صفحه 471 از 475 نخستنخست ... 371421452453454455456457458459460461462463464465466467468469470471472473474475 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 4,701 به 4,710 از 4744
    کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط anîmal lover نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید،
    متاسفانه از چهار تا تخمی ‌که گذاشته بود سه تاش پوچ بود یا شایدم پوچ نبوده چون بعد از اینکه تخم اول باز شد دیگه رو تهما زیاد نمیخوابیدن،دو سه روز بعد از هچ شدن اولین تخم خودشون تخم دومی رو انداختن بیرون(از پوچ بودن دومی مطمئنم چون چراغ قوه نگاه کردم ولی دو تا دیگه رو نمی دونم)، اما هنوز بعد از گذشت بیش از هشت روز دو تا تخم رو نگه داشتن،ولی روشون نمیخوابن،یعنی بیش تر مواقع بیرونه،بنظرتون من دو تا تخم رو از کنار جوجشون بردارم؟جوجه مرغ عشق ۱۱روزه و امروز هم چشماش رو باز کرده،،،،علاوه بر این که نشانه های تخم گذاریو داشت ولی تخمی در کار نبود،
    بعدش میخواستم بدونم لونش تا کی باید باشه؟اصلا باید برش دارم چون یک جوجه است؟ممکنه دوباره جوجه بده؟
    خیلی متشکرم از زحمات شما
    سلام ، تشكر

چرا دو تخم ديگه رو بررسي نكرديد؟ از اخرين تخم ، چند روز گذشته ؟

تا زماني كه جوجه دانخور نشده و در لانه هست ، لانه رو بر نداريد . بعضي جفتها بعد از سري اول ، باز هم اقدام به تخمگذاري ميكنن. مگر اينكه با تغذيه طبع سرد ، از امادگيشون كم كنيد و بعد از اون لانه رو برداريد .

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    خرگوش و مرغ عشق
    شماره عضویت
    24497
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    سلام ، تشكر

چرا دو تخم ديگه رو بررسي نكرديد؟ از اخرين تخم ، چند روز گذشته ؟

تا زماني كه جوجه دانخور نشده و در لانه هست ، لانه رو بر نداريد . بعضي جفتها بعد از سري اول ، باز هم اقدام به تخمگذاري ميكنن. مگر اينكه با تغذيه طبع سرد ، از امادگيشون كم كنيد و بعد از اون لانه رو برداريد .
    سلا خسته نباشین....من یه جفت رو تو قفس کردم اون جفت دیگه ازادن قفس رو هم تو حیاط خلوتمون گذاشتم ..اون دو تا ازاد یسر رو قفس اون دوتان...اونارو هم تو قفس کنم یا نه؟یا قفسو بیارم تو خونه؟تا کی تو قفس باشن ک با هم جفت بشن...؟تو تاپیک بالایی خوندم ک لونشونو بعد جفت گیری باید برداریم؟اگه دو بار پشت سر هم جوجه کنن عیبی داره؟چون من اطلاعاتی ندارم در این موارد ممنون میشم توضیح بدین در مورد جوجه گیریشون.....راستی سوالا هم یادتون نره...تشکرررررر

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط عشق حیوون نمایش پست ها
    سلا خسته نباشین....من یه جفت رو تو قفس کردم اون جفت دیگه ازادن قفس رو هم تو حیاط خلوتمون گذاشتم ..اون دو تا ازاد یسر رو قفس اون دوتان...اونارو هم تو قفس کنم یا نه؟یا قفسو بیارم تو خونه؟تا کی تو قفس باشن ک با هم جفت بشن...؟تو تاپیک بالایی خوندم ک لونشونو بعد جفت گیری باید برداریم؟اگه دو بار پشت سر هم جوجه کنن عیبی داره؟چون من اطلاعاتی ندارم در این موارد ممنون میشم توضیح بدین در مورد جوجه گیریشون.....راستی سوالا هم یادتون نره...تشکرررررر
    سلام

اگه اون دو تا هم سر به هوا شدن بزارید توی قفس و همانجا در حیاط خلوت قرار بدید.

معمولا بعد از سری اول بلافاصله برای تخمگذاری بعدی اماده میشن. ضررش ضعیف شدنشونه ولی گاهی قبل از اینکه متوجه بشید جفتگیری دوم انجام میشه در صورتی که هنوز جوجه های اول بزرگ نشدن و در لانه هستن. در این مواقع باید لانه دوم گذاشت که امادش کنن.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    خرگوش و مرغ عشق
    شماره عضویت
    24497
    سلام

اگه اون دو تا هم سر به هوا شدن بزارید توی قفس و همانجا در حیاط خلوت قرار بدید.

معمولا بعد از سری اول بلافاصله برای تخمگذاری بعدی اماده میشن. ضررش ضعیف شدنشونه ولی گاهی قبل از اینکه متوجه بشید جفتگیری دوم انجام میشه در صورتی که هنوز جوجه های اول بزرگ نشدن و در لانه هستن. در این مواقع باید لانه دوم گذاشت که امادش کنن.
    سلام.خسته نباشین..یکی از نرا. مرد...دو روز بود صورتشو پف میکرد دیشب سحر پاشدم دیدم مرده ..از صبح هم اون ماده ک هنقفسش بود بالای نوکش بینیش ک قهوه ای بود سفید شده مایل ب ابی مثل بینی اون ماده دیگم ک سفیده ....نمیدونم چذا؟چی شده میترسم مریض باشه...راهنماییم کنید....ممنون

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    سلام.خسته نباشین..یکی از نرا. مرد...دو روز بود صورتشو پف میکرد دیشب سحر پاشدم دیدم مرده ..از صبح هم اون ماده ک هنقفسش بود بالای نوکش بینیش ک قهوه ای بود سفید شده مایل ب ابی مثل بینی اون ماده دیگم ک سفیده ....نمیدونم چذا؟چی شده میترسم مریض باشه...راهنماییم کنید....ممنون
    سلام ، تشكر
    فوت شد؟!! چطور پف كرده بود ؟ لطفا واضحتر توضيح بديد. منظورتون اينه كه پوست صورتش متورم شده بود؟ يا پرهاي صورتش؟ علائم ديگه اي هم داشت ؟ در اين دو روز مگر متوجه بي اشتهايي ، اسهال يا برگرداندن غذا و گوشه گيريش نشده بوديد؟؟! ماده اگر بارداره ، به زودي تخم ميزاره ولي اول از همه چيز ، قفس و همه وسايل + لانه رو ضدعفوني كنيد و دانها رو دور بريزيد . هر علائم ديگه اي در نر ديديد يا در حال حاضر در ماده ، بفرماييد.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    خرگوش و مرغ عشق
    شماره عضویت
    24497
    سلام ، تشكر
    فوت شد؟!! چطور پف كرده بود ؟ لطفا واضحتر توضيح بديد. منظورتون اينه كه پوست صورتش متورم شده بود؟ يا پرهاي صورتش؟ علائم ديگه اي هم داشت ؟ در اين دو روز مگر متوجه بي اشتهايي ، اسهال يا برگرداندن غذا و گوشه گيريش نشده بوديد؟؟! ماده اگر بارداره ، به زودي تخم ميزاره ولي اول از همه چيز ، قفس و همه وسايل + لانه رو ضدعفوني كنيد و دانها رو دور بريزيد . هر علائم ديگه اي در نر ديديد يا در حال حاضر در ماده ، بفرماييد.
    سلام..اره دیشب ِ..یکم ارومتر بود و چشاش بسته بود...چون تو حیاط خلوت بود خیلی جلو چشم نبود پرهاشو پف میکرد از صورت...و اروم بود همین...ماده هم از صبح ب نظرم مثل همیشه هس...فقط چیزی ک نظرمو جلب کرد تغییر رنگ بینیش بود. ک از صبح از قهوه ای به سفید تغییر کرده...نمیدونم چفت گیری کردن یا نه...فقط اینکه یکی از اقوام گفت ک ارزنا رو یکم گرم کنم و تفت بدم بعد بدم بهشون اونطوری مقویتره اونام واسه مرغا عشقشون میکنن..منم کردم دو سه روزی میشه از ارزانای تفت داده میخورن....مشکلی دارماده هم نمیدونم چرا اینطوری شد رنگ بینیش...نمیدونم بارداره یا نه ..از کجا بدونم؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    سلام..اره دیشب ِ..یکم ارومتر بود و چشاش بسته بود...چون تو حیاط خلوت بود خیلی جلو چشم نبود پرهاشو پف میکرد از صورت...و اروم بود همین...ماده هم از صبح ب نظرم مثل همیشه هس...فقط چیزی ک نظرمو جلب کرد تغییر رنگ بینیش بود. ک از صبح از قهوه ای به سفید تغییر کرده...نمیدونم چفت گیری کردن یا نه...فقط اینکه یکی از اقوام گفت ک ارزنا رو یکم گرم کنم و تفت بدم بعد بدم بهشون اونطوری مقویتره اونام واسه مرغا عشقشون میکنن..منم کردم دو سه روزی میشه از ارزانای تفت داده میخورن....مشکلی دارماده هم نمیدونم چرا اینطوری شد رنگ بینیش...نمیدونم بارداره یا نه ..از کجا بدونم؟
    ارزن تفت داده براي برطرف شدن يبوست و اسهال مناسبه ولي مصرف مداومش توصيه نميشه.
    ٧-١٠ روز ديگه ، اگر زير مقعد ماده برامده بود ، يعني اماده تخمگذاريه.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    خرگوش و مرغ عشق
    شماره عضویت
    24497
    ارزن تفت داده براي برطرف شدن يبوست و اسهال مناسبه ولي مصرف مداومش توصيه نميشه.
    ٧-١٠ روز ديگه ، اگر زير مقعد ماده برامده بود ، يعني اماده تخمگذاريه.
    باشه..نگفتین تغییر رنگ بینی ماده مشکل نداره؟چرا اینطوری شده؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    باشه..نگفتین تغییر رنگ بینی ماده مشکل نداره؟چرا اینطوری شده؟
    ماده اي كه اماده توليد مثل و تخمگذاريه رنگ بينيش سفيد ميشه .

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق
    شماره عضویت
    25065

توروخدا کمک کنیددددد!!!

خسته نباشین.من ی جفت مرغ عشق خریده بودم با قفس و وسایلش و اینا از ی نفر
    وقتی ک با ماشین برام اورد دوتا تخمم تو لونه بود و ماده شبانه روز رو دوتاش میخوابید ولی خودم‌میدونستم ک چون جابجا شده جوجه نمیشن
    ی بیست روزی گذشت تخمارو برداشتم پوک شده بودن دیگ
    بعد شروع کردم تقویتشون کردم و اب و ارزن و کتون و سفیده تخم مرغ کاهو جعفری سیب و مولتی ویتامینم بهشون دادم
    الان تقریبا سه ماه میگذره و هنوز تخم نزاشتن حتی ندیدم جفت گیری کنن فقط همو بوس میکنن تورو خدا بگین مشکل کجاست

صفحه 471 از 475 نخستنخست ... 371421452453454455456457458459460461462463464465466467468469470471472473474475 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)