کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    -----
    شماره عضویت
    14870
    سلام
    میشه جنسیت این مرغ عشق رو بهم بگید

همکار قدیمی ( معاون انجمن فنچ )

نوع حیوان خانگی
    فنچ // مرغ عشق // سهره // قناری
    شماره عضویت
    12291
    نقل قول نوشته اصلی توسط SADAF2430 نمایش پست ها
    سلام
    میشه جنسیت این مرغ عشق رو بهم بگید

سلام
    جوجه تون خیلی جوجه س برای تشخیص جنسیت یکم زوده و نمیشه قطعی جواب داد
    ولی فک میکنم ماده باشه .

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    باجریگار
    شماره عضویت
    16532
    سلام
    من یه جفت مرغ عشق دارم که 2هفته پیش تخماشونو از لونه انداختن بیرون البته جاشون سرد بود..
    دارم با ارزن و تخم کتان تغذیشون میکنم.. دیگه چی برا تقویتشون لازمه؟
    راستی 3تا تخم کم نی واس اینا؟
    با تشکر

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahsavar نمایش پست ها
    سلام
    من یه جفت مرغ عشق دارم که 2هفته پیش تخماشونو از لونه انداختن بیرون البته جاشون سرد بود..
    دارم با ارزن و تخم کتان تغذیشون میکنم.. دیگه چی برا تقویتشون لازمه؟
    راستی 3تا تخم کم نی واس اینا؟
    با تشکر
    سلام
    مقاله زیر رو بخونید
    http://www.parsipet.ir/thread27164.html

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق
    شماره عضویت
    16801
    سلام ببخشید ک این پیشنهادو اینجا مطرح میکنم
    بهتر نیس اسم این تاپیک عوض بشه و بزارید پرسش و پاسخ در مورد باجریگار ؟؟

همکار قدیمی ( معاون انجمن فنچ )

نوع حیوان خانگی
    فنچ // مرغ عشق // سهره // قناری
    شماره عضویت
    12291
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hani ye نمایش پست ها
    سلام ببخشید ک این پیشنهادو اینجا مطرح میکنم
    بهتر نیس اسم این تاپیک عوض بشه و بزارید پرسش و پاسخ در مورد باجریگار ؟؟

سلام
    پیشنهاد خوبیه .
    ولی اینجا فقط و فقط پرسش و پاسخ صورت میگیره .

شما میتونید پیشنهادتون رو در این تاپیک مطرح کنید ، تا بقیه مدیران هم ببینن و ان شالله ترتیب اثر بدن :

http://www.parsipet.ir/thread805-36.html

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    16215
    سلام آقای اسکندری این جفت مرغ عشق من اصلا معلوم نیست که با هم جفتند یا نه هنوز پر ریزی دارن خواستم مرغ نرم رو بشورم دیدم اصلا پر بهش نمونده اینا تازه حدودا اسالشون شده تغذیشونن هم خوبه تخم مرغ جوانه گندم جوانه شبدر ارزن و کتان و تخم کاهو چطوریه بعضیا انقدر مرغاشون مست شدن و تخم گذاشتن ولی مال من اصلا خبریشون نیست براشون لونه گذاشتم حتی داخلش سرک هم نمیکشن شبها میرن رو درش میخوابن؟؟؟ والا نمیدونم چیکار کنم گفتم شاید بهتر باشه برم نر یا مادم رو عوض کنم شاید بشه ازشون جوجه بگیرم واقعا نمیدونم از جفتگیریشون ناامید شدم

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط znshigi نمایش پست ها
    سلام آقای اسکندری این جفت مرغ عشق من اصلا معلوم نیست که با هم جفتند یا نه هنوز پر ریزی دارن خواستم مرغ نرم رو بشورم دیدم اصلا پر بهش نمونده اینا تازه حدودا اسالشون شده تغذیشونن هم خوبه تخم مرغ جوانه گندم جوانه شبدر ارزن و کتان و تخم کاهو چطوریه بعضیا انقدر مرغاشون مست شدن و تخم گذاشتن ولی مال من اصلا خبریشون نیست براشون لونه گذاشتم حتی داخلش سرک هم نمیکشن شبها میرن رو درش میخوابن؟؟؟ والا نمیدونم چیکار کنم گفتم شاید بهتر باشه برم نر یا مادم رو عوض کنم شاید بشه ازشون جوجه بگیرم واقعا نمیدونم از جفتگیریشون ناامید شدم
    سلام.لطفا ازشون عکسی ارائه کنید.یعنی چی که خواستید بشوریدش؟حمام کردن اصول خودش رو داره که اون هم در هر شرایطی نمیشه.براشون مکمل کلسیم یا مینرال تاحالا استفاده کردین؟چند وقت شده پرریزی میکنن؟

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    16215
    نقل قول نوشته اصلی توسط اسکندری نمایش پست ها
    سلام.لطفا ازشون عکسی ارائه کنید.یعنی چی که خواستید بشوریدش؟حمام کردن اصول خودش رو داره که اون هم در هر شرایطی نمیشه.براشون مکمل کلسیم یا مینرال تاحالا استفاده کردین؟چند وقت شده پرریزی میکنن؟
    سلام فکر کنم ترسوندمتون بله مکمل کلسیم پوست تخم مرغ و کف دریا دایم هست براشون هفته ای یکبار هم مولتی ویتامین توی ابشون میریزم
    در مورد حمام کردن براش یک ظرف آب گذاشتم و چون اصلا بلد نیستند که حمام کنند خودم هدایتش کردم اونهم توی قفس که جابجا میشد میرفت داخل ظرف دمای خونه گرمه و جریان هوای سرد هم نیست
    حالا چرا حمومش کردم؟ مدتی پیش یعنی حدودا 1ماه متوجه شدم که چوب نشیمن گاه خونیه فوری مرغ رو خارج کردم و دیدم پاش زخم شده بتادین زدم و با ویتامین آد چربش کردم همه چیز توی قفس رو هم خارج کردم و شستم هنوز پرهای زیر تنش کمی خونی بود پس مجبور شدم که بشورمش چون منظره بدی بود که وقتی پرها خیس شدن دیدم بنده خدا هنوز پر جدید بعد از پرریزی در نیاورده ازاواخر شهریورتا الان پرریزی دارن به پاهاش دقت کنید انگار خشکی زده باشه پوستت تغییر کرده فکر کنم به همین خاطر زخم شده بود

ویرایش توسط znshigi : 25th November 2014 در ساعت 07:27 PM

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط znshigi نمایش پست ها
    سلام فکر کنم ترسوندمتون بله مکمل کلسیم پوست تخم مرغ و کف دریا دایم هست براشون هفته ای یکبار هم مولتی ویتامین توی ابشون میریزم
    در مورد حمام کردن براش یک ظرف آب گذاشتم و چون اصلا بلد نیستند که حمام کنند خودم هدایتش کردم اونهم توی قفس که جابجا میشد میرفت داخل ظرف دمای خونه گرمه و جریان هوای سرد هم نیست
    حالا چرا حمومش کردم؟ مدتی پیش یعنی حدودا 1ماه متوجه شدم که چوب نشیمن گاه خونیه فوری مرغ رو خارج کردم و دیدم پاش زخم شده بتادین زدم و با ویتامین آد چربش کردم همه چیز توی قفس رو هم خارج کردم و شستم هنوز پرهای زیر تنش کمی خونی بود پس مجبور شدم که بشورمش چون منظره بدی بود که وقتی پرها خیس شدن دیدم بنده خدا هنوز پر جدید بعد از پرریزی در نیاورده ازاواخر شهریورتا الان پرریزی دارن به پاهاش دقت کنید انگار خشکی زده باشه پوستت تغییر کرده فکر کنم به همین خاطر زخم شده بود

سلام. بنظرنمیاد اینا پرریزی داشته باشن. پرها یکدستن.
    بعد چرا لونه دارن وقتی آماده نیستن؟

فرستاده شده از ALCATEL ONE TOUCH 6040Dِ من با Tapatalk

صفحه 356 از 475 نخستنخست ... 256306337338339340341342343344345346347348349350351352353354355356357358359360361362363364365366367368369370371372373374375406456 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)