همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط znshigi نمایش پست ها
    نه اینکه روی زمین پر بود از پر تعجب کردم چرا هنوز پرریزی تموم نشده امروز هم هر دوشون هی میرفتن توی قفس برای بازدید تا نره میره مادهه هم دنبالش
    باشه قفس رو بر میدارم حالا که دیگه بوی خودشون رو گرفته
    نگران بودم شنیده بودم باید جفت باشن ترسیدم گفتم نکنه اینا جفت نشن انقدر بیتفاوتند اصلا انگار خوابن پس فصل خاصی هم نداره خیالم راحت شد گفتم فصلشون تموم شده و من جوجه گیرم نیومد حالا تو ريیمشون هویج و اسفناج تازه رو بیشتر کنم؟
    تا زمانی که جفت گیریشون زیاد نشده لانه نگذارید. بله هویج و اسفناج و سبزی جعفری و کاهو خیلی عالین و میتونید در طول هفته استفاده کنید.

فرستاده شده از ALCATEL ONE TOUCH 6040Dِ من با Tapatalk

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    16215
    نقل قول نوشته اصلی توسط اسکندری نمایش پست ها
    تا زمانی که جفت گیریشون زیاد نشده لانه نگذارید. بله هویج و اسفناج و سبزی جعفری و کاهو خیلی عالین و میتونید در طول هفته استفاده کنید.

سلام لونه رو برداشتم مرغام شوکن ساکت شدن و بی سر صدا دیگه تو قفس جااببجانمیشن
    یک سوال داشتم میشه برگ کرفس خرد شده بهشون بدم سرشار از ویتامینهای آ ب و ث و پتاسیم و کلسیم؟ فکر کنم طبعش گرم باشه نمیدونم

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط znshigi نمایش پست ها
    سلام لونه رو برداشتم مرغام شوکن ساکت شدن و بی سر صدا دیگه تو قفس جااببجانمیشن
    یک سوال داشتم میشه برگ کرفس خرد شده بهشون بدم سرشار از ویتامینهای آ ب و ث و پتاسیم و کلسیم؟ فکر کنم طبعش گرم باشه نمیدونم
    سلام. طبیعیه کمی بترسن بخاطر تغییر درقفس.
    کرفس خوبه اما زیاده روی نکنید. فیبربالایی داره و میتونه باعث اسهال بشه.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق
    شماره عضویت
    16801
    مرغ عشق نرم ( همون ک تنهاس غلامو میگم) همش میره خودشو از سقف قفس اویزون میکنه . من میترسم خون تو سرش جمع بشه مخش بترکه . فک کنم میخاد خودکشی کنه . چیکار کنم؟؟؟؟

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hani ye نمایش پست ها
    مرغ عشق نرم ( همون ک تنهاس غلامو میگم) همش میره خودشو از سقف قفس اویزون میکنه . من میترسم خون تو سرش جمع بشه مخش بترکه . فک کنم میخاد خودکشی کنه . چیکار کنم؟؟؟؟
    سلام . آویزون شدن از قفس یکی از بازی های جذاب طوطی هاست ..اتفاقی براش نمیفته . شما هیچ کاری نکنید ..

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    morgh eshgh
    شماره عضویت
    16879
    سلام.من یک جوجه مرغ عشق دارم خیلی خوب داشت به من عادت میکرد.طوری که وقتی تو قفس بود و یک لحظه از جلوش رد میشدم واقعا خودشو به در و دیوار میزد و مدام جیغ میزد که بیا منو بردار.چند روز بعد یک جوجه دیگه گرفتم که تنها نباشه .الان بعد چند روز اون جوجه اولی دیگه وقتی منو میبینه بیتابی نمیکنه ولی همچنان رو دستم میاد و رو شونم میشنه ولی دیگه مثل اول که شب ۲ساعت تو دستم میخوابید نیست.میخواستم بدونم علتش اون جوجه دیگه هست؟اگه تو قفس جدا بزارم بهتر میشه یا کلا طبیعی هست چون بزرگتر شده.؟اول خیلی شیرینتر بود.شرمنده طولانی شد

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط omidzaman نمایش پست ها
    سلام.من یک جوجه مرغ عشق دارم خیلی خوب داشت به من عادت میکرد.طوری که وقتی تو قفس بود و یک لحظه از جلوش رد میشدم واقعا خودشو به در و دیوار میزد و مدام جیغ میزد که بیا منو بردار.چند روز بعد یک جوجه دیگه گرفتم که تنها نباشه .الان بعد چند روز اون جوجه اولی دیگه وقتی منو میبینه بیتابی نمیکنه ولی همچنان رو دستم میاد و رو شونم میشنه ولی دیگه مثل اول که شب ۲ساعت تو دستم میخوابید نیست.میخواستم بدونم علتش اون جوجه دیگه هست؟اگه تو قفس جدا بزارم بهتر میشه یا کلا طبیعی هست چون بزرگتر شده.؟اول خیلی شیرینتر بود.شرمنده طولانی شد
    سلام. وجود یک طوطی بخصوص که هم نوع باشه باعث کم شدن وابستگیش به شما و ارتباط برقرار کردن باهم نوعش خواهد شد. اما رام بودنش رو ازدست نخواهد داد. بودن درقفس جداهم فرقی نخواهدکرد.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    سلام.ممنون بابت جوابتون.یک سوال دیگه من میخواهم بک طوطی هم بگیرم که دستی باش فقط بین عروس هلندی و کوتوله موندم کدومو انتخاب کنم.به نظر شما کدوم مورد مهربونتر و بیشتر با ما انس میگره؟ممنو
    این سوال بنظرتون به تاپیک مرغ عشق مربوط میشه؟ سوالتون رو در تاپیک متفرقه مطرح کنید.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    morgh eshgh
    شماره عضویت
    16879
    سلام.میخواستم بدونم دادن کنجد به مرغ عشق اشکالی نداره؟چون یکیشون خیلی دوست داره؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    سلام.میخواستم بدونم دادن کنجد به مرغ عشق اشکالی نداره؟چون یکیشون خیلی دوست داره؟
    سلام. کنجدبسیارگرم هست. بهتره بسیار کم استفاده کنید اون هم در زمان آماده سازی جفت برای تکثیر.

صفحه 358 از 475 نخستنخست ... 258308339340341342343344345346347348349350351352353354355356357358359360361362363364365366367368369370371372373374375376377408458 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)