صفحه 45 از 475 نخستنخست ... 26272829303132333435363738394041424344454647484950515253545556575859606162636495145 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 441 به 450 از 4744
    کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    6251
    سلام
    دوستان گل چند تا سوال داشتم
    ایا مرغ عشق با فنچ سازگاری داره ؟ و میشه تو یه قفس نگهداری کرد ؟
    ایا میشه چند تا مرغ عشق رو تو قفس بزرگ گذاشت و تکثیر کرد ؟ با هم میسازن یا خیر ؟
    پیشاپیش تشکر

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    نقل قول نوشته اصلی توسط hidden نمایش پست ها
    سلام
    دوستان گل چند تا سوال داشتم
    ایا مرغ عشق با فنچ سازگاری داره ؟ و میشه تو یه قفس نگهداری کرد ؟
    ایا میشه چند تا مرغ عشق رو تو قفس بزرگ گذاشت و تکثیر کرد ؟ با هم میسازن یا خیر ؟
    پیشاپیش تشکر
    سلام مرغ عشق وفنچ سازگاری ندارن.چندتا مرغ عشق هم اگر تو قفس های جدا باشن بهتره واگر هم مثل اون عکسی که گذاشتید بشه بله میشه تکثیر کرد ولی قفس های جدا خیلی بهتره(اینطوری به مشکل جفت شدن خواهر برادرا ویا شکوندن تخم های کی جفت توسط جفت های دیگه نمیخورید)

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    6251
    نقل قول نوشته اصلی توسط رضا قلیخانی نمایش پست ها
    سلام مرغ عشق وفنچ سازگاری ندارن.چندتا مرغ عشق هم اگر تو قفس های جدا باشن بهتره واگر هم مثل اون عکسی که گذاشتید بشه بله میشه تکثیر کرد ولی قفس های جدا خیلی بهتره(اینطوری به مشکل جفت شدن خواهر برادرا ویا شکوندن تخم های کی جفت توسط جفت های دیگه نمیخورید)
    والا چی بگم داداش...
    نمیخوام اتاق رو پر از قفس کنم چون هم محدودیت فضا هستش هم انکه میخوام کمتر باشه قفس....
    ایا خوب جفت میخوره مرغ عشق من تا الان 2 بار خریدم هیچ کدوم جفتگیری هم نکردن و جفت نشدن اصلا هم تو لونه نمیرفتن...
    ایا نمیشه تعداد خرید و ریخت تو یه قفس لونه هم گذاشت خودشون جفت خودشون رو پیدا کنند ؟ و برن تو لونه ها ؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    والا چی بگم داداش...
    نمیخوام اتاق رو پر از قفس کنم چون هم محدودیت فضا هستش هم انکه میخوام کمتر باشه قفس....
    ایا خوب جفت میخوره مرغ عشق من تا الان 2 بار خریدم هیچ کدوم جفتگیری هم نکردن و جفت نشدن اصلا هم تو لونه نمیرفتن...
    ایا نمیشه تعداد خرید و ریخت تو یه قفس لونه هم گذاشت خودشون جفت خودشون رو پیدا کنند ؟ و برن تو لونه ها ؟
    توی گله جفت ها بهتر جفت میخورن ولی باید بیشتر از تعداد جفت هات لونه بذاری تا سر لونه مشکل نخورن و از طرفی همه ی لونه هارم یه رنگ و یک شکل بذار.ولی خوب توی گله تکثیر کمتر میشه نسبت به داخل قفس و تفکیک شده.

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    6251
    نقل قول نوشته اصلی توسط arooseholandy نمایش پست ها
    توی گله جفت ها بهتر جفت میخورن ولی باید بیشتر از تعداد جفت هات لونه بذاری تا سر لونه مشکل نخورن و از طرفی همه ی لونه هارم یه رنگ و یک شکل بذار.ولی خوب توی گله تکثیر کمتر میشه نسبت به داخل قفس و تفکیک شده.
    والا جمع گله ای رو بیشتر دوست دارم...
    ایا عروس اون طور ها رو نمیجوه ؟ و خرابشون نمیکنه ؟
    قفس درست کردم ارتفاع 170 در 1 متر در 1 متر خیلی بزرگ و خوب شده ایامیتونم 2 جفت عروسم رو بندازم توش و برای هر 2 لونه بزارم ؟ ضمن اینکه یه جفت الان 5 تخم دارن و یه جفت هستند که خبری از جفتگیری نیست.....
    خواستم فنچ بخرم طرف گفت لونه ها رو رنگی بردار و یه شکل بر نداری بهتره چون گم میکنن لونشون رو....

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    والا جمع گله ای رو بیشتر دوست دارم...
    ایا عروس اون طور ها رو نمیجوه ؟ و خرابشون نمیکنه ؟
    قفس درست کردم ارتفاع 170 در 1 متر در 1 متر خیلی بزرگ و خوب شده ایامیتونم 2 جفت عروسم رو بندازم توش و برای هر 2 لونه بزارم ؟ ضمن اینکه یه جفت الان 5 تخم دارن و یه جفت هستند که خبری از جفتگیری نیست.....
    خواستم فنچ بخرم طرف گفت لونه ها رو رنگی بردار و یه شکل بر نداری بهتره چون گم میکنن لونشون رو....
    اون قفس ها برای عروس هم مناسب نیست و تکثیر بشدت کاهش پیدا میکنه بصورت گله ای.کلا عروس هلندی و مرغ عشق قلمرو طلب هستن و دوست دارن محدوده ی اختصاصی داشته باشن.فنچ قضیش با این ها فرق داره ولی اصلا لونشون رو جفت گم نمیکنن خیالت راحت.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    asdf
    شماره عضویت
    8758
    نقل قول نوشته اصلی توسط رضا قلیخانی نمایش پست ها
    ببخشید اما از اردیبهشت تا اواخر مهر دمای اون جا خیلی بالاست و حتی به 50هم در واقعیت میرسه .شما چجوری میخوای اونا رو نگهداری کنی؟حتی کولر هم نمیتونه کاریکنه.
    مگر اینکه شما یه جایی اتاقک مانند درست کنی واین چیز رو داخل اون اتاقک درست کنید.جنس اتاقک هم باید طوری باشه که خیلی راحت گرم نشه. وترجیحا تو سایه باشه البته خودتون میدونید که بازم سایه هم نهایتا زیر 30،35نمیشه.البته اینو با کولر میشه یه کاریش کرد
    قفس پشت پنجره هست.برای تابستون پنجره رو باز میکنم که هوای خنک اتاق به داخل قفس هم بره.... اگه دیدم جواب نداد ، بخشی از قفس رو نایلون میکشم تا جواب بده.
    اگه بازم جواب نداد قفس رو میبرم توی باغچه زیر درخت لیمو میذارم.کولر آبی کوچیک هم میخرم میذارم..

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    asdf
    شماره عضویت
    8758
    برای تکثر مرغ عشق فقط باید صبر کرد و مزاحمشون نشد و بهشون رسید.
    من خرداد ماه خریدم مرغ عشق هامو. اصلا کاری بشون ندارم.جز اینکه براشون غذا بذارم و قفسو تمیز کنم و ...الان بعد شیش ماه تخم گذاشتن ...
    4 سال پیش هم مرغ عشق داشتم ولی خیلی علاقه به تکثیر داشتم و همش کنار قفس بودم.واسه همین تخم نذاشتن... گذشت تا زمانی که دلسرد شدم ازشون و فقط بهشون اب و غدا میدادم که دیدم تخم گذاشتن...

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    کاکاتیل
    شماره عضویت
    7061
    سلام
    ایا اهلی و دستی کردن مرغ عشق بالغ و وحشی امکان پذیره؟ جای امیدی وجود داره؟
    سایز قفس مناسب برای یک مرغ عشق،تقریبا چقدر است؟
    مرغ عشق پس از رها شدن در اتاق خودش به قفس برمیگرده و یا با مشکل بر گرداندن به قفس مواجه خواهم بود؟
    ایا با سایر حیوانات خانگی یعنی همستر و مینا دچار مشکل خواهد شد؟
    ممنون

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط shadi.a نمایش پست ها
    سلام
    ایا اهلی و دستی کردن مرغ عشق بالغ و وحشی امکان پذیره؟ جای امیدی وجود داره؟
    سایز قفس مناسب برای یک مرغ عشق،تقریبا چقدر است؟
    مرغ عشق پس از رها شدن در اتاق خودش به قفس برمیگرده و یا با مشکل بر گرداندن به قفس مواجه خواهم بود؟
    ایا با سایر حیوانات خانگی یعنی همستر و مینا دچار مشکل خواهد شد؟
    ممنون

سلام.مرغ عشق اگر جفت و بالغ باشه بشدت رام کردنشون سخت هست و نمیشه ازشون نتیجه ی دلخواه رو گرفت.کلا پرنده های کنجکاوی هستن و به همه جا سرک میکشن که ممکنه باعث بشه با مینا به مشکل بخورن که بهتره همزمان آزاد نباشن.تا چند سری اول ممکنه توی برگشتن به قفس مشکل داشته باشن که بهتره حداقل بعد از انتقال به محل جدید تا دو هفته ای از قفس خارج نشن.قفس های قناری که به قفس غلامی معروفن برای مرغ عشق مناسبن و معمولا خود پرنده ها هم توی این قفس راحت جابجا میشن هرچند که قفس سلیقه ای هست ولی سعی کنیدحتما مستطیلی باشه.

صفحه 45 از 475 نخستنخست ... 26272829303132333435363738394041424344454647484950515253545556575859606162636495145 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)