صفحه 29 از 475 نخستنخست ... 10111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940414243444546474879129 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 281 به 290 از 4744
    همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط رضا قلیخانی نمایش پست ها
    چیز جالب اینجاست که نر الان هم رفتار جفتگیری رو نشون میده ولی انگار بلد نیست!اگر نر رو عوض کنم ماده با نر جدید جفت میخوره یا نه احتمال داره قبول نکنه؟چون وقتی شما نبودی وکسی هم جواب نداد جداشون کردم اما چنان سر وصدایی راه انداختند و به نوبت برای هم دیگه آواز میخوندند وجیغ میزند که مجبور شدم همونموقع بازم بندازمشون پیش هم الانم توی قفس همش پیش همدیگه هستند ونر یه ضرب کلش رو بالا وپایین میکنه و به ماده غذا میده.اما جفتگیری نکردن تقریبا مطمئن هستم ولونه هم ورداشتم وونه نیست.با این اوصاف چیکارکنم.نر جدید بگیرم؟؟؟یانه جداشون کنم؟اینا انگار خیلی بهم وابسته هستند
    میترسم تخم کتان باعث این مسئله شده باشه
    بحث وابستگی یه بحثه و جفت شدن یک بحث جداس.شما دوتا نر رو هم کنار هم بندازین به هم وابسته میشن ولی جفت نمیشن و اگر چند دقیقه از هم جداشون کنید کلی سرو صدا راه میندازن.ولی جفت شدن یعنی از هم غذا میگیرن،سر هم دیگرو میخارونن و از همه مهمتر جفت گیری میکنن که باید امتحان کنید و ببینید اگر نر آماده باشه که چه بهتر و سریعتر جفت میشن وگرنه ماده رو عوض کنید تا به مرور با یک ماده ی جدید نرتون هم آماده بشه که باهم صحبتش رو کردیم.

همکار قدیمی (معاون انجمن باجریگار)

نوع حیوان خانگی
    بلبل خرما،ملنگو،یاکریم،خرگوش،لاک پشت
    شماره عضویت
    10862
    سلام.من یه مرغ عشق ماده دارم که 6ماهشه.میخواستم ببینم میتونم تو این سن ازش جوجه بگیرم یا بزارم حداقل8ماهگی؟
    یه چیز دیگه اینکه با یه نر که بزرگتر از خودشه جفت کردمش.همون روز اول جفتگیری کردن ولی دیگه انگار کاری به کار همدیگه ندارن.فقط گاهی میبینم سرهمدیگه رو میخوارونن.البته همه ی مرغ عشقای من تو اتاقم آزادن ولی این نره هیچوقت از قفسش بیرون نمیاد. به نظرتون اینا با هم جفتن؟

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    10862
    من خیلی دنبال حلقه برای مرغ عشق گشتم ولی نه کسی داشت و نه میساختند.منم واسشون حلقه قناری خریدم.مشکلی که واسشون پیش نمیاره؟آخه دیدم اندازه ی حلقه اش مناسبه
    ممنون میشم راهنماییم کنین.دیگه پاک قاطی کردم
    ویرایش توسط اسکندری : 9th December 2012 در ساعت 02:11 PM دلیل: همه ی دوستان استاد هستن.لطفا اسم مدیر خاصی رو نبرید برای پاسخ یه سوالتون.ممنون

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهرانه نمایش پست ها
    من خیلی دنبال حلقه برای مرغ عشق گشتم ولی نه کسی داشت و نه میساختند.منم واسشون حلقه قناری خریدم.مشکلی که واسشون پیش نمیاره؟آخه دیدم اندازه ی حلقه اش مناسبه
    ممنون میشم راهنماییم کنین.دیگه پاک قاطی کردم
    اگر اطلاعات کامل مرغ عشقتون روی حلقه درج شده و پای پرنده رو اذیت نمیکنه، تفاوت فقط در ظاهره و مشکلی نیست.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    سلام.من یه مرغ عشق ماده دارم که 6ماهشه.میخواستم ببینم میتونم تو این سن ازش جوجه بگیرم یا بزارم حداقل8ماهگی؟
    یه چیز دیگه اینکه با یه نر که بزرگتر از خودشه جفت کردمش.همون روز اول جفتگیری کردن ولی دیگه انگار کاری به کار همدیگه ندارن.فقط گاهی میبینم سرهمدیگه رو میخوارونن.البته همه ی مرغ عشقای من تو اتاقم آزادن ولی این نره هیچوقت از قفسش بیرون نمیاد. به نظرتون اینا با هم جفتن؟
    سلام.اگر جفت نر بزرگتر از ماده باشه خیلی بهتره.شش ماهگی زمان مناسبی برای جفت انداختنه و نیازی نیست تا هشت ماهگی صبر کنید.اگر براشون لونه گذاری نکردید لونه گذاری کنید.یک سری از پرنده ها چون توی قفس های کوچیک از بدو تولد بودن تمایلشون به پرواز رو از دست میدن و بیشتر سعی میکنن محدوده ی قلمرو خودشون رو حفظ کنن.چیز عجیبی نیست.

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    10862
    ممنون از پاسختون.يكي از جوجه هاي مرغ عشقم 3روز پيش به دنيا اومد.امروز ميخواستم واسش حلقه بزارم.نميدونم من اشتباه انجام ميدادم يا واقعا براي پاش كوچيك بود.آخه پاش كامل وارد حلقه نميشد.جوجهه خيلي كوچيكه نميتونم ببرمش پيش يه پرنده فروش كه واسم انجام بده.به نظرتون چكار بايد بكنم؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق آفریقایی.ماهی آب شیرین
    شماره عضویت
    10747
    سلام دوست عزیز اگه باره اوله که میخواین حلقه بندازین حتما از اینکه پرنده اذیت و موجب خون مردگی پا نشه اطمینان پیدا کنید

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    ممنون از پاسختون.يكي از جوجه هاي مرغ عشقم 3روز پيش به دنيا اومد.امروز ميخواستم واسش حلقه بزارم.نميدونم من اشتباه انجام ميدادم يا واقعا براي پاش كوچيك بود.آخه پاش كامل وارد حلقه نميشد.جوجهه خيلي كوچيكه نميتونم ببرمش پيش يه پرنده فروش كه واسم انجام بده.به نظرتون چكار بايد بكنم؟
    سلام

یکی از انگشت های عقب رو باید بیارید جلو و اون یکی حلقه رو وارد پاش کنید همین کارو میکنید دیگه؟

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    10862
    نزاشتم براش.ديدم داره اذيت ميشه.ولي برام مهمه كه حتما براش حلقه بزارم....فكر كنم بايد يه باره ديگه سعي كنم.
    ممنون ازتون

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    10862
    آره نفيسه جان.دقيقا از روي همين عكسها نگاه كردم و انجام دادم ولي حلقه كامل وارد پاش نميشد.انگشتاي كوچولوش ميموند توي حلقه و حلقه بالاتر نميرفت.

صفحه 29 از 475 نخستنخست ... 10111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940414243444546474879129 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)