کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطي ملنگو
    شماره عضویت
    14963
    سلام
    مرغ عشق هایی که خواهر و برادرن و از توی لونه با هم بودن ،همین طور با هم باشن فقط ، وقتی بزرگ شدن با هم جفت گیری میکنن ؟!

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    پرندگان زینتی
    شماره عضویت
    14720
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa1992 نمایش پست ها
    سلام
    مرغ عشق هایی که خواهر و برادرن و از توی لونه با هم بودن ،همین طور با هم باشن فقط ، وقتی بزرگ شدن با هم جفت گیری میکنن ؟!
    بله جفتگیری می کنند قطعا موقعی که بالغ بشن و اماده
    ولی شما جداشون کنید چون جوجه هایی معلول خواهند داد به خصوص از ناحیه پا و انگشتان

ولی میتونید لونه هم هیچ وقت نزارید تا هم تشویق نشن برای جفتگیری و حتی اگه تخمی هم در کار باشه جوجه ای نشه

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمد هفت برادران نمایش پست ها
    سلام
    آیا دوتا نر هم جفت گیری میکنند؟
    من مرغ عشق نرم را که قسمت اسفنجی دماغش هم ابی پررنگ بود را کردن تو قفس دوتا از مرغ عشق هام دیدم میخواد با نره انگار جفت گیری کنه یعنی تو این چند وقت من دوتا باجریگار ماده تو یه قفس داشتم؟
    سلام ازشون عکس بگذارید.خیر دو تا مرغ عشق نر جفت گیری نمیکنن.شاید یکی که بالغ تر و آماده تر باشه سعی در سوار شدن به روی کوچکتر بکنه اما اجازه نمیده و فرار میکنه.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    كاسكو - مرغ عشق انگليسى - طوطى برزيلى - عروس هلندى
    شماره عضویت
    16254
    سلام، باجى معمولى، مست باشه با نر با فنچ، با ظرف آب جفت گيري ميكنه، جناب إسكندرى چطور ميفرماييد كه جفت گيرى نميكنن!!!؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    (كاسكو ) ملنگو
    شماره عضویت
    4412
    سلام یه سوال داشتم
    من یه جفت جوجه دارم که حدودا 70 روزه هستند که البته همیشه در حال خاروندن سر هم و یا نوک به نوک هستند
    جوجه نر تقریبا رام هستش و روزی حدود 1 ساعت از قفس میاریمش بیرون و روی دست هستش و باهاش بازی میکنیم میخواستم بدونم بعدا که بزرگتر شد برای جفت گیرش مشکلی پیش نمیاد
    یه مرغ عشق تک هم دارم که اون 71 روزشه اونم رامه و روی دست میاد نر هستش میخواستم بدونم بعداز که بلوغ کامل رسید میشه براش جفت گذاشت واگر جفت بیارم براش روی رام بودنش تاثیر میزاره یا اینکه میشه برای همیشه تنها نگهش داشت و اینکه کی براش جفت بیارم بهتره الان یا اینکه صبر کنم بالغ بشه ومست
    ویرایش توسط Roham : 21st September 2014 در ساعت 12:25 PM

همکار قدیمی ( معاون انجمن فنچ )

نوع حیوان خانگی
    فنچ // مرغ عشق // سهره // قناری
    شماره عضویت
    12291
    نقل قول نوشته اصلی توسط Pedramnq نمایش پست ها
    سلام، باجى معمولى، مست باشه با نر با فنچ، با ظرف آب جفت گيري ميكنه، جناب إسكندرى چطور ميفرماييد كه جفت گيرى نميكنن!!!؟
    سلام
    دوست عزیز منظور از جفتگیری ، انتقال اسپرم از پرنده ی نر ، ب بدن پرنده ی ماده س .
    قطعا دو پرنده ی نر نمیتونن جفتگیری کنن .
    فقط گاهی اوقات ب دلیل آماده بودن پرنده ی قوی تر ، ادای جفتگیری رو درمیاره .
    اگه دقت بفرمایید ، جناب اسکندری هم فرمودن ، شاید یکی بالغ تر و آماده تر باشه و سعی در سوار شدن داشته باشه .

نقل قول نوشته اصلی توسط Roham نمایش پست ها
    سلام یه سوال داشتم
    من یه جفت جوجه دارم که حدودا 70 روزه هستند که البته همیشه در حال خاروندن سر هم و یا نوک به نوک هستند
    جوجه نر تقریبا رام هستش و روزی حدود 1 ساعت از قفس میاریمش بیرون و روی دست هستش و باهاش بازی میکنیم میخواستم بدونم بعدا که بزرگتر شد برای جفت گیرش مشکلی پیش نمیاد
    یه مرغ عشق تک هم دارم که اون 71 روزشه اونم رامه و روی دست میاد نر هستش میخواستم بدونم بعداز که بلوغ کامل رسید میشه براش جفت گذاشت واگر جفت بیارم براش روی رام بودنش تاثیر میزاره یا اینکه میشه برای همیشه تنها نگهش داشت و اینکه کی براش جفت بیارم بهتره الان یا اینکه صبر کنم بالغ بشه ومست

سلام
    قطعا بعد از تهیه ی جفت ، مرغ عشقتون وابستگی قبل رو نخواهد داشت و بیشتر وقت و انرژیش رو صرف پرنده ی همنوع خودش میکنه .
    میتونین هیچوقت براش جفت تهیه نکنین ، در اینصورت همیشه باید بهش توجه داشته باشید و در روز ، یک تایم مشخصی رو صرف مرغ عشقتون بکنید . در غیر اینصورت پرنده ب شدت عصبی میشه .
    بهتر بر اینه ک از زمان جوجگی براش جفت تهیه کنید . اینطوری راحتتر و بهتر همدیگه رو میپذیرند .
    ویرایش توسط rezza : 21st September 2014 در ساعت 01:07 PM

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط Pedramnq نمایش پست ها
    سلام.ممکنه عکسی یا فیلمی از جفت گیری باجی با فنچ ارائه کنید؟!ممنون

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    (كاسكو ) ملنگو
    شماره عضویت
    4412
    [IMG][url=http://up.parsipet.ir/]
    [/url[/IMG]
    این عکس لیمو هستش که فکر کنم پسر باشه به نظر شما با این رنگ ايشون براش جفت چه رنگی بگیرم جوجه های قشنگ تری خواهند داشت و اینکه جفتش هم جوجه باشه؟
    ویرایش توسط اسکندری : 21st September 2014 در ساعت 02:45 PM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    (كاسكو ) ملنگو
    شماره عضویت
    4412
    راجع به جنسيتش هم کمک کنید قبلا پرسیدم دوستان گفتن نره خودمم همین فکر رو میکنم ولی بعضی وقتها یه جور دیگه میشه که شک میکنم
    ویرایش توسط Roham : 21st September 2014 در ساعت 02:40 PM

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    [IMG][url=http://up.parsipet.ir/]
    [/url[/IMG]
    این عکس لیمو هستش که فکر کنم پسر باشه به نظر شما با این رنگ ايشون براش جفت چه رنگی بگیرم جوجه های قشنگ تری خواهند داشت و اینکه جفتش هم جوجه باشه؟
    راجع به جنسيتش هم کمک کنید قبلا پرسیدم دوستان گفتن نره خودمم همین فکر رو میکنم ولی بعضی وقتها یه جور دیگه میشه که شک میکنم
    خیلی ببخشید اما عکستون خیلی بی کیفیته.مهمترین قسمت که باید نوکش واضح باشه توی عکس نیست.ضمن اینکه جوجه جنسیتش قطعی نمیشه گفت اما با این عکس من حدس میزنم ماده باشه.انگار داره سفید میشه اطراف سوراخ های بینیش.
    اما کلا اگر جفت زرد براش بگیرید جوجه های قشنگی از زرد و سبز و ابلق سبز زرد میده.

صفحه 331 از 475 نخستنخست ... 231281312313314315316317318319320321322323324325326327328329330331332333334335336337338339340341342343344345346347348349350381431 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)