کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    22403
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    بله خوبه ، به شرطي كه ماده هم دستي باشه .
    ببخشید دوتا سوال دیگه.
    1- پرنده ای که دستی میشه اگه به کس دیگه ای واگذار بشه به محیط جدید عادت میکنه یا دوباره باید توسط صاحب جدید دستی بشه؟
    2- باجریگار ماده بالغ دستی رو میشه از پرنده فروشی ها گیر آورد؟
    ممنون از پاسختون.

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed_2001 نمایش پست ها
    ببخشید دوتا سوال دیگه.
    1- پرنده ای که دستی میشه اگه به کس دیگه ای واگذار بشه به محیط جدید عادت میکنه یا دوباره باید توسط صاحب جدید دستی بشه؟
    2- باجریگار ماده بالغ دستی رو میشه از پرنده فروشی ها گیر آورد؟
    ممنون از پاسختون.
    ١- خير نيازي نيست ، چون تربيت شده است ، مگر اينكه صاحب جديد ، بايد و نبايد هاي ديگه اي مد نظرش باشه و بخواد اموزش بده.

٢- فكر نميكنم ، پرس و جو كنيد شايد باشه .

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاکاتیل،باجیگار، ماهی گپی
    شماره عضویت
    22441
    با سلام ببخشید من یک جفت باجیگار دارم،که نره دستی بود ولی ماده داشت کم کم دستی میشد،من بهشون غذا دستی می دادم ضمنن پراشونم زده بودم،تا یک ماه پیش بهشون می رسیدم ولی چند وقتی مشغول بودم دیگه بهشون غذا دستی ندادم،بعد چند روز پیش رفتم پیششون دستیه رو اوردم بیرون باهش بازی کنم میومد رو دستم ولی می ترسید ازم اوردم تو خونه هی انور و اونور می رفت!
    بعد ماده رو آوردم بیرون هی اینور و انور میرفت و گاز میگرفت یک لحظه هم روی دستم نیومد بنظرتون چیکار کنم؟میشه ماده رو دستی کرد و باهون بازی کرد،؟ضمنن هر دوتا تقریبا بالغ شدن ولی هنوز جفتگیری نکردن،
    با احترام سعید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    22441
    یکی نیست جواب بده؟
    مممنون می شم اگه سریع جواب بدین

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط سعیدزاده نمایش پست ها
    با سلام ببخشید من یک جفت باجیگار دارم،که نره دستی بود ولی ماده داشت کم کم دستی میشد،من بهشون غذا دستی می دادم ضمنن پراشونم زده بودم،تا یک ماه پیش بهشون می رسیدم ولی چند وقتی مشغول بودم دیگه بهشون غذا دستی ندادم،بعد چند روز پیش رفتم پیششون دستیه رو اوردم بیرون باهش بازی کنم میومد رو دستم ولی می ترسید ازم اوردم تو خونه هی انور و اونور می رفت!
    بعد ماده رو آوردم بیرون هی اینور و انور میرفت و گاز میگرفت یک لحظه هم روی دستم نیومد بنظرتون چیکار کنم؟میشه ماده رو دستی کرد و باهون بازی کرد،؟ضمنن هر دوتا تقریبا بالغ شدن ولی هنوز جفتگیری نکردن،
    با احترام سعید
    سلام . اين مدت كسي ديگه غذاشون ميداده با دست ؟ رفتار بدي باهاشون نشده ؟ بيخود كه ترسو نميشن و گاز بگيرن !

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    باجریگار
    شماره عضویت
    10647
    مدت زمان تخم گذاری مرغ عشق ماده پس از جفت گیری حداکثر چند روزه؟ مرغ عشق های من 8 یا 9 روز قبل جفت گیری کردند و شکم پرنده ماده باد کرده شنیدم حداکثر 12 روز بعد اولین تخم رو میگذاره .

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط AMIRHESAM نمایش پست ها
    مدت زمان تخم گذاری مرغ عشق ماده پس از جفت گیری حداکثر چند روزه؟ مرغ عشق های من 8 یا 9 روز قبل جفت گیری کردند و شکم پرنده ماده باد کرده شنیدم حداکثر 12 روز بعد اولین تخم رو میگذاره .
    سلام ، بله ١٠-١٢روز بعد از جفتگيري موفق.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    22441
    نه کسی پیششون رفته نه اذیتشون کرده کسی هم تو این مدت بهشون غذا نداده ،تغذیشون هم متاسفانه توی این مدت مقداری تخم کتان و بیشترش ارزن بوده و فقط مقداری ویتالین توی آبشون بوده ولی خوب از نظر مقدار غذا حرف نداشته،
    فکر میکنم مشکلشون این بوده که قفسشون توی تراس بوده (تراس پنجره مشجر داره که بیرون رو نمی بینند ولی صدا رو میشنوند)
    حال باهاشون کمی کار کردم بهتر شده حتی ماده هم نیمدستی شده و روی دست میاد ولی همش جیغ میکشه!
    چون من عروس هلندی هم دارم همشون دارن تقلامیکن بدبخت کاکاتیلم زهره ترک میشه
    بعد یه سوال دیگه
    بنظتون قفسهاشون رو کنار هم قرار بدم درست میشه؟
    من که فکر میکنم همشون با اینکار وحشی میشن
    با تشکر
    ضمنا ممنون بخاطر پاسخ ها تون روشتون برای کاکتیلم جواب داد خیلی پسر سر براهی شده!

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط سعیدزاده نمایش پست ها
    نه کسی پیششون رفته نه اذیتشون کرده کسی هم تو این مدت بهشون غذا نداده ،تغذیشون هم متاسفانه توی این مدت مقداری تخم کتان و بیشترش ارزن بوده و فقط مقداری ویتالین توی آبشون بوده ولی خوب از نظر مقدار غذا حرف نداشته،
    فکر میکنم مشکلشون این بوده که قفسشون توی تراس بوده (تراس پنجره مشجر داره که بیرون رو نمی بینند ولی صدا رو میشنوند)
    حال باهاشون کمی کار کردم بهتر شده حتی ماده هم نیمدستی شده و روی دست میاد ولی همش جیغ میکشه!
    چون من عروس هلندی هم دارم همشون دارن تقلامیکن بدبخت کاکاتیلم زهره ترک میشه
    بعد یه سوال دیگه
    بنظتون قفسهاشون رو کنار هم قرار بدم درست میشه؟
    من که فکر میکنم همشون با اینکار وحشی میشن
    با تشکر
    ضمنا ممنون بخاطر پاسخ ها تون روشتون برای کاکتیلم جواب داد خیلی پسر سر براهی شده!
    سلام ، خواهش ميكنم
    لطف كنيد پاسخهاي قبلي رو نقل قول كنيد ، كه به خاطر بيارم مشكل چي بوده .
    قفسها رو كنار هم نزاريد ، لااقل فعلا . كلا سازگاري ندارن با هم .

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    باجریگار
    شماره عضویت
    10647
    با سلام
    مرغ عشق های من حدود 20 روز میشه چندین مرتبه جفت گیری رو طی دو سه روز انجام دادند و با توجه به اینکه پرنده ماده شکمش باد داره چرا هنوز موفق به تخم گذاری نشده ؟الان که اومدم بهشون سر بزنم دیدم بیحال روی چوب نشسته و پف کرده ، زیر شکمش رو یه مقدار طبق اموزشهایی که تو سایتها دیده بودم کمی ماساژ دادم به سمت پایین قشنگ معلومه که تخم در شکم پرنده گیر کرده ، لطفا در این خصوص راهنمایی بفرمایید .حالم گرفته شده.آیا غذایی هست که بعنوان روان کننده بشه بهش داد یا نه؟

صفحه 458 از 475 نخستنخست ... 358408439440441442443444445446447448449450451452453454455456457458459460461462463464465466467468469470471472473474475 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)