صفحه 50 از 475 نخستنخست ... 313233343536373839404142434445464748495051525354555657585960616263646566676869100150 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 491 به 500 از 4744
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    باجریگار
    شماره عضویت
    10647
    یه جا ثابت نمی ایسته عکس توی قفس بدون فلشه.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط AMIRHESAM نمایش پست ها
    یه جا ثابت نمی ایسته عکس توی قفس بدون فلشه.
    دوست عزیز با توجه به اینکه پرنده هاتون از نظر جفت بودن قطعا نر و ماده هستن ولی هردو نیاز به زمان دارن بخصوص نر.هم برای عادت به محیط جدید و هم به زمان و تغذیه ی مناسب تا هم خوب تقویت بشن و هم برای جفت گیری آماده بشن.جفت شما نیاز به زمان داره برای جفت شدن و تکثیر.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    باجریگار
    شماره عضویت
    10647
    خیلی ممنون حدودا" چقدر طول میکشه؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط AMIRHESAM نمایش پست ها
    خیلی ممنون حدودا" چقدر طول میکشه؟
    بستگی به شرایط تغذیه و رسیدگیشون داره ولی با توجه به عکس ها تا اواخر فرودین باید تخم گذاری کنن اگر اتفاق خاصی نیفته.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق.اکواریوم
    شماره عضویت
    10988
    اگه نطر منو بخواین میگم هردو نرن
    سفیده 100درصد نر ولی اونیکی 50.50هنوز معلوم نیست اگه به نوکش خوب دقت کنین یکم بنفشه
    چون هنوز بالغ نیست کم رنگ یه 1ماه وایسا اگه سفید نشد یا تیره تر شد میفهمی نر یا ماده

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطي
    شماره عضویت
    8123
    سلام دوستان گرامی
    من یه جفت از مرغ عشقام دوسری تخم گذاشتن در سری اول دوتا جوجه اواسط مهر از تخم دراومدن و جوجه های سری دوم چهارتابودن که 1.5ماه بعد از اونا به دنیا اومدن یعنی جوجه های سری اول 4.5 ماهه و جوجه های سری دوم 3 ماهه هستن من الان شش تاشونو تو یه قفس نگه میدارم ولی قصد دارم دوتا دوتا جداشون کنم میخواستم ببینم ایا اینکار امکان پذیره یا چونکه خواهر برادرن نباید دوتا دوتاشون کنم؟و اگر امکان پذیره ایا هردوتایی رومیشه کنار هم نگه داشت و یا جنسیتشون مهمه یعنی حتما باید نر وماده باشن؟و به عنوان اخرین سوال آیا تو این سن جنسیتشون و میشه تعیین کرد؟ و اگر نمیشه من چجوری الان باید جداشون کنم؟
    ممنون دوستای گلم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق.اکواریوم
    شماره عضویت
    10988
    نقل قول نوشته اصلی توسط nana91 نمایش پست ها
    سلام دوستان گرامی
    من یه جفت از مرغ عشقام دوسری تخم گذاشتن در سری اول دوتا جوجه اواسط مهر از تخم دراومدن و جوجه های سری دوم چهارتابودن که 1.5ماه بعد از اونا به دنیا اومدن یعنی جوجه های سری اول 4.5 ماهه و جوجه های سری دوم 3 ماهه هستن من الان شش تاشونو تو یه قفس نگه میدارم ولی قصد دارم دوتا دوتا جداشون کنم میخواستم ببینم ایا اینکار امکان پذیره یا چونکه خواهر برادرن نباید دوتا دوتاشون کنم؟و اگر امکان پذیره ایا هردوتایی رومیشه کنار هم نگه داشت و یا جنسیتشون مهمه یعنی حتما باید نر وماده باشن؟و به عنوان اخرین سوال آیا تو این سن جنسیتشون و میشه تعیین کرد؟ و اگر نمیشه من چجوری الان باید جداشون کنم؟
    ممنون دوستای گلم
    اگه قصدتفکیک جنسیتی داری نه عیبی نداره
    ولی اگه قصد تکثیر داری به نطر من به هیچ عنوان مولدا نباید از یک درو مادر باشن
    چون مثل ادمها هستند
    امکان نقص عضودر موجوده متولد شده از مولد های یک پدرو مادر بسیــــــــــــــــــــار زیاده
    من بشخصه 2بار امتحان کردم وهرچهار بار گربه زحمت خوردنشونو کشد

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    سلام دوستان گرامی
    ممنون دوستای گلم
    برای جنسیتشون باید عکس قرار بدین دوست عزیز.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطي
    شماره عضویت
    8123
    سلام دوستای گلم
    من عکس اون شش تا جوجمو که گفتم میذارم دوستان گرامی و پیشکسوت در مورد جنسیتشون لطف کنن نظر بدن

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    سلام دوستای گلم
    من عکس اون شش تا جوجمو که گفتم میذارم دوستان گرامی و پیشکسوت در مورد جنسیتشون لطف کنن نظر بدن
    سلام.اول که دوست عزیز پرنده های سالمی دارید و تبریک میگم از این بابت.دوم اینکه اینا هنوز بالغ نشدن که بشه در مورد جنسیتشون دقیق نظر داد و هر نظری ممکنه بعدها تغییر کنه با بالغ شدن پرنده.اما به نظر من عکسهای اول و سوم و چهارم نر هستن و بقیه ماده هستن که باز خودمم شک دارم و ممکنه اشتباه باشه.

صفحه 50 از 475 نخستنخست ... 313233343536373839404142434445464748495051525354555657585960616263646566676869100150 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)