده ولی به احتمال 50% به دلیل خرید جفت آبی شاید مجبور بشم تا دو روز بعد بفروشمشون.
    دوست عزیز آنتی بیوتیک ها به طور معمول باعث اسهال میشن که شما مصرف میکردین.سبزیجات هم تا حدودی مدفوع پرنده رو شل میکنه که از این به بعد تا زمانیکه اسهال پرنده از بین نرفته همراه با آنتی بیوتیک ها اگر خواستید میوه ای مصرف کنید فقط سیب استفاده کنید برای پرندتون.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    باجریگار
    شماره عضویت
    10647
    با عرض پوزش از دوستان ظاهرا" جایی برای مبحث خرید و فروش نیست بنده هم در صدد فروش دو جفت از باجریگارهام هستم یک جفت مولد سبز رنگ و جفت دوم نر سفید و ماده سبز تازه جفت خورده.

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    با عرض پوزش از دوستان ظاهرا" جایی برای مبحث خرید و فروش نیست بنده هم در صدد فروش دو جفت از باجریگارهام هستم یک جفت مولد سبز رنگ و جفت دوم نر سفید و ماده سبز تازه جفت خورده.

خرید و فروش کاسکو و طوطی سانان و پرندگان

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق (باجریگار)
    شماره عضویت
    11333
    سوال!
    شنیدم وقتی که دم مرغ عشق ماده مثل نبض تکون میخوره نشونه اینه که تخم تو شکمشه!؟ درسته؟
    باید چیکار کنم؟
    با توجه به اینکه تقریبا 2 هفته میشه که گرفتمشون و اول جفت هم نبودن و جفتگیری هم تا حالا ازشون ندیدم

سوال : آیا مثل نبض زدن دم، نشانه تخم گذاریه ؟
    یه سوال دیگه اینکه: آیا همه مرغ عشق های آماده جفتگیری یا تخم گذاری حتما رنگ بینیشون قهوه ای میشه ؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق.اکواریوم
    شماره عضویت
    10988
    نقل قول نوشته اصلی توسط mirhosseini نمایش پست ها
    سوال!
    شنیدم وقتی که دم مرغ عشق ماده مثل نبض تکون میخوره نشونه اینه که تخم تو شکمشه!؟ درسته؟
    باید چیکار کنم؟
    با توجه به اینکه تقریبا 2 هفته میشه که گرفتمشون و اول جفت هم نبودن و جفتگیری هم تا حالا ازشون ندیدم

سوال : آیا مثل نبض زدن دم، نشانه تخم گذاریه ؟
    یه سوال دیگه اینکه: آیا همه مرغ عشق های آماده جفتگیری یا تخم گذاری حتما رنگ بینیشون قهوه ای میشه ؟
    خیر در همه صورت نمیشه گفت تخم توشکمشه (بالرزش دم)
    مرغ عشق 2ماه همدومشو تکون میده مثل نبض
    ولی اگه جفت بشن باهم و بعد این کاروبکنه میشه گفت اره (بازم ممکنه تکون نده اگر هم تخم داشته باشه)
    درمورد رنگ
    بینی ماده رنگ بینیش نسبتا سفیده نرشم باید بنفش پررنگ باشه
    بهترین راه برا تشخیص بالغ بودن نگاه به بالا سرشون اگه خط داشت نابالغ اگه نه بالغ

همکار قدیمی (معاون انجمن باجریگار)

نوع حیوان خانگی
    بلبل خرما،ملنگو،یاکریم،خرگوش،لاک پشت
    شماره عضویت
    10862
    سلام
    يه جفت از عشقي هام رو تخم خوابيدن.امروز ديدم يه چندتا از شاهپرهاي ماده ام افتاده.از نرم هم يكي دوتاش افتاده بود (البته امروز همشون نيافتادن ها، من امروز ديدم)
    من يك روز درميون بهشون ب كمپلكس ميدم.ميخواستم بدونم ميتونم قطره مودا هم بدم؟ مثلا يه روز ب كمپلكس بدم، يه روز مودا و يه روز هم فقط آب ساده براشون بزارم
    ممنون ميشم راهنمايي كنين

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهرانه نمایش پست ها
    سلام
    يه جفت از عشقي هام رو تخم خوابيدن.امروز ديدم يه چندتا از شاهپرهاي ماده ام افتاده.از نرم هم يكي دوتاش افتاده بود (البته امروز همشون نيافتادن ها، من امروز ديدم)
    من يك روز درميون بهشون ب كمپلكس ميدم.ميخواستم بدونم ميتونم قطره مودا هم بدم؟ مثلا يه روز ب كمپلكس بدم، يه روز مودا و يه روز هم فقط آب ساده براشون بزارم
    ممنون ميشم راهنمايي كنين
    سلام.نیازی به قطره ی تقویتی در زمانی که جفت روی تخم خوابیده نیست.قطره ی مودا هم الان کارایی نخواهد داشت.بهتره اجازه بدین پرریزی تموم بشه.غذاهای گرم رو حذف کنید و بعد از اینکه تکلیف تخم ها روشن شد یک دوره مصرف مودا رو شروع کنید ایشالا که پرهایی سالم و قوی خواهند داشت.

صفحه 54 از 475 نخستنخست ... 4353637383940414243444546474849505152535455565758596061626364656667686970717273104154 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)