کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    سلام ، رنگ بيني ابي روشن به نظر مياد كه اگر صحيح باشه نره. البته در مرغ عشقهاي نابالغ رنگ بيني ، ناپايداره و تشخيص رو مشكل ميكنه.

مثل اينكه مادتون هم بارداره . ولي اين بارداري ، در صورتي كه تشخيص در جفت نر اشتباه باشه ، ميتونه كاذب باشه. جثه ماده هم درشتتر از نره . شما شاهد جفتگيريشون بوديد ؟ يا از ابتدا بصورت جفت خريداري كرديد ؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    باجریگار
    شماره عضویت
    15686
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    سلام ، رنگ بيني ابي روشن به نظر مياد كه اگر صحيح باشه نره. البته در مرغ عشقهاي نابالغ رنگ بيني ، ناپايداره و تشخيص رو مشكل ميكنه.

مثل اينكه مادتون هم بارداره . ولي اين بارداري ، در صورتي كه تشخيص در جفت نر اشتباه باشه ، ميتونه كاذب باشه. جثه ماده هم درشتتر از نره . شما شاهد جفتگيريشون بوديد ؟ يا از ابتدا بصورت جفت خريداري كرديد ؟
    خیلی جوجه تر از این بودن که گرفتمشون
    مطمئنید بارداره؟
    عکس واسه حداقل 10روز پیشه و تخمی هم نذاشته

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط @RY@ نمایش پست ها
    خیلی جوجه تر از این بودن که گرفتمشون
    مطمئنید بارداره؟
    عکس واسه حداقل 10روز پیشه و تخمی هم نذاشته
    عرض کردم باردار به نظر میاد. از نزدیک که ندیدمش. زیر شکمش متورم دیده میشه. خودتون ببینید واقعا همینطوره؟ نفرمودید جفتگیری کردن؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    باجریگار
    شماره عضویت
    15686
    عرض کردم باردار به نظر میاد. از نزدیک که ندیدمش. زیر شکمش متورم دیده میشه. خودتون ببینید واقعا همینطوره؟ نفرمودید جفتگیری کردن؟
    اونی که به جنسیتش مشکوکم به ماده چندباری دیدم غذا میده اما جفت گیری نه
    تو لونه هم نمیرن

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط @RY@ نمایش پست ها
    اونی که به جنسیتش مشکوکم به ماده چندباری دیدم غذا میده اما جفت گیری نه
    تو لونه هم نمیرن
    غذا دادن در مرغ عشقهاي همجنس هم ديده ميشه . تا ١٠ روز ديگه صبر كنيد اگر تخمي دركار نبود يعني باردار نبوده ، و اگر باز هم به جنسيتش شك داريد ، از افراد خبره در اينكار كمك بگيريد ، چون هميشه عكس ، درصدي خطا داره از نزديك ببينن مطمئن تره.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    فنچ
    شماره عضویت
    23133
    سلام به همه
    من ی جفت مرغ عشق از پرنده فروشی خریدم اونجا خیلی بازیگوش سرحال بودن ولی اوردم خونه اصلن تکون نمیخورن همش در حال استراحتن ولی پف نمیکنن. علایم بیماری درشون وجود نداره ماده بالای بینیش قهوه و بیشتر سفیده. فروشنده گفت بالغه اوردم خونه متوجه شدم چشماش حلقه نداره اصن. هر دو خیلی درشتن. یکدومشون گاهی عطسه یا سرفه میکنه. اصن جنب جوش ندارن و تا حالا ندیدم نوک بگیرن بعد مرغ عشق نر دوتا ناخن نداره. چیکار باید بکنم ؟
    کف دریا گزاشتم همشو تموم کردن بیشتر ریختن رو کفی قفس ولی مولتی ویتامینم ی بار دادم فعلنه.
    لطفا راهنمایی کنید.
    با تشکر

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط 2089hosein نمایش پست ها
    سلام به همه
    من ی جفت مرغ عشق از پرنده فروشی خریدم اونجا خیلی بازیگوش سرحال بودن ولی اوردم خونه اصلن تکون نمیخورن همش در حال استراحتن ولی پف نمیکنن. علایم بیماری درشون وجود نداره ماده بالای بینیش قهوه و بیشتر سفیده. فروشنده گفت بالغه اوردم خونه متوجه شدم چشماش حلقه نداره اصن. هر دو خیلی درشتن. یکدومشون گاهی عطسه یا سرفه میکنه. اصن جنب جوش ندارن و تا حالا ندیدم نوک بگیرن بعد مرغ عشق نر دوتا ناخن نداره. چیکار باید بکنم ؟
    کف دریا گزاشتم همشو تموم کردن بیشتر ریختن رو کفی قفس ولی مولتی ویتامینم ی بار دادم فعلنه.
    لطفا راهنمایی کنید.
    با تشکر
    سلام ، چند روزه منزل شما هستن ؟ عطسه و سرفه ، يه علامته ديگه . اسهال و لرزش هم دارن ؟ خوب غذا ميخورن ؟ چشمها و بينيشون مرطوب نيست؟ از نرو ماده بودنشون اطمينان داريد ؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    فنچ
    شماره عضویت
    23133
    سلام ، چند روزه منزل شما هستن ؟ عطسه و سرفه ، يه علامته ديگه . اسهال و لرزش هم دارن ؟ خوب غذا ميخورن ؟ چشمها و بينيشون مرطوب نيست؟ از نرو ماده بودنشون اطمينان داريد ؟
    سلام دوست خوبم
    حدود یک هفته . اسهال اصلن ندارن ولی لرزش دارن مخصوصا ماده. ن اونقدر مرطوب نیس.بله اطلاعات یکم دارم میتونم تشخیص بدم نر و ماده رو. امروز با دقت نگاه کردم چشم سمت چپ ماده حلقه داره
    اگر ممکنه ایدی تلگرامتون بدید عکسارو از اونجا واستون بفرستم

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط 2089hosein نمایش پست ها
    سلام دوست خوبم
    حدود یک هفته . اسهال اصلن ندارن ولی لرزش دارن مخصوصا ماده. ن اونقدر مرطوب نیس.بله اطلاعات یکم دارم میتونم تشخیص بدم نر و ماده رو. امروز با دقت نگاه کردم چشم سمت چپ ماده حلقه داره
    اگر ممکنه ایدی تلگرامتون بدید عکسارو از اونجا واستون بفرستم
    سلام. در مورد اشتهاشون نگفتید.
    احتمال داره سرماخورده باشن. اگر از تشخیص جنسیت اطلاع دارید به عکس نیازی نیست. مطمئن ترین راه ، مشاهده از نزدیکه. اگر هم لازم شد ، همینجا عکس بزارید .

به دامپزشک دسترسی دارید؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    فنچ
    شماره عضویت
    23133
    سلام. در مورد اشتهاشون نگفتید.
    احتمال داره سرماخورده باشن. اگر از تشخیص جنسیت اطلاع دارید به عکس نیازی نیست. مطمئن ترین راه ، مشاهده از نزدیکه. اگر هم لازم شد ، همینجا عکس بزارید .

به دامپزشک دسترسی دارید؟

اشتها دارن هر دو. اگ بنظرتون مشکل جدیه بریم عوضشون کنم. یا چند روز صبر کنم ؟ ما خونمون تنکابنه فقط نکنم دامپزشکی خوبی اینجاها باشه

صفحه 463 از 475 نخستنخست ... 363413444445446447448449450451452453454455456457458459460461462463464465466467468469470471472473474475 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)