صفحه 42 از 475 نخستنخست ... 23242526272829303132333435363738394041424344454647484950515253545556575859606192142 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 411 به 420 از 4744
    کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    نقل قول نوشته اصلی توسط bestlover نمایش پست ها
    سلام من 4تا مرغ عشق داشتم که تو یه قفس بزرگ نگهداریشون میکردم بعد یه مدت 2تاشون مردن و یه نر و یه ماده موندن که بخاطر هوای سرد اوردمشون تو یه قفس کوچیکتر و گذاشتمشون تو خونه بخاطر امتحانام ازشون غافل شدم و الان ماده مرده و نر خیلی خیلی خیلی افسرده شده نمیدونم چیکار کنم خواهش میکنم کمک کنید
    نقل قول نوشته اصلی توسط arooseholandy نمایش پست ها
    دوست عزیز واقعا متاسف شدیم از مرگ پرنده هاتون ولی افسردگی پرنده ی نر چندان دوام دار نیست و به زودی برطرف خواهد شد.اما پیشنهادم اینه که با توجه به اینکه بهشون توجه چندانی نمیکنید برای اینکه این حیوون هم تلف نشه یا واگذارش کنید یا بفروشید که تنها تلف نشه.هرچند فکر نمیکنم تعویض یک ظرف آب و غذا وقت چندانی بگیره ولی اگر قصد نگهداری دارید حتما به پرنده رسیدگی کنید.
    ببخشید که نظر میدم،اما تو این هوای سرد،یه پرنده رو که بومی مناطق استواییه رو شما میذاری بیرون؟؟؟الان آدم بیرون یخ میزنه،طوطی سانان که جای خود دارن
    پرندتون سرمانخورده؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    به نظرتون مرغ عق های من بالاخره جفت گیری میکنن وتخم میذارند یانه؟
    چون یکی از شرایط خریدن عروس هلندی،رد کردن مرغ عشق ها بود.اما اگر بدونم جواب میده مقاومت میکنم.حالا نظرتون چیه؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط رضا قلیخانی نمایش پست ها
    به نظرتون مرغ عق های من بالاخره جفت گیری میکنن وتخم میذارند یانه؟
    چون یکی از شرایط خریدن عروس هلندی،رد کردن مرغ عشق ها بود.اما اگر بدونم جواب میده مقاومت میکنم.حالا نظرتون چیه؟
    سلام.حداقل تا اواخر اسفند منتظر جفت شدن و جوجه نباش.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    نقل قول نوشته اصلی توسط arooseholandy نمایش پست ها
    سلام.حداقل تا اواخر اسفند منتظر جفت شدن و جوجه نباش.
    بببخشید خیلی میپرسم اما خب پیش میاد دیگه،چرا تا اواخر اسفند نباید منتظر باشم؟نسبت به عروس ها هم همینو میگفتند.دلیلش سردیه هواست یا اینکه کلا سیستم بدن پرنده ها اینجوریه؟
    چون من اینها رو توخونه نگهداری میکنم وهیچ چیزی براشون تغییر نکرده

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    بببخشید خیلی میپرسم اما خب پیش میاد دیگه،چرا تا اواخر اسفند نباید منتظر باشم؟نسبت به عروس ها هم همینو میگفتند.دلیلش سردیه هواست یا اینکه کلا سیستم بدن پرنده ها اینجوریه؟
    چون من اینها رو توخونه نگهداری میکنم وهیچ چیزی براشون تغییر نکرده
    جفت شما جفت کاری نیست که توی این فصل از سال هم به طور نرمال به تخم گذاریشون ادامه بدن و چون تجربه ی اول هست اواخر زمستون و اوایل بهار اکثر جفت های تازه کار هم مست و آماده میشن و شروع به تخم گذاری میکنن.الان فصل مناسبی برای تخم گذاری سری اول جفت های تازه کار نیست.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    لاک پشت
    شماره عضویت
    11045
    ببخشید که نظر میدم،اما تو این هوای سرد،یه پرنده رو که بومی مناطق استواییه رو شما میذاری بیرون؟؟؟الان آدم بیرون یخ میزنه،طوطی سانان که جای خود دارن پرندتون سرمانخورده؟
    نه خداروشکر سرمانخورده فقط 1-2 روز ازش غافل شدم ولی الان حالش بهتره و میخام براش یه جفت بخرم و بیشتر بهشون برسم ممنون از همه بخاطر کمک و نظراتتون

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    باجریگار
    شماره عضویت
    10439
    سلام....
    یه وقتا می بینم که نره داره ماده رو می خارونه ولی یکم که میگزره خود ماده یوهو نره رو میزنه.چرا؟البته منم دعواش می کنم میگم چیکار داری بچه رو اونم در عوض میپره رو دیوار منم میگم بیرون نمیشه....ولی همش رو دیواره
    چرا وقتی شب برق رو می خاموشم میرن رو دیوار؟؟؟ولی اگه یکم نور بندازم رو قفس انگار نسبت به هم اروم ترن و اینا......
    اینا خودشون می فهمن کجای جوانه گندم رو بخرن؟؟؟ماده که نمی زاره نره بخوره و شیطون تا می زارم میره همرو تموم میکنه و البته اکثرن خود گندم رو می خوره یعنی توی گندم رو می خوره و پوستش رو می ندازه دور.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط sobhan sa نمایش پست ها
    سلام....
    یه وقتا می بینم که نره داره ماده رو می خارونه ولی یکم که میگزره خود ماده یوهو نره رو میزنه.چرا؟البته منم دعواش می کنم میگم چیکار داری بچه رو اونم در عوض میپره رو دیوار منم میگم بیرون نمیشه....ولی همش رو دیواره
    چرا وقتی شب برق رو می خاموشم میرن رو دیوار؟؟؟ولی اگه یکم نور بندازم رو قفس انگار نسبت به هم اروم ترن و اینا......
    اینا خودشون می فهمن کجای جوانه گندم رو بخرن؟؟؟ماده که نمی زاره نره بخوره و شیطون تا می زارم میره همرو تموم میکنه و البته اکثرن خود گندم رو می خوره یعنی توی گندم رو می خوره و پوستش رو می ندازه دور.
    سلام.این دعواهای جزئی طبیعیه و حتی جفت های مولد هم از خودشون بروز میدن.سعی کنید به هیچ وجه پرنده هارو دعوا نکنید.این ها اگه میان روی دیواره ی قفس یعنی استرس دارن و سعی کنید یه کور سوی روشنایی توی محل خوابشون باشه تا استرسشون از بین ببره.در مورد جوانه گندم هم بله مغز گندم رو میخورن و تفالش رو دور میریزن.

همکار قدیمی (معاون انجمن باجریگار)

نوع حیوان خانگی
    بلبل خرما،ملنگو،یاکریم،خرگوش،لاک پشت
    شماره عضویت
    10862
    سلام
    يه سوال
    چرا به مرغ عشق و عروس هلندي (كلا به پرنده ها) فقط سفيده تخم مرغ ميدن؟ چرا نبايد زرده رو هم بديم؟ مگه چي ميشه؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهرانه نمایش پست ها
    سلام
    يه سوال
    چرا به مرغ عشق و عروس هلندي (كلا به پرنده ها) فقط سفيده تخم مرغ ميدن؟ چرا نبايد زرده رو هم بديم؟ مگه چي ميشه؟
    خواهر گلم زرده ی تخم مرغ بشدت برای کبد پرنده ضرر داره و بعد از مدتی هم باعث از بین رفتن کبد پرنده میشه و هم باعث سنکوب کردن پرنده میشه.به هیچ وجه به پرنده ها ندین.اثراتش در طول چند ماه کاملا مشهود میشه.

صفحه 42 از 475 نخستنخست ... 23242526272829303132333435363738394041424344454647484950515253545556575859606192142 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)