همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط هاتف موسوی نمایش پست ها
    واقعا ازتون ممنونم آقای اسکندری منو از نگرانی درآوردین آخه خیلی دوستش داریم و همش نگران بودیم نکنه چیزیش باشه! فقط ببخشید یه سوال اون لکه های سفید وسط مدفوعش که چیزی نیست؟ من باید چه کار کنم که دون خور شه؟
    ارزن ریز براش تهیه کنید.سفیده تخم مرغ آبپز و جوانه گندم در اختیارش بگذارید و روی سفیده تخم مرغ ارزن ریز بپاشید تا کم کم شروع به خوردن کنه.توی یک کاسه ی کم عمق هم آب بریزید که یاد بگیره آب و دون بخوره کم کم راه میفته.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گرینچیک ، مرغ عشق ، کاسکو ، گربه ، سوسک
    شماره عضویت
    13956
    نقل قول نوشته اصلی توسط اسکندری نمایش پست ها
    ارزن ریز براش تهیه کنید.سفیده تخم مرغ آبپز و جوانه گندم در اختیارش بگذارید و روی سفیده تخم مرغ ارزن ریز بپاشید تا کم کم شروع به خوردن کنه.توی یک کاسه ی کم عمق هم آب بریزید که یاد بگیره آب و دون بخوره کم کم راه میفته.
    باز هم ممنون فقط یه سوال دیگه ببخشید من هی سوال میپرسم الان میتونه بره داخل قفس دیگه؟ بعد لونه هم میخواد؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط هاتف موسوی نمایش پست ها
    باز هم ممنون فقط یه سوال دیگه ببخشید من هی سوال میپرسم الان میتونه بره داخل قفس دیگه؟ بعد لونه هم میخواد؟
    بله قفسی با قطر میله های کم و نی های نازک که راحت بتونه روشون بایسته.خیر لونه فقط برای جفت مولد هست.

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ملنگو.باجریگار.عروس هلندی
    شماره عضویت
    12636
    سلام من یک جفت مرغ عشق خریدم که آلمانی-هلندی هست و یک جوجه هم دارند.متاسفانه به دلیل تغییر مکان ماده تخم نگذاشت خوب الان بهتره ز چه غذایی استفاده شه؟محرک خوبه؟غذای محرک برای مرغ عشق چیا هستن؟باتشکر

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط kasku نمایش پست ها
    سلام من یک جفت مرغ عشق خریدم که آلمانی-هلندی هست و یک جوجه هم دارند.متاسفانه به دلیل تغییر مکان ماده تخم نگذاشت خوب الان بهتره ز چه غذایی استفاده شه؟محرک خوبه؟غذای محرک برای مرغ عشق چیا هستن؟باتشکر
    سلام
    المانی -هلندی تا حالا نشنیدم
    غذاهای محرک هم هفت تخم-کافیشه-شاهدانه-نسبت زیاد کتان-تخمه مرغ-گندم-جوانه گندم و جوانه ها

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    سلام.میشه یک عکس از این نوع باجریگار بگذارید؟!آلمانی هلندی دیگه چه نوع باجریگاریه؟ضمن اینکه حتی اگر باجریگار یا مرغ عشق هلندی منظورتونه اصلش انگلیش باجیرگار هست که معروف شده به مرغ عشق هلندی ولی دیگه آلمانی هلندی شاهکاره.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فنچ و مرغ عشق
    شماره عضویت
    15464
    سلام
    مرغ عشق مادم دو روزه که روی چشم چپش یه چیز قرمز رنگ ظاهر شده شبیه تاول الان هم دیدم یخورده اونورترش رو ی پرش هم قرمز شده و دائم داره له له میزنه و بالش رو باز میکنه در صورتی که جاش گرم نیست و جفتش همچین حالتی نداره آیا این بیماری هست عکسش رو گذاشتم ولی واضح نیست دور جایی که قرمز شده خط کشیدم سرحال هم هست

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ملنگو.باجریگار.عروس هلندی
    شماره عضویت
    12636
    نقل قول نوشته اصلی توسط اسکندری نمایش پست ها
    سلام.میشه یک عکس از این نوع باجریگار بگذارید؟!آلمانی هلندی دیگه چه نوع باجریگاریه؟ضمن اینکه حتی اگر باجریگار یا مرغ عشق هلندی منظورتونه اصلش انگلیش باجیرگار هست که معروف شده به مرغ عشق هلندی ولی دیگه آلمانی هلندی شاهکاره.
    سلام شاهکارنیست مثل اینکه شما بگید جفت عروس هلندی ابلغ خاکستری یعنی یکی از جنس خاکستری و دیگری ابلغ بنده هم منظورم همین بود که گفتم آلمانی هلندی

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    سلام شاهکارنیست مثل اینکه شما بگید جفت عروس هلندی ابلغ خاکستری یعنی یکی از جنس خاکستری و دیگری ابلغ بنده هم منظورم همین بود که گفتم آلمانی هلندی
    دوست عزیز یعنی چی آلمانی هلندی؟میشه عکسی نمونه ای از این ابلقی که میفرمایید مثل ابلق خاکستری نشون بدید؟ابلق رنگ هست.شما دارید نژاد خلق میکنید.نژاد آلمانی هلندی!

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi.fench نمایش پست ها
    سلام
    مرغ عشق مادم دو روزه که روی چشم چپش یه چیز قرمز رنگ ظاهر شده شبیه تاول الان هم دیدم یخورده اونورترش رو ی پرش هم قرمز شده و دائم داره له له میزنه و بالش رو باز میکنه در صورتی که جاش گرم نیست و جفتش همچین حالتی نداره آیا این بیماری هست عکسش رو گذاشتم ولی واضح نیست دور جایی که قرمز شده خط کشیدم سرحال هم هست
    سلام.ببخشید پستتون فراموش شد.توی عکس من چیزی نتونستم ببینم اما توصیه میکنم حتما به دامپزشک مراجعه کنید.به نظرم آبله داره میزنه و باید از جمع هم جدا بشه تا سرایت نکنه.

صفحه 288 از 475 نخستنخست ... 188238269270271272273274275276277278279280281282283284285286287288289290291292293294295296297298299300301302303304305306307338388 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)