صفحه 470 از 475 نخستنخست ... 370420451452453454455456457458459460461462463464465466467468469470471472473474475 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 4,691 به 4,700 از 4744
    کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط anîmal lover نمایش پست ها
    خیلی ممنون از رانهماییتون جوجمون امروز سحر از تخم بیرون اومد!خیلی گوگولی وناز بود،بازم ممنون که راهنمایی کردینکردین،فقط ببخشید من تو پاسیو پنجره دار نگهشن می درم که نور خورشید در حد دو ساعت بصورت غیرمستقیم بهشون میخوره از لحاظ گرمایی مشکلی نداره،یا پنجره رو ببندم،همچنین شبا یکن در حد چند درجه سرده؟مشکلی نداره؟
    ببببخشین وقتتونو گرفتم خیلی ممنون
    خواهش ميكنم ، مبارك باشه

اين نور غير مستقيم ، در صورتي كه مسيرش روي لانه باشه ، براي جوجه ميتونه ايجاد خطر كنه .

قفس رو از پنجره دور نگه داريد . دما هم بين ٣٣-٣٦ . اگر سرد شد ، اطراف قفس رو با پارچه اي بپوشونيد و فقط يكطرفش باز باشه ( اگر مطمئنيد كه والدين نميترسن )

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فنچ . مرغ عشق
    شماره عضویت
    15462
    با سلام و وقت بخیر
    مرغ عشق ماده 3 تا تخم گذاشته و در ظاهر بدنی دیگه فکر نکنم تخمی بزاره از لحاظ حجم مدفوع و شکم و دمش میگم . سوال اصلی اینجاست که فعلا بیخیال تخما شده دو روزه و نمیخوابه روشون طبیعی هست یا تخم داره که فعلا نمیخوابه ؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirfathi نمایش پست ها
    با سلام و وقت بخیر
    مرغ عشق ماده 3 تا تخم گذاشته و در ظاهر بدنی دیگه فکر نکنم تخمی بزاره از لحاظ حجم مدفوع و شکم و دمش میگم . سوال اصلی اینجاست که فعلا بیخیال تخما شده دو روزه و نمیخوابه روشون طبیعی هست یا تخم داره که فعلا نمیخوابه ؟
    سلام

سابقه تخمگذاری داشته ؟ اگر بله ، چند تخمه است ؟ سنش ؟
    یک روز درمیان تخم میگذارن و اگر منتظر بعدی باشه دو روز گذشته !

میفرمایید علائم نداره ، پس این بی توجهی یا بخاطر بی تجربه بودنشه یعنی اینکه بار اول تولید مثل هست یا تخم گیر کرده و یا کلا بدون نطفه هستن. چک کنید اطلاع بدید.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فنچ . مرغ عشق
    شماره عضویت
    15462
    با سلام و وقت بخیر
    اولین بار تخم گذاری ماده بود نگاه کردم جنین شکل گرفته بود هر سه تا ولی یه دفعه نمیدونم چی شد شاید از بی تجربگیش بوده برداشتم تخم هارو تا دوباره تقویت بشه

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    اولین بار تخم گذاری ماده بود نگاه کردم جنین شکل گرفته بود هر سه تا ولی یه دفعه نمیدونم چی شد شاید از بی تجربگیش بوده برداشتم تخم هارو تا دوباره تقویت بشه
    چرا برداشتید؟؟!! اگر هم گرمشون نمیکرد لااقل خودتون برای نگهداریشون در محیط مصنوعی تلاش میکردید.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فنچ . مرغ عشق
    شماره عضویت
    15462
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    چرا برداشتید؟؟!! اگر هم گرمشون نمیکرد لااقل خودتون برای نگهداریشون در محیط مصنوعی تلاش میکردید.
    منظور دستگاه جوجه کشی ؟ بعد از بدنیا اومدن مگه والدین تغذیه میکنن جوجه هارو ؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فنچ . مرغ عشق
    شماره عضویت
    15462
    من این جفت و هم امروز خریدم 6 تا تخم داره ولی در تعیین جنسیت مشکل دارم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فنچ . مرغ عشق
    شماره عضویت
    15462
    و متاسفانه رو تخم ها نمیشینن اینا هم صد در صد از جابجایی به محیط جدید هست . در لونرو بردارم تخم هارو پیدا کنه ماده یا نیازی نیست بهشون زمان بدم ؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    منظور دستگاه جوجه کشی ؟ بعد از بدنیا اومدن مگه والدین تغذیه میکنن جوجه هارو ؟
    بله دستگاه . مگه قراره کسان دیگه جوجه ها رو تغذیه کنن؟؟!!!! بعهده والدینه
    من این جفت و هم امروز خریدم 6 تا تخم داره ولی در تعیین جنسیت مشکل دارم
    و متاسفانه رو تخم ها نمیشینن اینا هم صد در صد از جابجایی به محیط جدید هست . در لونرو بردارم تخم هارو پیدا کنه ماده یا نیازی نیست بهشون زمان بدم ؟
    صورت و رنگ بینی اصلا دیده نمیشه. عکس واضحتر بزارید.

شما که میدونستید تخم توی لانه دارن و بخاطر جایجایی از گرم کردنشون منصرف میشن، چرا خریدید؟ تخمهای جوجه دار مرغ عشقهاتونو به تازگی از دست دادید چه لزومی به اینکار بود که باز هم با تلف شدن این طفل معصومها مواجه بشید؟!

بهشون تا اخرین روز دوره ، فرصت بدید ، اطرافشونو خلوت کنید و در این فاصله اگر تونستید دستگاه جوجه کشی تهیه کنید که لااقل این زبون بسته ها رو نجات بدید.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    باجی؛کاکاتیل
    شماره عضویت
    24652
    با سلام و خسته نباشید،
    متاسفانه از چهار تا تخمی ‌که گذاشته بود سه تاش پوچ بود یا شایدم پوچ نبوده چون بعد از اینکه تخم اول باز شد دیگه رو تهما زیاد نمیخوابیدن،دو سه روز بعد از هچ شدن اولین تخم خودشون تخم دومی رو انداختن بیرون(از پوچ بودن دومی مطمئنم چون چراغ قوه نگاه کردم ولی دو تا دیگه رو نمی دونم)، اما هنوز بعد از گذشت بیش از هشت روز دو تا تخم رو نگه داشتن،ولی روشون نمیخوابن،یعنی بیش تر مواقع بیرونه،بنظرتون من دو تا تخم رو از کنار جوجشون بردارم؟جوجه مرغ عشق ۱۱روزه و امروز هم چشماش رو باز کرده،،،،علاوه بر این که نشانه های تخم گذاریو داشت ولی تخمی در کار نبود،
    بعدش میخواستم بدونم لونش تا کی باید باشه؟اصلا باید برش دارم چون یک جوجه است؟ممکنه دوباره جوجه بده؟
    خیلی متشکرم از زحمات شما

صفحه 470 از 475 نخستنخست ... 370420451452453454455456457458459460461462463464465466467468469470471472473474475 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)