کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط 2089hosein نمایش پست ها
    اشتها دارن هر دو. اگ بنظرتون مشکل جدیه بریم عوضشون کنم. یا چند روز صبر کنم ؟ ما خونمون تنکابنه فقط نکنم دامپزشکی خوبی اینجاها باشه
    فعلا كه جدي بودنش مشخص نيست . همينكه اشتهاشون خوبه و اسهال نيستن جاي اميدواريه. به جاي تعويض ، درمانشون كنيد. اگر تحويل فروشنده بديد ، با همين وضعيت دست ديگري ميسپارن و شايد كسي به اندازه شما پيگير نباشه .

تغذيه بخش مرغ عشق رو بخونيد و هفته اي دو بارهم تخم مرغ ابپز بهشون بديد تا ازين لحاظ با مشكل رو برو نشن . ويتامين مخصوص طوطي هم تهيه كنيد ( اگر پت شاپ اونطرفا هست )

دارويي هم مينويسم ، يك مدت استفاده و نتيجه رو اعلام كنيد .

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    فنچ
    شماره عضویت
    23133
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    فعلا كه جدي بودنش مشخص نيست . همينكه اشتهاشون خوبه و اسهال نيستن جاي اميدواريه. به جاي تعويض ، درمانشون كنيد. اگر تحويل فروشنده بديد ، با همين وضعيت دست ديگري ميسپارن و شايد كسي به اندازه شما پيگير نباشه .

تغذيه بخش مرغ عشق رو بخونيد و هفته اي دو بارهم تخم مرغ ابپز بهشون بديد تا ازين لحاظ با مشكل رو برو نشن . ويتامين مخصوص طوطي هم تهيه كنيد ( اگر پت شاپ اونطرفا هست )

دارويي هم مينويسم ، يك مدت استفاده و نتيجه رو اعلام كنيد .
    اره اینم حرف منطقیه.مرغ عشقام جوانن نر کاملن امادس میخواد نوک بگیره ماده نمیزاره احساس میکنم کامل بالغ نیس نیاز به محافظت دارن
    اسم دارو رو ننوشتی

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    اره اینم حرف منطقیه.مرغ عشقام جوانن نر کاملن امادس میخواد نوک بگیره ماده نمیزاره احساس میکنم کامل بالغ نیس نیاز به محافظت دارن
    اسم دارو رو ننوشتی

5 ساعت پیش دارو توی پیام خصوصی نوشتم. نرسیده ؟؟!!

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    فنچ
    شماره عضویت
    23133
    بله درست دقت نکرده بودم. خیلی لطف کردید.
    با دادن این دارو چه تغیراتی میکنن ک باید بهتون بگم

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    بله درست دقت نکرده بودم. خیلی لطف کردید.
    با دادن این دارو چه تغیراتی میکنن ک باید بهتون بگم
    مشکل فعلی که در مورد لرزشو خواب الودگی دارن برطرف میشه . بعضی طیور نسبت به عوارض دارویی حساسن . اگر ازین لحاظ هم تغییراتی مثل بی اشتهایی ، اسهال یا تغییر رنگ پوست مشاهده کردید گزارش بدید.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    کوکاتیل
    شماره عضویت
    23443
    اشتها دارن هر دو. اگ بنظرتون مشکل جدیه بریم عوضشون کنم. یا چند روز صبر کنم ؟ ما خونمون تنکابنه فقط نکنم دامپزشکی خوبی اینجاها باشه
    سلام دوست عزیز
    سرکار خانم بیشتر راه رو براتون توضیح دادن وگقتن که احتمال زیاد سرما خوردگی هست... شما باید محیط رو براشون گرم کنید و بهترین راه حل رفتن به دامپزشکی هست که شما توضیح دادید برای شما امکان پذیر نیست ... من در چند جا دیدم که در این موارد پرنده ی بیمار رو از دیگران جدا میکنند و در قفسی جدا نگهداری میکنند. و در چند جاهم خوندم که نباید در تغذیه پرنده سرماخورده از میوه و سبزیجات استفاده کرد. شما باید خوب بهشون رسیدگی کنید و دمای اتاق رو هم حفظ کنید تا سرما خوردگی تشدید نشه... در مورد پس دادن هم فکر نمی کنم پرنده فروش قبول به برگشت کنه یا حداقل مبلغ کمی رو به شما برمی گردونه ... اینا رو فقط جهت کمک گفتم فک می کنم بهتر باشه منتظر نظر اساتید بمونید
    ارادتمند شما پوریاشیدماهر

مدیر انجمن آکواریوم

نوع حیوان خانگی
    خرس قطبی
    شماره عضویت
    3829
    سلام دلیل دراز بودن مدفوع مرغ عشق چیه؟ علایم بیماری نداره اما احساس میکنم جثش کوچیک شده.تغذیشم با سبزیجات تاره و ارزن و غذای بسته بندی wellness
    بین پرنده هام فقط این یکی مشکل داره مدفوعش ۴ سانت میشه بعد بهش میچسبه بعضی وقتا

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط StarFish نمایش پست ها
    سلام دلیل دراز بودن مدفوع مرغ عشق چیه؟ علایم بیماری نداره اما احساس میکنم جثش کوچیک شده.تغذیشم با سبزیجات تاره و ارزن و غذای بسته بندی wellness
    بین پرنده هام فقط این یکی مشکل داره مدفوعش ۴ سانت میشه بعد بهش میچسبه بعضی وقتا
    سلام ، انگلها و يبوست ، تغييرات غذايي و كمبود فيبر باعث تغيير فرم مدفوع ، به اين شكل ميشه . ارزن كافي نيست ، كتان و هفت تخم + جوانه ها ، تخم مرغ و ميوه ، سيب زميني ، غلات و سبزيجات پخته هم به برنامه غذاييش اضافه كنيد . بخش تغذيه رو بخونيد . داخل مدفوع ، انگل ديده ميشه ؟

گاهي چند قطره روغن زيتون به ميوه ها اضافه كنيد يا بعد از غذا نيم سي سي روغن زيتون بهش بديد. مصرف مكملهاي حاوي ويتامين ب به عملكرد صحيح دستگاه گوارش كمك ميكنه . ويتامين مخصوص طوطي تهيه و هفته اي سه بار طبق روش مصرفش ، به ظرف ابخوردنشون اضافه كنيد.

مدیر انجمن آکواریوم

نوع حیوان خانگی
    خرس قطبی
    شماره عضویت
    3829
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    سلام ، انگلها و يبوست ، تغييرات غذايي و كمبود فيبر باعث تغيير فرم مدفوع ، به اين شكل ميشه . ارزن كافي نيست ، كتان و هفت تخم + جوانه ها ، تخم مرغ و ميوه ، سيب زميني ، غلات و سبزيجات پخته هم به برنامه غذاييش اضافه كنيد . بخش تغذيه رو بخونيد . داخل مدفوع ، انگل ديده ميشه ؟

گاهي چند قطره روغن زيتون به ميوه ها اضافه كنيد يا بعد از غذا نيم سي سي روغن زيتون بهش بديد. مصرف مكملهاي حاوي ويتامين ب به عملكرد صحيح دستگاه گوارش كمك ميكنه . ويتامين مخصوص طوطي تهيه و هفته اي سه بار طبق روش مصرفش ، به ظرف ابخوردنشون اضافه كنيد.
    والا انگل ک ندیدم مدفوعش رنگشم طبیفیه فقط طولانیه
    فکر‌نکنم انگل باشه اخه شوهرش این مشکل رو نداره
    تغذیه هم جز اینایی ک خدمتتون گفتم لب به هیچ چیزی نمیزنن
    اها خیلی علاقه دارن از قفس میان بیرون میرن خاک گلدونا رو میریزن بیرون بازی میکنن
    فکر کنم هرچی از از خاک گلدونه البته چند روزه دیگع جلوشونو میگیریم نمیزاریم برن توی گلدون ها

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط StarFish نمایش پست ها
    والا انگل ک ندیدم مدفوعش رنگشم طبیفیه فقط طولانیه
    فکر‌نکنم انگل باشه اخه شوهرش این مشکل رو نداره
    تغذیه هم جز اینایی ک خدمتتون گفتم لب به هیچ چیزی نمیزنن
    اها خیلی علاقه دارن از قفس میان بیرون میرن خاک گلدونا رو میریزن بیرون بازی میکنن
    فکر کنم هرچی از از خاک گلدونه البته چند روزه دیگع جلوشونو میگیریم نمیزاریم برن توی گلدون ها
    سعي كنيد به غذاهاي ديگه با روشهاي مختلف عادتش بديد، تاپيكهاي عروس و ملنگو راجع بهش صحبت شده . بعهده خودش بزاريد كه هيچ موقع سمتش نميره .

از قفس كه بيرون مياريدشون ، اجازه نديد سمت گلدان ها برن . خاك ممكنه الوده باشه . كف دريا و يا سنگ معدني در قفس بزاريد كه اگر نياز به خوردنش دارن ، ازين لحاظ تامين بشن و سراغ خاك نرن .
    براي بازي هم ماسه ريز شسته و تميز توي ظرف بريزيد بازي كنن .

صفحه 464 از 475 نخستنخست ... 364414445446447448449450451452453454455456457458459460461462463464465466467468469470471472473474475 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)