کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی قرمز!
    شماره عضویت
    22791
    به نظر میرسه که نر سالمه... بعد از اون اتفاق که ماده اش مرد پدرم رفت یه جفت مرغ عشق آبی خرید انداخت کنارشون. البته من با کارش موافق نبودم اما خوشبختانه الان حال نر خوب بنظر میرسه و هر سه پرنده هم با هم اختلاف زیادی ندارن... غذا هاشونو متنوع تر کردم... میوه ها و گردو و سبزیجات بهشون دادم خوردن... کاری هست که باید انجام بشه؟

راستی بگم که یه قفس دیگه هم دقیقا کنارشون هست یه جفت فنچ توشه. مشکلی ایجاد نمیکنه؟

با تشکر

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی قرمز!
    شماره عضویت
    22791
    نقل قول نوشته اصلی توسط _ehsan_ نمایش پست ها
    به نظر میرسه که نر سالمه... بعد از اون اتفاق که ماده اش مرد پدرم رفت یه جفت مرغ عشق آبی خرید انداخت کنارشون. البته من با کارش موافق نبودم اما خوشبختانه الان حال نر خوب بنظر میرسه و هر سه پرنده هم با هم اختلاف زیادی ندارن... غذا هاشونو متنوع تر کردم... میوه ها و گردو و سبزیجات بهشون دادم خوردن... کاری هست که باید انجام بشه؟

راستی بگم که یه قفس دیگه هم دقیقا کنارشون هست یه جفت فنچ توشه. مشکلی ایجاد نمیکنه؟

با تشکر

لطفا اگه ممکنه جواب بدین

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط _ehsan_ نمایش پست ها

با تشکر
    سلام. از دانهای مختلف ، تخم مرغ ، جوانه ها، مولتی ویتامین هم استفاده کنید.

اگر امکانش هست قفس فنچ رو دورتر بزارید که سرو صدا مانع استراحتشون نشه.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق
    شماره عضویت
    23046
    سلام ببخشید من دوتا مرغ عشق خریدم نره خیلی کسله ماده نه از کجا بفهمم کدوم بالغ کدوم نیست براش تاب بخرم غذا چی بدم

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط moein ✌✌✌ نمایش پست ها
    سلام ببخشید من دوتا مرغ عشق خریدم نره خیلی کسله ماده نه از کجا بفهمم کدوم بالغ کدوم نیست براش تاب بخرم غذا چی بدم
    سلام. چرا برای بالغ بودنو نبودنشون از فروشنده سوال نکردید؟ عکس واضح و نزدیک از صورت نر و ماده بزارید. یک عکس کلی هم از هر دو بزارید.

پرنده نر ممکنه بیمار باشه. غذا میخوره؟ مدفوعش نرماله یا اسهال؟ لرزش، خواب الودگی ، پف دادن پرها ، عطسه ، مرطوب بودن چشم و بینی مشاهده میکنید؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق
    شماره عضویت
    23071
    سلام خسته نباشید
    سن و جنسیت این دو تا مرغ عشق من چقدره ممنون

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    سلام لطف كنيد عكس واضحتري از بيني هر دو بزاريد .

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق
    شماره عضویت
    23071
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    سلام لطف كنيد عكس واضحتري از بيني هر دو بزاريد .
    سلام بفرمایید ممنون

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    سلام ، دوست عزيز ، يك نگاهي به عكسهاي اينترنتي مرغ عشق بندازيد . براي تشخيص جنسيت و سن ، بايستي عكس كيفيت بالا داشته باشه و از فلش استفاده نكنيد . چشمها و بيني ، براي تعيين اين دو فاكتور نقش اصليو دارن . عكسي كه از مرغ عشق ابي فرستاديد خوبه ولي بخاطر نور فلش يا هر چيزي كه روشنايي مستقيم ايجاد كرده ، مانع از ديد رنگ اصلي بيني ميشه . تصوير مرغ عشق ماده كه اصلا واضح نيست ، ولي اونطور كه به نظر مياد ، مرغ زرد نر هست ( فيبر بالاي منقار ، ابي روشنه ، اونطور كه در تصوير ديده ميشه ) و مرغ ابي رنگ ماده ( فيبر ، به رنگ ابي نزديكه )

چشمها ، جثه ، پاها ، وضعيت و ارايش پرها ، نشان ميده كه هنوز بالغ نشدن و جوجه هستن . براي اطمينان يا به پرنده فروش ديگه اي ، غير از جايي كه خريداري كرديد مراجعه كنيد يا مطابق با عكسهاي اينترنتي ، با دقت بيشتري تصوير با كيفيت بالا و بدون فلش ( در نور طبيعي ) از بيني و چشمها بزاريد.

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    پرندگان زینتی
    شماره عضویت
    14720
    نقل قول نوشته اصلی توسط m.nik نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    سن و جنسیت این دو تا مرغ عشق من چقدره ممنون

این دو تا مرغ عشق هر دو ماده هستن
    و سه ماه دیگه آماده تکثیرن

صفحه 460 از 475 نخستنخست ... 360410441442443444445446447448449450451452453454455456457458459460461462463464465466467468469470471472473474475 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)