کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق
    شماره عضویت
    21851
    خیلی ممنون.ولی به نظر شما یه جفت دیگه نگیرم بزارم کنارشون تا بشن چهار تا شاید اونجوری راحت جفتشونو پیدا کنن؟؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق
    شماره عضویت
    21851
    از کجا میتونم یه جفت خوب و سرحال مرغ عشق پیدا کنم ؟ چون این مغازه داران کلاه سر آدم میزارن

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق
    شماره عضویت
    21851
    به نظر شما یه جفت دیگه نگیرم بزارم کنار اون نر و ماده دیگه ؟شاید اینطوری بهتر خودشون انتخاب میکنن؟؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق
    شماره عضویت
    21851
    از کجا میتونم یه جفت خوب و سرحال مرغ عشق پیدا کنم ؟ چون این مغازه داران کلاه سر آدم میزارن

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط ariaafshar نمایش پست ها
    خیلی ممنون.ولی به نظر شما یه جفت دیگه نگیرم بزارم کنارشون تا بشن چهار تا شاید اونجوری راحت جفتشونو پیدا کنن؟؟
    سلام ، دوست عزيز چرا پشت سر هم پست ميزاريد؟!!

شما اولين كاري كه بايد انجام بديد ، سريعتر ببريد نر رو دكتر . وضعيت خوبي نداره . ديروز گفتيد اون علايم رو نميبينيد !! ممكنه حالش وخيم باشه . اسهال نشونه بيماريهاي عفوني يا انگليه ، شايد الان هم فرصت بهبودي كم باشه. ماده رو هم بيمار ميكنه. از هم جداشون كنيد .

براي ماده ظروف اب و غذاي جديد تهيه كنيد كه الوده نباشه . نر رو قفس ديگه اي بزاريد و ببريد دكتر. اجازه بديد بيماريش مشخص و درمان بشه . اگر جفت جديدي بياريد اونها هم بيمار ميشن . ملاحظه كنيد يه كم .
    فعلا به تنها چيزي كه بايد فكر كنيد سلامت اين زبون بسته است . غير از پرنده فروشي هم اطلاع ندارم از كجا ميشه تهيه كرد!!

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق
    شماره عضویت
    21851
    سلام . من دوتا مرغ عشق نر و یه ماده تو یه قفس دارم . البته ماده و یدونه از نرهام هنوز بالق نشدن ولی اون نره بالقه . تقریبا همو اذیت میکنن.با گوشیم صدای مرغ عشقای که دانلود کردم میزارم براشون ولی همشون جیک جیک میکنن.میخوام بدونم آیا مرغ عشق بالغ نرو ازشون جدا کنم ؟ و یا اون صوتی که واسشون میزارمو دیگه نزارم؟؟؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    سلام . من دوتا مرغ عشق نر و یه ماده تو یه قفس دارم . البته ماده و یدونه از نرهام هنوز بالق نشدن ولی اون نره بالقه . تقریبا همو اذیت میکنن.با گوشیم صدای مرغ عشقای که دانلود کردم میزارم براشون ولی همشون جیک جیک میکنن.میخوام بدونم آیا مرغ عشق بالغ نرو ازشون جدا کنم ؟ و یا اون صوتی که واسشون میزارمو دیگه نزارم؟؟؟
    سلام ، بله جدا كنيد . نر بالغ ، ممكنه اسيب جدي به نر نابالغ بزنه . مرغ عشق بيماريتون حالش چطوره ؟ برديد دكتر؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق
    شماره عضویت
    21851
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    سلام ، بله جدا كنيد . نر بالغ ، ممكنه اسيب جدي به نر نابالغ بزنه . مرغ عشق بيماريتون حالش چطوره ؟ برديد دكتر؟
    سلام . بله بردم دکتر آنتی بیوتیک داد که هم اون خوب شه و هم بقیه مریض نشن ، امروز آخرین روز داروش بود حالش خوبه ولی خیلی لاغر شده.لازمه باز به دکتر نشونش بدم؟؟؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    سلام . بله بردم دکتر آنتی بیوتیک داد که هم اون خوب شه و هم بقیه مریض نشن ، امروز آخرین روز داروش بود حالش خوبه ولی خیلی لاغر شده.لازمه باز به دکتر نشونش بدم؟؟؟
    سلام ، بله بهتره براي چكاپ نهايي ببريد . بيماري طولاني شد و انتي بيوتيك هم ضعيفش كرده .

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق
    شماره عضویت
    21851
    مرغ عشق ماده م که ظاهرا هنوز بالغ نشده ولی در کل نمیدونم،زیاد خودشو میخارونه و زیاد پر میریزه حتی امروز دیدم یکی از پراش رو نکش گرفته و میبره اینور و اونور.بنظرتون این علائم چیه؟؟؟.

صفحه 456 از 475 نخستنخست ... 356406437438439440441442443444445446447448449450451452453454455456457458459460461462463464465466467468469470471472473474475 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)