کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ملنگو - عروس هلندی - ماهی
    شماره عضویت
    16015
    سلام
    لطفاً سریع جوابم را یکی بده
    یکی از مرغ عشق های اهلیم دیدم امروز پف زیاد کرده و کسل هست و انگار مدام چرت میزنه چکار کنم انگار از دیشب تا حالا هم غذا نداشته بهش غذا دادم آب هم که داشت چکار کنم انشاالله نمیره

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی، مرغ عشق، فنچ، کبک، همستر
    شماره عضویت
    16338
    سلام. دوستان من یه قفس به ابعاد 15*1.5*2 دارم. حداکثر چند جفت جفت مرغ عشق می تونم داخلش نگه داری کنم؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی، مرغ عشق، فنچ، کبک، همستر
    شماره عضویت
    16338
    نقل قول نوشته اصلی توسط StarFish نمایش پست ها
    بعضی طوطی ها اصلا دوست ندارن توی دست بگیریشون چون هم نظم و ترتیب پرهاشون بهم میریزه هم میترسن که شکارشون کنی
    به نظر من داخل دست گرفتن مرغ عشق اصلاً کار درستی نیست. مخصوصاً اگه هنوز کاملاً اهلی نشده باشن اگر بترسن هم که گاز می گیرن. گازشون هم خیلی درد داره امکان شکستن بالشون هم هست. یا اینکه شاه پر دمشون کنده بشه. بهتره دستکش بپوشید. بعد انگشتتون رو کنار پاش ببرید تا سینه ش بالا بیارید. اینطوری(در بیشتر مواقع) مرغ عشقتون روی دستتون میاد.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamed77 نمایش پست ها
    سلام. دوستان من یه قفس به ابعاد 15*1.5*2 دارم. حداکثر چند جفت جفت مرغ عشق می تونم داخلش نگه داری کنم؟
    سلام.باچینش مناسب چوب نشیمن ها و لانه ها و ظروف غذاخوری و آب تا ۱۵ جفت میتونید در این قفس رهاکنید.

ارسال شده از HUAWEI G525-U00 با استفاده از تپاتالک 2

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمد هفت برادران نمایش پست ها
    سلام
    لطفاً سریع جوابم را یکی بده
    یکی از مرغ عشق های اهلیم دیدم امروز پف زیاد کرده و کسل هست و انگار مدام چرت میزنه چکار کنم انگار از دیشب تا حالا هم غذا نداشته بهش غذا دادم آب هم که داشت چکار کنم انشاالله نمیره
    سلام.بهتره کنار سایر مرغ عشق ها قرارش بدین تا آب و غذا بخوره.کار دیگه ای هم از دستتون بر نمیاد.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16015
    نقل قول نوشته اصلی توسط اسکندری نمایش پست ها
    سلام.بهتره کنار سایر مرغ عشق ها قرارش بدین تا آب و غذا بخوره.کار دیگه ای هم از دستتون بر نمیاد.

پیش یه نفر بردمش گفت جناق زده الان هم بیحاله و کسل هست و روزمینه حالش انگار بدتر شده یک دارو بهم داد ریختم تو ابش میشه یکی بگه احتمال زنده موندش چقدره؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    پیش یه نفر بردمش گفت جناق زده الان هم بیحاله و کسل هست و روزمینه حالش انگار بدتر شده یک دارو بهم داد ریختم تو ابش میشه یکی بگه احتمال زنده موندش چقدره؟
    هیچ طوطیی با یک روز غذا نخوردن جناغی نمیشه و ازطرفی جناغی شدن به معنای تلف شدن نیست.بارسیدگی و تقویت درست میشه اما اگر دیر اقدام بشه تلف میشه.
    مرگ و میر پرنده درصد و احتمال برنمیداره.بگذاریدش کنار سایر مرغ عشقا تا شاید غذاخورد.

همکار قدیمی (انجمن عروس هلندی)

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    14959

اگر پرنده غذا بخورد احتمال زیاد مریضی را هم پشت سر خواهد گذاشت اما در غیر این صورت به دلیل ضعف تلف میشود
    اگر طبق فرمایش جناب اسکندری کنار پرنده های دیگر غذا خورد که خیلی خوب هست در غیر این صورت خودتان با سرنگ غذا بدهید حتی داروی پرنده را هم با سرلاک مخلوط کنید و بدهید خیلی کمک می کند تا پرنده تحلیل نرود.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16015
    نقل قول نوشته اصلی توسط *پویش نمایش پست ها
    اگر پرنده غذا بخورد احتمال زیاد مریضی را هم پشت سر خواهد گذاشت اما در غیر این صورت به دلیل ضعف تلف میشود
    اگر طبق فرمایش جناب اسکندری کنار پرنده های دیگر غذا خورد که خیلی خوب هست در غیر این صورت خودتان با سرنگ غذا بدهید حتی داروی پرنده را هم با سرلاک مخلوط کنید و بدهید خیلی کمک می کند تا پرنده تحلیل نرود.
    خیلی ممنون
    متأسفانه مرد خیلی ناراحتم

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ملنگو.باجریگار.عروس هلندی
    شماره عضویت
    12636
    سلام

بعد از شکستن تخم های باجریگارام که دو هفته پیش این اتفاق افتاده بود الان که نگاه کردم خداروشکر چهارتخم گذاشته بودند.احتمال جوجه شدن تخم های کنونی هست؟

صفحه 324 از 475 نخستنخست ... 224274305306307308309310311312313314315316317318319320321322323324325326327328329330331332333334335336337338339340341342343374424 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)